شماره تماس:9449246-0912

خدمات خودروی BMW

خدمات خودرو bmw

خودروی bmw نه تنها در ایران بلکه در بیشتر کشور های دنیا، جز خودرو های لاکچری و روز دنیا است. این خودرو در ایران در مدل های مختلفی نیز وجود دارد. این خودروی لاکچری در ایران، به خصوص در مدل های جدید آن قیمت های نجومی و میلیاردی دارد. همچنین این خودرو با توجه به خاص بودن و کم بودن در کشور، هزینه های بسیار بالای دارد. این هزینه ها زمانی بیشتر و بالاتر میرود که شما به فکر خودروی خود نباشید و از آن مراقبت نکنید. از همین جهت هم امروز قصد داریم در استارلوکس به خدمات خودروی BMW مدل X4 که برای خدمات آن به این مرکز مراجعه کرده بپردازیم. این خودرو از خدماتی نظیر: احیای رنگ BMW، موتورشویی و صفرشویی BMW بهره مند شده است. اما پیشنهاد ویژه استارلوکس امروز به شما خدمات صفرشویی خودرو است. برای کسب اطلاعات بیشتر صفرشویی به صفحه صفرشویی خودرو در تهران مراجعه کنید.

بنر تماس

اما پیش از ادامه کار ما شما را به دیدن یک ویدیو از این خوردوی BMW دعوت میکنیم!

خدمات bmw

خدمات خودرو bmw در تهران:

خودرو bmw مدل X4 یکی از پر فروش ترین و به جرات میتوان گفت زیباترین شاسی های خودرو bmw است. این خودرو نیاز به مراقبت های ویژه و خاص تری دارد. خدمات خوردوی bmw در تهراو در مرکز استارلوکس در این نمونه کار شامل: صفرشویی BMW، ریکاوری و احیای رنگ BMW و همچنین موتور شویی BMW است. این خودرو در زمان مراجعه به استارلوکس به علت رسیدگی پایین به این خودرو، دارای نقص ها و ایراداتی شده بود که پس از رفع آن مشتری تصمیم گرفت تا برای سلامت بیشتر فنی و ظاهر خودروی خود از خدمات خودروی بینظیر و استثنایی استارلوکس بهره بگیرد. خودروی bmw ما حالا در استارلوکس آماده دریافت خدمات ویژه استارلوکس است. شما عزیزان میتوانید برای مشاهده تمامی خدمات استارلوکس به صفحه خدمات خودرو در تهران مراجعه کنید. اما حالا در بخش بعدی به خدمات موتورشویی این خودروی استثنایی bmw خواهیم پرداخت.

موتورشویی خودرو bmw X4

موتورشویی خودرو bmw X4:

خدمت اولی که صاحب خودروی bmw X4 برای ان به استارلوکس مراجعه کرد در واقع خدمات موتورشویی bmw و همچنین صفرشویی bmw بوده است. از همین جهت هم ابتدا کار با خدمات موتورشویی bmw کار اغاز میشود. موتورشویی خودروی X4 با توجه به تدابیر اندیشیده شده توسط شرکت BMW کار آسان و ساده ای نیست. این کار نیاز به تخصص و دانش فنی کافی در زمینه خودرو دارد. اما ضمن این موضوع این خودرو نیاز به تجهیزات لازم برای موتور شویی و همچنین صفرشویی BMW نیز دارد. ما تمامی تجهیزات و همچنین تخصص و دانش فنی لازم را برای این خدمات خودروی لازم خودروی BMW X4 را داریم. به همین علت هم کار موتورشویی این خودرو کار سختی برای استارلوکس نیست. این خدمات در استارلوکس با بالاترین کیفیت انجام گرفته است.

موتور شویی BMW

اما پیش از آن که به ادامه مطلب در رابطه با باقی خدمات خودروی BMW در تهران و مرکز استارلوکس بپردازیم، یک پیشنهاد ویژه برای شما عزیزان داریم. پیشنهاد ویژه امروز استارلوکس به شما، خدمات سرامیک خودرو است. خدمات سرامیک خودرو امروز برای محافظت از بدنه خودرو بسیار مهم است. مهم نیست که خودروی شما پراید باشد یا BMW، اما مهم است که به چه شکل از بدنه خودروی خود محافظت کنید! محافظت از بدنه خودرو با استفاده از سرامیک خودرو بهترین پیشنهاد است. شما عزیزان میتوانید با استفاده از مراجعه به صفحه سرامیک خودرو، اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید و این خدمات را به صورت آنلاین رزرو کنید.

صفرشویی خودرو BMW

صفرشویی خودرو BMW:

صفرشویی خودرو یکی از خدمات بسیار فنی و مهم برای خودرو است. صفرشویی خودرو ضمن آن که باعث زیبایی بیشتر و محافظت از خودروی شما میشود، در واقع جانی دوباره به آن میدهد و باعث میشود راندمان خودروی شما بالاتر برود. یکی از خدمات خودروی BMW در واقع همین صفرشویی BMW است که پس از موتورشویی و قبل از احیای رنگ BMW و ریکاوری آن قرار میگیرد. البته که موتور شویی نیز جزئی از خدمات صفرشویی است اما از آن جایی که این مورد به درخواست مشتری است، این مورد نیز از آن جدا شده است. به همین خاطر هم خدمات صفر شویی خودرو BMW را ما با استفاده از بهترین امکاناتمان در مجموعه استارلوکس انجام داده ایم. این خدمات جز بی نقص ترین خدمات در مجموعه استارلوکس به شمار میرود که شما هم میتوانید برای خودروی خود دریافت کنید. اما در ادامه بیشتر در رابطه با صفرشویی BMW X4 با شما گفتگو میکینم.

صفرشویی BMW

صفرشویی BMW X4:

خدمات صفرشویی BMW جز خدماتی است که هر خودروی BMW باید آن را انجام دهد. در واقع میتوان گفت از خدمات خودروی BMW که بسیار مهم هستند میتوان به صفرشویی، سرامیک خودرو و همچنین احیای رنگ BMW اشاره کرد. صفرشویی در تمامی خودرو ها بسیار بسیار متفاوت با رفتن به کارواش است! بسیاری از افراد این خدمات را با خدمات کارواشی اشتباه میگیرند. در واقع صفرشویی خودرو شامل: پاکسازی مناطقی که حتی دست در آن نمیرود، باز کردن اصولی صندلی ها و پاکسازی کامل بدنه، صفرشویی داخل کابین خودرو، صفرشویی بیرون اتاق خودرو و همچنین موتور شویی خودرو میشود. از همین جهت هم میتوان گفت صفرشویی BMW بسیار بسیار با دقت و تخصص انجام شده است. از همین جهت هم ما این نمونه را یک نمونه بی نقص و کاملی در استارلوکس میدانیم.

صفرشویی و احیای رنگ BMW

احیای رنگ خوردو BMW:

احیای رنگ خودرو در واقع شامل موارد بسیاری میشود. ما در استارلوکس در یکی از خدمات خودرو BMW که برای این مدل X4 اجرای کردیم، احیای رنگ BMW را هم انجام دادیم. در واقع احیای رنگ خودرو BMW یکی از جذاب ترین بخش های این پروژه در استارلوکس بوده است. ما بهترین کیفیت را در احیای رنگ این خودرو انجام داده ایم. همچنین ما ضمن داشتن تخصص لازم برای احیای رنگ BMW از بهترین مواد و ابزار برای احیای رنگ این خودرو استفاده میکنیم. اما پیشنهاد ویژه استارلوکس امروز به شما استفاده از خدمات احیای رنگ خودرو است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه وارد صفحه احیای رنگ خوردو شوید.

احیای رنگ BMW


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!
مهارت ها

در تاریخ

10 مهر 1401

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی خدمات خودرو به صورت چکی و فقط با 40 درصد پیش پرداخت!

X