شماره تماس:9449246-0912

صفرشویی خودرو یکی از انواع خدمات استار لوکس است. ما در این مقاله قصد داریم در مورد صفرشویی در تهران صحبت کنیم. صفرشویی خودرو برای تمامی کسانی که دارای حتی یک خودرو هستند، نیاز خواهد شد. به صورت کلی، زمانی که عمر خودرو میگذرد خودرو نیاز به صفرشویی پیدا میکند. درواقع هر خودروی که چند سال از عمر آن میگذرد نیاز به این خدمات دارد. این کار کمترین کاری است که باید برای خودروی خود انجام دهید. در واقع خودروها پس از مدتی ممکن است دچار عیب های شوند که اگر رفع نشوند، مشکلات بزرگی را برای شما به وجود می آورد.

صفرشویی خودرو چیست:

خیلی ساده و کوتاه برای شما معنی صفرشویی خودرو را بگویم. صفرشویی خودرو به پاکسازی تخصصی خودرو و جز به جز با لوازم مخصوص است. در واقع شما با اینکار یک تغییر اساسی به خودروی خود خواهید داد. این تغییر اساسی خودروی شمارا کاملا نو و مثل روز اول میکند. البته این در شرایطی است که به خودرو آسیبی وارد نشده باشد. به طور مثال اگر خودروی شما دچار ضربات و آسیب شده باشد احتمالا به خدمات صافکاری در تهران ما نیاز پیدا میکنید. یا اگر خودرو شما دچار کدری رنگ شده باشد به خدمات سرامیک خودرو در تهران نیاز پیدا خواهید کرد.

صفرشویی تخصصی خودرو

صفرشویی شامل چه قسمت های از خودرو میشود:

همانطور که پیش تر هم به آن اشاره داشتیم، صفرشویی به معنای پاکسازی جز به جز اجزای خودرو است. قسمت های که روی آن ها صفر شویی انجام میشود، شامل قسمت های داخلی و خارجی خودرو است. یا اگر بخواهیم به صورت دقیق تر بگویم از موتور خودرو تا قسمت های که دست در آن نفوذ نمیکند، مثل دریچه کولر. و همچنین صد ها موارد دیگر در بخش خدمات خودرو در تهران استار لوکس را شامل میشود. استار لوکس یکی از بهترین ها در زمینه صفرشویی در تهران است. با انجام این خدمات در واقع خودروی شما مثل روز اول خودش میشود. البته خدمات دیگر استار لوکس، مثل پولیش خودرو در تهران نیز شما را در این روند بسیار یاری میکنند.

تفاوت صفرشویی تخصصی خودرو با صفرشویی کارواش:

در کارواش گرد و خاک بیرون خودروی شما تمیز میشود. نهایتا تا حد بسیار پایینی درون خودرو تمیز میشود. اما صفرشویی تخصصی خودرو داخل خودرو و بیرون خودرو را کاملا مثل روز اول نو میکند. از تفاوت های دیگر این است که با صفرشویی تخصصی خودرو، خودروی شما تا مدت ها نیازی به صفرشویی نخواهد داشت. در واقع شما با این خدمات انگار تازه ماشین را از کارخانه گرفته اید و تا چند سال خودرو دچار این کثیفی نمیشود. همچنین در کارواش از ابزار ها و وسایل خاصی برای پاکسازی تخصصی خودرو استفاده نمیشود. اما در صفرشویی تخصصی خودرو ما از ابزار آلات و وسایل مخصوص اینکار استفاده میکنیم. همچنین ما از مواد خارجی استفاده میکنیم که بسیار مرغوب و کمیاب است.

در صفر شویی خودرو چه کار های انجام میشود:

پاکسازی تخصصی خودرو

به صورت کلی اگر بخواهیم صفرشویی را تقسیم بندی کنیم، به دو بخش تقسیم میشود:

  1. یک صفرشویی درون خودرو
  2. صفرشویی بیرون خودرو

صفرشویی درون خودرو:

خود صفرشویی درون خودرو به چند بخش تقسیم میشود که به صورت جز به جز به آنها میپردازیم:

صفر شویی داخل اتاق خودرو  :

در ابتدا وسایل درون خودرو و اضافی از خودرو خارج میشوند. سپس به صورت کامل خودرو جارو کشیده میشود و با یک شامپو مخصوص خودرو تمام صندلی ها تمیز میشوند. اگر صندلی خودرو چرمی باشد ما از نوعی واکس به خصوص برای جلا دادن آن ها استفاده میکنیم. البته لازم به ذکر است که این مدل از واکس خودرو با خدمات واکس خودرو در تهران ما متفاوت است. این نوع از واکس جنس مخصوص برای صندلی های چرمی خودرو است. سپس به سراغ سقف و کف اتاق خودرو میرویم و آن ها را با موادی مخصوص مثل روز اول میکنیم.

صفرشویی اجزای کوچک داخل خودرو:

یک قسمت دیگر که شاید خیلی به آن توجه نشود، صفر شویی اجزای کوچک درون خودرو است. این قسمت شامل قسمت های زیادی مثل دریچه کولر، بلند ها و اجزای ریز دیگر داخل کابین خودرو میشود. در اکثر این موارد جای دست برای پاکسازی تخصصی خودرو وجود ندارد. اما استار لوکس با ابزار مخصوص خود این کار را به راحتی انجام میدهد. در واقع شاید اینکار خیلی در چشم نباشد، اما بسیار دارای اهمیت است. اگر به این قسمت ها رسیدگی نشود، طی مرور زمان مشکلات جبران ناپذیری به وجود می آید.

صفرشویی اجزای دیگر درون خودرو:

در این مرحله تمامی اجزای دیگر خودرو، مثل داشبورد، کنسول و … صفرشویی میشود. در این قسمت ما با صفرشویی تخصصی خودرو و با استفاده از بهترین مواد درون خودرو را مثل روز اول میکنیم. همچنین با استفاده از برس ها و مواد به خصوصی صندلی ها و دیگر اجزای خودرو را صفرشویی میکنیم. اینکار معمولا بسیار حساس و مهم است. زیرا اگر شما در این قسمت دچار اشتباه شوید و یک کاری را به درستی انجام ندهید، صدمات جبران ناپذیری به خودرو شما وارد میشود. مثلا اگر از مواد مخصوص کم یا زیاد استفاده کنید ممکن است خودرو دچار صدمات جبران ناپذیری شود. پس در این قسمت بسیار باید دقت کرد و حتما برای اینکار از یک متخصص باید استفاده شود.

صفرشویی موتور خودرو:

با گذشت زمان درون موتور خودرو بسیار کثیف و آلوده میشود. به طوری که فقط با دست زدن به بدنه موتور، دستتان سیاه میشود. موتور خودرو به دلیل اینکه در زیر خودرو پنهان شده است، ممکن است خیلی مورد توجه شما قرار نگیرد. شاید در ظاهر موضوع دارای اهمیتی نباشد اما اینگونه نیست. پاکسازی موتور خودرو یکی از قسمت ها بسیار مهم در صفرشویی تخصصی خودرو میباشد. پاکسازی این قسمت میتواند در راندمان موتور خودرو نیز تاثیر گذار باشد. همچنین پاکسازی موتور خودرو تاثیر بالای در روند نگهداری خودرو میگذارد. ما در صفرشویی در تهران با بهترین مواد و ابزار های تخصصی اینکار را انجام میدهیم.

نحوه صفرشویی موتور خودرو:
بخش اول= یک برنامه ریزی و زمان بندی درست داشته باشید

در ابتدا باید شرایط ویژه ای را برای خودرو آماده کنید. البته اگر اینکار در مرکز استارلوکس انجام شود این شرایط ویژه به درستی رعایت میشود. ما در این قسمت با یک برنامه ریزی صحیح اقدام به چیدن هر یک از این مراحل خواهیم کرد.

بخش دوم= محیا کردن موتور خودرو 

در این قسمت باید خودرو و فضای زیر کاپوت برای صفرشویی تخصصی خودرو محیا شود. ابتدا موتور خودرو حتما باید سرد شود و خشک باشد.

بخش سوم= برداشتن کاور ها

در این قسمت باید پوشش پلاستیکی زیر کاپوت برداشته شود و با مواد و ابزار مخصوص پاکسازی شود. همچنین تمامی ورودی های هوای موتور باید گرفته شود. این قسمت بسیار حساس است زیرا کوچک ترین اشتباه میتواند به موتور خودرو آسیب جدی وارد کند.

بخش چهارم= چربی زدایی موتور

در این قسمت باید تمامی اجزای موتور باید با اسپری های مخصوصی چربی زدایی شود. اگر چربی روی بدنه موتور زیاد باشد باید از مواد دیگری نیز برای موتور خودرو استفاده کرد. همچنین بخش های خاک گرفته را باید با برس ها و مواد مخصوص پاکسازی تخخصی خودرو کرد.

بخش پنجم= آبکشی موتور خودرو

در این قسمت با ابزار های مخصوص اب را با مواد دیگر با فشار بسیار بالا روی بدنه موتور میپاشیم. این عمل باید جوری انجام شود که کل اجزای داخل کاپوت را در بر بگیرد.

بخش ششم= صفرشویی اجزای غیر قابل دید و دسترس

در این بخش از موتور خودرو اجزای غیر قابل دسترس پاکسازی تخصصی خودرو میشوند. ما با استفاده از ابزار مخصوص موتور خودرو را صفرشویی میکنیم. لازم به ذکر است این قسمت بسیار تخصصی است و ما با سال ها فعالیت در زمینه صفرشویی در تهران به خوبی اینکار را انجام میدهیم.

بخش هفتم= خشک کردن و فوت کوزه گری

ما در این بخش با استفاده از بخار آب مخلوط با مواد خاص و حوله مخصوص اجزا را خشک میکنیم. این قسمت دقیقا فوت کوزه گری کار است. خیلی از مراکز خدمات خودرویی اینکار را انجام نمیدهند.

صفرشویی بیرون خودرو:

صفرشویی بدنه خودرو:

در این قسمت ما با استفاده از ابزار آلات مخصوص و مواد مخصوص بدنه خودرو را صفرشویی میکنیم. این مرحله یکی از تخصصی ترین مراحل در صفرشویی میباشد. ما از کوچک ترین قسمت ها مثل زیر شیشه های بیرونی تا دریچه باک بنزین را پاکسازی میکنیم. ما در استارلوکس با بهترین لوازم و مواد با کیفیت خارجی اینکار را انجام میدهیم. سپس خودروی شما تا نو شدن فقط یک قدم فاصله دارد. ما با استفاده از خدمات واکس خودرو این قسمت را به پایان میرسانیم. حالا بدنه خودروی شما بسیار زیبا و بهتر از روز اول خودش شده است. پس از واکس زدن روی خودرو درخشندگی خودرو بسیار بیشتر میشود.

مزایای صفرشویی تخصصی خودرو :

مزایای صفرشویی خودرو

پس از اینکه شما در مورد صفرشویی در تهران اطلاعات کافی را کسب کردید. حالا نوبت میرسد به مزایای صفرشویی خودرو:

1-بالا رفتن ارزش خودرو شما:

یکی از مزایای صفرشویی خودرو بالا رفتن ارزش خودرو شماست. شما با پاکسازی تخصصی خودرو، یک خودرو لوکس و نو خواهید داشت. این خودرو همیشه سرپا خواهد ماند و ارزش آن حفظ میشود. در نگهداری خودروی خود بسیار کوشا باشید.

2-مراقبت از خودرو شما:

یکی دیگر از مزایای صفرشویی خودرو مراقبت ویژه از خودرو شماست. شما با اینکار جان تازه ای به خودروی خود خواهید داد.

3-نو شدن خودرو شما:

شما با انجام اینکار یک خودرو نو خواهید داشت. قطعا پس از اینکه صفرشویی خودرو را انجام دهید از دیدن خودروی خود شگفت زده خواهید شد. پس در این کار هیچ درنگی نکنید.

در قسمت بعدی قصد داریم در مورد تفاوت های صفرشویی یا دیتیلینگ خودرو با شما صحبت کنیم. بسیاری از افراد از ما میپرسند صفرشویی یا دیتیلینگ خودرو؟ کدام را انجام دهیم. پس در بخش بعدی همراه ما باشید.

صفرشویی یا دیتیلینگ:

صفرشویی یا دیتیلینگ

سوال خیلی از افراد این است که صفرشویی یا دیتیلینگ خودرو. پاسخ ما به شما بسیار ساده است. هر دوی آن ها تقریبا یکی است و تفاوتی ندارند. فقط دیتیلینگ خودرو در تهران یک پکیج کامل از خدمات ما است. پس صفرشویی یا دیتیلینگ خودرو تقریبا یکی هستند و تفاوت زیادی ندارند. انجام کلیه خدمات صفرشویی در تهران و دیتیلینگ توسط استارلوکس با تیمی مجرب انجام میشود. همچنین یکی از خدمات ما، خدمات فیس لیفت لندکروز است که در آن صفرشویی را انجام میدهیم.

قدم پایانی:

بدر این مقاله با صفرشویی تخصصی خودرو آشنا شدیم. از اهمیت این موضوع برای پاکسازی و صفرشویی درون و بیرون خودرو مطلع شدیم. همچنین فهمیدیم چقدر اینکار در نگهداری خودرو ما موثر است. و در صورت مراقبت نکردن از خودرو چه اتفاقاتی ممکن است برای خودرو ما پیش بیاید. ما در این مقاله در مورد مزایای صفرشویی خودرو و اهمیت مزایایی صفرشویی خودرو خواندیم. همچنین در مورد صفرشویی یا دیتیلینگ اطلاعات لازم را کسب کردیم. امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. اگر سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات با استارلوکس مطرح کنید. همچنین میتوانید برای سوالات خود یا رزرو خدمات با متخصصین استارلوکس تماس بگیرید. تخصص ما صفرشویی در تهران است.

همراه با استار لوکس، به زیباتر شدن طهران کمک کنید…


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!