شماره تماس:9449246-0912

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که خودروی شما دچار تصادف شده باشد. در این زمان با توجه به بالا رفتن قیمت خودرو ها بسیار آشفته خواهید شد. خوشبختانه با وجود بیمه در ایران برای خودرو ها، ممکن است به هزینه تعمیر آن فکر نکنید. بیشترین چیزی که شمارا نگران میکند کم شدن ارزش قیمت خودروی شما است. این موضوع بسیار ناراحت کننده و جبران ناپذیر است. البته اگر از آن دسته قشر مفرح جامعه باشید، شاید اهمیت صافکاری پی در ار را نفهمید. اما به هر حال این موضوع برای 90 درصد جامعه ما مهم است. اینکه ارزش خودرو شما چقدر کم شده و آیا امکان دارد که اصلا ارزشی از آن کم نشود. در این قسمت به این موضوع و معجزه صافکاری PDR خواهیم پرداخت.

کم شدن ارزش خودرو:

موضوع و عنوان بسیار غم انگیزی است که هرکسی دچار آن شود ناراحت خواهد شد. البته کم شدن ارزش خودرو هم بستگی به شدت تصادف و آسیب وارد شده به خودرو است. اگر خودرو آسیب جدی ندیده باشد ممکن است اصلا دچار افت قیمتی نشود. بله درست شنیدید، شما هم ممکن است بعد از تصادف خودرویتان دچار افت قیمت نشود. در ادامه این مقاله حتما برایتان این موضوع را شرح خواهیم داد. اما حابا وقت صحبت کردن در مورد کم شدن ارزش خودرو است. خودرو شما بسته به میزان خسارت و آسیبی که دیده است ممکن است ارزشش کم شود. حالا در مورد کم شدن ارزش خودرو هم صحبت میکنیم.

کم شدن ارزش خودروی شما بستگی به نوع خودرو شما هم دارد. مثال اگر خودروی شما پورشه ماکان باشد و فقط یک تصادف کوچک داشته باشید ارزش زیادی از خودرو کم میشود. در واقع میزان افت قیمت خودرو شما میتواند معادل قیمت یک خودروی پراید باشد. این موضوع بسیار ناراحت کننده است و ممکن است حتی پس از تصادف آسیب جانی داشته باشد! اما نگران نباشید. ما شما را در این قسمت با یک معجزه به اسم صافکاری پی دی ار در تهران آشنا میکنیم. ما در تشخیص رنگ خودرو در تهران میزان کم شدن ارزش خودرو شما و تمامی قسم های بدنه را ارزیابی میکنیم.

صافکاری پی در ار چیست؟

قبلا اشاره کردیم که ممکن است خودروی شما پس از تصادف، دچار افت قیمت نشود. این موضوع دقیقا به صافکاری پی در ار برمیگردد. البته این موضوع دائمی نیست که با هر تصادفی و انجام صافکاری پی دی ار دیگر خودرو شما افت قیمت نخواهد داشت. بلکه کم شدن ارزش خودرو شما وابسته به اتفاقی است که برای خودرو رخ میدهد. در ادامه به خودرو های که شرایط انجام این معجزه صافکاری PDR را دارند صحبت میکنیم. اما حالا اول از همه اصلا باید بدانیم صافکاری با دستگاه PDR چیست. ما با استفاده از ابزار آلات مخصوص خود، اقدام به صافکاری بدون رنگ میکنیم. در معجزه صافکاری PDR خودرو بی رنگ در میاید. صافکاری PDR در تهران از شرایط ویژه ای نیز برخوردار است که به آن میپردازیم.

شرایط انجام صافکاری پی در ار:

بعد از تصادف باید چه کاری انجام دهیم

برای آنکه ببینید خودروی شما شرایط انجام صافکاری پی در ار را دارد یا خیر کافی است به چند نکته توجه کنید. اولین موضوع شدت و آسیب وارد شده به خودرو است. اگر این شدت زیاد باشد نمیتوان از معجزه صافکاری PDR استفاده کرد. واضح است که اگر شدت آسیب بالا باشد، شما غیر از صافکاری باید به نقاشی خودرو در تهران هم بپردازید. دومین شرطی که باید در نظر بگیرید، این است که به رنگ خودرو آسیبی وارد شده است یا خیر. اگر به رنگ خودرو آسیبی وارد نشده باشد شما میتوانید صافکاری PDR انجام دهید. یکی از خدمات استارلوکس صافکاری در تهران است که با مراجعه به این صفحه بیشتر با آن آشنا میشوید.

چگونگی انجام معجزه صافکاری PDR:

حالا شما کاملا با موضوع معجزه صافکاری پی در ار آشنایی پیدا کرده اید. ما در این خدمات، از ابزارهای مخصوصی استفاده میکنیم تا خودرو بدون رنگ و افت قیمت مثل روز اول شود. اینکار نیاز به یک متخصص حرفه ای دارد تا انجام شود. ما با سال ها فعالیت در زمینه صافکاری پی دی ار یکی از بهترین ها هستیم. ما در استار لوکس با تیمی مجرب و امکانات روز دنیا در خدمت شما هستیم. حالا این قسمت نیز بسیار مهم است که بعد از تصادف باید چه کاری انجام دهیم. در ادامه نیز به این موضوع میپردازیم.

بعد از تصادف باید چه کاری انجام دهیم؟

اهمیت صافکاری پی دی ار

بسیار مهم است که ما بعد از تصادف باید چه کاری انجام دهیم. در این هنگام باید با حفظ خونسردی با پلیس برای بررسی صحنه تصادف تماس بگیری. پس از بررسی پلیس و مشخص شدن مقصر سریعا به یک مرکز خدمات خودرویی مراجعه نماید. اگر ساکن شهر تهران هستید ما در استار لوکس در خدمتتان خواهیم بود. اگر خودرو دچار آسیب زیادی شده برای جلوگیری از آسیب بیشتر حتما از خودرو های مخصوص یدک کش استفاده نماید. حالا متوجه شدیم که بعد از تصادف باید چه کاری انجام دهیم. در ادامه نکات بیشتری را گوش زد میکنیم پس حنما همراه ما باشید.

ابزار های صافکاری پی دی ار:

در این بخش به بعضی از ابزار های صافکاری پی در ار میپردازیم. لازم به ذکر است که استفاده از تمامی این ابزار ها نیاز به تخصص دارد و نمیشود هر کسی از آن ها استفاده کند. بعضی از این ابزار شامل: قری کش، میله های پی دی ار، تفنگ نیش گیر و ده ها ابزار دیگر هستند. البته باز هم بگویم که شما با خرید این ابزار ها که بسیار هم گران هستند یا قرض آن ها نمیتوانید اینکار را خودتان انجام دهید.

چرا برای انجام صافکاری حتما باید به متخصص مراجعه کنیم:

هر کاری نیاز به متخصص خود دارد. شما هم قطعا در زمینه کاری خود بسیار متخصص هستید و هرکسی نمیتواند کار شما را انجام دهد. استفاده از این ابزار ها به علاوه تخصص و همچنین تجربه زیاد است که میتواند این صافکاری خوب انجام شود. تجربه در زمینه صافکاری پی دی ار بسیار اهمیت دارد. حتی اهمیت تجربه بسیار بیشتر از دانش فنی در این زمینه میباشد. بسیاری از به اصطلاح متخصصان هستند که نمیتوانند حتی با معجزه صافکاری پی دی ار کار خوبی تحویل دهند. چه بسا که آسیب های بیشتری به خودروی شما وارد کنند. ما در استارلوکس با استفاده از تخصص و تجربه فراوان خود کار صافکاری را انجام میدهیم.

اهمیت صافکاری پی در ار:

حالا که با صافکاری پی دی ار آشنا شدید حتما اهمیت صافکاری پی دی ار را هم فهمیده اید. اگر خودروی شما شرایط انجام این مدل از صافکاری را داشته باشد، بهترین گزینه برای خودروی شماست. در این نوع از صافکاری خودروی شما بی رنگ در می آید و دیگر نیازی به رنگ ندارد. همچنین با انجام صحیح این خدمات خودروی شما دچار افت قیمت نخواهد شد.

معجزه صافکاری پی دی ار

قدم پایانی:

در این قسمت متوجه اهمیت صافکاری پی دی ار شدیم و فهمیدیم چقدر این مسئله مهم است. همچنین با ابزار ها و چگونگی کار این ابزار ها آشنا شدیم. امیدواریم از خواندن این قسمت بهره کافی را برده باشید. همچنین پیشنهاد میشود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیس لیفت لندکروز، به این صفحه مراجعه کنید. همچنین اگر سوالی در این زمینه دارید میتوانید با مراجعه به صفحه مربوطه یا تماس با ما پاسخ دریافت کنید. همچنین اگر قصد انجام خدمات صافکاری در تهران را دارید، همین حالا با شماره تماس های زیر با متخصصین استارلوکس ارتباط برقرا کنید.

همراه با استارلوکس، طهران را زیباتر کنیم…


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!

تمامی خدمات خودرو به صورت چکی و فقط با 40 درصد پیش پرداخت!

X