شماره تماس:9449246-0912

دیتیلینگ خودرو در تهران

دیتیلینگ خودرو در تهران

رزرو


خودروی یک کارمند را در تهران تصور کنید. صبح زود از خواب بیدار میشود و با خودرو خود در ترافیک های تهران به محل کار خود میرود. خودرو را معابر و خیابان ها پارک میکند. پس از انجام کار باز هم در ترافیک ها و شلوغی ها به خانه بازمیگردد. این خودرو پس از چند سال با مشکلات خط و خش، کثیفی در بطن خودرو، کدری رنگ و … را دارد. این اتفاقات برای خیلی از خودرو های که حتی یک سال از عمر آن ها گذشته، به وجود می آید. بی توجه ای کردن به ماشین از اشتباهاتی است که در این زمانه، جبران آن گران تمام میشود. ولی تمامی آن ها یک راه حل دارد که پیش ما است. مرکز دیتیلینگ خودرو در تهران یکی از مجموعه خدماتی است که استار لوکس به شما عزیزان ارائه میدهد. ما در این مقاله به صفر شویی خودرو و دیتیلینگ میپردازیم.

دیتیلینگ خودرو چیست؟

همانطور که دیدید، یک خودرو پس از مدتی در تهران به چه روزی میافتد. خودرو های که دچار کدری رنگ، خط و خش، کثیفی در بطن ماشین میشوند. این خودرو ها به خاطر کم توجه ای یا مشغله صاحبانشان یا حتی گذشت زمان به این روز میافتند. اما ایرادی ندارد، این مشکل توسط ما حل میشود. دیتیلینگ خودرو در تهران یکی از عواملی است که ما بسیار به آن توجه میکنیم. دیتیلینگ خودرو از واژه دیتیل انگلیسی (Detail) به معنی جزئی می آید. همچنین دیتیلینگ خودرو به معنی اصلاح کردن جز به جز خودرو است. یعنی ما در مرکز دیتیلینگ خودرو، فعالیت های زیادی را روی بدنه خودرو انجام میدهیم. و تمامی این ها باعث میشود که خودرو شما مثل روز اول خود شود.

شروع به دیتیلینگ کردن:

مرکز صفر شویی در تهران

دیتیلینگ خودرو مراحل زیادی را دارد. در شروع به کار دیتیلینگ ما در ابتدا، تمامی اشکلات و معایب خودرو را به صورت موشکافانه پیدا میکنیم. پس از کشف تمامی معایب و ایرادات خودرو، برای رفع آن ها جدول زمان بندی و برنامه ریزی انجام میدهیم. طبق جدول برنامه ریزی شده کار های که باید انجام شود، لیست میشوند. سپس بعد از گذشت این مراحل کار ما در استارلوکس شروع میشود. البته ممکن است خیلی از مراکز خودرو این مرحله را نداشته باشند. اما ما برای رعایت نظم، دقیق بودن روی کار و همچنین از قلم نیوفتادن هیچ موضوعی اینکار را انجام میدهیم. در قسمت بعدی به مراحل دیتیلینگ کردن میپردازیم.

مراحل دیتیلینگ کردن خودرو:

1- شست و شوی چرخ ها و گلگیر ها:

صفر شویی خودرو

آلوده ترین قسمت ها در خودرو قسمت گلگیر ها و چرخ ها هستند. این قسمت ها بیشتر از هر جای دیگری در معرض آلودگی ها قرار دارند. در ابتدای کار این قسمت ها به عنوان آلوده ترین قسمت خودرو شست و شو میشوند. تمامی گلگیر ها و چرخ ها باید به صورت کامل شست و شو شوند. یعنی حتی درون چرخ ها و رینگ های خودرو باید به بهترین شکل شست و شو داده شود. پس از شست و شوی این قسمت که منبع آلودگی است، به صورت کاملا پاکیزه در می آید. همچنین میتوانیم در این بخش ایرادات مربوط به رینگ ها را نیز بر طرف کنیم.

2- شست و شوی بدنه بیرونی خودرو:

پس از شست و شوی قسمت چرخ ها و گلگیر ها، نوبت میرسد به بدنه بیرونی خودرو. یعنی قسمت اصلی که دچار ضربات و ایرادات زیادی میشود. همچنین این قسمت دارای مشکلات زیادی، مثل خط و خش یا کدری رنگ است. ولی در هر صورت کار ما در این مرحله شست و شوی خودرو با مواد خاص است. خودرو باید در این مرحله عاری از هر گونه آلودگی شود. ما با استفاده از میت واس ها و دستمال های مایکرو فایبر اینکار را انجام میدهیم. قسمت های بیرونی مثل جلو پنجره خودرو یا دور شیشه ها هم جای است که نیاز به تمیزکاری اساسی دارد. تمیز کردن بعضی از این مناطق سخت است که ما اینکار را با استفاده از یک برس مخصوص انجام میدهیم. پس از اینکه خودرو به خوبی تمیز شد به سراغ مرحله بعدی میرویم. اگر خودروی شما دچار ضربات سنگین شده است، به صفحه صافکاری بدون رنگ مراجعه کنید.

3- پولیش کامل بدنه خودرو:

پولیش کامل بدنه خودرو

پولیش کامل بدنه خودرو

حالا طبق همان جدول زمان بندی، نوبت میرسد به بخش، پولیش کامل بدنه خودرو. یکی از سخت ترین مراحل کار ما همین قسمت یعنی پولیش کامل بدنه خودرو میباشد. اگر اطلاعاتی در مورد پولیش کامل بدنه خودرو ندارید میتوانید با مراجعه به صفحه پولیش خودرو در تهران، مطلع شوید. اگر اطلاعات کافی دارید پس به خوبی با این مرحله آشنا هستید. ما با استفاده از بهترین و مرغوب ترین پولیش های زبر و نرم، با توجه به سطح خراش ها از پولیش استفاده میکنیم. ما با استفاده از دو دستگاه مخصوص، پولیش را کاملا به خورد بدنه خودرو میدهیم. در این مرحله خودرو شما، پولیش کامل بدنه خودرو را به خود میگیرد.

4- واکس زدن کامل خودرو:

پس از انجام مرحله پولیش بدنه خودرو، نوبت میرسد به واکس زدن کامل خودرو. در این مرحله ما با استفاده از بهترین مواد واکسی، کار واکس زدن خودرو را به طور کامل انجام میدهیم. اگر در مورد واکس خودرو اطلاعات کاملی داشته باشید، قطعا مراحل کاری واکس خودرو را میدانید. اما اگر اطلاعات دقیقی از واکس خودرو ندارید، میتوانید به صفحه واکس خودرو در تهران مراجعه کنید. با انجام کامل این مرحله، رنگ خودرو از کدری خارج میشود و یک درخشندگی خاصی به خود میگیرد.

5- قسمت های مناطق بزرگ تر بیرونی:

این مرحله مربوط به شیشه های خودرو، دستگیره ها و قسمت های پلاستیکی و فلزی میباشد. تمامی این قسمت ها باید به بهترین شکل ممکن جلا داده شوند. ما با استفاده از بهترین مواد روز دنیا این کار را انجام میدهیم. وقتی که شما دیتیلینگ خودرو را انجام میدهید توقع دارید خودرو مثل روز اول شود. پس انجام تمامی این مراحل به صورت کامل الزامی است. تقریبا کار ما روی بدنه خودرو دیگر تمام میشود. تنها قسمتی که باقی میماند قسمت های ریز و جزئی است که در مرحله آخر به آن میپردازیم.

6- دیتیلینگ موتور خودرو:

صفر شویی موتور خودور

مرحله دیتیلینگ موتور خودرو، مرحله ای است که حتی میتواند در مراحل ابتدای انجام شود. در این قسمت خودرو به خوبی و کاملا تمیز میشود. حتی اگر شما خودرو را دست دو خریداری کرده باشید، پس از انجام این مرحله شگفت زده میشوید. در این مرحله میتوانید ببینید موتور خودرو شما واقعا چه ظاهر زیبایی داشته است. در قسمت دیتیلینگ موتور خودرو، خودروی شما مثل روز اول خود میشود. و دیگر فقط قسمت درونی و بعضی از نقاط ریز باقی میماند.

7- دیتیلینگ کامل درون خودرو:

صفر شویی خودرو قطعات درونی

در این قسمت که با انجام آن خودرو رخ تازه ای میگیرد کار های زیادی انجام میشود. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس در این بخش، بخش درونی خودرو را کاملا برق می اندازیم. یکی از این قسمت ها، قسمت سقف خودرو و شیشه های درونی است. قسمت های زیر پای و داخل و پشست صندلی ها و همچنین دیگر اجزای درون خودرو مثل روز اول خود میشوند. کار ما تقریبا تمام شده و در این مراحل از کار زیبایی خودروی شما نمایان میشود.

8- دیتیلینگ مناطق کوچک و ریز:

بعضی از مناطق ریز و کوچک در خودرو هستند که جای دست ندارند و دسترسی به آن ها سخت است. این قسمت مثل دکمه ها دریچه ها و قسمت های دیگر است. ما در این بخش با استفاده از مواد و برس های مخصوص اینکار را انجام میدهیم. حالا خودرو شما آماده تحویل است و بهتر از روز اولی که دستتان بوده آماده استفاده است. خودرو شما حالا انگار تبدیل به یک خودرو صفر کیلومتر شده است. ما با اینکار میتوانیم خیابان های طهران را زیباتر کنیم…

هدف از دیتیلینگ خودرو:

هدف صفر شویی خودرو

همانطور که دیدید در دیتیلینگ خودرو زیر و روی خودروی شما، با چه دقت و ظرافتی تمیز میشود. در دیتیلینگ خودرو خودروی شما حتی زیبا تر از روز اول به دست شما میرسد. شما میتوانید با انجام تمامی مراحل دیتیلینگ خودرو خود را عاری از هر گونه آلودگی کنید. اما هدف اصلی از دیتیلینگ خودرو فقط زیبایی آن نیست. همه ما اهمیت ویژه ای برای خودرویمان قائل هستیم. آسیب های هم که پیش تر در مورد آن ها بحث کردیم را به خاطر دارید. هدف اصلی از اینکه دیتیلینگ کامل خودرو را انجام میدهیم آسیب های است که به خودرو پس از مدتی به بدنه وارد میشود. در اصل دیتیلینگ خودرو غیر از زیبایی یک نوع پیشگیری از آسیب دیدن به خودرو است.

پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از سایر خدمات ما به صفحه خدمات خودرو در تهران مراجعه کنید.

کارواش یا دیتیلینگ:

بحث بین انتخاب کارواش یا دیتیلینگ بسیار متفاوت است. درست است که ما خودرو را در این بخش تمیز هم میکنیم، اما مواد مورد نیاز کار ما آب و کف نیست. مواد مورد نیاز ما در این زمینه مواد خاص پولیش و واکس و دستگاه های مخصوص است. حتی ما برای شست و شوی خودرو نیز از دستمال های مایکرو فایبر استفاده میکنیم. تفاوت کار ما با کارواش رفتن بسیار متفاوت است. کار ما دقیقا مثل این است که شما برای ریزش موی خود به دکتر پوست و مو مراجعه کنید. اما کارواش دقیقا مثل این است که برای تمیزی موهای خود را بشورید. پس تفاوت بین کارواش و دیتیلینگ بسیار زیاد است.

صفر شویی در تهران:

صفر شویی در تهران یکی دیگر از انواع خدمات ما در استار لوکس است. اگر شما عزیزان قصد دارید از خدمات صفر شویی خودرو استفاده کنید ما در خدمتتان هستیم. صفر شویی خودرو دقیقا همان دیتیلینگ خودرو میباشد که به صورت جدا انجام میشود. ما در صفرشویی در تهران تمامی خدمات ریز و درشت را که شما بخواهید به شما عزیزان ارائه میکنیم. در واقع صفر شویی در تهران یکی از بهترین خدمات استار لوکس است. حالا در ادامه به تفاوت بین دیتیلینگ و صفر شویی در تهران خواهیم پرداخت.

صفر شویی در تهران

صفر شویی در تهران

دیتیلینگ یا صفر شویی در تهران:

با توجه به اینکه خیلی از افراد فرق زیادی بین دیتیلینگ خودرو و صفر شویی در تهران قائل هستند. اما در واقع صفر شویی خودرو فرق چندانی با دیتیلینگ خودرو ندارد. صفر شویی در تهران به معنی انجام جز به جز خدمات و به سلیقه مشتری است. اما در دیتیلینگ صفر شویی خودرو به صورت کلی انجام میشود. پس نمیشود تفاوت زیادی بین این دو قائل شد. اگر شما هم به دنبال خدمات فیس لیفت هستید، حتما مقاله فیس لیفت لندکروز را مطالعه کنید.

حتما یکی از بهترین خدمات ما یعنی صافکاری در تهران را مطالعه کنید.

برند های مورد استفاده ما:

ما با برند های زیادی در زمینه دیتیلینگ و واکس و پولیش کار میکنیم. در این بخش به برخی از این برند ها میپردازیم.

 1. سوناکس(sonax)
 2. روپس(rupes)
 3. تری ام(3m)
 4. مادرز (Mothers)
 5. نانوتیس(nanotiss)

انتخاب یک مرکز دیتیلینگ خودرو در تهران:

مهم ترین کاری که باید انجام بدهید و در اصل تنها کار، پیدا کردن یک مرکز دیتیلینگ خودرو خوب است. انتخاب یک مرکز دیتیلینگ خودرو در تهران کار آسانی است. اما پیدا کردن خوب ترین آن ها کار راحتی نیست. مراکز زیادی در تهران هستند که کار دیتیلینگ خودرو را انجام میدهند. اما شما باید با استفاده از دیدن نمونه کار های آن ها بهترین گزینه را انتخاب کنید. استار لوکس یکی از بهترین مرکز دیتیلینگ خودرو در تهران است. شما میتوانید از طریق مراجعه به صفحه نمایشگاه خدمات خودرو در تهران انواع نمونه کار های ما را ببینید.

مزایای دیتیلینگ کردن:

 • با استفاده از دیتیلینگ خودرو، بدنه خودرو عاری از خط و خش های میشود
 • با انجام اینکار تمامی بدنه خودرو از کدری در می آید
 • ایجاد مقاومت بیشتر برای رنگ و بدنه خودرو
 • درخشندگی و براقی خودرو
 • ایجاد سطح مقاوم در برابر آلاینده ها
 • نو شدن کامل خودرو
 • نفس کشیدن خودرو

زمان دیتیلینگ خودرو:

اگر در این مورد بخواهیم صحبت کنیم دو برداشت میشود از آن داشت. اولی آنکه چه زمانی بهتر است به مرکز دیتیلینگ خودرو در تهران مراجعه کنیم. خب جواب سوال: بهتر است قبل از آسیب دیدن به بدنه خودرو به مرکز دیتیلینگ خودرو در تهران مراجعه کنید. مهم نیست چه فصلی باشد اما اینکه قبل از زمستان باشد بهتر است برای انجام اینکار. دومین منظور سوال هم میتواند این باشد که چقدر انجام خدمات دیتیلینگ خودرو زمان میبرد. خب مدت زمان انجام کار بستگی به نوع خودرو شما و میزان مشکلات خودرو دارد. این مدت زمان میتواند بین 4 تا 16 ساعت زمان ببرد.

هزینه راه اندازی دیتیلینگ:

اهمیت مراجعه به مرکز دیتیلینگ خودرو

خب هزینه اینکار قطعا نسبت به واکس و پولیش خودرو بالا تر است. و خب غیر از دیتیلینگ خیلی از مراجعه کنندگان، از خدمات سرامیک خودرو در تهران هم استفاده میکنند. اما این هزینه در استار لوکس نسبت به سایرین مرکز دیتیلینگ خودرو در تهران پایین تر است. ما با سال ها فعالیت در این زمینه و بهره مندی از متخصصان حرفه ای و با تجربه یکی از بهترین مراکز دیتیلینگ خودرو در تهران هستیم. همچنین ما به کسانی که از طریق وب سایت به ما مراجعه میکنند، تخفیف ویژه ای میدهیم.

چگونه خدمات دیتیلینگ را انجام دهیم:

انجام خدمات دیتیلینگ خودرو نیاز به تخصص و ابزار های خود دارد. شما لزوما برای انجام اینکار باید به مرکز دیتیلینگ خودرو در تهران مراجعه کنید. اما اگر شما قصد دارید این خدمات را یاد بگیرید ما راهی برای آن اندیشیده ایم. تنها راه شما برای اینکه بتوانید این خدمات را یاد بگیرید مراجعه به مراکز آموزشی خودرو است. برای راهنمایی در این زمینه حتما بخش بعدی را مطالعه کنید.

آموزش دیتیلینگ در تهران:

آموزش دیتیلینگ در تهران

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که علاقه مند به حوزه آموزش دیتیلینگ در تهران هستید، همراه ما باشید. ما در استار لوکس با سال ها تجربه اقدام به آموزش نیرو های کار کرده ایم. شما نیز میتوانید در این آموزش های خصوصی شرکت کنید. آموزش دیتیلینگ خودرو در تهران یکی از آموزش های غیر فعال در سطح استار لوکس است. شما برای اینکه آموزش دیتیلینگ در تهران را ببینید باید قبل از آن یک دوره دیگر را ببینید. این دوره، دوره تخصصی و جامع خدمات خودرو است که شامل واکس، پولیش، احیای رنک و سرامیک خودرو است. به جرات میتوانیم بگویم این یک دوره کاملا تخصصی برای خودرو در کل ایران است که در 7 روز برگذار میشود. شما در این 7 روز یک متخصص حرفه ای میشید و تمامی تجارب را فرا میگرید.

قدم نهایی:

ما در این مطلب سعی کردیم، مطالب زیادی را از تجارب و تخصص خود در اختیار شما بگذاریم. ما در این صفحه در مورد دیتیلینگ خودرو، اهمیت و مراحل کار آن صحبت کردیم. همچنین در مورد هزینه، زمان و مزایای دیتیلینگ خودرو صحبت کردیم. در این مطلب سعی کردیم شما را در مورد آموزش دیتیلینگ در تهران راهنمایی کنیم. همچنین فهمیدید برای آموزش دیتیلینگ در تهران باید ابتدا آموزش جامع و تخصصی خودرو را بیاموزید. همینطور در مورد تفاوت کارواش و دیتیلینگ صحبت کردیم.

شما عزیزان میتوانید در صورت داشتن هر گونه سوال یا رزرو خدمات از طریق شماره های تماس زیر با ما تماس بگیرید. همچنین شما میتوانید از طریق پایین همین صفحه به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

همچنین شما عزیزان میتوانید با رفتن به صفحه نمونه کار ها، سایر نمونه کار های استار لوکس را مشاهده کنید. همچنین میتوانید با دنیال کردن پیچ اینستاگرام ما از نمونه کار ها و اخبار روز ما مطلع شوید.

همراه با استار لوکس، به زیباتر شدن طهران کمک کنید…


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE


رزرو