شماره تماس:9449246-0912

با افزایش قیمت خودرو افراد بیشتر به فکر نگهداری بهتر خودرو افتاده اند. بر خلاف گذشته که بعد از گذشت چند سال از خرید خودرو آن را با خودرویی دیگر جا بجا می کردند. این امر در مورد خودرو های خارجی نمود بیشتری پیدا کرده است. چرا که افزایش قیمت خودرو بر روی خودروهای وارداتی تاثیر بیشتری گذاشته است. مالکان این دسته خودرو ها برای خرید خودرو جدید مجبورند مبالغ بسیار زیادی را پرداخت کنند. با این وجود شاید خودرویی که میخرند از نظر سلامت از خودرو فعلی آن ها در سطح پایین تری قرار بگیرد. از این رو رسیدگی به خودرو امری مهم و بعضا اجباری شده. درکنار تمام نگهداری هایی که از بخش فنی خودرو می شود ظاهر خودرو نیز نیاز به نگهداری دارد. رنگ خودرو نیز ازاین قائده مستثنا نیست. در گذشته این نگهداری با انجام واکس و پولیش دوره ای صورت می گرفت. اما حالا سرامیک خودرو جای آن را گرفته است.

بنر تماس

مزایای سرامیک خودرو خارجی:

اولین نکته ای که با سرامیک خودرو خارجی وجود دارد براقیت چشم نواز خودرو است. در کنار این مورد که البته بسیار مهم هم هست مزایای دیگری وجود دارد که به آن ها اشاره می کنیم. سرامیک یک لایه ی محافظ بر روی رنگ خودرو ایجاد می کند. این لایه محافظتی عمر رنگ خودرو را افزایش می دهد. این امر با محافظت رنگ در مقابل نور آفتاب و اشعه های مضر صورت می پذیرد. البته این محافظت در برابر عوامل آسیب رسان دیگر نیز وجود خواهد داشت. عواملی مثل مضولات پرندگان که بعضا آسیب های جبران ناپذیری به بدنه خودرو میزنند. محافظت از رنگ خودرو در برابر باران اسیدی که در شهر هایآلوده ای مثل تهران یاد می بارد. شما با سرامیک بدنه خودرو خود در بلند مدت در هزینه های خود صرفه جویی قابل توجهی می کنید. چرا که دیگر از انجام واکس و پولیش های متعدد بی نیاز می شوید.

توجه داشته باشید که برای براقیت بیشتر خودرو واکس کار ساز خواهد بود. اما هم تعداد دفعات آن با سرامیک کاهش می یابد و هم عمر آن بیشتر می شود. با انجام سرامیک، رنگ خودرو در مقابل ریزگرد ها و آلاینده های شیمیایی نیز مقاوم خواهد شد. مزیت دیگر سرامیک بدنه دفع گرمای خورشید و جلوگیری از گرم شدن بدنه خودرو است. این امر در کنار افزایش عمر رنگ خودرو مزیت دیگری هم دارد. و آن این است که در فصل گرم سال با روشن کردن کولر خودرو با دور پایین، خودرو خنک می شود. اینگونه در مصرف سوخت هم صرفه جویی می شود.

مطلب پیشنهادی: تاریخچه سرامیک خودرو

سرامیک آمریکایی

افزایش قیمت خودرو با سرامیک:

امروزه سرامیک بدنه خودرو به یک مزیت تبیدل شده است. این مورد را می توانید با بررسی آگهی های فروش خودرو متوجه شوید. با بررسی آگهی های فروش خودرو متوجه موردی مهم خواهید شد. و آن این است که خودرو هایی که بدنه آن ها سرامیک شده است گران تر قیمت گذاری شده اند. یعنی در واقع شما برای بهره مند مزیت هایی که به آن ها اشاره شد هزینه ای نمی کنید. یا به بیان دیگر مبلغی که برای سرامیک خودرو می پردازید را به قیمت خودرو می افزایید. اینگونه خریدار خودرو شما هزینه سرامیک خودرو را نیز پرداخت می کند. در کنار این موارد خریدار خودرو نیز سود می کند. چرا که خودرو سوار خواهد شد که زیبا تر از خودرو های مشابه است. کیفیت رنگ آن افت نکرده و نیاز به احیای رنگ ندارد. نکته دیگر که سرامیک خودرو خارجی را توجیه پذیر می کند از بین نرفتن رنگ خودرو است.

وقتی رنگ خودرو خراب یا آفتاب سوخته می شود راه کار در پیش رو دارید. اول اینکه بی تفاوت به آن به استفاده از خودرو بپردازید. اگر این تصمیم را بگیرید خودرویی فرسوده سوار می شوید. خودرویی که بدنه آن پر از نقص است. برای فروش خودرو هم این نقص باعث کاهش قیمت خودرو می شود. در انتخاب دوم می توانید اقدام به رنگ کردن خودرو بکنید. در این صورت خودرو شما دیگر نقصی در ظاهر نداد. اما نکته ای که وجود افت قیمت خودرو در زمان فروش است. پس بهتر آن است که از آسیب دیدن رنگ خودرو جلوگیری کنید.

سرامیک چینی

سرامیک خودرو خارجی چقدر عمر میکند؟

حال سوالی که پیش می آید این است که عمر سرامیک چه قدر است؟ آیا عمر سرامیک در خودرو های مختلف متفاوت است؟ برای پاسخ به این پرسش ها ابتدا باید به بررسی علل طول عمر سرامیک خودرو بپردازیم. طول عمر سرامیک خودرو بستگی زیادی به نوع و برند آن دارد. یعنی هر چه سرامیکی که خودرو با آن پوشیده می شود با کیفیت تر باشد بیشتر عمر می کند. حتی بستگی زیادی به جنس رنگ و کیفیت رنگ خودرو شما دارد. و از این لحاظ می توان گفت عمر سرامیک خودرو خارجی بیشتر است. چرا که معمولا در خودرو های خارجی علاوه بر پاشش بهتر رنگ از رنگ با کیفیت تری نیزاستفاده می شود. با این تعریف می تواند گفت حتی برند خودرو نیز در عمر سرامیک تاثیر دارد. چرا که اگر رنگی که توسط کارخانه روی خودرو پاشیده شده است با کیفیت باشد عمر سرامیک افزایش پیدا می کند.

به صورت کلی اگر از نانو سرامیک بدنه ماشین استفاده کنید، بین ۶تا۸ روی خودرو شما ماندگار خواهد بود. البته با نگهداری درست می توانید عمر آن را تا 10 سال افزایش دهید. البته برند سرامیک بسیار مهم است. برای همین بسیار دقت کنید که در چه مرکزی اقدام به سرامیک خودرو می کنید. تجهیزات مرکز هم در طول عمر خودرو تاثیر دارد. تخصص پرسنل هم می تواند در افزایش یا کاهش عمر سرامیک نقش دارد. برای همین توصیه می کنیم برای انجام سرامیک خودرو خارجی به مراکز معتبر مراجعه کنید. نمونه کار مراکز می تواند شما را در انتخابتان یاری کند.

سرامیک خودرو خارجی بنز

مطلب پیشنهادی: پولیش خودرو

بهترین زمان استفاده از سرامیک:

مانند هر کار دیگری سرامیک خودرو هم زمان خاص خود را دارد. انجام سرامیک خودرو خارجی درزمان مناسب دو مزیت دارد. اول اینکه کیفیت سرامیک خودرو بالاتر خواهد بود. و دوم اینکه عمر سرامیک خودرو افزایش پیدا خواهد کرد.انجام سرامیک خودرو دربازه های زمانی متفاوت و فصول مختلف تاثیرات متفاوتی می گذارد. با این تعاریف چه زمانی برای نجام سرامیک مناسب است؟ در کدام فصل از سال بهتر است سرامیک خودرو را انجام دهیم؟ برای پاسخ به این سوالات ابتدا به فصل می پردازیم. بهترین زمان استفاده از سرامیک ماشین دقیقا قبل از فصل زمستان است. یعنی پیش از سرد شدن هوا بهتر است سرامیک خودرو را انجام دهید. شاید تعجب کنید و بگوید در تابستان هوا گرم تر و تابش نور خورشید بیشتر تر است. پس چرا بهتر است قبل از فصل زمستان این کار را انجام دهیم؟ پاسخ این است؛ همه ما به خوبی با پدیده وارونگی هوا آشنایی داریم.

با به وجود آمدن این پدیده، ذرات آلوده در هوا بیشتر است. ازطرف دیگر احتمال بارش باران های اسیدی نیز بیشتر است. هر دوی این موارد ازعوامل آسیب رسیدن به رنگ خودرو هستند. بدیهی است این آسیب به سرامیک خودرو که تازه انجام شده نیزوارد می شود. آلودگی هوا در زمستان نه تنها برای انسان بلکه برای خودرو ها هم مضر است. پس بهتر است در فصول گرم سال که طبیغتا آلودگی هوا کمتر است اقدام به این کار کنیم . برای سرامیک خودرو به دلایلی که بیان شد فصول گرم سال بهترین زمان است.

سرامیک خودرو خارجی میتسوبیشی

خدمات پیشنهادی: فیس لیفت

نانو سرامیک:

با توسعه فناوری نانو در بیشتر بخش ها شاهد عرضه محصولات با کیفیت تر هستیم. سرامیک خودرو نیز از این قائده مستثنا نیست. چند سالی می شود که نانو سرامیک ها به بازارعرضه شده. این محصولات کیفیت بسیار بیشتری نسبت به نمونه قبلی دارند. از این رو می توان گفت علم نانو به عرضه محصول با کیفیت در حوزه خودرو بسیار کمک کرده. نانو سرامیک ها علاوه بر کیفتی که ارائه می دهند مغرون به صرفه نیز هستند. علت این موضوع عمر بالاتر آن ها و نیاز به نجدید کمتر درآنها است. مواد پلیمری که در سرامیک خودرو استفاده می شود سرامیک معمولی را تبدیل به سرامیک نانو می کند. اما نانو سرامیک ها چه تفاوتی با سرامیک معمولی دارند؟ چه مزیتی در نانو سرامیک ها وجود دارد؟ نانو سرامیک عمر بیشتری به نسبت سرامیک های معمولی دارد. نانو سرامیک بدنه خودرو خارجی، از همان مواد پلیمری ساخته شده است ولی با تجهیزات نانو.

نانو سرامیک خودرو با توجه به تکنولوژی خاص تولید، می تواند بسیار مقاوم تر از نمونه های معمولی باشد. پس می توان این گونه نتیجه گرفت که نانو سرامیک ها عمر بیشتری دارند. به گونه ای که شاید تا چند سال نیاز به تمدید سرامیک بدنه ماشین خود نداشته باشید. اگر قصد سرامیک خودرو خارجی خود را دارید. پیشنهاد می کنیم نانو سرامیک را انتخاب کنید. البته تشخیص نانو سرامیک از سرامیک معمولی توسط افراد عادی امکان پذیر نیست. از این رو توصیه می کنیم برای سرامیک خودرو به مجموعه های معتبر مراجعه کنید.

سرامیک خودرو در خارج از کشور

توصیه هایی برای سرامیک خودرو خارجی:

سرامیک خودرو امری تخصصی است. از طرفی هزینه هم خواهد داشت. از این رو توصیه می کنیم پیش از اقدام به نکاتی که می گوییم دقت کنید. رعایت این نکات هرچند سخت نیست اما بسیار مهم است. با رعایت این نکات می توانید در هزینه های صرفه جویی کنید. علاوه بر آن و در عین حال کار با کیفیت تری تحویل بگیرید. لطفا قبل از اینکه کاری را انجام دهید، در مورد آن اطلاعات کافی بدست آورید. اینکه در حال مطالعه این مقاله هستید نشان می دهد که برایتان اطلاعات مهم است. اما توصیه می کنیم به این مقالات بسنده نکنید. حتما از تجربه و دانش افراد متخصص کمک بگیرید و با آن ها مشورت کنید. برای اینکه یک سرامیک خوب روی خودرو خود پیاده کنید، لازم است در مورد ان اطلاعات بیشتری بدست آورد. قبل از سرامیک خودرو خارجی باید تمامی عیوب خودرو را بر طرف کرد.

یعنی در بدنه اثرات ضربه یا اصطلاحا غری وجود نداشته باشد. بتونه روی بدنه وجود نداشته باشد. قسمت های بدون رنگ در خودرو نباشد. و در کل تمام ایراد های ظاهری را پیش از سرامیک برطرف کنید. نبود خط و خش نیز هم بسیار مهم است. شما با یک خودروی که روی بدنه اش خطوط زیادی دارد اینکار را انجام دهید، قطعا نتیجه دلخواه را نمی گیرید. درکنار رعایت تمام موارد اینکه چه مجموعه ای سرامیک خودرو را انجام می دهد مهم است. به برخی دلایل در بالا اشاره کردیم. اما درکل باید بدانید فردی که سرامیک خودرو را انجام می دهد بسیار مهم است.

سرامیک خودرو شاسی بلند

هزینه سرامیک:

هزینه سرمیک خودرو به عوامل زیادی بستگی دارد. اما بیشترهزینه سرامیک خودرو بیشتر با توجه به نوع آن تعیین می شود. منظور ازنوع کلاس ابعادی خودرو است. با این تعاریف بدیهی است هزینه سرامیک یک شاسی باند فول سایز بیشتر ازیک سدان کلاس سی باشد. البته که برند خودرو هم در هزینه آن تعیین کننده است. پس می توان نتیجه گرفت هزینه سرامیک خودرو خارجی بیشتر ازخودرو های داخلی است. البته که ابعاد و اندازه خودرو نیز در قیمت بی تاثیر نیست. اما هزینه سرامیک یک خودرو خارجی در مقایسه با یک خودرو هم سایز داخلی بیشتر است. به طور مثال هزینه سرامیک یک دستگاه مرسدس بنز سی کلاس بیشتر از سمند است هرچند تقریبا هم اندازه هستند. موقعیت مکانی مرکز سرامیک خودرو هم درتعیین قیمت تاثیر گذار است. و هرچه به سمت شمال شهر و مناطق گران تر حرکت کنیم هزینه سرامیک خودرو هم افزایش می یابد.

در واقع مراکزی که در شمال شهر هستند دستمزد بیشتری دریافت می کنند. کیفیت کار اما تعیین کننده اصلی قیمت است. به طبع هر چه کیفیت کار بالا تر باشد هزینه بیشتری نیز پرداخت خواهید کرد. افراد برند نیز هزینه بیشتری دریافت می کنند. تخصص هم در این زمینه می تواند قیمت ها را متغیر کند. درواقع تخصص انجام این کار تاثیر مستقیم بر روی قیمت دارد. البته نباید از قیمت مواد اولیه سرامیک ماشین نیز به راحتی عبور کرد. قیمت این مواد برروی هزینه بسیارتاثیر گذار است .دیگر عامل بسیار مهم در تعیین هزینه سرامیک ماشین را مواد اولیه و مصرفی سرامیک ماشین بازی می کنند.

سرامیک خودرو لامبورگینی

مطلب پیشنهادی: بهترین برند سرامیک خودرو

انواع سرامیک خودرو خارجی:

سرامیک خودرو انواع مختلفی دارد. شرکت های مختلفی اقدام به تولید و عرضه سرامیک خودرو می کنند. هر کدام ازاین انواع مزایا و معایت خاص خود را دارند. هر برند نیز دارای معایب و محسناتی است. در ادامه بررسی انواع سرامیک ها می پردازیم. دراین بخش برند ها را بیان نمی کنیم. صرفا می خواهیم انواع سرامیک را معرفی کنیم. مزایا و معایب هرکدام را بازگو کنیم. یکی ازانواع سرامیک، سرامیک هیبریدی است. از مزایای این دسته از سرامیک ها می توان به مقاومت بالای آن ها در مقابل خط و خش اشاره کرد. مقاومت بالا در مقابل ضربات نیز حسن دیگر این سرامیک ها است. ایجاد زیبایی و درخشندگی برای خودرو هم مزیت بسیار مهم این سرامیک است. در کنار تمام از مزایای کم یابی از معایب از سرامیک است.   سرامیک کوارتزی نیز دیگرنوع سرامیک است. ایجاد پوشش بسیار قوی در براق کردن خودرو از خوبی های این سرامیک است.

قیمت پایین تر نسبت به نوع هیبریدی به دلیل فراوانی بیشتر هم مزیت مهم دیگر است. و نکته آخراینکه این نوع از سرامیک خودرو خارجی عمر بالایی دارند. سرامیک پلیمری نیز نوع دیگر سرامیک خودرو است. این نوع سرامیک خودرو قیمت پایین تر نسبت به دو نوع دیگر دارد. اما طول عمر پایین تر نسبت به دو نوع قبلی دارد. اما به نسبت برندی که تولید کننده آن است ماندگاری متفاوت دارد. استفاده از این مواد چندان سخت نیست. و نکته مهم دیگر این است که شفافیت خوبی به خودرو می بخشد. پس اگر قصد شما از سرامیک،شفافیت رنگ خودرو است می توانید از آن استفاده کنید.

سرامیک خودرو های خارجی

قدم پایانی:

سرامیک خودرو خارجی ابعاد مختلفی دارد که به آن ها پرداختیم. برای سرامیک خودرو باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. به اقدامات پیش از سرامیک خودرو پرداختیم. به معرفی نانو سرامیک پرداختیم. معایب و محاسن نانو سرامیک را بیان کردیم. به زمان سرامیک خودرو اشاره کردیم. گفتیم که بهتر است درچه فصلی این کار را انجام دهید. درمورد طول عمر سرامیک و نانو سرامیک نوشتیم. تفاوت سرامیک خودرو خارجی با دخلی را بررسی کردیم. در مورد سرامیک و نانو سرامیک بدنه خوردو صحبت کردیم. از مزایای استفاده از سرامیک خودرو گفتیم. از مزایای سرامیک خودرو خارجی گفتیم. سپس انواع سرامیک بدنه خودرو مفصل تشریح کردیم. مزایای و ویژگی های هر نوع سرامیک را بر شمردیم . هزینه های سرامیک خودرو و عامل موثر برآن را بررسی کردیم. در مورد مراحل کار سرامیک بدنه ماشین و باید ها و نباید های قبل و بعد از کار صحبت کردیم.

و خیلی موارد دیگر مرتبط با سرامیک خودرو را بیان کردیم. هدف ما از گفتن از مباحث فقط یک چیز بود. و آن اینکه اگاهانه اقدام به این کار کنید. سرامیک خودرو امری تخصصی است. انجام آن صرفا توسط یک متخصص امکان پذیر می باشد. همانطور که گفتیم نوع جنس مصرفی در کیفیت بسیار موثر است. از این رو توصیه می کنیم برای این کار به مراکز معتبر مراجعه کنید. قبل از هر کاری مشورت کنید و نظر صاحب نظران را بپرسید. همه این ها برای این است که از کاری که که انجام می دهید رضایت خاطر داشته باشید. ما با افتخار و کمال میل آماده ارائه مشاوره به شما هستیم. پرسنل مجرب مجموعه آماده اند تا به پرسش ها شما پاسخ دهند.

همراه با استارلوکس، طهران را زیباتر کنیم…


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!