شماره تماس:9449246-0912

تعویض طلق چراغ خودرو

تعویض طلق چراغ خودرو

چراغ خودرو ها از هر برندی که باشند و هر کیفیتی که داشته باشند؛ در طول زمان به دلایل مختلف کیفیت روز اول خود را از دست می دهد. به طور مثال به دلایلی طلق چراغ زرد و مات می شود. که این مشکل نه تنها بر زیبایی خودرو تاثیر منفی می گذارد؛ کیفیت نور چراغ خودرو را نیز کاهش می دهد. راهکار گران و متداول برای حل این مشکل تعویض چراغ خودرو است. چرا که به طور معمول طلق چراغ خودرو ها از سوی کارخانه ها عرضه نمی شود. این می شود که ناچار به تعویض کلی چراغ خودرو می شوید. به این صورت هزینه ای بسیار زیاد را متحمل می شوند. اما به تازگی امکانی فراهم شده است؛ که می توانید فقط طلق چراغ خودرو را تعویض کنید. تعویض طلق چراغ خودرو در تهران جز خدمات خودرو در تهران جدید استارلوکس است.

رزرو

رزرو خدمات خودرو


چرا تعویض طلق چراغ خودرو؟

همان طور که در مقدمه مقاله بیان شد طلق چراغ خودرو به مرور زمان کیفیت خود را از دست می دهد. اصلی ترین عامل تخریب طلق چراغ خودرو نور خورشید است. که باعث می شود طلق چراغ خودرو کدر و زرد شود. این مشکل می تواند  خودرو شما را چندین سال پیر تر نشان دهد. و به شکل قابل لمسی بر زیبایی خودرو تاثیر مخرب می گذارد. یا طلق چراغ خودرو به مرور زمان پر از خط و خش می شود. این مورد جدا از تاثیر منفی که بر زیبایی خودرو دارد؛ بر روز کیفیت نور دهی چراغ خودرو نیز تاثیر می گذارد. چرا که خط و خش های روی طلق چراغ خودرو باعث شکست نور می شود؛ و این گونه نور چراغ خوردو پخش شده و شدت خود را از دست می دهد. حتی امکان دارد روی چشم راننده خودرو مقابل منعکس شود که بسیار خطر ناک هم است.

این مسائل باعث می شود که به تعویض چراغ خودرو نیاز پیدا کنید. اما قیمت چراغ خودرو ها بسیار بالا است. به طوری که قیمت چراغ جلو خودرو دنا که خودرو سطح متوسط جامعه محصوب می شود؛ بیش از دو میلیون تومان است. حال آن که این هزینه برای چراغ خودرو های خارجی به مراتب بالا تر است. از این رو می توان گفت تعویض طلق چراغ خودرو در تهران راهکار بسیار مناسبی است. چرا که می تواند تمام مشکلاتی که یک طلق چراغ خودرو خراب ایجاد می کند را حل کند. هزینه کم تری را متوجه شما می کند.

تعویض طلق چراغ

خدمت جدید استار لوکس

تعویض طلق چراغ خودرو در تهران خدمت جدید استار لوکس است. استار لوکس یک مجموعه خدمات خودرویی است که خدمات جامعی از قبیل: صافکاری، صافکاری با دستگاه PDR، نقاشی، شاسی کشی، نقاشی در اتاق رنگ، لیسه گیری، پولیش را ارائه می دهد. همچنین خدمات دیگری مانند واکس، تعمیر صندلی و قطعات داخلی، کاور و سقف جیر نیز از دیگر خدمات استار لوکس است.  و همچنین نصب آپشن به صورت فابریکی بر روی کلیه خودرو ها؛ تعمیر چراغ کلیه خودرو ها، احیای رنگ و سرامیک خودرو نیز انجام می شود. اما استار لوکس در کنار همه این خدمات؛ به تازگی تعویض طلق چراغ خودرو در تهران را نیز به لیست خدمات خود اضافه کرده است. در این مقاله به معرفی این خدمت خواهیم پرداخت تا به طور کامل با آن آشنا شوید. اما در این بخش از مقاله قصد داریم چند خطی را به معرفی برخی از دیگر خدمات  خود بپردازیم.

اولین خدمتی که قصد داریم به صورت گذرا به شما معرفی کنیم صافکاری است. در استار لوکس خدمات صافکاری به دو شیوه سنتی و PDR انجام می پذیرد. خدمات صافکاری در تهران توسط افراد خبره و کار آزموده انجام می شود. از این می توانید با خیال راحت خودرو خود را در اختیار استار لوکس بگذارید. و از نتیجه بی نقص کار مطمئن باشید. دیگر خدمتی که با افتخار به همشهریان خود ارائه می دهیم احیای رنگ خودرو است. این خدمت برای آن دسته ازخودرو هایی که کیفیت رنگ خود را از دست داده اند مناسب است. تا مانند روز اول شوند.

طلق چراغ خودرو

تعویض طلق چراغ خودرو در تهران:

در بخش قبلی مقاله به چرایی تعویض طلق چراغ خودرو پرداختیم. در این بخش از مقاله قصد داریم به معرفی تعویض طلق چراغ خودرو در تهران بپردازیم. همان طور که گفتیم طلق چراغ خوردو در طول زمان کیفیت روز اول خود را از دست می دهد. از این رو لازم است که تعویض شود. در گذشته صاحبان خودرو ناچار بودند چراغ خودرو را کلی تعویض کنند. اما با خدمت جدید استار لوکس یعنی تعویض طلق چراغ خودرو در تهران؛ دیگر نیازی به این کار نیست. شما با صرف هزینه ای به مراتب کم تر می توانید چراغ خودرو خود را مثل رو اول بکنید. تعویض طلق چراغ خودرو در شرایط اقتصادی کنونی بسیار مورد اقبال قرار گرفته است. چرا که مزیت های زیادی دارد که در ادامه به بیان برخی از آن ها می پردازیم. اولین مورد کاهش هزینه های تعمیر چراغ خودرو است. که به شکل چشمگیری کم شده.

مزیت دیگر تعویض طلق چراغ خودرو در تهران کیفیت آن است. طلقی که بر روی چراغ خودرو شما قرار می گیرد کیفیت مشابه چراغ فابریک دارد. یعنی این گونه نیست که تصور کنید در مدت کوتاهی کیفیت خود را از دست می دهد. بلکه مدت زمان زیادی می تواند با کیفیت روز اول خود روی خودرو شما نصب بماند. تشابه طلق چراغ خودرو به حدی است که حتی کد ها و لوگو های درج شده؛ روی طلق چراغ خودرو فابریک روی آن است. این گونه خودرو شما کاملا مشابه خودرو فابریک خواهد بود. مزیتی که لازم به توضیح بیشتر ندارد.

خدمات تعویض طلق چراغ خودرو

چراغ جدید با هزینه کم!

همان طور که گفتیم چراغ خودرو ها از هر برندی که باشند و هر کیفیتی که داشته باشند؛ در طول زمان به دلایل مختلف کیفیت روز اول خود را از دست می دهد. این جا است که متوجه می شوید باید چراغ خودرو را تعویض کنید. اما وقتی قیمت های سر به فلک کشیده چراغ ها را مشاهده می کنید؛ احتمال پشیمان خواهید شد. اما راهکار دیگری هم وجود دارد که می توانید به کار بگیرید. تا با هزینه ای بسیار کم تر به همان نتیجه برسید. تعویض طلق چراغ خودرو در تهران همان راهکاری است که از آن صحبت می کنیم. استار لوکس از معدود مراکز خدمات خودرویی است که؛ تعویض طلق چراغ خودرو در تهران را انجام می دهد. طلق هایی که در استار لوکس از آن ها استفاده می شود کیفیتی مشابه قطعه اصلی فابریک دارد. از این رو زمان زیادی کیفیت خود را حفظ می کند.

برای تعویض طلق چراغ خودرو در تهران کافی است از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید. بعد از رزرو نوبت می توانید به مرکز مراجعه کنید. و طلق چراغ خودرو خود را تعویض کنید. از آن به بعد متوجه افزایش شدت نور خود خود خواهید شد. چرا که نوری که لامپ تولید می کند به صورت متمرکز به جلو خودرو تابیده شود. در حالی که پیش از آن شکسته می شود و به صورت پخش می تابید. در کنار این زیبایی خودرو شما نیز دو چندان خواهد شد. چرا که شفافیت چراغ بر زیبایی آن بسیار موثر است.

چراغ خودرو

برخی خدمات دیگر استارلوکس

همان طور که گفته شد تعویض طلق چراغ خودرو در تهران خدمت جدید استار لوکس است. اما در این بخش از مقاله قصد داریم به معرفی برخی خدمات دیگر استار لوکس بپردازیم. سرامیک خودرو خدمتی است که سال ها به شما ارائه می دهیم. سرامیک خودرو مزیت های زیادی برای خودرو شما دارد. از جمله آن که شفافیت زیادی به خودرو شما می بخشد که باعث می شود؛ چشم هر بیننده ای را به خود جذب کند. سرامیک خودرو از رنگ خودرو در مقابل عوامل مختلف تخریب محافظت می کند. عواملی مانند نور خورشید، آلودگی هوا، فضله پرندگان، شیره درختان و … . در مورد سرامیک خودرو مقالات زیادی در سایت قرار دارد؛ که برای کسب اطلاعات بیشتر می تواند آن ها را مطالعه کنید. خدمت دیگری که در استار لوکس ارائه می شود واکس خودرو است. باید بگوییم واکس خودرو باعث شفاف شدن و براقیت رنگ خودرو می شود.

واکس خودرو می تواند مکمل سرامیک خودرو باشد. اما به تنهایی نیز می تواند روی بدنه خودرو اعمال شود. که مزیت های مختص به خود را نیز دارد. پولیش خودرو دیگر خدمت استار لوکس است. پولیش خودرو در تهران باعث می شود خط و خش های روی بدنه از بین برود. این گونه رنگ خودرو تقریبا به حالت اولیه بر می گردد. پولش خودرو مزایای دیگری نیز دارد. مانند این که رنگ خودرو را لطیف تر می کند. که این بر شفافیت آن تاثیر مثبت دارد. در کنار تمام این خدمات تعویض طلق چراغ خودرو در تهران خدمت جدید ما می باشد.

طلق چراغ

تعویض طلق چراغ خودرو در تهران:

استارلوکس 15 سال سابقه در زمینه خدمات خودرو دارد. این تجربه در کنار تخصص پرسنل استار لوکس در خدمت شما است؛ تا به بهترین نحو ممکن به ارائه خدمت مورد نظر شما بپردازیم. تعویض طلق چراغ خودرو در تهران (light car) جدید ترین خدمتی است که توسط ما ارائه می شود. در باره مزایای تعویض طلق چراغ خودرو در تهران در این مقاله صحبت کردیم. در صورت تمایل به دریافت این خدمت می توانید با ما تماس بگیرید.