شماره تماس:9449246-0912

می شود گفت همه به دنبال داشتن خودرویی با ظاهری خاص و درخشان هستند. افرادی که لوکس های چینی هم سوار می شوند نیز همین طورهستند. همه قصد دارند از درخشندگی رنگ بدنه خودرو خود محافظت کنند. چرا که قیمت خودرو های لوکس چینی اصلا کم نیست. در این صورت می توانید از خدمات واکس، پولیش و سرامیک خودرو استفاده کنید. وظیفه رنگ خودرو زیبایی و محافظت از فلز بدنه خودرو در برابر زنگ زدگی و فرسایش است. چرا که آسیب رنگ خورو در صورت پیشروی، نهایت باعث آسیب به اسکلت فلزی خودرو خواهد شد. در عین حال به دلیل عوامل محیطی، اجتناب از خراش بر روی بدنه خودرو ها، امری بسیار دشوار است. بهترین زمان برای درمان و رفع این خط و خش ها، به محض رویت و مشاهده این خراشیدگی هاست. در این مقاله می خواهیم به خدمات بدنه خودرو های لوکس چینی بپردازیم.

احیای رنگ لوکس های چینی

یکی از خدماتی که برای خودرو های لوکس چینی می شود انجام داد احیای رنگ است. خودرو هایی مانند لیفان 820 که مدتی از عرضه آن ها می گذرد و کیفیت رنگ آن ها مثل روز اول نیست. احیای رنگ کاری است  برای  نو کردن و بازیابی رنگ خودرو که توسط مرکز ما صورت می پذیرد. اصلاح رنگ واقعی به معنی و مفهوم این نیست که این ناملایمات توسط پولیش های پر کننده از دید پنهان شوند. بلکه هدف از این کار از بین بردن خش های گرد سطحی، اثرات فضله پرنده، اثرات باران اسیدی، می باشد. روش کار در اصل این است که مقدار کمی از سطح کیلر توسط پولیش های ساینده برداشته می شود واصلاح می شود. این کار با دستگاه پولیش انجام می شود و برای یکدست کردن سطح مورد از آن استفاده می شود.

مراجعه به صفحه خدمات احیای رنگ خودرو

لیفان 820

علت این است که ماشین شسته می شود تا آلودگی و ذرات باقی مانده از روی سطح برداشته شود. بعد از شستشو از یک خمیر کلی با کیفیت استفاده می شود. این کار جهت از بین بردن بقایای ذرات مثل قیر و ذرات شیمیایی انجام می شود. این نکته بسیار مهم است که این ذرات قبل از پروسه احیای رنگ از روی سطح برداشته شوند. چرا که ممکن است این ذرات به داخل پد نفوذ کند و و حین کار باعث صدمه زدن به سطح شود. در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم.

پولیش کاری:

در بخش قبلی مقاله به علت و اهمیت شستشوی با دقت، صحیح و تخصصی خودرو قبل از احیای رنگ پرداختیم. در ادامه و برای تکمیل موضوع ذکر یک نکته دیگر لازم است. برداشتن ذرات قبل از احیای رنگ کمک می کند که دستگاه پولیش به راحتی و آزادانه جابجا شود. همینطور باعث می شود دستگاه پولیش به سطح نچسبد و در نتیجه حاصل کار بسیار خوب باشد. در آخر این کار سبب می شود که در حین انجام عمل احیای رنگ بتوانید به خوبی سطح رنگ را رصد کنید. اما حالا می رسیم به بحث پولیش کاری لوکس های چینی. پولیشکاری یک  فرایند چند مرحله ای می باشد. در مرحله اول از پولیش های زبر جهت لایه برداری استفاده می شود. سپس از پولیش های نرم برای از بین بردن آثاری که پولیش های زبرتر سبب شده اند استفاده می شود.

صفحه خدمات پولیش خودرو

لوکس چینی

لازم به توضیح است که استفاده از دستگاه ضخامت سنج قبل، حین کار و پس از اتمام پروسه باید استفاده شود. این موضوع برای آن است که میزان لایه برداری انجام شده تا آن مرحله مشخص شود. در نتیجه از آسیب رسیدن به سطح و نازک شدن بیش از حد کیلر جلوگیری شود. برای این منظور از لامپ های هالوژن و ال ای دی که نور را به خوبی بازتاب می دهند استفاده می شود. این نکته مهم هم برای این است انجام می شد تا میزان موفقیت در حین انجام کار تحت نظر قرار گیرد.

سرامیک بدنه:

نکته اولیه در مورد پولیشکاری در بخش قبل بیان شد. در ادامه به ابعاد دیگر موضوع پولیشکاری می پردازیم. دقت کنید که بعضی از خطوط عمق زیادی دارند و ریسک زیادی را برای از بین بردن می طلبد. این خطوط باید از تکنیک های خاص توسط دستگاه پولیش و محصولات برای از بین بردن آن ها استفاده کرد. این کار برای آن است تا دید آن ها در نور، کمتر آشکار باشد. بعد از احیای رنگ بدنه خودرو، لازم است کل بدنه لوکس های چینی با ایزوپروپیل الکل دستمال کشیده شود. این کار انجام می شود تا چربی های باقی مانده حاصل از پولیش پاک شود تا کیفیت کار مشخص شود. بعد از تمام شدن فرایند احیای رنگ و پایان کار احیای رنگ براقیت بسیار زیادی به چشم می خورد. همچنین در آخر تمامی ناملایمات و ذرات از روی سطح از بین رفته است.

این پروسه معمولا زمان ‏برترین بخش از دیتیلینگ خودرو است. همان طور که پیش از این نیز گفته شد این کار نیاز به تخصص زیادی دارد. توصیه می کنیم افراد آماتور برای این کار ابتدا بر روی خودرو خودشان این عمل را انجام دهند. لوکس های چینی نیاز زیادی به سرامیک بدنه دارند. چرا که خودرو های لوکس چهره جذابی دارند و با سرامیک زیبایی آن ها دو چندان می شود. سرامیک بدنه خودرو نوعی پوشش رنگ بدنه اتوموبیل می باشد. این پوشش علاوه بر زیبایی و درخشندگی، موجب افزایش مقاومت رنگ خودرو در برابر عوامل آسیب زا میگردد.

خودرو های لوکس چینی

آبگریزی در خودرو های چینی:

سرامیک خودرو موضوع مهم و تاثیر گذاری در زیبایی لوکس های چینی است. در ادامه مبحث سرامیک خودرو به تاثیر آلودگی هوا بر تخریب رنگ می پردازیم. قطعا میدانید که رنگ بدنه خودرو در اثر مجاورت با آلودگی هوا در طول زمان دچار آسیب های متعددی می شود. حداقل آسیبی که می توان متصور شد که معمولا هم  پیش می آید کدر شدن رنگ و ایجاد خط و خش بر روی بدنه ماشین است. پوشش نانو سرامیک خودرو در مقابله با این آسیب رسان ها همچون سپر دفاعی قدرتمندی عمل می کند. این پوشش در برابر تمام این عوامل آسیب زا ایستادگی می کند. همچنین رنگ بدنه لوکس های چینی را همچون روز اول براق و درخشنده حفظ می کند. این پوشش مدرن رقیبی برای فناوری تیتانیوم گرانیت است. پوشش سرامیک بدنه خودرو خاصیت آبگریزی دارد. این موضوع مانع از ایجاد لک پس از باران به روی اتوموبیل می شود.

همچنین با استفاده از فناوری پوشش سرامیکی، ماشین شما در زمان های طولانی تمیز باقی می ماند. همچنین در زمان آلودگی تنها با یک سطل آب همچون روز اول درخشان خواهد شد. نانو سرامیک خودرو، نوعی ماده پلیمری است که به صورت مایع می باشد. این پلیمر پس از پخش شدن به روی رنگ بدنه خودرو، با آن پیوند شیمیایی و مکانیکی برقرار می کند. انعطاف پذیری در عین سختی بالا یکی از خصوصیات اصلی پوشش های سرامیکی است. که می تواند همچون شیشه محکم و مقاوم باشد. سرامیک بدنه یکی از خدمات رایج خودرو لوکس های چینی است.

خودرو هاوال

دیتیلینگ خودرو های چینی:

خدمات دیتیلینگ برای هر خودرو ای و حتی لوکس های چینی می تواند یک پیشنهاد عالی باشد. هر خودرو لوکس چینی مانند فونیکس یا لاماری می توانند ازاین خدمت بهره مند شود. سوالی که پیش می آید این است که اصلا خدمات دیتیلینگ چیست؟ به طور خلاصه باید گفت دیتیلینگ لوکس های چینی خدمات تمیزکاری خودرو می‌تواند به صورت سطحی یا بسیار عمیق تر باشد. پولیش کردن یک خودرو با دقت به جزئیات چه در قطعات داخلی و چه قطعات خارجی می‌تواند معنی دیتیلینگ باشد. البته لازم به ذکر است تعمیر قطعات و ترمیم آن ها یا ترمیم رنگ بدنه خودرو جزو خدمات دیتیلینگ خودرو نیست. اما بعضی شرایط و علل باعث می شود برای زیبا کردن بدنه خودرو و سطح خارجی ترمیم رنگ نیز صورت گیرد. قبل از انجام دیتیلینگ برای از بین بردن لکه ها رعایت یک نکته مهم است.

مراجعه به صفحه دیتیلینگ خودرو

این کار برای آن انجام می شود تا هیچ گونه آلودگی بر سطح شاسی و بدنه خودرو باقی نماند. خط و خش خودرو زیاد پیش می آید باید بدانید راهی برای جلوگیری از این اتفاق روی بدنه خودرو وجود دارد. یکی از رایج ترین راهکار ها که البته موثر ترین نیز است سرامیک کردن لوکس های چینی است. برای اطلاعات بیشتر درباره سرامیک کردن بدنه ماشین می توانید مقاله های درباره سرامیک خودرو را مطالعه کنید. سرامیک خودرو لوکس های چینی بسیار توصیه می شود. چرا که در کنار ایجاد جذابیت مانع آسیب به رنگ خودرو می شود.

خودرو لوکس چینی

صافکاری:

هرخودرویی احتمال دارد تصادف کند و لوکس های چینی هم همین طور هستند و ازاین قائده مستثنا نیستند. بعد از تصادف خودرو برای اینکه خودرو به حالت قبل برگردد نیاز به صافکاری وجود دارد. در صافکاری در روش های مدرن به دستگاه های متعددی نیاز است. البته که تمامی این دستگاه ها دارای کارایی یکسانی هستند. مزیت استفاده از این تجهیزات، وارد نشدن آسیب به سطح و رنگ خودرو است. لازم به توضیح است که تمامی فعالیت های این تجهیزات بر روی سطح داخلی خودرو اعمال می شود. در روش های صافکاری بدون رنگ قطعات آسیب دیده بی رنگ ترمیم می شود. این نکته مهم باعث می شود که نیاز به تعویض آن قطعه وجود نداشته باشد. این نکته مهم دارای نقش به سزایی در کم نشدن قیمت خودرو دارد. از دیگر مزایای استفاده از این شیوه ها، جلوگیری از برش دادن قطعات دوبل خودرو است.

خدمات صافکاری در تهران

همچنین نکته مهم دیگر این است که باز نکردن قطعه های خودرو در اکثر مواقع هم صورت می گیرد. مزیت دیگر باقی نماندن هیچ گونه اثر خوردگی در بدنه خودرو است. این موضوع باعث عدم آسیب به رنگ خودرو لوکس های چینی است. نکته مهم قبل از انجام صافکاری پیش از تمیز کاری بدنه و شاسی خودرو ابتدا باید چرخ ها و گلگیر ها شسته شوند. چرا که این نقاط به خاطر تماس با زمین آلوده ترین قسمت های خودرو محسوب می‌شوند. لذا برای جلوگیری از انتقال کثیفی به قسمت های دیگر باید با وسایل و مواد شستشوی خاص به طور کامل پاکسازی شوند.

خودرو کوپا

صافکاری PDR  در ماشین های چینی:

صافکاری PDR Pointless dent repair یکی از روش های صافکاری بی رنگ است. در لغت صافکاری PDR به معنی تعمیر بدنه خودرو بدون رنگ است. در مواردی که آسیب های بدنه خودرو کم بوده و بدون نیاز به اعمال ضربات شدید دارد. بدنه خودرو ترمیم شده به کار گرفته می شوند. در این نوع از صافکاری مهم ترین ابزار انجام این روش میله PDR است. این میله دارای استحکام فراوانی بوده و از جنس فولاد با آلیاژ های متفاوت هستند. این میله ها ناهمواری های زیرین خودرو لوکس های چینی را به خوبی برطرف کرده و مانع از موج آن ها می شوند. سپر خودرو لوکس های چینی یکی از اصلی‌ترین بخش پیکره آن‌ها است. سپر به نوعی نقش ضربه ‌گیر را برای خودرو و اجزای اصلی آن ایفا می کند. از طرفی هم فرم و شکل کلی سپرها بر روی وضعیت آیرودینامیکی خودروها تاثیرگذار است.

از همین رو مهم است در زمان ترمیم این قطعات کاربردی باید دقت کافی را به خرج داد. این برای آن است که کنترل اتومبیل دچار تناقض و پیکره آن از حالت پایدار خارج نشود. هرچند روش کار در خودرو های لوکس های چینی تقریباً یکسان است. اما بسته به مورد پیش آمده برای این کار حداقل به اسپری رنگ دوپلی مطابق با کد رنگ نیاز است. همچنین به اسپری رنگ آستر پلاستیک ، کمی الکل یا استون و دستمال نیاز است. بتونه فوری ، درجه های مختلف سمباده ، ابزاری بعنوان هیتر یا هویه ، توری پلاستیکی نیز لوازم مورد نیاز است.

خودرو چری

ترمیم سپر لوکس های چینی:

در بخش قبل به لوازمی که برای ترمیم سپر نیاز دارید پرداختیم. همچنین چسب سیلیکون ، چسب نواری و بست برای نگه داشتن 2تکه منفصله هم نیاز است.و در آخر ابزاری بعنوان کاردک و لیسه و … نیاز دارید تا سپر لوکس های چینی ترمیم شود. البته به غیر از این موارد ابزارها و مواد تخصصی تر نیز در بازار هستند که بسته به نوع کار می توانید تهیه فرمائید. همچنین صافکارهای مختلف بنا به تجربه و بر اساس میزان آسیب و نوع کار ممکن است. از موادی غیر از بتونه فوری و چسب سیلیکون و توری پلاستیکی و فایبرگلاس مخصوص استفاده کنند. درنهایت نیز پس از برگشتن به شکل اصلی می توان. با چسباندن برچسب ها یی مانند برچسب های فیبر کربن هرگونه اثری از زدگی را محو کرد. نانو سرامیک خودرو لوکس های چینی چیست؟ پولیش نانو سرامیک خودرو یک روش برای نگهداری و ترمیم رنگ خودرو است.

پولیش کردن خودرو می تواند راهی در جهت زیبایی و جلوه دادن به اتومبیل شما باشد. شرکت های بسیاری اقدام به تولید شوینده هایی برای بعد ازپولیش و سرامیک خودرو کرده اند. پولیش خودروهای لوکس های چینی طرافداران و حامیان خاص خود را دارد. معمولا این دسته از افراد برای این منظور به دنبال موادی بادوام و با کیفیت هستند. همچنین با وسواس زیاد و خاصی محصولات موردنیازشان را انتخاب می کنند. پولیش نانوسرامیک ماشین لوکس های چینی چیست؟ روش پولیش نانو سرامیک خودرو شاید بهترین روش برای محافظت از بدنه و سطح ماشین باشد.

تیگو5

مراجعه به صفحه فیس لیفت

سرامیک خودرو های چینی:

پولیش نانو سرامیک خودرو را که در بخش قبل به آن پرداختیم را می توان برای انواع خودروها اجرا کرد. البته پوشش سرامیک خودرو مانند هر چیز دیگری، مزایا و معایبی هم دارد و مطلقا خوب یا بد نیست. پیش از بیان معایب و محاسن سرامیک خودرو به معرفی اجمالی آن می پردازیم. در روش سرامیک خودرو، یک لایه با پوششی از مواد نانو بر روی سطح ماشین ایجاد می شود. با این پوشش مخصوص که با استفاده از ذرات نانو ایجاد شده آسیب پذیری سطح تا حد چشمگیری پایین می آید. ذرات نانوی موجود در پوشش سرامیک روی خودرو، در برابر عوامل مخرب محیطی غیرقابل نفوذ هستند. این خاصیت باعث می شود که سرامیک خودرو مانع از آسیب رساندن آن ها به سطح ماشین لوکس های چینی می شوند. از جمله مزایای استفاده از نانوسرامیک ایجاد ظاهری درخشان و زیبا هست.

همچنین داشتن خاصیت آبگریزی که در نتیجه مانع از نفوذ یا باقی ماندن لکه های آب روی خودرو می شود. محافظت بالا از بدنه خودرو و لوکس های چینی را هم می توان از مزایای نانو سرامیک خودرو برشمرد. مزیت دیگر این روش عدم ایجاد خش در اثر برخورد سنگ یا سایر اجسام روی بدنه خودرو است. در کنار این موارد تمیز ماندن و نظافت طولانی مدت خودرو لوکس های چینی هم به لیست مزایای نانو سرامیک اضافه کنید. همین طورعدم ایجاد لکه های ناشی از انواع آلودگی های محیطی نیز دیگر مزیت نانو سرامیک است. خودرو های لوکس های چینی امروزه فراگیر شده اند. لوکس های چینی بعد از سرامیک بدنه جذاب تر و براق می شوند. همچنین انجام خدمات بدنه بر روی این خودرو ها باعث می شود زیبایی آن ها بیشتر شود.

جک 2020


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!