شماره تماس:9449246-0912

فیس لیفت لندکروز

فیس لیفت لندکروز

یکی از خدمات بسیار مهم در زمینه خودرو، خدمات فیس لیفت خودرو است. مدتی است که بیشتر شرکت های خودرو سازی، جای تولید یک خودرو جدید، مدل فیس لیفت قبلی را روانه بازار میکنند. از انواع داخلی گرفته تا خودرو های خارجی فیس لیفت میشوند. به طور مثال خودروی مثل دنا فیس لیفت سمند است.خیلی از خودرو های خارجی به دلایل مختلف وارد کشور نمیشوند. و خیلی از افراد در این به دنبال به روز شدن هستند. یکی از انواع فیس لیفت ها در ایران، فیس لیفت لندکروز است. فیس لیفت تویوتا لندکروز یا فیس لیفت پرادو جز خدماتی است که در استارلوکس منطبق با آخرین نسخه انجام میشود. ما در این مطلب قصد داریم بیشتر در مورد فیس لیفت لندکروز در تهران و به خود فیس لیفت اشاره کنیم.

بنر تماس

پروژه نمونه فیس لیفت لندکروز 1:

پروژه فیس لیفت لندکروز

یکی از پروژه های بسیار خوب استارلوکس در حوزه فیس لیفت لندکروز، همین پروژه است. پروژه های فیس لیفت در استارلوکس بسیار زیاد بوده است به خصوص در حوزه خودرو های لندکروز. اما به علت حجم بسیار بالای آن ها نمیتوان به همه آن ها پرداخت و ما صرفا در این بخش به بعضی از آن ها خواهیم پرداخت. البته اگر شما عزیزان قصد دارید این کار را انجام دهید، میتوانید با درخواست از استارلوکس نمونه کار های بیشتری را مشاهده کنید. فیس لیفت خودرو لندکروز امروز به دلایل عدم وارد شدن خودرو های لندکروز برای صاحبان این خودرو جذاب روز به روز بیشتر میشود. اما امروز ما قصد داریم تا به یکی از این پروژه ها بپردازیم. ما در این بخش ابتدا خدماتی که این خودرو در استارلوکس دریافت کرده است را میبینیم و سپس به عکس و فیلم های این پروژه میپردازیم.

فیس لیفت شدن لندکروز

خدمات ارائه شده برای این پروژه فیس لیفت خودرو لندکروز:

این خودرو که مشاهده میکنید، مشکلات بسیار زیادی را داشت. این خودرو پس از تصادف در جاده قم و سانحه ای که داشت بسیار از رخ افتاده بود. پس از مراجعه به مرکز خدمات استارلوکس خدمات مختلفی را از این مرکز دریافت کرد که در ادامه به ان میپردازیم.

خدمات دریافتی این خودرو در استارلوکس:

 • صافکاری و نقاشی خودرو
 • بازسازی کامل خودرو
 • لیسه گیری
 • فیس لیفت کامل خودرو مطابق سلیقه مشتری
 • سرامیک خودرو لندکروز

همانطور که مشاهده میکنید، این یک نمونه پکیج تقریبا کامل از استارلوکس دریافت شده است. پس بریم تا در مورد این خدمات برای این خودرو لندکروز صحبت کنیم.

صافکاری خودرو لندکروز

صافکاری خودرو:

همانطور که پیش تر هم گفتیم، این خودرو در جاده قم دچار یک سانحه خطرناک میشود که خداروشکر این حادثه تلفات جانی در پی نداشت. اما خودرو کامل از رخ و رو افتاده بود. پس از مراجعه به مرکز خدمات خودروی استارلوکس به صورت کامل خدمات صافکاری و نقاشی را دریافت میکند. حساسیت کار روی این خودرو بسیار بسیار زیاد بود و تیم استارلوکس با چالش های بسیاری رو به رو بود. اما تیم فنی و مجرب استارلوکس به خوبی و با بالاترین کیفیت ممکن (و حتی غیر ممکن!) خدمات صافکاری خودرو لندکروز را انجام میدهد. این خودرو پس از آن که خدمات صافکاری در تهران تمام شد، اماده میشود تا خدمات بازسازی روی آن انجام شود.

بازسازی خودرو لندکروز

بازسازی کامل خودرو لندکروز:

خودرو لندکروز پس از دریافت خدمات صافکاری خودرو حالا آماده یک بازسازی حرفه ای و کامل است. این خودرو پس از تصادف و بسیار از رخ افتاده بود و نیاز به یک بازسازی کامل داشت. ما در استارلوکس با بالاترین کیفیت خدمات بازسازی کامل خودرو لندکروز را انجام دادیم. بازسازی خودرو لندکروز توسط تیم مجرب استارلوکس و با اخرین متد روز دنیا انجام شد. این بازسازی خودرو لندکروز را بسیار به رخ کشید. تغییراتی که در این بخش حس شد بسیار چشمگیر بود و خود صاحب خودرو پس از دیدن این تغییرات شگفت زده شد! واقعا حیف این خودرو لوکس نیست. خدمات بازسازی خودرو به صورت کامل انجام میشود و حالا نوبت به انجام خدمات لیسه گیری خودرو میرسد.

لیسه گیری خودرو لندکروز

لیسه گیری:

خودرو لندکروز برای احیا و بیشتر دیده شدن و تکمیل برخی از مراحل آن حالا آماده شده تا خدمات لیسه گیری استارلوکس روی آن انجام شود. لیسه گیری خودرو لندکروز با توجه به نوع شاسی آن شاید برای برخی از افراده به اصلاح متخصص کار سختی باشد. اما این خدمات در استارلوکس با شکل کاملی توسط استارلوکس با بالاترین کیفیت انجام شد. پس از خدمات لیسه گیری خودرو میتوانست این خودرو از مرکز خدمات خودروی استارلوکس خارج شده و به خیابان های تهران بازگردد. اما صاحب این خودرو با یک مشاوره کامل و دقیق از استارلوکس تصمیم میگیرد تا خودروی خود را لاکچری کند! در واقع این خودرو در مرحله بعدی خدمات فیس لیفت خودرو را دریافت میکند و یک پکیج بسیار استثنایی را از استارلوکس دریافت میکند.

شاید ارزو هر لندکروزی باشه که یک روز توی استارلوکس فیس لیفت بشه 🙂

فیس لیفت کامل خودرو لندکروز

آماده برای دریافت خدمات فیس لیفت لندکروز!

خودرو لندکروز یکی از خودرو های است که فیس لیفت شده ان در ایران طرفداران بسیاری دارد. ما در استارلوکس تمامی مدل های این خودرو را به آخرین نسخه موجود یعنی مدل 2022 فیس لیفت میکنیم. در واقع این خدمات فیس لیفت لندکروز است که امروز در ایران بسیار بیش از پیش خود را نشان میدهد. ما در استارلوکس بسیار بسیار دقیق و با سلیقه این خودرو را فیس لیفت میکنیم. این محصول که تولید شرکت toyota landcruiser میباشد طرفداران بسیاری در ایران دارد. پس آماده آن میشویم تا بهترین نسخه از این خودرو را مشاهده کنیم. خودرو لندکروز تمامی خدمات فیس لیفت داخلی و بیرونی روی آن (البته به سلیقه مشتری!) روی آن انجام میشود. ما در استارلوکس این خدمات را بهترین شکل انجام دادیم. همچنین بعد از آن این خودرو آماده خدمات سرامیک خودرو میشود.

در ادامه یک ویدیو از این خودرو خواهیم دید…

سرامیک خودرو لندکروز

سرامیک خودرو لندکروز:

خدمات سرامیک خودرو یکی از واجب و مهم ترین خدمات برای هر خودروی است. شاید بسیاری از شما از اهمیت این خدمات اطلاع نداشته باشید. اما باور کنید که خدمات سرامیک جز مهم ترین خدمات برای خودرو شما است. شما عزیزان میتوانید برای دریافت این خدمات از استارلوکس و کسب اطلاع از اهمیت آن به صفحه سرامیک خودرو در تهران مراجعه کنید. اما خودرو لندکروز پس از دریافت خدمات فیس لیفت لندکروز حالا اماده دریافت اخرین خدمت و در واقع فوت آخر استاد است. این خودرو پس از اتمام تمامی مراحل خود حالا آماده آن است که خدمات حرفه ای سرامیک خودرو را دریافت کند.

خودرو لندکروزی که به یک شکل بسیار بد راهی مرکز خدمات خودروی استارلوکس شد حالا آماده آن است که راهی خیابان های تهران شود. این حضرت(لقب لندکروز) واقعا تبدیل به یکی از زیباترین و جذاب ترین خودرو های شده است که در حال حاضر در تهران در حال تردد است.

ویدیوی از خودرو لندکروز

فیس لیفت لندکروز در تهران:

انجام خدمات فیس لیفت لندکروز در تهران یکی از مهم ترین خدمات خودرو در تهران است. بسیاری از افراد با ادعای بلد بودن کار ممکن است خودروی شما را خراب کنند. انجام خدمات فیس لیفت لندکروز، به علت داشتن حساسیت بالا، کار هرکسی نیست و هر کسی به خوبی از پس آن بر نمیاد. پس باید در انتخاب مرکز تعمیرگاهی خودرو بسیار دقت کندی و دچار اشتباه نشوید. یکی از خدمات استارلوکس خدمات فیس لیفت لندکروز در تهران است. استارلوکس از مدل های 2008 تا 2013 خودرو لندکروز را فیس لیفت میکند. ما با داشتن تیم حرفه ای و انجام این خدمات به صورت حرفه ای اینکار را برای شما عزیزان انجام میدهیم.

انواع فیس لیفت خودرو:

خدمات فیس لیفت لندکروز در تهران شامل انواع گوناگونی میشود. در واقع استارلوکس ابتدا شما را در این زمینه به صورت کامل و جامع مشاوره میدهد. همچنین استار لوکس یک لیست بلند بالا در مورد سفارشات شما برای خودرویتان تهیه میکند. شما دوستان عزیز میتوانید به دو صورت کلی و جزئی خدمات فیس خودرو استارلوکس را روی خودرو خود اجرا کنید. تغیرات کوچک شامل تغییرات کوچک روی سپر ها، چراغ ها و … میشود. اما تغییرات بزرگ روی تمام خودروی شما حتی داخل کابین و … انجام میشود. پس در نهایت انتخاب با شماست و استارلوکس شما را راهنمایی میکند. همینطور شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیس لیفت خودرو به این صفحه مراجعه کنید.

فیس لیفت در استارلوکس

کیت فیس لیفت لندکروز:

کیت فیس لیفت لندکروز شامل موارد زیر میشه:

 • نصب کاپوت آخرین مدل لندکروز
 • تعویض تو دوزی صندلی های جلو و عقب منطبق با آخرین ورژن لندکروز
 • تعویض رینگ ها و لاستیک ها منطبق با آخرین نسخه
 • نصب مانیتور مخصوص لندکروز 2019
 • سقف جیر مخصوص خودرو های لندکروز
 • تعویض روکش ها و کفی های خودرو
 • آپشنال کردن خودرو
 • نصب سپر آخرین نسخه روی خودرو
 • نصب فرمان طبق آخرین نسخه موجود
 • نصب گلگیر های جدید روی خودرو لندکروز
 • نصب دوربین 360 درجه روی خودرو
 • نصب چراغ های مدل جدید جلو و عقب
 • نصب دزدگیر مخصوص
 • و تمامی آپشن های مخصوص برای خودرو لندکروز

خدمات ضمن انجام فیس لیفت:

مرکز خدمات خودرویی استارلوکس با سال ها فعالیت کار بسیار تمیز و با کیفیتی رو خدمت مشتریان ارائه میکنه. به همین مظور ضمن ارائه خدمات ویژه فیس لیفت برای خودرو های لندکروز، خدمات دیگری را ارائه میکند. یکی از این خدمات صافکاری pdr در تهران استارلوکس است. در این خدمات اگر دچار آسیب و ضربه ای شده باشد بی رنگ در میاید. یکی دیگر از خدمات مهم خدمات پولیش خودرو در تهران است. در این خدمات خودرو به صورت کامل پولیش میشود. یکی دیگر نیز از خدماتی که توسط استارلوکس ارائه میشود، خدمات صفرشویی در تهران است. و هزاران خدمات دیگر که در مجموعه بزرگ استارلوکس توسط متخصصین ما انجام میشود. اگر شما هم به دنبال یک کار صفر تا صد هستید، حتما به استارلوکس مراجعه کنید.

ظاهر خودرو

هزینه خدمات فیس لیفت:

انجام این خدمات توسط استارلوکس که جز بهترین و با کیفیت ترین خدمات ماست با کمترین قیمت انجام میشود. با توجه به اینکه خودرو باید به صورت کامل بررسی شود و طبق خواسته های مشتری خوردو فیس لیفت شود، قیمت ثابتی نمیشود داد. اما این خدمات از 20میلیون تومان شروع میشود و نسبت به میزان آپشن ها بالاتر میرود. همچنین شما عزیزان میتوانید با تماس با استارلوکس و ثبت سفارش خود از قیمت ها نیز مطلع شوید. اگر به دنبال یک کار با کیفیت و با دوام هستید، استارلوکس بهترین راه حل شماست. ما با سال فعالیت در زمینه فیس لیفت لندکروز در تهران در خدمت شما همشهریان عزیز هستیم. همچنین پیشنهاد میشود در مورد صافکاری pdr لندکروز اطلاعاتی را کسب کنید.

مراحل انجام خدمات در استارلوکس:

ما در استارلوکس از صفر تا صد کار را خودمان انجام میدهیم. ابتدا زمانی که شما به استارلوکس مراجعه میکنید، خودروی شما به صورت کامل بررسی و عیب یابی میشود. همینطور تمامی مشاوره های لازم را به شما عزیزان ارائه میکنیم. سپس یک لیست در مورد نیاز های خودرو لندکروز شما برای فیس لیفت و دیگر خدمات تهیه میشود. حالا ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی این خدمات روی خودرو شما اعمال میشوند. و شما میتوانید از خودرو جدید و نوی خود لذت ببرید.

تویوتا

انواع قطعات مورد استفاده:

بسیاری از افراد سوال میپرسند که آیا قطعات مورد استفاده برای خودرو لندکروز چینی هستند یا ژاپنی. خب باید به شما بگویم که استارلوکس هر دو نسخه را به راحتی در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. اما 2تا نکته بسیار مهم در این زمینه وجود دارد. اولین مورد اینکه کیت های ژاپنی قیمت بسیار بالاتری نسبت به نسخه چینی دارند. و دومین مورد اینکه نمونه های چینی که برای فیس لیفت لندکروز در تهران استفاده میشوند دارای کیفیت های متفاوتی هستند. اما استار لوکس بنا به درخواست شما از قطعات مورد نیاز استفاده میکنه. در واقع استارلوکس هم توانایی استفاده از کیت های ژاپنی رو داره. هم میتونه با کیفیت ترین کیت های چینی رو روی خودرو شما استفاده کنه.

لازم به ذکر هست استارلوکس به هیچ عنوان از کیت های تقلبی و درجه 2و3 چینی برای خودرو ها استفاده نمیکنه. استارلوکس سال هاست که دارای نام و اعتبار در بین افراد است. همچنین استارلوکس به برند بودن و کار با کیفیت شهرت دارد. پس ما در استارلوکس با استفاده از کار های بی کیفیت به اعتبار خود ضربه نمیزنیم. پس در مورد کیفیت کار خیالتان راحت باشد که استارلوکس بهترین کیفیت را به شما ارائه میکند.

فیلم نمونه کار فیس لیفت شده خودرو لندکروز:

این خودرو لندکروز یکی از آخرین خودرو های است که توسط استارلوکس فیس لیفت شده. ما با این ویدیو یک نمونه کامل رو برای شما در نظر گرفته ایم. این خودرو به صورت صفر تا صد فیس لیفت شده. پس اگر به دنبال فیس لیفت خودروی خود هستید، این ویدیو را حتما ببینید. امیدواریم از تماشای این ویدیو لذت ببرید.

نکات مهم:

یکی از نکات بسیار مهم و قابل توجه در زمینه فیس لیفت کردن خودروها، کسی است که اینکار را انجام میدهند. بسیار بین افراد دیده شده آدم های که متخصص اینکار نبوده اند و چه بلاهای سر خودرو اورده اند. همینطور چه افرادی که با خراب کردن کار خودشان و صاحب خودرو را به دردسر بزرگی انداخته اند. همینطور افرادی که از جنس های تقلبی استفاده میکنند که بسیار زود خراب میشوند و یک هزینه دوباره روی دست مشتری میگذارند. پس نکته اول که بسیار مهم است فردی است که اینکار را برای شما انجام میدهد. ما در استارلوکس از بهترین و با کیفیت ترین اجناس برای فیس لیفت لندکروز استفاده میکنیم. پس با استارلوکس اصلا نگران فیس لیفت این خودرو نباشید. شما پس از استارلوکس دیگر نیازی نیست تا خودتان به دنبال خرید اجناس بروید و صفر تا صد کار توسط استارلوکس انجام میشود.

مزایای خدمات فیس لیفت خودرو:

خب حالا که در مورد فیس لیفت خودرو صحبت کردیم باید به مزایای آن هم اشاره کنیم. انجام خدمات فیس لیفت میتواند مزایای  زیادی برای شما داشته باشد. یکی از این مزایا و مهم ترین آن که اصلا عامل شکل گیری این خدمات است، به روز کردن خودرو است. در واقع شما با اینکار یک خودرو به روز دارید. به خصوص در خودرو لندکروز که فیس لیفت آن دارای اهمیت بالای برای صحبانشان است. دلیل آن هم این است که آخرین مدل وارد شده این خودرو در ایران مدل 2013 است. و پس از این مدل دیگر مدل جدیدی در کشور حضور نداشته است. پس یکی از مهم ترین خدمات فیس لیفت در تهران، خدمات فیس لیفت لندکروز در تهران است. اگر شما هم یکی از خواهان این خودرو هستید، خدمات فیس لیفت در تهران استارلوکس حتما به کارتان میاید.

از جمله مزایای دیگر فیس لیفت لندکروز بهبود عملکرد این خودرو و بالا بردن طول عمر آن است. اگر به دنبال افزایش طول عمر و بهبود عملکرد خودروی خود هستید، پس یکی از راه های آن فیس لیفت است. این یکی از بزرگترین مزایای فیس لیفت لندکروز است که در استارلوکس انجام میشود. از دیگر مزایای که میتوان از آن نام برد، نو شدن خودرو شما و زیبایی آن است. این یکی از عاملین مهمی است که صاحبان خودرو های لندکروز تصمیم میگیرند تا اینکار را انجام دهند. خدمات فیس لیفت لندکروز در تهران از جمله عواملی است که در ادامه به آن میپردازینم.

چرا شرکت ها نسخه فیس لیفت خودرو ها را ارائه میکنند:

یکی از بخش های که به آن میپردازیم این است که چرا شرکت ها نسخه فیس لیفت ارائه میکنند. یکی از اعوامل مهم این اتفاق هزینه بر بودن ساخت یک ایده جدید است. البته که اکثر خودرو سازان بزرگ محصولات جدید رو هم روانه بازار میکنند. اما نسبت استقبال مردم از نسخه جدید یک خودرو هم یکی از اعوامل این اتفاق است. معمولا مردم برای نسخه های فیس لیفت بسیار علاقه نشان میدهند و منتظر ارائه اون طی یک سال جدید هستند. این کار فقط توسط شرکت های بنز و تویوتا و هیوندای و بقیه شرکت های خارجی انجام نمیشه. بلکه داخل خود کشور ما ایران هم به صورت سالانه این اتفاق رخ میده و نمونه های مختلف از فیس لیفت خودرو ها را میبینیم. مثلا شرکت ایران خودرو نسخه فیس لیفت 206 را در قالب 207 در کشور عرضه کرد.

لندکروز

چرا خودرو را فیس لیفت کنیم:

یکی از خدماتی که ما در قالب خدمات خود به شما عزیزان ارائه میکنیم، خدمات فیس لیفت در تهران است. خدمات فیس لیفت برای خودرو های مناسب است که قصد دارند خودروی زیبا و به روز داشته باشند. در واقع بسیاری از خودرو ها که نسخه جدید آن ها دیگر وارد نمیشوند، ما نسخه فیس لیفت آن ها را ارائه میکنیم. مثلا خودروی لندکروز از این دسته خودرو ها است که میتواند فیس لیفت شود. همچنین از پر طرفدارترین های این زمینه لندکروز است. شما با فیس لیفت لندکروز میتوانید یک خودرو به روز را سوار شوید. نه تنها لندکروز بلکه هر خودروی دیگری میتواند یک معجزه در ظاهر خودرو ایجاد کنید. در ادامه به اینکه چه خودرو های را میتوان فیس لیفت کرد میپردازیم.

چه خودرو های میتوانند فیس لیفت شوند:

خودرو های مختلفی هستند که میشه اون هارو فیس لیفت کرد. یکی از این دسته خودرو ها لندکروز است. فیس لیفت لندکروز جز بهترین فیس لیفت ها در ایران است. اگر به دنبال فیس لیفت این خودرو میگردید باید به دنبال مدل های 2013 به پایین باشید. دلیل آن را در ادامه به شما میگویم. از خودرو های ایرانی، خیلی از خودرو ها هستند که فیس لیفت میشوند. مثل فیس لیفت سمند که یکی از پر طرفدار ترین فیس لیفت ها در ایران است. ولی به صورت کلی ما به هر نوع عمل زیبایی روی خودرو فیس لیفت میگویم. یعنی ایجاد یک عمل زیبایی کوچک روی هر خودروی به معنی فیس لیفت آن است. پس هر خودروی جز خدمات فیس لیفت در تهران استارلوکس قرار میگیرد.

فیس لیفت

قدم پایانی:

خب به انتهای این مطلب که در مورد فیس لیفت لندکروز در تهران بود رسیدیم. ما در استارلوکس خودرو ها را به خوبی فیس لیفت میکنیم. در این مطلب به صورت کامل در مورد فیس لیفت و فیس لیفت لندکروز صحبت کردیم. همینطور به مباحث و نکات مهمی در این زمینه برخورد کردیم. اگر شما هم جز افرادی هستید که خودروی لندکروز دارید و این مورد بسیار برای شما اهمیت دارد، همین حالا با استارلوکس تماس بگیرید. همینطور خوشحال میشیم انتقادات و نظراتتون در مورد این مطلب رو بدونیم. میتوانید از طریق بخش دیدگاه ها نظرات و سوالات خود را با ما مطرح کنید.. همچنین برای رزرو خدمات یا مشاوره و هرگونه سوال میتوانید با متخصصین استارلوکس تماس حاصل کنید. استارلوکس هر لحظه و هر ساعت در کنار شما عزیزان است.

همراه با استارلوکس، طهران را زیباتر کنیم…

مدت زمان فیس لیفت لندکروز هم میتواند بین 5 روز الی 20 روز کاری زمان بر باشد. این زمان بر اساس نیاز مشتری تعیین میشود.

این فیس لیفت در واقع آپدیت خودروی لندکروز شما به مدل 2022 و 2021 میتواند باشد.


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM: STAR__LUXE

Click to rate this post!

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.