شماره تماس:9449246-0912

خدمات سرامیک خودرو، یکی از مهم ترین خدماتی است که باید برای خودرو انجام شود. سرامیک خودرو باعث میشود تا بدنه خودرو در برابر مشکلات متعددی محافظت شود. بسیاری از افراد به دلیل اینکه از یک برند خوب برای سرامیک خودرو استفاده نمیکنند متضرر میشوند. استفاده از یک برند خوب برای خدمات سرامیک کردن خودرو مورد بسیار مهمی است که باید به آن توجه کافی داشته باشید. اگر این کار حتی به درستی روی خودرو انجام نشود، نتیجه مطلوبی در نتیجه حاصل نمیشود. در این بخش قصد داریم به بهترین برند سرامیک خودرو برای خودرو بپردازیم. همچنین به موارد گوناگونی در زمینه سرامیک خودرو اشاره خواهیم کرد. اگر شما هم قصد دارید تا از خدمات سرامیک خودرو استفاده کنید، پس تا انتهای این بخش همراه استارلوکس باشید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه سرامیک خودرو مراجعه کنید.

بهترین برند سرامیک خودرو:

بسیاری از افراد قصد دارند تا از خدمات سرامیک خودرو استفاده کنند. به همین علت، به دنبال بهترین برند سرامیک خودرو برای اتومبیل خود هستند. برند های متفاوتی در زمینه سرامیک خودرو در بازار وجود دارند که به آن ها میپردازیم. شاید نتوانیم در این بخش بهترین برند را به شما معرفی کنیم، زیرای خیلی از این برند ها معتبر و با کیفیت هستند. اما قصد بهترین ان ها را معرفی خواهیم کرد. خرید یک برند معتبر و مرغوب برای خدمات سرامیک خودرو بسیار مهم است. تقریبا میشود گفت یکی از مهم ترین نکات همین موضوع باشد. به همین علت در این بخش به معرفی این دسته از برند های سرامیک خودرو خواهیم پرداخت. ما قصد داریم در این بخش با راهنمایی کامل در این زمینه به شما عزیزان یاری برسانیم. پس بدون درنگ بریم به بهترین برند های سرامیک خودرو بپردازیم.

برند سرامیک خودرو

1- ماده سرامیک خودرو SONAX:

همانطور که گفتیم برند های بسیار خوبی در زمینه سرامیک خودرو وجود دارد. اما به جرات میتوان گفت این بهترین برند سرامیک  خودرو است. برند سوناکس، تولید کننده انواع مواد سرامیکی، پولیش و … در زمینه خودرو است. این برند تولید کشور آلمان است. ماده سرامیکی سوناکس جز بهترین مواد سرامیکی از لحاظ ماندگاری و طول عمر است. این ماده سرامیکی ضمن طول عمر بالا، درخشندگی بسیار ایده آل و زیبایی مطلوبی را به خودرو شما میبخشد. همینطور این ماده سرامیکی یک لایه محافظتی بسیار قوی در برابر آلودگی ها و آسیب های احتمالی ایجاد میکند. این ماده سرامیکی ضمن تمامی این موارد، خاصیت آبگریزی را به بدنه خودرو شما اضافه میکند. تمامی این موارد باعث میشوند تا ما این ماده را به عنوان بهترین سرامیک خودرو به شما عزیزان معرفی کنیم.

sonax

همچنین این برند جز کم یاب ترین مواد سرامیکی خودرو در ایران است. بیشتر مراکز خدمات خودرو در ایران و تهران، از این برند استفاده نمیکنند. دلیل آن ها قیمت به نسبت بالای این ماده سرامیکی است. اما ما در استارلوکس از این برند برای سرامیک خودرو استفاده میکنیم. استارلوکس هیچگاه کیفیت را فدای سود بیشتر نمیکند. ما همچنین برای خودرو سراتو که در بخش نمونه کار ها موجود است از این برند استفاده کردیم. شما میتوانید با کلیک بر روی سرامیک خودرو سراتو این نمونه کار را به صورت کامل مشاهده کنید. همچنین در همین بخش یک ویدیو از خدمات سرامیکی انجام شده برای این خودرو را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. ما برای خودرو سراتو با استفاده از این مواد و چند ابزار تخصصی دیگر که فوت کوزه گری ما است، این خدمات را انجام داده ایم.

 

2- ماده سرامیک خودرو Diamond Plate:

یکی دیگر از بهترین برند های سرامیک خودرو، برند Diamond Plate است. این برند، یک برند آمریکایی بسیار معتبر در سراسر دنیا و شناخته شده است. این نوع ماده سرامیکی مثل مدل سوناکس کمیاب است. دلیل این موضوع هم قیمت بالای این نوع ماده سرامیکی است. از این ماده سرامیکی هم در استارلوکس نیز استفاده میشود. همچنین این نوع ماده سرامیکی بسیار ماندگاری خوب و درخشندگی مطلوبی به خودرو شمما میبخشد. همچنین این ماده سرامیکی توانایی آبگریزی را به خودرو شما اضافه میکند. همینطور ایم ماده سرامیکی یک لایه محافظ قوی در برابر آلاینده ها و آسیب های احتمالی ایجاد میکند. تشخیص استفاده از این نوع ماده بسته به رنگ و نوع خودرو شما نیز دارد.

diamond plate

3- ماده سرامیک خودرو Nanotiss:

ماده سرامیکی نانوتیس یکی از بهترین برند های سرامیک خودرو است که مورد استفاده قرار میگیرد. ماده سرامیکی Nanotiss محصول کشور ژاپن نیز میباشد. این ماده سرامیکی کیفیت مطلوب و بسیار خوبی را به استفاده کنندگان ارائه میکند. البته کیفیت و عملکرد این ماده سرامیکی نسبت به دو نوع قبلی پایین تر است. در واقع استفاده از این ماده سرامیکی کاملا مربوط به رنگ و بدنه خودرو شما میباشد. به همین علت تضمین کیفیت و ماندگاری این محصول کاملا در گرو شرایط خودرو مورد نظر میباشد. همچنین این ماده سرامیکی در استارلوکس نسبت به درخواست مشتریان و شرایط خودرو ارائه میشود. همچنین این ماده سرامیکی بسته به نوع خودرو شما و شرایط آن طول عمر بالا دارد. همچنین این ماده سرامیکی خاصیت آبگریزی و درخشندگی مطلوبی را به خودرو عرضه میکند.

nanotiss

4- ماده سرامیک خودرو Handlex:

برند هندلکس یکی از بهترین برند ها در بین مواد سرامیکی خودرو است. برند Handlex محصول کشور لیتوانی و یکی از بهترین برند ها است. قیمت این محصول مقرون به صرفه است و ماندگاری به نسبت خوبی را دارد. ماده سرامیک خودرو هندلکس میتواند یک لایه محافظ بسیار خوب برای خودرو ایجاد کند. همچنین این نوع از ماده سرامیکی نسبت به انواع قبلی ارزان تر و البته کیفیت به نسبت کمتری دارد. این نوع ماده سرامیکی برای انواع خودرو ها نسبت به شرایط بدنه خودرو قابل استفاده است. این نوع ماده سرامیکی میتواند درخشندگی و زیبایی به نسبت خوبی را به خودرو بدهد. همچنین طول عمر خوبی نیز این ماده سرامیکی دارد.

handlex

5- ماده سرامیک خودرو RhinoShield:

برند راینو شیلد هم یکی از بهترین برند های سرامیک خودرو است. برند RhinoSheild تولید کشور ژاپن است. این برند جز برترین برند های است که در استارلوکس استفاده میشود. همچنین این برند قیمت بالای را نیز دارد. همچنین کیفیت به نسبت خوبی را به استفاده کننده نیز ارائه میکند. البته برند های قبلی و به خصوص دو مورد اول به نسبت با کیفیت تر هستند. همچنین این مورد نیز خاصیت آبگریزی و درخشندگی خوبی را برای خودرو ایجاد میکند.

rhino shield

بهترین برند سرامیک خودرو برای شما:

خب همانطور که اشاره کردیم، این 5 برند جز بهترین برند های سرامیک ماشین هستند. تمامی این برند ها در استارلوکس مورد استفاده قرار میگیرد. ما از بهترین برند های سرامیک خودرو در استارلوکس استفاتده میکنیم. این نوع از سرامیک خودرو با ضمانت 5 ساله در استارلوکس انجام میشود. ما سعی داریم تا بهترین نوع خدمات و بهترین برند سرامیک خودرو را به شما عزیزان عرضه کنیم. همچنین خدمات سرامیک خودرو در استارلوکس با 30 درصد تخفیف به مدت محدود به مشتریان عرضه میشود. برای کسب اطلاع از این تخفیف و شرایط آن میتوانید با متخصصین استارلوکس تماس حاصل فرمایید.

بنر تماس

برای چه باید از سرامیک خودرو استفاده کنیم؟

خدمات سرامیک خودرو یکی از خدمات بسیار مهم در زمینه خودرو است. شما با این خدمات زیبایی و درخشندگی بسیار خوبی را به خودرو میدهید. همچنین با خدمات سرامیک خودرو دیگر نگران مشکلات آسیب ها و آلاینده ها نباشید. مواد سرامیکی از آفتاب سوختگی رنگ خودرو، خرابی توسط باران های اسیدی، خرابی توسط فضولات پرندگاتن و … جلوگیری میکند. همچنین بهترین برند سرامیک خودرو میتواند تا مدت ها از بدنه خودرو شما به خوبی محافظت کند. پس شما عزیزان هم اگر به خودروی خود اهمیت میدهید، از این خدمات برای خودروتان استفاده کنید.

خدمات سرامیک بعد از صافکاری خودرو:

صافکاری خودرو یکی از حساس ترین خدماتی است که روی خودرو انجام میشود. پیشنهاد میکنیم با توجه به حساسیت این خدمات بعد از خدمات صافکاری خودرو حتما از سرامیک خودرو استفاده کنید. این موضوع هم تفاوتی بین روش صافکاری pdr و سنتی ندارد و بهتر است از این خدمات ضمن صافکاری استفاده شود.

بهترین برند های سرامیک خودرو

قدم پایانی:

همانطور که در این بخش دیدید ما برند های معتبر و سرامیک مناسب برای خودرو را به شما عزیزان معرفی کردیم. استارلوکس برای شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان مقالات مرتبطی را در بخش مقالات در نظر گرفته است. همچنین شما میتوانید سوالات خود را در بخش دیدگاه های همین صفحه با ما در میان بگذارید. همچنین میتوانید برای رزرو خدمات و مشاوره رایگان با متخصصین استارلوکس تماس حاصل فرماید.


با استارلوکس به زیبا تر شدن خیابان های طهران کمک کنید…

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!