شماره تماس:9449246-0912

عباراتی همچون سرامیک خودرو، نانو سرامیک خودرو و امثال آن توجه شمارا جلب کرده است. سرامیک بدنه خودرو یک درزگیر پلیمری مایع است. همه ما زمانی که اقدام به خرید یک ماشین انجام می کنیم؛ زیبایی و تازگی ماشین برای ما رویایی و لذت بخش خواهد بود. نانو سرامیک خودرو، پوششی از پلیمر است که به محکمی شیشه بوده؛ ولی با انعطاف پذیری بالا و ماندگاری طولانی مدت است. همه چیز درباره مزایا و معایب و قیمت روکش نانو سرامیک خودرو؛ جهت محافظت رنگ از خط و خش و آب گریزی بدنه ماشین در این مطلب قرار دارد. یکی از این کارها پوشش نانو سرامیک خودرو است؛ که به موجب آن باعث می شود تا درخشش و زیبایی رنگ خودرو حفظ شود. باید بگوییم به ماشین خود احترام بگذارید و همیشه بهترین ها را انتخاب کنید؛ لذا هم از لحاظ کیفیت هم قیمت، پوشش سرامیک خودرو معجزه می‌ کند.

سرامیک خودرو

انواع سرامیک خودرو با ضمانت

برخی از انواع سرامیک خودرو خاصیت نانو داشته. در محیط‌ های مرطوب و فصول بارانی کمک زیادی به حفظ کیفیت رنگ خودرو می ‌کنند. تصور کنید بدنه ‌ی خودرو شما مثل پوست صورت شما است. این محصول سرامیک بدنه خودرو نام دارد و یک محصول وارداتی است. در استار لوکس سرامیک خودرو با ضمانت است. یکی از بهترین مواردی که به تازگی وارد بازار خودرو شده سرامیک خودرو می باشد. در حال حاضر در بسیاری از مراکز دیتیلینگ، اجرای نانوسرامیک بدنه خودرو انجام می شود. اما در بیشتر آن ها سرامیک خودرو با ضمانت نیست. این پوشش سرامیکی به بدنه ‌ی خودرو، درخشش و ایمنی بادوام را هدیه می ‌کند. همچنین سرامیک خودرو لایه ای بر روی رنگ خودرو ایجاد می کند؛ که نقش محافظتی و همچنین درخشندگی دارد. لازم به توضیح است رنگ کردن ماشین از ارزش ماشین کم می ‌کند؛ اما سرامیک باعث حفظ ارزش خودرو می ‌گردد.

یکی از انوع رایج روکش ‌های سرامیکی نوع پلیمری است. نانو سرامیک خودرو برای بدنه خودرو همچون یک کرم ضد آفتاب قوی برای پوست شما است. این مواد نوعی پلیمر هستند که به صورت مایع وجود دارند؛ و پیوند شیمیایی سختی با سطح خودرو ایجاد می‌ کند. که به صورت دستی روی رنگ خودرو و بدنه آن کشیده می شود. که هزینه قابل توجهی برای صاحبان خودرو خواهد داشت. از این رو سرامیک خودرو با ضمانت بسیار اهمیت دارد. لذا این پوشش بدنه، در پیوند با رنگ فابریک خودرو، یک لایه‌ ی محافظتی بر روی سطح خارجی ایجاد می ‌کند.

سرامیک بدنه خودرو با ضمانت

روکش نانو سرامیکی خودرو با ضمانت

یکی از بهترین انواع پوشش سرامیکی، سرامیک کوارتزی می باشد. نانو سرامیک بدنه خودرو به دلیل چسبندگی قوی شیمیایی با رنگ خالص تزریق می شود. استفاده از این نوع سرامیک، رنگ بدنه را بسیار مقاوم خواهد کرد. کوارتز و پوشش ‌های هیبریدی از جمله موادی است که در این سرامیک‌ ها به ‌کار می ‌رود. که در عین حال بسیار مقاوم هستند و از سطح خودرو محافظت می کنند. روکش نانو سرامیک خودرو می‌ تواند درخشندگی و براقی زیاد و دائمی را برای خودرو شما به وجود آورد. این پوشش بدنه، در پیوند با رنگ فابریک خودرو، یک لایه‌ ی محافظتی بر روی سطح خارجی ایجاد می ‌کند. درخشندگی خاصی که این نوع پوشش به خودرو می دهد محبوبیت زیادی دارد. عمر بسیار طولانی سرامیک بدنه به طور غیر مستقیم آن را بسیار مقرون به صرفه کرده است. سرامیک خودرو تا حد زیادی از رنگ خودرو شما محافظت می‌ کند.

سرامیک کواتزی مقاوم ‌تر از مدل‌ های دیگر پوشش سرامیکی است. نکته مثبت دیگرِ استفاده از خدمات سرامیک خودرو؛ تبدیل بدنه ‌ی معمولی خودرو شما به یک بدنه‌ی ضد آب است. که با سرامیک خودرو با ضمانت این مزیت را خواهید داشت. این محصول هنگام اعمال بر بدنه خودرو خط و خش های جزئی را به طور کامل محو می ‌کند. ظاهر بدنه خودرو‌ همیشه برای صاحبان آن‌ مهم است. به بیان ساده، روکش سرامیکی بین بدنه‌ ی خودرو و محیط بیرونی قرار می ‌گیرد. مایع پلیمری از پر کاربرد ترین انواع مواد برای ایجاد لایه محافظتی بدنه خودرو است.

انجام خدمات سرامیک خودرو با ضمانت

مزایا سرامیک بدنه خودرو

مواد شیمیایی و آلودگی‌های محیطی خصوصا در شهرهایی با هوای آلوده باعث تخریب رنگ و ایجاد لکه‌ روی خودرو می ‌شوند. این بدین معنی است که باران‌ های اسیدی؛ که در اغلب شهر های بزرگ و آلوده پی ‌در پی می ‌بارد دیگر نمی‌ تواند موجب خوردگی بدنه خودرو شما شود. که باعث زیبا و براق تر شدن بدنه خودرو می گردد. در واقع بهترین روش محافظت از بدنه، اجرای سرامیک خودرو یا همان پوشش نانو سرامیک است. یکی از مواردی که در چند سال اخیر توجه طراحان خودرو را به خود جلب کرده کاور های سرامیک است. سرامیک خودرو با ضمانت می تواند کیفیت خود را در بلند مدت به خوبی حفظ کند. اکثر صاحبان خودرو دلشان می ‌خواهد خودوریشان همیشه ظاهر شاد و زیبایی داشته باشد. یکی از اصلی ‌ترین عوامل تخریب رنگ خودرو تابش اشعه‌ های مضر خورشیدی روی آن است. خودروی شمارا ضد آلودگی نخواهد کرد.

اما ساز و کار تمیز کردن خودرو شمارا از کارواش‌ های مداوم و خسته‌ کننده؛ به یک سطل آب تبدیل می ‌کند. این محصولات به دلیل درجه یک بودن، تمامی ویژگی های ذکر شده؛ بالا را به صورت منحصر به فرد و با طول عمر زیاد، برای خودرو شما به ارمغان می آورند. هزینه سرامیک خودرو و قیمت نانو سرامیک خودرو برای کسانی که می‌ خواهند برای این کار اقدام کنند بسیار مهم است. برخی از این سرامیک ها دارای خاصیت نانو می باشند. لازم به توضیح است که بیشتر مراکز انجام سرامیک از این نوع سرامیک استفاده می کنند.

سرامیک

هزینه سرامیک خودرو

اگر با تمام تفاسیر بالا هنوز هم تصمیم قطعی برای دریافت خدمات نانو سرامیک خودرو نگرفته‌ اید؛ دلیل پایانی شاید بتواند شما را راضی کند. باید بگوییم هزینه سرامیک خودرو و سرامیک خودرو با ضمانت همان مزیت است. سرامیک بدنه خودرو یکی از پر تقاضا ترین محصولات در بازار دیتیلینگ خودرو محسوب می شود. هزینه سرامیک خودرو در مجموعه استار لوکس ارزان تر از سایر مراکز سرامیک خودرو می باشد. در فصل های بارانی و مناطق دارای رطوبت نیز می توان به راحتی از این نانو کاور ها استفاده کرد. ما از بهترین سرامیک خودرو استفاده می کنیم. تا چند وقت پیش شما مجبور بودید؛ هرچند وقت یک ‌بار و با صرف زمان قابل‌ توجه اقدام به واکس بدنه و پولیش رنگ خودرو خود کنید. که در حال حاضر سرامیک بدنه خودرو، در سه نوع مختلف تولید می شود. باید بگوییم که هزینه سرامیک خودرو در هر کدام متفاوت است.

نوع مدل ماشین، نوع مواد نانو سرامیک، تعداد لایه‌ ها برای ایجاد پوشش نانو سرامیک؛ مهم ترین عاملی که روی هزینه سرامیک خودرو و قیمت نانو سرامیک خودرو تاثیر می‌ گذارد. سرامیک هیبریدی، ترکیبی از دو نوع سرامیک پلیمری و کوارتزی است. در استار لوکس انجام سرامیک خودرو با ضمانت انجام می شود؛ تا مشتریان ما با خیالی آسوده این کار را انجام دهند. روکش سرامیکی مانع از اکسیداسیون و از بین رفتن رنگ خودرو در اثر این تابش ‌های مضر می ‌شود. سرامیک خودرو جزو خدمات تقریباً ماندگار و طولانی‌ مدت است. ویژگی آن ها  باهم مقایسه می شود.

مطلب پیشنهادی: سرامیک فوری خودرو چیست

ضمانت سرامیک خودرو

ماندگاری سرامیک خودرو با ضمانت استارلوکس

همان طور که می‌ دانید یکی از مزایای به کار گیری روکش نانو سرامیک خودرو ماندگاری بالای آن است. به تمام مزایای گفته‌ شده یک ظاهر فریبنده، درخشان و کاملاً زیبا را اضافه کنید. این نوع از سرامیک ها، به دلیل پیوند شیمیایی قوی که با رنگ خودرو ایجاد می کنند. یکی از مهم ترین معایب سرامیک خودرو می توان به این نکته اشاره کرد؛ که احتمال دارد به رنگ ماشین شما صدماتی وارد کند. پوشش آب گریز را بر روی بدنه خودرو ایجاد می کنند. با چشم نمی توان این پوشش را مشاهده کرد. یکی از این کار ها پوشش نانو سرامیک خودرو است؛ که به موجب آن باعث می شود تا درخشش و زیبایی رنگ خودرو حفظ شود. لازم به توضیح پوشش سرامیک بدنه خودرو هیچ گونه عوارضی برای رنگ اصلی ندارد؛ بلعکس باعث دوام و ماندگاری خیلی بیشتر رنگ اصلی و لطافت اولیه بدنه خودرو می گردد.

کاور بدنه به ‌طور معمول به صورت رنگی و بی‌ رنگ روی خودرو اجرا می‌ شود؛ مثل روکش سرامیک از رنگ بدنه محافظت می‌ کند. تنها کافی است به تفاوت میزان براقیت یک خودرو که بخشی از آن معمولی است. یکی دیگر از انواع سرامیک که برای مقاوم کردن بدنه خودرو استفاده می شود، سرامیک کوارتزی است. سرامیک خودرو انواع متفاوتی دارد که هر یک از آن ها نتیجه متفاوتی در پی خواهد داشت. استفاده از نانوسرامیک برای خودروهای دارای رنگ بدنه تیره بسیار مناسب هستند. سرامیک خودرو با ضمانت موارد فرق برخی از مزایای نانو سرامیک ها می باشد.

خدمات خودرو خودرو با ضمانت

دوام بیشتر سرامیک خودرو

سرامیک خودرو لایه ای بر روی رنگ خودرو ایجاد می کند؛ که نقش محافظتی و همچنین درخشندگی دارد. همچنین سرامیک بدنه دوام و ماندگاری طولانی تری نسبت به رنگ دارد. کاور بدنه خودرو هزینه بالا تری در مقایسه با نانو سرامیک دارد و خاصیت آب گریزی ندارد. این تکنولوژی تقریباً توانسته نیاز های بسیاری از سلیقه‌ ها را برطرف کند. این سرامیک بسیار قوی می باشد و مقاومت بالایی در برابر اجسام تیز، نور آفتاب و… دارد. باید با توجه به نیاز خود نوع سرامیک مورد نظر برای خود را انتخاب کنید. ساختار مبتنی بر فناوری نانو، که در تولید روکش سرامیکی به کار رفته است. مقاومت این نوع از پوشش سرامیکی در برابر خط و خش و آسیب سطحی باور نکردنی است. سرامیک خودرو با ضمانت رخشندگی خاصی که این نوع پوشش به خودرو می دهد محبوبیت زیادی دارد. نانو سرامیک مانند محافظی قدرتمند روی سطح بدنه عمل می‌کند.

از آن جایی که پوشش ضخیم‌ تری روی خودرو ایجاد می ‌کند؛ در صورت برداشتن از روی بدنه به رنگ ماشین آسیب وارد می ‌کند. هزینه نانو سرامیک خودرو شاید برای خیلی از افراد هزینه‌ی زیادی به‌حساب آید. اگر این خدمات به‌صورت اصولی و تخصصی انجام شود قطعاً از نتیجه‌ی صرف این هزینه راضی خواهید بود. اگر سرامیک خودرو با ضمانت اجرا شود ازاین نظر هم آسوده خاطر خواهید بود. سرامیک پلیمری بالا ترین طول عمر را بین انواع سرامیک بدنه خودرو دارا می باشد. لازم به توضیح است بیشتر متقاضیان سرامیک بدنه خودرو به دنبال مدل کوارتزی آن باشند.

انجام سرامیک بدنه خودرو

انجام سرامیک بدنه خودرو

بسته به مدل ماشین، کیفیت روکش سرامیکی و تعداد لایه‌های سرامیک کار شده؛ هزینه اعمال روکش نانو سرامیک متفاوت است. که در این خصوص در بخشی از مقاله توضیح دادیم. برای انجام سرامیک بدنه خودرو لازم به مراکز خدمات خودرویی مراجعه کنید. سرامیک خودرو با ضمانت در هر مرکزی اجرا نمی شود. اما استار از معدود مراکزی است که خدمات خود را ضمانت می کند. اگر خدمات سرامیک بدنه را استار لوکس دریافت کنید؛ بسته به نوع خدمت از 3 تا 8 سال گارنتی دریافت می کنید. که این نشان از اطمینان ما از خدمتی که ارائه می دهیم دارد. کیفیت سرامیک مورد استفاده در استار لوکس بسیار بالا است. برای همین خدمات خود را 3 تا 8 سال ضمانت می کنیم. که این بسته به خدمتی که دریافت می کنید متغیر است. لازم به توضیح است که هزینه‌ ی کاور خودرو بیشتر از هزینه پوشش نانو سرامیک خواهد بود.

سرامیک بدنه خودرو محصولی با تکنولوژی به روز است. برای سرامیک کردن بدنه خودرو خود در استار لوکس می توانید؛ از طریق سایت نوبت خود را رزرو کنید. بعد از اتمام خدمات بسته به نوع خدمتی که دریافت کرده اید؛ 3 تا 8 سال گارانتی دریافت خواهید کرد. تا در صورت بروز مشکل بدون چالش به آن رسیدگی شود. بالا بودن هزینه سرامیک خودرو و قیمت نانو سرامیک خودرو باعث می شود؛ برای انتخاب مرکزی که می خواهید خود را خود را به آن بسپارید وسواس به خرج دهید. که البته باید بگوییم که این بسیار درست و عقلانی است.

مطلب پیشنهادی: آموزش سرامیک خودرو

جمع بندی سرامیک خودرو با ضمانت:

اما حالا که با استار لوکس آشنا شده اید می توانید با خیال راحت وارد بخش ثبت درخواست خدمت شوید؛ و نوبت خود را رزور کنید. چرا که هیچ جای دیگر مرکزی را پیدا نمی کنید؛ که خدمات خود را 3 تا 8 سال تضمین کنید. سرامیک خودرو با ضمانت در استار لوکس انجام می شود؛ تا خیال شما از خدمتی که دریافت می کنیدو راحت باشد؛ چون ما از کاری مه انجام می دهیم اطمینان داریم.

Click to rate this post!