شماره تماس:9449246-0912

سرامیک خودرو MVM

سرامیک خودرو MVM

خودرو MVM یک شرکت خودرو سازی و در واقع مونتاژ کننده خودرو های برند چری است که تقریبا تمام ان ها هم چینی هستند. نام اصلی این شرکت مدیران خودرو است. به صورت کلی میتوان گفت که جنس بدنه خودرو های چینی(چه شرکت مدیران خودرو و چه کرمان موتور و …) از بدنه نه چندان قوی برخوردار هستند. به همین جهت هم پیشنهاد ما به شما عزیزان، خدمات سرامیک خودرو برای این خودرو ها است. سرامیک خودرو یکی از خدماتی است که بسیاری از افراد آن را برای خودرو های مدل بالا؛ مثل بنز، BMW، لندکروز و … پیشنهاد میکنند. هر چند خدمات سرامیک خودرو برای آن ها بسیار خوب است. اما نیاز خودرو های مثل MVM، چینی و خودرو های ایرانی برای محافظت بیشتر از بدنه خودرو به سرامیک خودرو بیشتر است. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این باره هستید، پیشنهاد ما به شما مطالعه صفحه سرامیک خودرو است.

رزرو

    اگر قصد دریافت خدمات از استارلوکس را به صورت چکی با 40 درصد پیش پرداخت را دارید، روی این گزینه کلیک کنید!

بنر تماس

خودرو mvm

سرامیک خودرو MVM در استارلوکس:

خدمات سرامیک تمامی خودرو های لوکس و غیر لوکس اعم از چینی، ایرانی، المانی، ژاپنی، کره ای و … در استارلوکس با بالاترین کیفیت و متریال ممکن در استارلوکس انجام میشود. اما این صفحه اختصاصا برای خودرو MVM است و در این بخش قصد داریم در مورد سرامیک خودرو MVM صحبت کنیم. خودروی که امروز در این بخش به آن میپردازیم، خودرو MVM X22pro است. این خودرو یکی از خودرو های است که بین خودرو های جز خودرو های زیبا به شمار میرود.

فنی خودرو mvm

بررسی فنی خودرو mvm:

خودرو mvm X22 Pro یکی از خودرو های است که از لحاظ فنی و استانداردی میتواند نمره قبولی را در ایران و به خصوص بین خودرو های ایرانی داشته باشد. این خودرو از لحاظ سواری، سواری خوبی را دارد و طراحی مدرن داخل خودرو آن را زیباتر و به روز تر کرده است. هر چند نمره زیبای این خودرو در بخش جلوی آن بسیار قابل قبول تر از پشت آن است! زیبای که در بخش جلو پنجره و چراغ های جلوی خودرو وجود دارد بسیار چشم نواز تر از بخش عقب خودرو است. تقریبا میشود گفت هم خوانی خاصی بین جلو و عقب خودرو نیست. اما این خودرو از لحاظ بدنی نیز نسبتا کیفیت مطلوبی را در بین خودرو های چینی و ایرانی دارد. اما پیشنهاد ویژه تر استارلوکس به شما دارندگان این خودرو برای محافظت بیشتر از خودروی خود استفاده از خدمات سرامیک خودرو mvm است. ما امروز در این بخش یک نمونه کار خودرو mvm برای شما داریم که تا اینجای کار 3عکس در بالا و 4 عکس را در پایین تر مشاهده خواهید کرد.

خدمات پیشنهادی: سرامیک خودرو سوناتا

سرامیک خودرو

ضعف بدنه خودرو mvm:

خودرو mvm تا حدی دارای ضعف بدنه میباشد. هر چند این خودرو در بین خودرو های داخلی و چینی نمره قابل قبولی دارد. اما در هر صورت این خودرو هم کمی دارای ضعف بدنه میباشد. برای همین پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از خدمات سرامیک خودرو برای mvm است. خودرو mvm با داشتن سرامیک روی بدنه آن میتواند تا حد بسیار زیادی مقاوم و زیبایی دو چندانی را داشته باشد. همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید، تصاویر قبل و بعد این خودرو بسیار با هم متفاوت است.

بخش پیشنهادی: سرامیک خودرو سراتو

خودرو mvm

سرامیک خودرو MVM ایکس 22پرو:

این خودرو پس از مراجعه به استارلوکس دچار ضعف بدنه هم بود که پس از رفع آن ها خدمات سرامیک خوردو روی آن اغاز شد. سرامیک خودرو mvm از یکی از بهترین برند های سرامیکی بود. مواد سرامیکی که برای این خودرو استفاده شد، سرامیک خودرو sonax بود. همچنین نوع آن سرامیک خودرو 5 ساله با ضمانت است. به صورت کلی هم خدمات سرامیک خودرو در استارلوکس دارای ضمانت است. این خودرو شرکت مدیران خودرو یکی از بهترین خودرو های است که امروز در ایران موجود است و ما به بهترین شکل خدمات سرامیک خودرو را روی آن انجام دادیم.

مطلب پیشنهادی: سرامیک خودرو با ضمانت

مدیران خودرو

بخش پایانی:

این خودرو پس از خدمات سرامیک خودرو mvm زیباتر از قبل شد و خدمات بعدی که روی آن انجام شد، خدمات شیشه دودی خودرو است. هر چند در بسیاری از خودرو های خارجی شیشه های خودرو تا حدی دودی هستند. اما شیشه دودی خودرو در خودرو های چینی تعداد کمتری دارند. برای همین این خودرو به درخواست صاحب محترم آن خدمات شیشه دودی خود و البته شیشه uv در جلوی خودرو را هم دریافت کرد! خدمات شیشه دودی خودرو در تهران نیز یکی از خدمات استارلوکس است. شما عزیزان نیز میتوانید برای دریافت خدمات سرامیک خودرو به استارلوکس مراجعه کنید تا خودروی لوکس تری داشته باشید.

سرامیک و شیشه دودی mvm

Click to rate this post!
مهارت ها

در تاریخ

4 آبان 1401

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی خدمات خودرو به صورت چکی و فقط با 40 درصد پیش پرداخت!

X