شماره تماس:9449246-0912

عوامل بسیار زیادی در خرابی بدنه خودرو شما تاثیر گذارند. همچنین اگر شما ساکن تهران هستید، هر اتفاقی برای خودروی شما ممکن است رخ دهد. اما تا استارلوکس هست نگران آن نباشید. یکی از انواع خدمات استارلوکس سرامیک بدنه ماشین است. در واقع ما با سرامیک کردن خودرو شما از خطرات پیش آمده برای بدنه جلوگیری میکنیم. این خطرات شامل، رنگ پریدگی خودرو، بی روح شدن رنگ خودرو و … میباشد. البته ما در صفحه سرامیک خودرو در تهران در مورد این موضوع به صورت کامل صحبت کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر میتونید به این صفحه در منو مراجعه کنید.

قیمت سرامیک خودرو

قیمت سرامیک بدنه ماشین:

سرامیک کردن مثل خدمات دیگر خودرو داری هزینه های است که بسیار معقول و به صرفه میباشد. شما برای این کار نیاز هست که ابتدا به یک مرکز خوب و معتبر با قیمت مناسب مراجعه کنید. استارلوکس در غرب تهران منتظر حضور گرم شما عزیزان است. استارلوکس یکی از بهترین مراکز خدمات خودرو در تهران است. مسئله بسیار مهم در بخش سرامیک خودرو شاید هزینه و قیمت آن برای شما باشد. قیمت سرامیک بدنه خودرو امروز یکی ار مسائلی است که به صورت تخصصی به آن میپردازیم. همین ابتدا خدمت شما مشتریان عزیز عرض کنیم که زین پس میتوانید به صورت آنلاین از خدمات رزرو سرامیک خودرو بهره مند شوید. با انتخاب مشخصات خودرو قیمت سرامیک خودروی خود را انتخاب کنید.

ما در استارلوکس، خدمات بینظیری را ارائه میکنیم. یکی از خدمات بسیار محبوب ما، خدمات صافکاری بی رنگ است. در صورت هرگونه تصادفات میتوانید از این خدمات استارلوکس استفاده کنید. کیفیت خدمات سرامیک خودرو استارلوکس جز برترین خدمات سرامیک خودرو به شمار میرود که شما میتوانید از استارلوکس آن را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات صافکاری بی رنگ خودرو به صفحه صافکاری بدون رنگ مراجعه کنید.

مرایای قیمت سرامیک خودرو

قیمت سرامیک خودرو:

در این بخش قصد داریم به موضوع قیمت سرامیک خودرو بپردازیم. سرامیک خودرو نوعی محلول پلیمری شیمیایی است که معمولا با دست روی نمای بیرونی خودرو اعمال می‌ شود. سرامیک خودرو برای بدنه خودرو هم چون یک کرم ضد آفتاب قوی برای پوست شما است. سرامیک خودرو نه تنها ظاهر خودرو را چندین پله ارتقا می ‌دهد، بلکه از آسیب رسیدن به بدنه آن نیز جلو گیری می‌ کند. پوشش سرامیکی، یکی از برترین شیوه های مورد استفاده جهت؛ مراقبت از بدنه ی ماشین در برابر آلودگی های موجود در هوا و خط و خش می باشد. این پوشش بدنه، در پیوند با رنگ فابریک خودرو، یک لایه‌ی محافظتی بر روی سطح خارجی ایجاد می‌ کند. سرامیک خودرو باعث جلوگیری از خط و خش، آفتاب سوختگی و خوردگی شیمیایی می‌ شود؛ از رنگ بدنه در مقابل اکسیده شدن محافظت می‌ کند.

انواع سرامیک خودرو

سرامیک خودرو انواع مختلفی دارد. قیمت سرامیک خودرو در هر کدام متفاوت است. این بخش از مقاله به معرفی انواع سرامیک خودرو اختصاص دارد. به ‌طور کلی سه نوع سرامیک خودرو در بازار موجود است. یکی از انواع سرامیک های خودرو، سرامیک پلیمری است. به خاطر پیوند عمیق سرامیک پلیمری با رنگ بدنه، آن را بطور کامل پوشش می دهد؛ و جزیی از رنگ بدنه خودرو محسوب می شود. استفاده از این نوع سرامیک، رنگ بدنه را بسیار مقاوم خواهد کرد. نوع دگر سرامیک خودرو، نانو سرامیک است. یکی از ویژگی هایی که سرامیک های خودرو می توانند داشته باشند، ویژگی نانو بودن است. به واسطه ویژگی های ممتاز نانو سرامیک در بخشی مجزا به معرفی آن می پردازیم. سرامیک کوارتزی نوع دیگر سرامیک های خودرو می باشد. سرامیک کواتزی مقاوم ‌تر از مدل‌ های دیگر پوشش سرامیکی است. این روکش سرامیکی کیفیت خود را را تسال‌ ها حفظ می‌کند.

 

نوع دیگری از انواع سرامیک خودرو، سرامیک هیبریدی است. این نوع سرامیک هم ویژگی های منحصر به فردی دارد. این نوع از سرامیک خودرو یعنی هیبریدی، بیشترین محافظت از بدنه خودرو را دارد. که این مهم ترین مزیت سرامیک هیبریدی در مقایسه با سایر سرامیک های خودرو است. سرامیک هیبریدی ترکیبی از سرامیک پلیمری و کوارتزی است. عوامل متفاوتی اعم از طبیعی و غیر طبیعی وجود دارد؛ که باعث آلوده شدن بدنه‌ ی خودرو می‌ شود. این محصول موجب خاصیت شست ‌و شوی راحت و سریع بدنه ماشین می ‌گردد. همچنین موجب براقیت و ایجاد اثر آبگریزی بدنه می گردد.

ایا قیمت سرامیک کردن خودرو به صرفه است؟

اگر شما جزو کسانی هستید که خودرو برای شما اهمیت دارد حتما باید ماشین خود را سرامیک کنید. سرامیک خودرو بسیار مهم است. با اینکه قیمت سرامیک خودرو نسبتا بالا است سرامیک کردن خودرو به صرفه است.  شما با انجام اینکار ها میتوانید جلوی مشکلات بعدی را بگیرید. بعضی از این مشکلات ممکن است بعدا به رنگ خودرو آسیب وارد کند. در این صورت باید از خدمات احیای رنگ خودرو در تهران استفاده کنید.

چه چیزهایی باعث میشود قیمت سرامیک خودرو تغییر کند؟

چیز هایی که باعث میشود قیمت تغییر کند؛ مثل: مدل خودرو، مکان سرامیک ، کیفیت مواد سرامیک و لایه های سرامیکی. اگر شما خودروی گران قیمتی داشته باشید هزینه سرامیک کردن خودرو بالا میرود واگر خودروی ارزان قیمت تری داشته باشید هزینه پایین تر میاید.

نرخ قیمت سرامیک خودرو:

اگر دنبال سرامیک کردن خودرو خود هستید حتما قیمت هم برای شما مهم هست. نرخ قیمت سرامیک خودرو متوسط قیمت از 1میلیون و 500 تا 2میلیون و 500 است. همچنین شما عزیزان میتوانید برای اطلاع بیشتر در مورد خدمات سرامیک ماشین در تهران استارلوکس به این صفحه مراجعه کنید.

مزایا و معایب سرامیک کردن خودرو:

مزایای سرامیک کردن خودرو:

اگر خودروی خود را سرامیک کنید، وضعیت خودروی شما دگرگون میشود. شما با سرامیک کردن خودرو یک لایه محافظتی بسیار قوی روی خودرو درست میکنید. این لایه محافظتی رنگ خودروی شما را شفاف تر میکند. همچنین سرامیکی شدن بدنه خودرو باعث جلوگیری از خرابی رنگ نیز میشود. همچنین ضمن انجام این خدمات در سرامیک، ما از خدمات واکس خودرو در تهران برای درخشندگی بیشتر خودرو استفاده میکنیم. یکی دیگر از مزایای سرامیک جلوگیری از خط و خش است. همچنین باعث چسبندگی کمتر، دیرتر کثیف شدن و ابگریزی میشود.

معایب سرامیک کردن:

یکی از معایب سرامیک خودرو زمان بر بودن اماده سازی اون است. البته انجام این خدمات در استارلوکس در سریعترین زمان و با مناسب ترین قیمت انجام میشود.

روکش سرامیکی خودرو

محافظت های سرامیک خودرو:

سرامیک بدنه ماشین اهمیت زیادی دارد. سرامیک خودرو باعث جلوگیری از خظ و خش. روزانه بدنه ماشین در معرض اسیب های الودگی هوا است سرامیک باعث دیرتر کثیف شدن میشود. سرامیک بدنه ماشین به هیچ عنوان به رنگ فابریک ماشین آسیب نمیرساند بلکه از رنگ فابریک محافظت میکند. یکی از انواع خدمات ما، خدمات فیس لیفت خودرو است. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیس لیفت لندکروز به این صفحه مراجعه کنید.

طول عمر سرامیک خودرو:

طول عمر سرامیک به نوع، برند آن و رنگ خودروی شما بستگی دارد. اگر از نانو سرامیک استفاده کنید عمر اون بین 6 تا 8 سال است اما اگر از اون خوب مراقبت شود تا 10 سال هم عمر میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرامیک خودرو به این صفحه در مقالات مراجعه کنید.

زمان مناسب برای سرامیک کردن خودرو:

شما هر موقع بخواهید میتوانید اقدام کنید به سرامیک کردن بدنه خودرو خود. اما یک زمان برای انجام این کار خیلی خوب است. فصل زمستان به دلیل وارونگی هوا آلودگی زیاد است. با بارش باران و برف آلودگی با آب یک محلول اسیدی میشود. اگر این محلول با بدنه خودرو شما برخورد کند باعث خراب کردن رنگ خودرو و بروز لکه روی سطح رنگ میشود. برای جلو گیری از این مشکل بهتر است خودروی خود رو سرامیک کنید. ما در مورد سرامیک خودرو در این صفحه بیشتر صحبت کرده ایم.

در چه شرایطی خوب است که سرامیک انجام شود؟

1- سرامیک کردن ماشین باید در محلی دور از آلودگی انجام شود. 2- باید سطح خودرو کاملا تمیز باشد، باید از اسپری های مخصوص برای از بین بردن چربی استفاده کنید. 3- بعد از آن میتوانید از محلول سرامیک استفاده کنید و بعد از پخش کردن آن با پد مخصوص باید آن را با پارچه تمیز خودرو را خشک و تمیز کنید، این کار حتما باید به متخصص واگذار شود.

سرامیک کردن خودرو

تخصص در انجام سرامیک کردن:

سرامیک خودرو امروزه در دسترس همه قرار گرفته است و باعث شده کسانی که تخصص ندارند سرامیک خودرو انجام دهند. اگر این کار به دست متخصص انجام نشود امکان دارد ظاهر خودرو بد تر از قبل بشود و باعث خسارت زیادی شود.

چرا سرامیک کردن خودرو زمان بر است؟

سرامیک خودرو باید مرحله به مرحله توسط دست انجام شود. به همین دلیل این کار به چند روز زمان نیاز دارد. اگر شما خودرو خود را برای مراسمی میخواهید باید از چند روز قبل خودرو را تحویل دهید تا خودرو شما برای ان روز براق و تمیز به شما تحویل داده شود. اگر کسانی هستند که ادعا دارد خودرو را تحویل می دهند باید مواظب باشید چون اگر در این کار تخصص نداشته باشند ممکن است به مشکل بر بخورید.

این کار باید با دقت و ظرافت انجام شود و انجام این کار چند روز زمان میبرد. به این دلیل ما میگیم اگر میخواهید خودرو شما برای مراسمی مثل عروسی بدرخشد باید چند روز زود تر خودرو را تحویل بدهید. البته انجام کلیه خدمات روکش سرامیکی خودرو در استارلوکس با بهترین قیمت و کیفیت انجام میشود.

روکش سرامیکی خودرو بهترین روش برا محافظت از رنگ خودرو:

روکش سرامیکی خودرو از جمله خدماتی است که افراد برای محافظت از رنگ خودروی خود انجام میدهند. شما هم اگر به دنبال حفاظت از رنگ خودروی خود هستید از روکش سرامیکی خودرو استفاده کنید. ما در استارلوکس از بهترین مواد برای روکش سرامیکی خودرو استفاده میکنیم. سرامیک ماشین یکی از عجایب خدمات خودرو در پایتخت است.

اگر از سرامیک استفاده کنید تا چن سال نیاز به تمدید ندارید رنگ خودرو نخواهید داشت. همچنین اگر به دست متخصص آن اینکار انجام شود به هیچ عنوان به رنگ و بدنه خودرو آسیب نمیرسد. سرامیک یک لایه ی محافظتی برای بدنه و رنگ فابریک خودرو در برابر آلودگی و اشعه UV میشود و باعث میشود خودرو تمیز تر و براق تر نشان داده شود در طولانی مدت. نانو سرامیک های پلیمری یک لایه ایجاد میکند که از ایجاد لکه های آب و باران جلوگیری میکند. واکس بدنه خودرو در یک سال بر اثر عوامل آب و هوا، آسیب ها و عوامل اسیدی خراب میشود اما سرامیک در برابر این مشکلات دوام زیادی دارد. یعنی میتوان گفت سرامیک کیفیت بهتر و طول عمر بیشتری دارد و بهتر از واکس بدنه خودرو است.

قیمت سرامیک خودرو

قدم پایانی:

استارلوکس با سال ها تجربه فعالیت در زمینه تمامی خدمات خودرو در تهران، خدمات مختلفی را به شهروندان عزیز ارائه میکند. از این خدمات میشود به صافکاری پی دی ار در تهران اشاره نمود. برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان میتوانید به صفحه صافکاری در تهران مراجعه کنید. همچنین برای رزرو خدمات یا پرسش سوالاتتون میتونید با شماره های استارلوکس تماس بگیرید. مرجع اصلی این صفحه سرامیک خودرو است که میتوانید با مراجعه به آن در منو اطلاعات بیشتری را کسب کنید.


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!