شماره تماس:9449246-0912

سرامیک بدنه خودرو نوعی پوشش رنگ بدنه اتوموبیل می باشد. بدون شک اگر شما از آن دست افرادی باشید که به مراقبت از خودروی خود خیلی اهمیت می ‌دهید. همه آنهایی که مالک خودرو هستند، دوست دارند. خودرو یشان طوری برق بزند که انگار تازه از کارخانه بیرون آمده است. سرامیک خودرو نه تنها ظاهر خودرو را چندین پله ارتقا می‌دهد، بلکه از آسیب رسیدن به بدنه آن نیز جلوگیری می‌کند. می توانید از سرامیک خودرو بهره کافی را ببرید. یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از ایجاد خط و خش روی ماشین. همچنین محافظت دائمی از رنگ آن، روکش نانو سرامیک خودرو است. وقتی خودروی جدیدی می‌ خریم، رنگ و زیبایی بدنه ‌ی آن، در چشم ما خود نمایی می ‌کند. باید بگوییم اگر قصد دارید بدنه خودروی خود را با پوشش نانو سرامیک زیبا و مقاوم کنید. توصیه میکنیم تا انتهای آموزش سرامیک خودرو با ما همراه باشید.

ثبت نام

1 مشخصات شما
2 ثبت نام دوره
  • تهران/...

آموزش سرامیک بدنه خودرو

آموزش سرامیک خودرو چیست؟

پوشش نانو سرامیک خودرو همچون سپر دفاعی قدرتمندی در برابر تمام این عوامل آسیب زا ایستادگی می کند. رنگ بدنه اتومبیل را همچون روز اول براق و درخشنده حفظ می کند. اگر بخواهیم به ساده‌ ترین شکل ممکن سرامیک بدنه ‌ی خودرو را برایتان شرح دهیم. بد نیست از این مثال ملموس استفاده کنیم. روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که از آن جمله می‌ توان. به استفاده از پولیش ماشین، واکس و بسیاری روش‌های دیگر اشاره کرد. تا حدی که اجرای سرامیک ماشین یا همان پوشش نانو سرامیک. بدون چون ‌و چرا یکی از بهترین روش محافظت از بدنه خودرو است. با استفاده از سرامیک، بدنه خودروی خود را از تابش شدید آفتاب و بارش مداوم باران حفظ کنید. با استفاده از سرامیک، بدنه خودروی خود را از تابش شدید آفتاب و بارش مداوم باران حفظ کنید. باید گفت در مقاله به موضوع آموزش سرامیک خودرو خواهیم پرداخت.

این پوشش سرامیکی به بدنه ‌ی خودرو، درخشش و ایمنی بادوام را هدیه می ‌کند. برای ایجاد یک لایه حفاظتی و مقاوم از پوشش نانو سرامیک درخشان. همچنین افزایش طول عمر این محصول، ابتدا باید خودروی خود را به ‌درستی آماده کنید. این پوشش رقیبی برای فناوری تیتانیوم گرانیت است. از آن برای محافظت از رنگ بدنه خودرو استفاده می‌ کنند. تصور کنید بدنه ‌ی خودرو شما مثل پوست صورت شما است. سرامیک خودرو جدید ترین روش برق ‌انداختن خودرو استفاده از سرامیک خودرو است. لازم به توضیح است که با گذراندن آموزش سرامیک خودرو می توانید کسب درآمد کنید.

مطلب پیشنهادی : مزایای سرامیک خودرو

مزایای سرامیک خودرو

مزایای اجرای سرامیک

پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو استحکام شیشه را دارد. و مانع از ایجاد خط‌ و خش و سایر آسیب ‌های احتمالی می ‌شود. پوشش سرامیکی، یکی از برترین شیوه های مورد استفاده جهت مراقبت از بدنه ی ماشین. در برابر آلودگی های موجود در هوا و خط و خش می باشد. این روکش یک لایه محافظتی آب‌ گریز روی خودرو ایجاد می‌ کند. روکش سرامیک، از جنس پلیمر مایع است که به صورت دستی بر روی بدنه‌ ی خارجی خودرو به کار می‌ رود. شستن بدنه خودرو فقط بخشی از مواد شیمیایی، لکه ‌ها و مواد آلاینده موجود روی سطوح آن را از بین می‌برد. انعطاف پذیری در عین سختی بالا یکی از خصوصیات اصلی پوشش های سرامیکی است که. می تواند همچون شیشه محکم و مقاوم باشد. برای بدنه خودرو همچون یک کرم ضد آفتاب قوی برای پوست شماست. آموزش سرامیک خودرو را در ادامه به آن می پردازیم.

یکی از معروف ‌ترین انواع سرامیک خودرو، نانو سرامیک است که. برای تهیه آن از فناوری نانو استفاده می‌ کنند. پوشش سرامیک نانو خودرو یا همان سرامیک ماشین، در برابر نور فرابنفش مقاومت قابل توجهی را از خود نشان داده. و از رنگ خودرو به‌ خوبی محافظت می‌ کند. معمولا بین پوششی که با استفاده از پلیمر مایع بر روی سطح ماشین قرار داده می شود. و رنگ ماشین پیوند داده می شود. پوشش ‌نانو سرامیکی، یک پلیمر مایع است که مانند کاور روی بدنه خودرو کشیده می‌ شود. روکش سرامیکی بین بدنه‌ خودرو و محیط بیرونی قرار می ‌گیرد.

آموزش خدمات خودرو در تهران

سرامیک بدنه خودرو

هزینه سرامیک خودرو

قیمت سرامیک خودرو واقعا به صرفه است. در واقع کسی هم که تا به حال سرویس سرامیک خودرو را درخواست نداده است. سرامیک خودرو پلیمر مایعی است که بعد از استفاده، مانند یک لایه شفاف. بدنه خودرو را پوشانده و آن را از هر گونه آسیب حفظ می کند. یکی از انوع رایج روکش‌ های سرامیکی نوع پلیمری است که پیوند زیادی با بدنه دارد و اثر آن دائمی است. برخی از این سرامیک ها دارای خاصیت نانو می باشند. استفاده از این ملزومات و تجهیزات اولیه، روند پوشش نانو سرامیک را ساده ‌تر کرده. و نتیجه نهایی مطلوب‌ تری را برای شما ارائه می ‌دهد. سرامیک ماشین نمی تواند اتومبیل شما را به طور 100 درصد از هر گونه خراشی محافظت کند. مواد نوعی پلیمر مایع هستند که در عین سختی، تمام بدنه ماشین شما را پوشش می ‌دهند. آموزش سرامیک خودرو می تواند باعث کسب درآمد شما شود.

قرار گرفتن مداوم ماشین در معرض پرتو فرابنفش خورشید می ‌تواند به رنگ بدنه آن آسیب برساند. این پوشش سرامیکی می تواند. خودرو را در برابر خط و خش، آلودگی هوا و دیگر عوامل مخرب محیطی حفظ کرده و باعث می شود. سرامیک هیبریدی یکی از انواع سرامیک خودرو است. سرامیک هیبریدی ترکیبی از سرامیک پلیمری و کوارتزی است و بیشترین محافظت از بدنه خودرو را دارد. در آموزش سرامیک خودرو به این موضوع نیز پرداخته خواهد شد. سرامیک هیبریدی، ترکیبی از دو نوع سرامیک پلیمری و کوارتزی است. باید بگوییم که این نوع پوشش، سخت ترین پوشش سرامیکی است.

مطلب پیشنهادی: سرامیک خودرو های خارجی

سرامیک خودرو های خارجی

دوره تخصصی آموزش سرامیک خودرو

دوره تخصصی سرامیک خودرو یک دوره مستقل و کامل از تمامی مراحل سرامیک کردن خودرو هست. پیش از شروع آموزش نانو سرامیک خودرو، بهتر است پیش ‌نیاز های لازم برای این کار را معرفی کنیم. یکی از مواردی که در چند سال اخیر توجه طراحان خودرو را به خود جلب کرده کاورهای سرامیک است. در این دوره تخصصی سرامیک خودرو شما آموزش می بینید تا با فوت کوزه گری بهترین کار را انجام دهید. مهم ترین مزیت استفاده از سرامیک خودرو محافظت از رنگ بدنه اتومبیل شما در برابر خط و خش های سطحی است. محافظت سرامیک خودرو از بدنه خودرو به ‌مراتب قوی‌ تر و جامع تر است. درباره آموزش سرامیک خودرو باید بگوییم که کل این دوره ها در ۷روز انجام می شود. لازم به توضیح است که بعد از ورود به آموزش سرامیک خودرو. شما بعد از ۷ روز یک متخصص و کاردان حرفه ای خواهید شد.

هزینه سرامیک بدنه ماشین اغلب بالا است. ضمن این که برخی خودرو های خاص برای استفاده از پوشش سرامیک باید مبلغ بیشتری نیز بپردازند. این به این معنا است که درآمد شما بسیار بالا خواهد بود. زیرا آموزش سرامیک خودرو یک تخصص درآمد زا است. اجرای پوشش سرامیک خودرو  بدنه اتومبیل را آب‌گریز می‌ کند. آلوده شدن سطح آن را تا مدت‌ها به تاخیر می ‌اندازد. این مزایای سرامیک خودرو  باعث می شود که اقبال به این موضوع بیشتر باشد. از این مشتری شما هم بسیار زیاد خواهد بود. پوشش دهی نانویی بدنه خودرو، عدم تشخیص آن با چشم است.

سرامیک

دوره آموزشی خدمات خودرو در استار لوکس بسیار تخصصی برگزار می شود. در استار لوکس تجارب خود را با بهترین نوع آموزش. در کنار فوت کوزه گری کار را در اختیار شما می گذاریم. ما در این بخش آموزش کار با انواع مواد سرامیک خودرو مثل Sonax را به شما عزیزان آموزش میدهیم. همچنین در این بخش یادمیگیرد تا به بهترین شکل ممکن یک خودرو را سرامیک کنید. برای یادگیری و ثبت نام با استارلوکس تماس بگیرید.

بنر تماس

Click to rate this post!