شماره تماس:9449246-0912

سرامیک خودرو

سرامیک خودرو در تهران

رزرو


Click to rate this post!

رزرو خدمات خودرو

سرامیک خودرو این روزها به امری متداول تبدیل شده است. سرامیک خودرو اقدامی برای حفظ کیفیت رنگ خودرو است. اکثر ما با سرامیک ماشین آشنایی داریم و حالا قصد داریم بیشتر به آن بپردازیم. سرامیک بدنه ماشین یک لایه محافظ پوششی برای خودرو است. یعنی به طور مثال اگر خودرو شبیه پوست شما باشد، سرامیک ماشین همان کرم ضد آفتاب است. شما با سرامیک بدنه ماشین نه تنها از خودرو بیشتر مواظبت می کنید، بلکه خودرو شما ظاهر زیباتری به خود می گیرد. سرامیک خودرو در کنار تاثیراتی که بر طول عمررنگ خودرو می گذارد. باعث می شود رنگ خودرو درخشنده شود و مخصوصا درشب و زیر نور مصنوعی چشم را به سمت خود جذب  کند. اما پیش از شروع پیشنهاد میشود اگر به ظاهر خودرو خود اهمیت میدهید، به صفحه فیس لیفت مراجعه کنید.

با توجه به شلوغی های شهر تهران و آلاینده ها و کثیفی ها ما را ناچار به فکر فرو می برد. آلودگی هوا تاثیرات تخربی بر رنگ خودرو دارد. فضله پردندگان نیز باعث آسیب جدی به رنگ خودرو می شود. دربعضی موارد آسیبی که فضله پرندگان به رنگ خودرو می زند قابل جبران نیست و فقط رنگ کردن مجدد میتوان این عیب را از بین ببرد . خیلی از ما، مخصوصا ما تهرانی ها به دنبال یک مرکز خوب و معتبر برای سرامیک بدنه خودرو می گردیم. پیدا کردن یک مرکز معتبر برای سرامیک بدنه ماشین، کار آسانی نیست و شما به آسانی نمی توانید آن را پیدا کنید. مرکز خدمات خودروی استارلوکس یکی از مراکز معتبر در زمینه خدمات نانو سرامیک خودرو است.

اهمیت سرامیک خودرو:

با توجه به شلوغی های شهر تهران و آلاینده ها و کثیفی ها ما را ناچار به فکر فرو می برد. آلودگی هوا تاثیرات تخربی بر رنگ خودرو دارد. فضله پردندگان نیز باعث آسیب جدی به رنگ خودرو می شود. دربعضی موارد آسیبی که فضله پرندگان به رنگ خودرو می زند قابل جبران نیست و فقط رنگ کردن مجدد میتوان این عیب را از بین ببرد . خیلی از ما، مخصوصا ما تهرانی ها به دنبال یک مرکز خوب و معتبر برای سرامیک بدنه خودرو می گردیم. پیدا کردن یک مرکز معتبر برای سرامیک بدنه ماشین، کار آسانی نیست و شما به آسانی نمی توانید آن را پیدا کنید. مرکز خدمات خودروی استار لوکس یکی از مراکز معتبر در زمینه خدمات نانو سرامیک خودرو است که اعتبار زیادی دارد. در استار لوکس سرامیک خودرو را با بهترین کیفیت ممکن انجام می دهیم چرا که معتقدیم مشتری باید کاملا راضی باشد.

روکش سرامیک بدنه ماشین از چه چیزی ساخته میشود؟ سرامیک بدنه خودرو، کرم ضد آفتاب و آبرسان خودرو شماست! سرامیک بدنه ماشین یکی از بهترین ابزار ها برای ایجاد لایه محافظتی از خودرو است. سرامیک بدنه خودرو بهترین راهکار برای نگهداری ازرنگ خودرو است . درکنار آن زیبایی خودرو نیز با افزایش درخشندگی رنگ دو چندان می شود. انواع مختلفی از سرامیک برای خودرو وجود دارد. انواع سرامیک خودرو قیمت های متفاوتی دارند چرا که کیفیت مختلفی را ارائه می دهند. برای انتخاب سرامیک خودرو مناسب خودرو خود بهتر است از متخصصان این حوزه مشورت بگیرید تا تصمیمی درست بگیرید.

بنر تماس

انواع سرامیک خودرو:

در بخش قبل به این امر که سرامیک خودرو های مختلفی در بازار موجود می باشد پرداختیم. اما این که ذاتا جنس یک سرامیک چیست، مساله ای است که به آن می پردازیم. سرامیک بدنه ماشین، یک مایع پلیمری است که طی یک فرآیندی خاص به لایه محافظ برای خودرو تبدیل می شود. این لایه محافظتی روی خودرو شما قرار می گیرد و از خراب شدن رنگ خودرو شما و آسیب رساندن به آن جلوگیری می کند. در واقع شما عزیزان می توانید به راحتی با انجام این کار از خراب شدن رنگ خودرو خود جلوگیری کنید. سرامیک خودرو ازآفتاب سوحتگی نیز جلو گیری می کند. این پوشش با حائلی که بین رنگ خودرو و اشعه مضر خورشید ایجاد می کند. باعث می شود رنگ خودرو آفتاب سوخته نشود و این گونه کیفیت آن را حفظ می کند. رنگ خودرو متاثر از خورشید کیفیت خود را از دست می  دهد.

برای چه باید خودروی خود را سرامیک کنیم؟ سرامیک بدنه خودرو در تهران سرامیک خودرو اگر شما هم یکی از افرادی هستید که به خودروی خود اهمیت می دهید، و برایتان مهم است سوار یک خودروی بی عیب و نقص شوید؛ قطعا اهمیت سرامیک کردن خودرو را می دانید. با نانو سرامیک خودرو می توانید از رنگ خودرو خود به خوبی تا چند سال محافظت کنید. با سرامیک کردن خودروی خود می توانید آن را از اشعه آفتاب و خراب شدن رنگ خودرو دور کنید. همان طور که پیش از این نیز اشاره کردیم خورشید از دشمنان رنگ خودرو است.

قیمت سرامیک خودرو در تهران

نانو سرامیک خودرو در تهران!

همان طور که گفتیم قصد داریم در بخشی مجزا به معرفی نانو سرامیک بپردازیم. پوشش نانو سرامیک یک پلیمر مایع است؛ که مانند کاور بدنه بر روی سطوح بیرونی خودرو اعمال می گردد. ذرات ریز نانو موجود در این مایع بی ‌رنگ هنگام ترکیب‌ شدن با رنگ خودرو؛ معایب رنگ بدنه را ترمیم و در صورت وجود هرگونه خط و خش، آن‌ها را ناپدید می ‌کند. برخی از کاور ها پس از استفاده دچار اندکی تغییر رنگ می ‌شوند؛ که البته کاملاً به مرغوبیت کاور انتخابی شما بستگی دارد. این لایه سخت پوشش نانو سرامیک بر روی بدنه خودرو قابل رویت با چشم نبوده است. مشکلی را برای استفاده کننده از آن ایجاد نمی نماید. پوشش نانو سرامیکی خودرو، نسبت به رنگ عادی اتومبیل، دوام بیشتری در محافظت از بدنه‌ی خودرو دارد. برند متفرقه پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو کیفیت چندان خوبی ندارند. نمی ‌شود انتظاری از آن ‌ها داشت.

توجه داشته باشید که این فرآیند باید در محل مناسب و عاری از آلودگی‌ های محیطی انجام شود. روکش نانو سرامیکی، از بدنه ‌ی خودرو در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می‌ کند. تمیز کردن خودرو پس از استفاده از روکش نانو سرامیکی، بسیار راحت ‌تر و سریع‌ت ر انجام می‌ گیرد. اجرای صحیح تکنیک نانوسرامیک نیز در افزایش دوام و مقاومت آن تاثیر گذار است. اجرای سرامیک بدنه خودرو و کاور بدنه ماشین تفاوت‌ هایی دارد؛ که باید به آن توجه داشته باشید. قیمت سرامیک خودرو و همچنین مقدار سرامیک مصرفی در خودرو به کیفیت آن بسیار بستگی دارد.

مزایای روکش سرامیکی خودرو

قطعا مهم‌ ترین پرسشی که در ذهنمان شکل می ‌گیرد؛ مربوط به مزایای استفاده از روکش نانو سرامیک خودرو است. مهم ترین مزیت پوشش نانو سرامیکی خودرو محافظت از رنگ بدن می باشد. مزیت دوم سرامیک خودرو براق و درخشان ماندن رنگ بدنه خودرو است. زمانی که پوشش سرامیک بدنه خودرو قرار داده می شود؛ می توان از کدر شدن رنگ خودرو جلوگیری کرد. یکی دیگر از مواردی که باید به عنوان مزایا و معایب سرامیک خودرو به آن پرداخته شود؛ کمک به تمیزی بدنه خودرو می باشد. همچنین اگر گرد و غباری بر روی ماشین قرار گرفت تنها با یک پارچه تمیز سطح بدنه تمیز می شود. همچنین با وجود سرامیک خودرو دیگر خط و خش بر روی بدنه خودرو شما نمی افتد. به همین دلیل، استفاده از نانوسرامیک ها برای خودرو های دارای رنگ بدنه تیره بسیار مناسب هستند. قیمت سرامیک خودرو با توجه به این مزایا بالا نیست.

ویژگی سرامیک خودرو در تهران

انجام سرامیک خودرو در تهران

حال که با سرامیک خودرو آشنل شدید و مزایای آن را شناختید؛ احتمالا به این کار راغب شده اید. اگر چنین است ادامه را حتما بخوانید چرا که پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم. قبل از هر چیز باید از اهمیت مرکزی که خودرو خود را برای سرامیک خودرو می برید؛ اشاره کنیم. چرا که بخش مهمی از کیفیت سرامیک خودرو و ماندگاری آن به نحوه اعمال آن بر می گردد. از این رو اگر این کار توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود؛ قطعا نتیجه و حاصل کار چندان باب میلتان نخواهد بود. استار لوکس را می توان بهترین مرکز برای انجام سرامیک خودرو دانست. چرا تخصص پرسنل استار لوکس در کنار تجربه چنیدین ساله مجموعه قطعا باعث رضایت شما از خدمات انجام شده خواهد داشت. مورد دیگر اینکه استار لوکس برای شما خدمات سرامیک خودرو را با 30 درصد تخفیف انجام می دهد. لذا قیمت سرامیک خودرو شود.

قیمت سرامیک خودرو دراستار لوکس بسیار منصفانه است. حال 30 درصد تخفیف هم برای این خدمت در نظر گرفته شده است. پس مطمئنا قیمت سرامیک خودرو در استار لوکس پایین است. برای دریافت این خدمات می توانید از طریق سایت نوبت رزور کنید.

تاثیرات مخرب نور خورشید

آفتاب و اشعه آن آسیب های زیادی به خودرو و رنگ آن می رساند. این آسیب ها می تواند تا جایی پیش برود که رنگ خودرو را به کلی تخریب کند. لذا ضروری است که برای این مشکل چاره ای اندیشید البته چاره ای پیش از وقوع. چرا که نوش دارو بعد مرگ سهراب بی فایده است. پس باید قبل از این که آسیبی به رنگ خودرو وارد شود کاری کرد.  سرامیک خودرو راهکار اساسی برای این مسئله است. سرامیک خودرو حتی از خراب شدن رنگ با بارش باران اسیدی و تگرگ جلوگیری کند. باران اسیدی مشکلی اجتناب نا پذیر در شهر های صنعتی و آلوده ای مثل تهران است . در اصل نانو سرامیک خودرو یک لایه محافظتی بسیار مفید برای خودروی شما است که باید از آن استفاده کنید. پوشش سرامیکی خودرو ضمن درخشندگی و زیبایی یک مقاومت برای خودرویی که سرامیک خودرو شده است ایجاد می کند.

این پوشش از هر گونه خرابی روی رنگ و بدنه خودرو جلوگیری می کند. استارلوکس با استفاده از بهترین متریال در سرامیک خودرو میتواند تضمینی را برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به خودرو شما به وجود آورد. نمایشگر ویدیو 00:00 00:34 نانو سرامیک بدنه خودرو نسل جدید سرامیک خودرو است. علم نانو به عرضه محصول با کیفیت در حوزه خودرو بسیار کمک کرده است. مواد پلیمری که در سرامیک خودرو استفاده می شود یکی از این کمک ها است. نانو سرامیک خودرو مزایای بی شماری دارد که در ادامه به بررسی کامل آن و بیان مزایای آن می پردازیم.

نانو سرامیک خودرو:

سرامیک بدنه خودرو در تهران

سرامیک خودرو

مقدمه ای در خصوص نانو سرامیک خودرو ارائه شد. اما در این جا قصد داریم به تفصیل به مبحث نانو سرامیک خودرو بپردازیم. نانو سرامیک عمر بیشتری به نسبت سرامیک های معمولی دارد. نانو سرامیک بدنه خودرو، از همان مواد پلیمری ساخته شده است ولی با تجهیزات نانو. یعنی در مواد پلیمری با ایجاد یک تحول در صنعت سرامیک به وسیله علم نانو، ایجاد شده است. نانو سرامیک ماشین با توجه به تکنولوژی خاص تولید، می تواند بسیار مقاوم تر و بهتر از سرامیک معمولی کار کند. به گونه ای که شاید تا چند سال نیاز به تمدید سرامیک بدنه ماشین خود نداشته باشید. اگر به دنبال ایجاد یک تحول در خودرو خود و مواظبت از آن باشید پیشنهاد ما نانو سرامیک بدنه ماشین است. نانو سرامیک می تواند خودرو شما را از هم نوعانش زیبا تر کند. این پوشش درخشندگی خیره کننده ای به رنگ خودرو شما می بخشد.

اما کیفیت نوع سرامیک بر این که این مزایای نمود پیدا کند تاثیر دارد. البته تشخیص این نوع از سرامیک بدنه ماشین برای هر کسی کار ساده ای نخواهد بود. لذا مهم است که برای انجام این خدمات به کدام مرکز مراجعه می کنید.شما برای اینکه از یک نانو سرامیک با کیفیت استفاده کنید، باید به مراکز سرامیک خودرو در تهران مراجعه کنید. مرکز خدمات خودروی استارلوکس یکی از بزرگترین مراکز خدمات خودرو در غرب تهران به شمار میرود. ما در مرکز خدمات خودروی استارلوکس توانایی ارائه انواع خدمات خودرو را به شما همشهریان با کیفیتی در خور توجه داریم.

سرامیک خودرو، کرم ضد آفتاب خودرو!

در این بخش قصد داریم سرامیک خودرو را از نگاه متفاوتی مورد بررسی قرار دهیم. می خواهیم شپاهت های استفاده از سرامیک خودرو و کرم ضد آفتاب را بررسی کنیم. همان طور که می دانید استفاده از کرم ضد آفتاب برای انسان ها با چند هدف صورت می گیرد. اولین مورد که کامل مشخص است که هدف محافظت از پوست در برابر اشعه های  خورشید است. چرا که اشعه های فرا بنفش خورشید می توانند آسیب های جدی به پوست انسان بزنند. اما سرامیک خودرو دقیقا همین نقش را برای رنگ خودرو ایفا می کند. چرا که نور خورشید به رنگ خودرو نیز آسیب می رساند. یا بهتر بگوییم اشعه های فرا بنفش خورشید بیشترین آسیب را به رنگ خودرو میرسانند. مورد دیگر استفاده از کرم ضد آفتاب برای انسان ها مرطوب کردن پوست است. که باید بگوییم این مورد هم برای حفاظت و نگهداری از پوست انجام می شود.

در مقابل یکی از اصلی ترین اهداف سرامیک خودرو نیز همین محافظت از رنگ خودرو است. چرا که سرامیک خودرو می تواند رنگ خودرو را در برابر عوامل مختلفی محافظت نماید. دلیل دیگر افراد برای استفاده از ضد آفتاب زیبایی است. چرا که ضد آفتاب نواقص پوست را می پوشاند و صورت را زیبا تر نشان می دهد. در مورد سرامیک خودرو نیز همین طور است. چرا که سرامیک خودرو با براقیتی که ایجاد می کند باعث زیبا تر شدن خودرو می شود. با بررسی این شباهت ها می تواند به اهمیت و ارزش استفاده از سرامیک خودرو پی برد.

رفع آفتاب سوختگی

یکی از کاربرد های سرامیک خودرو رفع آفتاب سوختگی است. البته این نکته را باید متذکر شویم که سرامیک خودرو خود باعث بر طرف شدن آفتاب سوختگی نمی شود. اما بعد از این که آفتاب سوختگی در خودرو برطرف شد با سرامیک کردن خودرو می توان. تاثیر آن را برای مدت بیشتری داشت. همچنین سرامیک خودرو می تواند از بروز و توسعه آفتاب سوختی مجدد در خودرو جلوگیری کند. همان طور که گفتیم آفتاب بسیار برای رنگ خودرو مضر است. از این رو باید تا حد امکان از در معرض قرار دارد خودرو. در مقابل نور خوشید جلوگیری کرد. اما اگر از این کار نا توان هستید بهترین راه مقابله با آسیب های خورشید. ایجاد لایه محافظ در برابر آن است. بهترین نوع محافظ ها سرامیک خودرو است که مانند سپر دفاعی. از رنگ خودرو در مقابل نور خورشید دفاع می کند. و همچنین از رنگ خودرو محافظت می کند.

سرامیک خودرو مزایای بی شمار دیگر علاوه بر محافظت رنگ در برابر نور خورشید دارد. که در طول مقاله به آن ها اشاره شد. اما مهم ترین مورد همین محافظت آن در برابر اشعه فرا بنفش نور خورشید است. اگر خودروی شما دچار آفتاب سوختگی شده است. می توانید آن را با روش های گوناگونی بر طرف نمایید. اما فارغ از روشی که برای این کار انتخاب می کنید با سرامیک خودرو می توانید. تاثیر و مدت ماندگاری آن را افزایش دهید. و همین طور از بروز مجدد آن در بخش ها و قسمت های دیگر رنگ خودرو جلوگیری کنید.

سرامیکی شدن

آیا سرامیک بدنه ماشین به تنهایی کافی است؟

سرامیک بدنه خودرو سرامیک بدنه خودرو اولین سوالی که شاید در ذهن ما به وجود بیاید، این است که آیا سرامیک بدنه ماشین به تنهایی کفایت می کند. و می تواند از مشکلاتی که میتواند برای رنگ خودرو پیش بیاید جلو گیری کند. یا باید حتما از خدمات دیگری نیز برای رنگ خودرو و ماندگاری آن استفاده کنیم. جواب ما به شما خیر است، سرامیک کردن خودرو می تواند به تنهایی برای خودرو شما کفایت کند. با سرامیک کردن دیگر نیاز به انجام کار های دیگر بر روی خودرو نیست. سرامیک خودرو به تنهایی می تواند عمر رنگ خودرو را افزایش دهد. با انجام سرامیک خودرو می توانید از آفتاب سوختگی جلو گیری کنید. آفتاب سوختگی یکی از آسیب های شایع رنگ خودرو است  که زیبایی خودرو را به شکل محسوسی کاهش می دهد. افزون بر این سرامیک خودرو از رنگ خودرو در مقابل باران اسیدی نیز محافظت می کند.

تمام این مزایای در شرایطی حاصل می شود که سرامیک به خوبی و با کیفیت انجام شده باشد. به بیان دیگر سرمیک خودرو خوب است  به این شرط که از سرامیک با کیفیت استفاده کرده باشید. برای این کار بهتر است به مراکز معتبر مراجعه کنید. اما باید خودرو خود را به یک مرکز تخصصی سرامیک ماشین در تهران ببرید تا مورد بررسی قرار بگیرد. کارشناس خودرو، تشخیص می دهد که از چه خدمات دیگری برای خودرو خود استفاده کنید بهتر خواهد بود. استار لوکس خیال شما را از این که خدمات با کیفیت دریافت خواهید کرد راحت کرده است.

خدمات ما در استار لوکس:

خدمات استار لوکس بخشی وسیعی از خدمات بدنه خودرو را در بر می گیرد. اولویت ما گسترش خدمات نیست بلکه هدف اصلی ما ارائه خدمات با کیفیت فراتر از توقع مشتری است. ما در استار لوکس ابتدا به صورت کامل و جامع خودروی شما را مورد بررسی قرار می دهیم. سپس نسبت به خدمات مورد نیاز خودروی شما مشاوره لازم را ارائه می کنیم. رفع مشکلات رنگ خودرو در استار لوکس: اگر خودرو شما دارای خط باشد، بهتر از خدمات پولیش خودرو یا واکس خودرو در تهران استفاده کنید. اگر دچار کدری رنگ و مشکلات دیگر در رنگ باشد بهتر است از خدمات احیای رنگ خودرو استفاده کنید. ما در استار لوکس تمامی این موارد را در صورت در خواست مشتری در قالب یک پکیج به مشتری ارائه می کنیم. مشتری می تواند از پکیج کامل رنگ خودرو بهره مند شود یا صرفا یکی از آن ها را انجام دهد.

اما شاید این سوال پیش بیاید که از کجا متوجه شویم خودروی ما به کدام خدمت نیاز دارد. اولین نکته این است که این موضوع به سلیقه شما و مبلغی که می خواهید هزینه کنید دارد. اگر کار را به استار لوکس بسپارید خودرو شما را زیباتر از آنچه تصور می کنید تحویلتان می دهند. شما عزیزان نیز قبل از انجام هر گونه تغییرات در خودروی خود، حتما با یک متخصص مشورت کنید. استارلوکس یک متخصص حرفه ای در زمینه انواع خدمات خودرو در تهران می باشد. از همین رو ما میتوانیم بهترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه کنیم.

هزینه سرامیک خودرو

از هرچه بگذریم سخن دوست خوش تر است! هزینه آخرین و مهم ترین چیزی است که معمولا مشتریان از ما می پرسند. در ایم مورد باید گفت هزینه سرامیک ماشین بیشتر با توجه به نوع آن و برند آن تعیین می شود. ابعاد و اندازه خودرو نیز در قیمت بی تاثیر نیست. در واقع طبیعتا هزینه سرامیک خودرویی مانند سورنتو به مراتب بیشتر از خودرویی مانند پژو۲۰۷ است. همچنین مراکز سرامیک بدنه ماشین ممکن است با توجه به محل قرار گیری آن ها قیمت های متفاوتی داشته باشند. اما باز هم تعیین کننده قیمت کیفیت کار متخصص در این زمینه می باشد. تخصص انجام کار تاثیر مستقیم برروی قیمت دارد. البته نباید از قیمت مواد اولیه سرامیک ماشین نیز به راحتی عبور کرد. بدیهی است هرچه قدر از مواد اولیه با کیفیت تری استفاده شود کار با کیفیت خواهد بود. اما این موضوع می تواند هزینه نهایی را افزایش دهد.

همان طور که گفتیم قیمت مواد اولیه برروی هزینه بسیارتاثیر گذار است. دیگر عامل بسیار مهم در تعیین هزینه سرامیک ماشین را مواد اولیه و مصرفی سرامیک ماشین بازی می کنند. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس بهترین قیمت و باکیفیت ترین سرامیک خودرو در تهران را به شما ارائه می دهیم. هزینه ای که ما برای سرامیک خودرو دریافت می کنیم، در مقایسه با کیفیت کار و جنس مصرفی بسیار عادلانه است. پس شما خیالتان از هزینه سرامیک ماشین راحت باشد و نگران هزینه آن نباشید. تنها نگرانی خود را روی این که خودرو شما پوشش سرامیکی ندارد بگذارید.

سرامیک بدنه خودرو

اگر خودرو سرامیک نباشد چه؟

این سوالی است که برای خیلی ها پیش می آید اینکه اگر خودرو را سرامیک نکنیم چه می شود. اینجا می خواهیم یکبار برای همیشه به این سوال پاسخ دهیم. در پاسخ باید گفت نبود سرامیک خودرو روی خودرو شما می تواند تاثیرات بسیاری را روی خودرو شما بگذارد. راستش را بخواهید سرامیک نکردن خودرو خیلی هم بد نیست. شما با سرامیک نکردن خودرو می توانیدهزینه ای که برای آن صرف می شد را پس انداز کنید. بعد از مبلغ پس انداز شده را صرف ترمیم آسیب هایی که به رنگ خودرو وارد شده بکنید! شاید کمی غیر عادی به نظر برسد ولی واقعا همین اتفاق با سرامیک نکردن خودرو خواهد افتاد. پس دست رد به پیشنهاد استارلوکس نزنید و همین حالا با استارلوکس برای انجام خدمات نانو سرامیک خودرو خود اقدام کنید. اگر به ظاهر خودروی خود اهمیت می دهید، حتما به صفحه فیس لیفت در تهران مراجعه کنید.

همان طور که گفتیم انواع سرامیک ماشین وجود دارد. لذا سرامیک خودرو نیز انواع مختلفی دارند . شرکت های مختلفی اقدام به تولید و عرضه سرامیک خودرو می کنند. انواع سرامیک خودرو برای خودرو های مختلف موجو هستند. با توجه به نیاز شما بهترین گزینه برای سرامیک خودرو را معرفی خواهیم کرد. کافی است به استار لوکش بیایید تا از نتیجه کار شگفت زده شوید. نیازی نیست به این که از چه برندی و یا چه کیفیتی باید استفاده شود فکر کنید. ما در استارلوکس به حد کافی تبحر و تجربه داریم تا بهرین گزینه را به شما پیشنهاد دهیم.

انواع سرامیک ماشین:

انواع سرامیک

سرامیک خودرو انواع مختلفی دارند . شرکت های مختلفی اقدام به تولید و عرضه سرامیک خودرو می کنند .ما انواع مختلفی از برند های سرامیک خودرو را در استار لوکس به شما ارائه می دهیم. که در ادامه حتما بیشتر به برند های سرامیک خودرو می پردازیم. اما قبل از خواندن ادامه این مطلب باید با انواع سرامیک خودرو آشنا شوید. سرامیک خودرو دارای انواع مختلفی است که با هم به آن ها می پردازیم. مواد سرامیکی از ۳ نوع خاص هستند:

1- سرامیک هیبریدی:

مزایای این نوع سرامیک:

 • بهترین نوع از مواد سرامیکی
 • مقاومت بالا در مقابل خط و خش
 • مقاومت بالا در مقابل ضربات
 • سخت ترین نوع پوشش برای خودرو
 • استفاده تخصصی از آن
 • طول عمر بسیار بالا
 • مرغوبیت بسیار بالا
 • ارائه در استارلوکس با قیمت بسیار پایین
 • ترکیبی از مواد سرامیکی زیر
 • ایجاد زیبایی و درخشندگی برای خودرو
 • کنار تمام این مزایا متاسفانه این ماده در کشور ما کم یاب است

2-سرامیک کوارتزی:

مزایای سرامیک کوارتزی:

 • ایجاد پوشش بسیار قوی
 • براق کردن خودرو
 • قیمت بالا
 • استفاده تخصصی از آن
 • ماندگاری بالا
 • ارائه در استارلوکس با قیمت بسیار پایین
 • قیمت پایین تر نسبت به نوع هیبریدی

3-سرامیک پلیمری:

مزایای سرامیک پلیمری:

 • ماده زمینه ای ساخت سرامیک خودرو
 • قیمت پایین تر نسبت به دو نوع دیگر
 • نوع ماندگاری بستگی به برند آن
 • طول عمر پایین تر نسبت به دو نوع قبلی
 • استفاده نه چندان سخت
 • شفافیت خودرو

ماندگاری رنگ خودرو توسط بهترین مواد سرامیکی:

خودرو لوکس

اختراعات درصنعت خودرو بسیار زیاد است و هر روزه به تعداد آن افزوده می شود. برخی ازاین اختراعات ایمنی خودرو را افزایش می دهد و خیال سرنشینان را از این بایت راحت می کنید. برخی دیگر امکانات رفاهی محصوب می شود و افزایش رفاه سرنشینان را در پی دارد. و برخی هم مانند سرامیک خودرو زیبایی خودرو را هدف گرفته. صنعت خودرو روز به روز در حال پیشرفت و ترقی می باشد. شرکت های بزرگ در حال کشف و اختراع چیز های زیادی برای خودرو ها هستند. مثل ارائه خودرو های برقی توسط تسلا، بنز و بی ام دبلیو. یکی دیگر از این اختراعات و پیشرفت های انسان در زمینه خودرو، سرامیک بدنه ماشین بوده است.در اوایل که خودرو را سرامیک می کردند، نهایتا این سرامیک تا ۱سال روی خودرو می ماند. اما الان با پیشرفت تکنولوژی و ساخته شدن نانو سرامیک بدنه ماشین، این زمان تا ۱۰ سال رسیده.

یکی از خدماتی که ما در استار لوکس نیز به شما عزیزان ارائه می کنیم، همین خدمات ماندگار سرامیک خودرو است. با استفاده از این خدمت با یک بار هزینه تا ده سال ازتمام مزایای سرامیک خودرو بهره مند می شوید. مزایای سرامیک خودرو: سرامیک بدنه خودرو مزایای زیادی برای خودرو شما به ارمغان خواهد آورد. و خب اصلی ترین مزیت آن برای هر خودرویی ایجاد یک لایه محافظتی روی خودرو است. این لایه محافظتی از خراب شدن رنگ خودرو در مقابل نور آفتاب و اشعه های مضر جلوگیری می کند. یکی دیگر از  مزایای آن ایجاد درخشندگی خودرو است.

مزایای سرامیک خودرو:

همان طور که قبلا به آن اشاره شد . افزایش مقاومت رنگ خودرو درمقابل باران اسیدی نیز ازتاثیرات مثبت سرامیک خودرو است. باران اسیدی در شهر های آلوده زیاد می بارد لذا خوب است که فکری برای آن بکنیم. شاید برای شما سوال باشد که برای ایجاد درخشندگی از خدمات واکس خودرو نباید استفاده کنیم. این دو در این زمینه بسیار شبیه هم عمل می کنند ولی در واقعیت هر دوی این ها مکمل هم هستند. وظیفه واکس خودرو براق کردن خودرو است. در مقابل یکی از مزایای اصلی سرامیک خودرو نیز همین مورد یعنی براقیت خودرو می باشد. لذا با استفاده از واکس بر روی سرامیک می توان این براقیت را به بالاترین حد خود خود رساند. برای افرادی که همه چیز را به شکل کامل می خواهند این راهکار می تواند بسیار جذاب باشد. چرا که خودرو را با براقیتی خیره کننده به سطح خیابان ها می برند.

با استفاده از واکس بر روی سرامیک خودرو چشم همه را به سمت خود می چرخانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرامیک خودرو می توانید این مقاله را مطالعه کنید. دیگر مزایا سرامیک بدنه خودرو در تهران به کاهش هزینه های نگهداری خودرو اشاره کرد. از دیگر مزیت های سرامیک خودرو برای شما، پایین آورد و صرفه جویی در هزینه، طی طولانی مدت است. این کار شما از مراجعه به مراکز واکس و پولیش خودرو بی نیاز خواهد کرد. چرا که دیگر صدمه ای بر روی رنگ خودرو نخواهد بود که با پولیش بخواهید آن را بر طرف کنید.

سرامیک خودرو فیدلیتی

محافظت از بدنه خودرو با سرامیک خودرو

شما با سرامیک کردن خودرو تا مدت ها با خط و خش و کدری رنگ خودرو خداحافظی می کنید. زیرا سرامیک کردن از خراب شدن رنگ توسط شن و و ماسه یا بارش باران جلوگیری می کنید. باران بسیار بر روی براقیت رنگ خودرو اثر منفی می گذارد چرا که حاوی مواد اسیدی می باشد. بدیهی است که اسید رنگ خودرو را در خود حل می کند. اما با سرامیک خودرو می توانید سدی قوی برای مقابله با این عامل تخریب ایجاد کنید. هم چنین انجام این کار از جذب ریزگرد ها و آلاینده های شیمیایی و همچنین فضولات پرندگان جلوگیری می کند. عواملی که نام برده شد آسیب های جدی به رنگ خودرو می زنند. لذا باید کاری برای مقابله با آن ها انجام داد. می توان گفت سرامیک خودرو اساسی ترین راهکار برای این مشکل است. همچنین می توانید با سرامیک بدنه ماشین جلوی جذب گرما را بگیرید.

از دیگر مزایای سرامیک کردن خودرو محافظت از بدنه خودرو می باشد. بدنه خودرو در طول روز با شرایط مختلفی مواجه می شود. مثل تصادف، سابیدگی، یا حتی خط افتادن . سرامیک خودرو می تواند میزان این آسیب ها را به شکل چشمگیری کاهش دهد. با انجام سرامیک احتمال این که خودرو بعد از تصادف با صافکاری بی رنگ ترمیم شود بسیار زیاد است. تمام این مزایای با یک بار انجام سرامیک خودرو به مدت ده سال برای شما ماندگار خواهد بود. این محافظت می تواند تا حد بسیار زیادی از خسارات وارد وارد شده به خودروی شما جلوگیری کند.

نانو سرامیک بدنه خودرو

آموزش سرامیک خودرو

همان طور که گفتیم با سرامیک خودرو قیمت خودروی شما افزایش پیدا می کند. مانند سیستم صوتی که قیمت آن به قیمت خودرو افزوده می شود. از طرف دیگر ما با سال ها فعالیت در زمینه خدمات خودرو در تهران یک مجموعه شناخته شده هستیم. شما پس از انجام خدمات خودرو، مثل سرامیک خودرو فاکتور و کارت سلامت دریافت می کنید. این کارت سلامت ضامن خودروی شما خواهد بود و در هنگام فروش ارزشی زیادی به خودرو شما اضافه می کند. پس شما همشهریان عزیز با سرامیک بدنه ماشین با یک تیز می توانید دو نشان بزنید. ما همچنین اقدام به تربیت متخصصین کردیم تا با آموزش سرامیک خودرو در تهران افرادی اینکاره را تحویل جامعه دهیم. ما برای انتقال تجربه بسیار ارزش قائل هستم. آموزش تعداد بالایی از افراد نشان می دهد که ما به آموزش معتقد هستیم. استار لوکس تربیت نسل آینده سرامیک کارها را به عهده دارد.

نانو سرامیک بدنه خودرو سرامیک خودرو چقدر عمر می کند؟ طول عمر سرامیک خودرو بستگی زیادی به نوع و برند آن دارد. حتی بستگی زیادی به جنس رنگ و برند خودروی شما هم دارد. یعنی اگر رنگی که توسط کارخانه روی خودرو پاشیده شده است با کیفیت باشد عمر سرامیک افزایش پیدا می کند.ولی به صورت کلی اگر شما از نانو سرامیک بدنه ماشین استفاده کنید، بین ۶تا۸ سال ماندگاری دارد. و البته در بعضی موارد نسبت به نگهداری شما از آن تا ۱۰سال نیز ماندگاری خواهد داشت. این آمار در اکثر مراکز خدمات خودرو در تهران زیر ۳سال است.

بهترین زمان برای سرامیک خودرو

از اهمیت زمان سرامیک خودرو بیان شد. این سوال پیش می آید که بهترین زمان برای این کار کی است؟ جواب بسیار ساده است. همه ما به خوبی با پدیده وارونگی هوا آشنایی داریم. با به وجود آمدن این پدیده و ذرات آلوده و بارش باران های اسیدی بیشتر است. خودرو ها زمانی بیشترین آسیب را می بینند که تحت شعاع این دسته از مشکلات قرار می گیرند. آلودگی هوا در زمستان نه تنها برای انسان بلکه برای خودرو ها هم مضر است. پس بهتر است در فصول گرم سال که طبیعتا آلودگی هوا کمتر است اقدام به این کار کنیم . برای سرامیک خودرو به دلایلی که بیان شد فصول گرم سال بهترین زمان است. قبل و بعد سرامیک اگر خودرو را سرامیک نکنیم، ضرر کرده ایم! شاید تا قبل از این چند سال خیلی از سرامیک ماشین استفاده نمی شد که دلایل مختلفی باعث این امر می شد.

بیشتر کسانی که سرامیک ماشین را انجام می دادند یا جز لاکچری ها بودند یا جز ماشین باز ها. ولی حالا با گذشت چند سال، با پیشرفت تکنولوژی و فرهنگ سازی خیلی ها به این سمت آمده اند. و مهم تر از آن همه ما با داشتن یک خودرو میلیونر یا ختی میلیاردر شده ایم. که در حال حاضر اگر برای یک خودروی حتی ۲۰۰ میلیونی از سرامیک استفاده نکنیم، اشتباه بزرگی کرده ایم. ما با حداقل هزینه کرد می توانیم جلوی یک ضرر بزرگتری را بگیریم. پس در مورد سرامیک ماشین اصلا ریسک نکنید و همین حالا اقدام کنید.

قبل و بعد سرامیک

اگر خودرو را سرامیک نکنیم، ضرر کرده ایم!

افزایش قیمت خودرو ها باعث شده هرینه های تعمییر آنها نیز زیاد شود. هزینه رنگ کردن خودرو نیز همینطور است. اگر به رنگ خودرو آسیب برسد دو راه دارید. راه اول اینکه از تعمیر آن چشم پوشی کنید و خودرویی با نقص ظاهری را سوار شوید. ویا می توانید اقدام به رنگ کردن آن کنید که دراین صورت علاوه برهزینه ای که می کنید . باعث می شود خودرو رنگ شده محصوب شود و افت قیمت داشته باشد . با این تفاسیر می توان گفت انجام سرامیک حودرو کار عقلانی است . سرامیک خودرو ارزش را دارد. مراحل ایجاد سرامیک روی خودرو: انجام سرامیک خودرو دارای مراحل مختلفی است. سرامیک ماشین از مراحل متعددی تشکیل شده است. انجام به هنگام این مراحل باعث می شود کیفیت نهایی کار افزایش پیدا کند. افزایش کیفیت تاثیرات و مزایای سرامیک خودرو را افزایش می دهد. از طرف دیگرعمر سرامیک را افزایش می دهد.

ما در زیر تمامی مراحل سرامیک خودرو را توضیح می دهیم: اولین قدم را شما باید بردارید. آن مراجعه به بهترین مرکز سرامیک ماشین در شهرتان (اگر ساکن تهران هستید، ما در غرب تهران یکی از بهترین مراکز سرامیک ماشین هستیم) بررسی خودرو توسط کارشناس و پیدا کردن عیوب خودرو شست و شویی کامل و تمیز بدنه خودرو پوشاندن شیشه ها آینه ها و … (هر بخش از خودرو به جز بدنه) رفع مشکلات بدنه با پولیش خودرو (برای مطالعه بیشتر در مورد پولیش به صفحه پولیش خودرو در تهران مراجعه کنید) احیای رنگ قسمت های که مشکل رنگ دارند.

مراحل ایجاد سرامیک روی خودرو:

انجام سرامیک خودرو دارای مراحل فختلفی است .سرامیک ماشین از مراحل متعددی تشکیل شده است. که ما در زیر تمامی آن ها را توضیح می دهیم:

 1. مراجعه به بهترین مرکز سرامیک ماشین در شهرتان (اگر ساکن تهران هستید، ما در غرب تهران یکی از بهترین مراکز سرامیک ماشین هستیم)
 2. بررسی خودرو توسط کارشناس و پیدا کردن عیوب خودرو
 3. شست و شویی کامل و تمیز بدنه خودرو
 4. پوشاندن شیشه ها آینه ها و … (هر بخش از خودرو به جز بدنه)
 5. رفع مشکلات بدنه با پولیش خودرو (برای مطالعه بیشتر در مورد پولیش به صفحه پولیش خودرو در تهران مراجعه کنید)
 6. احیای رنگ قسمت های که مشکل رنگ دارند. (برای مطالعه بیشتر در مورد احیای رنگ به صفحه احیای رنگ خودرو در تهران مراجعه کنید)
 7. پاک کردن خودرو با مواد سیلیکونی
 8. انجام عملیات سرامیک ماشین
 9. اجرای مراحل واکس برای درخشندگی بیشتر (به درخواست مشتری)
 10. تست و بررسی نهایی توسط کارشناسان

بعداز انجام این مراحل خودرو شما دیگر یک خودرو معمولی نیست! از آن پس خودرو شما در برابر آلودگی هوا، آفتاب، فضولات پرندگان و عوامل دیگر مقام است.

چه کار های که قبل از سرامیک خودرو انجام دهیم؟

قبل و بعد

لطفا قبل از اینکه کاری را انجام دهید، در مورد آن اطلاعات کافی بدست آورید. برای اینکه بتوانید یک سرامیک خوب را روی خودرو خود پیاده سازی کنید، در مورد ان اطلاعات بیشتری بدست آورد. که ما در این مطلب اطلاعات کامل و جامع ای را خدمت شما عزیزان ارائه کردیم. مثلا الان دیگر می دانید که قبل از سرامیک خودرو باید تمامی عیوب خودرو را بر طرف کرد. شما با یک خودروی که روی بدنه اش خطوط زیادی دارد اینکار را انجام دهید، قطعا نتیجه دلخواه را نمی گیرید. یا اینکه چه کسی نیز کار سرامیک خودروی شما را انجام دهد بسیار مهم است. همچنین در انتخاب مواد اولیه بسیار دقت کنید. البته تمامی این بررسی ها و کار ها توسط ما در استارلوکس انجام میشود.

در صورتی که خودرو شما دچار ضربات شدید شده به صفحه صافکاری در تهران مراجعه کنید. همچنین برای رنگ میتوانید به صفحه نقاشی خودرو در تهران مراجعه کنید.

شرایط خودرو در هنگام سرامیک شدن

برای انجام خدمات نانو سرامیک خودرو رعایت نکاتی حائز اهمیت است. خودرو برای سرامیک باید تمیز باشد. هر خودرو قبل از اینکه به مرحله سرامیک برسد باید برای بهتر انجام شدن کار، شرایطی را داشته باشد. در ابتدا بدنه خودرو نباید دارای هیچ عیب و خطی باشد. سپس خودرو باید در مکانی که عاری از گرد و غبار است کار سرامیک انجام شود. پس از آن باید در زمانی که وقت سرامیک ماشین است اینکار انجام شود. بررسی کارشناسان یکی از مهم ترین بخش های است که باید حتما رعایت شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرامیک بدنه خودرو در تهران این مقاله را بخوانید. کار های که بعد از سرامیک ماشین انجام دهیم؟ نگهداری از خودرو بعد از سرامیک بر ماندگاری آن بسیار موثر است . چگونگی نگهداری از سرامیک خودرو در مدت ماندگاری آن موثر است. به شما بستگی دارد که چگونه از خودرو خود نگهداری کنید.

پس از آنکه خودرو دارای سرامیک شد سعی کنید از آن مواظبت کنید. هر چند بستگی به نوع و برند پولیش و جای که برای شما کار را انجام داده اند، دچار مشکل نمیشوید. اما خوب است مواظبت کردن از خودرویمان برای ما تبدیل به یک عادت شود. خوب است که بتوانیم از خودرویمان مواظبت کنیم تا سرامیک ماشین به این زودی ها دچار مشکل نشود. خوب است هوای خودرو خود را داشته باشیم تا همیشه بدرخشد. این کار کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت های خاص خود دارد. افراد آموزش دیده می توانند اقدام به این کار کنند.

کار های که بعد از سرامیک ماشین انجام دهیم؟

نگهداری از خودرو بعد از سرامیک بر ماندگاری آن بسیار موثر است . چگونگی نگهداری از سرامیک خودرو در مدت ماندگاری آن موثر است. پس از آنکه خودرو دارای سرامیک شد بسیار سعی کنید از آن مواظبت کنید. هر چند بستگی به نوع و برند پولیش و جای که برای شما کار را انجام داده اند، دچار مشکل نمیشوید. اما خوب است مواظبت کردن از خودرویمان برای ما تبدیل به یک عادت شود. خوب است که بتوانیم از خودرویمان مواظبت کنیم تا سرامیک ماشین به این زودی ها دچار مشکل نشود. خوب است هوای خودرو خود را داشته باشیم تا همیشه بدرخشد. این کار کاملا تخصصی است و نیاز به مهارت های خاص خود دارد. در صورت به دست آوردن این تخصص باید دوره تخصصی آموزش سرامیک خودرو در تهران را ببینید.

انواع برند های معتبر سرامیک خودرو:

نام های تجاری متوعی سرامیک خودرو را تولید می کنند .ما در استار لوکس انواع برند ها را برای سرامیک ماشین ها داریم. شما عزیزان می توانید خودتان برند مورد نظرتان برای سرامیک خودرو در تهران را انتخاب کنید. اما کارشناسان ما در این مرحله حتما شما را راهنمایی می کنند تا از بهترین ها برای خودرو شما استفاده شود. پیشنهاد می کنیم ازتجربیات ما استفاده کنید .ما در استارلوکس با برند های زیاد و معتبری کار می کنیم که متناسب با خودروی شما است. به چند تا از این برند ها در اینجا می پردازیم:

مواد سرامیک خودرو

1- نانو مواد سرامیکی Diamond Plate:

 • محصول کشور آمریکا
 • برند سیمونایز
 • کمیاب
 • بسیار گران
 • ماندگاری بسیار بالا
 • درخشندگی بالا
 • ایجاد لایه محافظ قوی
 • ایجاد خاصیت ابگریزی

2-نانو سرامیک Nanotiss:

 • محصول کشور ژاپن
 • برند نانوتیس
 • یکی از بهترین ها
 • ماندگاری بالا
 • درخشندگی بالا
 • ایجاد لایه محافظ قوی
 • ایجاد خاصیت ابگریزی

3-نانو سرامیک Handlex:

 • محصول کشور لیتوانی
 • برند هندلکس
 • یکی از بهترین ها
 • مقرون به صرفه
 • ماندگاری به نسبت خوب
 • درخشندگی خوب
 • ایجاد لایه محافظ قوی
 • ایجاد خاصیت ابگریزی

4- سرامیک ماشین RhinoShield:

 • محصول کشور ژاپن
 • برند راینو شیلد
 • قیمت به نسبت بالا
 • ماندگاری بالا
 • درخشندگی بالا
 • ایجاد لایه محافظ قوی
 • ایجاد خاصیت ابگریزی

5-نانو سرامیک Fergal:

 • محصول کشور ژاپن
 • برند فرگال
 • قیمت مناسب
 • ماندگاری خوب
 • درخشندگی مطلوب
 • ایجاد لایه محافظ قوی

6-ماده سرامیکی SONAX:

 • محصول کشور آلمان
 • برند سوناکس
 • کمیاب
 • قیمت مناسب
 • ماندگاری بسیار بالا
 • درخشندگی بالا
 • ایجاد لایه محافظ قوی
 • ایجاد خاصیت ابگریزی

آپدیت سرامیک خودرو

تست سرامیک:

ما از کار خود مطمئن هستیم . ما برای جلب رضایت شما اطمینان خاطر داریم . ازاین رو بعد ازانجام آن تست انجام می دهیم .بسیاری از شرکت های خودرو سازی خارجی ممکن است برای رضایت بیشتر مشتریان خود از این تکنولوژی استفاده کنند. همچنین ممکن است در خیلی از تبلیغات این تست ها را دیده باشید. یک تبلیغ ویدیویی که در آن خودرو توسط یک نفر مورد حجوم آب گل قرار می گیرد. ما در استار لوکس نیز پس از اتمام کار خودرو را جلوی چشمان شما تست می کنیم و حتی در وب سایت و اینستاگرام به اشتراک می گذاریم.

ایجاد خاصیت آبگیریزی:

یکی دیگر از خواصی که ما در خودرو شما پس از سرامیک شدن ایجاد می کنیم، خاصیت آبگریزی است. این خاصیت پس از سرامیک شدن خودرو روی خودرو شما ایجاد می شود. و باعث می شود تا آب روی خودروی شما ماندگار نشود و به نوعی بدنه خودرو شما آبگریز شود. البته باید توجه کنید که در اکثر مواد نانو سرامیک بدنه ماشین این خاصیت برای خودرو رخ می دهد. خاصیت آبگریزی یک خاصیت زیبا و کارا برای خودرو است. آبگریزی باعث می شود خودرو روی آن آب گل آلود نباشد.

چگونه خودمان سرامیک خودرو را انجام دهیم؟

انجام خدمات سرامیک ماشین ممکن است به ظاهر کار ساده ای بیاید. اما این گونه نیست و یک نفر که اینکار را انجام می دهد متخصص اینکار است. در واقع یک نفر با داشتن تخصص در اینکار، این کار را منبع درآمد خود کرده است. بسیاری هستند از این افراد که از این راه پول در می آورند. پس کاری که منبع درآمد است نیاز به داشتن تخصص و تجربه دارد. البته اگر شما بخواهید می توانید آموزش ببینید و یک متخصص در زمینه سرامیک خودرو باشید. اگر به دنبال آموزش سرامیک خودرو در تهران هستید پس با ما همراه شوید.

در صورتی که خودرو شما به صافکاری نیاز دارد، پیشنهاد ما صافکاری بدون رنگ استار لوکس است.

آموزش سرامیک خودرو در تهران:

آموزش سرامیک خودرو در تهران

خب اگر قصد دارید آموزش سرامیک خودرو در تهران ببینید و به صورت تخصصی این کار را دنبال کنید. پس راهکار و پیشنهادی عالی را برای شما داریم. ما در تیم استار لوکس با سال ها فعالیت و تجربه اقدام به تربیت نیرو های متخصص کرده ایم. این نیرو ها در زمینه سرامیک و نانو سرامیک بدنه ماشین آموزش حرفه ای میبینند. این آموزش طی ۷ جلسه انجام میشود و شما بعد از ۷ جلسه یک فرد متخصص در زمینه سرامیک بدنه ماشین خواهید بود. آموزش سرامیک خودرو در تهران یکی از بزرگترین و معتبر ترین آموزش های موجود در کل کشور است. در صورت ثبت نام یا اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه آموزش خدمات خودرو در تهران مراجعه کنید.

قدم پایانی:

سرامیک خودرو مباحث مختلفی دارد که به ابعاد مختلف آن پرداختیم . برای سرامیک خودرو باید مواردی را مد نظر قرار دهید .در انتهای این مطلب با انواع و اقسام اطلاعات آشنا شدیم. ما در ابتدا در مورد سرامیک و نانو سرامیک بدنه ماشین صحبت کردیم. از مزایای استفاده از سرامیک خودرو گفتیم . به بررسی ریز به ریز محسنات این امر پرداختیم .سپس در مورد چگونگی ساخت نانو سرامیک بدنه ماشین صحبت کردیم. سپس در مورد انواع سرامیک بدنه ماشین و برند های سرامیک بدنه ماشین بحث کردیم. برند های مختلف سرامیک را معرفی کردیم . مزایای و ویژگی های سرامیک های هربرند را بر شمردیم .

در مورد تخصص سرامیک خودرو اشاره کردیم .راه های یاد گرفتن این تخصص را گفتیم. سپس در مورد آموزش سرامیک خودرو در تهران صحبت کردیم و راهکاره متخصص شدن در زمینه آموزش سرامیک خودرو در تهران را به شما معرفی کردیم. در مورد مراحل کار سرامیک بدنه ماشین و باید ها و نباید های قبل و بعد از کار صحبت کردیم. و همچنین در مورد خیلی از موارد صحبت کردیم و در این مطلب توصیه های مهمی را برای شما کردیم. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرامیک ماشین در تهران میتوانید این مقاله را مطالعه کنید.


تفاوت ما با دیگران درتخصص ماست . ما از اجناس باکیفیت از بهترین برند ها استفاده می کنیم . ما سرامیک را درکوتاه ترین زمان ممکن انجام میدهیم .ما با سال ها فعالیت در زمینه خودرو و و تجارب فرآوان یکی از بهترین ها در سطح تهران هستیم. شما عزیزان می توانید همین حالا از طریق شماره تماس های زیر یا اینستاگرام ما با ما در ارتباط باشید. همچنین برای رزرو وقت قبلی میتوانید با استارلوکس تماس بگیرید یا از طریق فرم بالا صفحه به صورت آنلاین رزرو کنید.

همراه با استارلوکس، طهران را زیباتر کنیم…

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE