شماره تماس:9449246-0912

ممنوعیت واردات خودرو که چند سالی است در کشور وجود دارد. و از طرف دیگر افزایش نرخ ارز باعث شده است که فیس لیفت افتر مارکت رونق زیادی داشته باشد. فیس لیفت افتر مارکت به تغییر چهره ی خودرو که خارج از کارخانه انجام می شود گفته می شود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید می توانید مقاله فیس لیفت را مطالعه کنید.  عواملی که از آن ها یاد شد باعث شده است. مصرف‌ کنندگان بسیار متضرر شوند و نتوانند طبق نیاز خود خودرو بخرند. بدین ترتیب شاهد پیدایش خدمات جدید و ایجاد زیرشاخه‌هایی در بخش خدمات خودرویی هستیم. فیس لیفت خارج از شرکت یکی از این خدمات است. این خدمات در گذشته بیشتر پروژه‌های شخصی‌ سازی بود. اما جدیدا بیشتر به مشابه سازی خودرو های موجود در ایران به نسل های جدیدشان می پردازد. در این مقاله به بررسی فیس لیفت بنز خواهیم پرداخت.


رزرو


بنر تماس

خودرو های مرسدس بنز

تعریف فیس لیفت

در تعریفی ساده می توان گفت به تغییراتی که برای بهبود و به روز رسانی چهره خودرو انجام می شود. فیس لیفت گفته می شود. پروژه فیس لیفت بنز نیز با همین هدف صورت گرفته است. با اعمال این تغییرات خودرو بنز مشابه نمونه فیس لیفت شرکتی شد. با انجام این پروژه خودرو ظاهر زیباتر و به روزی پیدا کرد. جالب است بدانید که این تغییرات، هزینه ‌های گزافی را در پی خواهد داشت. البته این موضوع را با توجه به قیمت خودرو مطرح می کنیم. رونق در این بخش خدمات خوردو باعث این شده است که. بسیاری از افراد که حتی تجربه کافی در این زمینه را ندارند.  اقدام به راه‌ اندازی کسب ‌و کاری تازه در این زمینه کنند و به این صورت زمینه ساز مشکلاتی برای شهروندان شوند. چرا کیفیت خدماتی که انجام می دهند به واقع پایین است. به طور مثال درز بین قطعات زیاد است.

اما در مقابل مراکزی هستند. که خدمات فیس لیفت بنز را مبتنی بر دانش و تخصص و البته تجربه انجام می دهند. این مراکز پس از کسب دانش و آگاهی کامل از روند تغییرات خودرو در سطح جهانی. اقدام به تغییر ظاهر خودروها با کیفیتی مشابه تولیدات کارخانه می‌کنند. استار لوکس یکی از همین مراکز است که آوازه ای بلند در حوزه ی خدمات خودرو و فیس لیفت دارد. که از چند سال گذشته خدمات فیس لیفت انواع خودرو و فیس لیفت بنز را به مجموعه خود اضافه کرده است. در این مقاله فیس لیفت بنز را معرفی خواهیم کرد.

بنز

مرسدس بنز

به نظر خوب است در این مقاله از شرکت معظم بنز کمی بنویسیم. همان طور که می دانید مرسدس بنز شرکت خودرو سازی آلمانی و از زیر مجموعه‌ های گروه دایملر آگ است. کارخانه اصلی و دفتر مرکزی شرکت مرسدس بنز در شهر اشتوتگارت قرار گرفته است. این شرکت شرکت در سال ۱۸۹۰ توسط گوتلیب دایملر و ویلهلم مایباخ تأسیس شد. به دلیل علاقه بسیار یلینک به دخترش مرسدس، نام او را برای خودرو خود انتخاب کرد. شرکت دِ. اِم. گِ به دلیل موفقیت چشمگیر این خودرومرسدس، این نام را برای همیشه برای خودروهای تولیدی خود حفظ کرد. در سال ۱۹۲۶ شرکت دایملر-بنز از ادغام دو شرکت دایملر-موتورن-گیزلشافت و بنز اند سی تأسیس شد. از این رو از تاریخ ۲۸ ژوئن ۱۹۲۶ کارخانجات دو شرکت، تولیدات خود را، با برند مرسدس-بنز، به بازار عرضه کردند. پیشینه طولانی مرسدس بنز اعتبار زیادی را برای این شرکت بزرگ آلمانی رقم زده است.

در سال ۱۹۹۷ دایملر- بنز با شرکت خودروسازی آمریکایی کرایسلر ادغام شدهند. پس از تشکیل دایملرکرایسلر آگ، این شرکت مدیریت مرسدس – بنز را در اختیار گرفت. در سال ۲۰۰۷ در پی خریداری کرایسلر، توسط شرکت مدیریت سرمایه سربروس و انحلال دایملر کرایسلر، شرکت دایملر آگ تشکیل شد. امروزه مرسدس – بنز یکی از زیرمجموعه‌های شرکت دایملر آ گ به ‌شمار می‌آید. مرسدس بنز به همراه با آئودی و ب ‌ام ‌و و البته پورشه چهار خودرو ساز مشهور و لوکس آلمانی هستند. این شرکت ها به‌ عنوان پر فروش‌ ترین خودرو سازان لوکس در سراسر جهان، شناخته می‌ شوند.

فیس بنز

مدل های بنز

شرکت بنز در تمام کلاس های ابعادی خودرو محصول و نماینده دارد. خدمات فیس لیفت بنز برای تمام این مدل ها قابل انجام است. در این بخش مروری سریع به کلاس های مختلف محصولات بنز خواهیم داشت. کوچک ترین محصول بنز سری A این شرکت است. نخستین نسل این خودروها تحت نام دبلیو ۱۶۸ در سال ۱۹۹۷ میلادی معرفی شد. این خودرو در نسل اول فقط به‌ صورت هاچ ‌بک ۵ در عرضه شد. مدل دیگر بنز کلاس B است که نمونه بزرگ تر کلاس  A محصوب می شود. مرسدس بنز کلاس سی کلاس کوچکترین سدان‌ تولیدی کمپانی مرسدس بنز است. این خودرو در کلاس C قرار می‌گیرند که از سال ۱۹۹۳ تاکنون تولید می‌شوند. سی‌ال‌اس که یک سدان بزرگ فست بک مجل است از سال ۲۰۰۴ تا کنون تولید می‌شود. تا امروز سه نسل از این خودرو عرضه شده‌ است. جی ‌ال‌ اس هم محصول شاسی بلند بنز است.

کلاس E یکی از از سال‌ های اواسط دهه ۱۹۳۰ تا امروز تولید شده ‌است. کلاس ئی با فروش بیش از ۱۴ میلیون دستگاه تا سال ۲۰۱۵، پرفروش ترین مدل مرسدس بنز است. ئی کلاس خودرو سال ۲۰۲۱ جهان را به خود اختصاص داد. در سال ۱۳۸۵، بنز کلاس ئی در کارخانه ایران خودرو به مرحله مونتاژ رسید. آخرین محصولی هم که بررسی می کنیم مرسدس بنز کلاس اس است. البته چندین مدل دیگر را فاکتور گرفتیم. اس کلاس لوکس ترین محصول شرکت مرسدس بنز و البته جز لوکس ترین خودرو های جهان است. لقب این خودرو قصر متحرک است.

فیس لیفت

باراباس

همان طور که گفتیم فیس لیفت به دو شیوه کارخانه ای و خارج از کارخانه صورت می گیرد. فیس لیفت بنز نیز از این قائده مستثنا نیست. اما مانند خیلی از خودرو سازان دیگر بنز یک زیر مجموعه برای  فیس لیفت خارج از کارخانه محصولات خود دارد. این شرکت با شخصی سازی واعمال تغییرات سعی تر جذاب تر کردن محصولات بنز دارد. در ویکی پدیا این شرکت این گونه معرفی شده است که براباس شرکت خودرو سازی آلمانی است. که در زمینه تیونینگ خودرو و ارائه خدمات پس از فروش مختص محصولات شرکت‌های مرسدس بنز، اسمارت و مایباخ فعالیت می‌نماید. خدمات این شرکت محدود به فیس لیفت بنز محدود نمی شود. چرا که معمولا در بخش ارتقای فنی نیز این شرکت پر ادعا می باشد. در ایران فقط ایران خودرو چنین مجموعه ای را دارد. آپکو در وسعت بسیار کوچک تری نسبت به براباس اقدام به فیس لیفت می کند.

همین طور ارتقای فنی نیز فقط برای محصولات ایران خودرو انجام می دهد. دنا پلاس 200 اسب بخاری با تغییراتی که ظاهر به خود دیده بود. آخرین محصول آپکو است که سرو صدای زیادی به پا کرد.  شرکت برابوس در سال ۱۹۷۷ توسط کلاوس براکمان و بودو بوشمان راه‌ اندازی شد. نام این شرکت از تفکیک سه حرف نخست نام‌ خانوادگی بنیان گذاران آن  گرفته شده‌ است. این شرکت در حال حاضر بزرگ ترین تیونر اتومبیل‌ های مرسدس بنز می‌ باشد. کارخانه اصلی برابوس در شهر بتتروپ، آلمان قرار دارد. فیس لیفت بنز که براباس انجام می دهد پرطرفدار است.

مطلب پیشنهادی: فیس لیفت پرادو

باراباس

فیس لیفت بنز سی کلاس

مرسدس بنز همواره نقش خاندان سلطنتی را در دنیای ماشین ها بازی می کند. نسل اول کلاس C در سال ۱۹۹۳ رونمایی شد. ما قصد داریم فیس لیفت بنز سی کلاس را بررسی کنیم. به جرات می شود گفت که طراحی کلاس C نسل ۳ با کد اطاق W204 که یکی از شاهکار های بنز به حساب می آید. این مدل مرسدس بنز در کشور ما بسیار پر طرفدار است. همین طور میزان فروش افسانه ای را در جهان ثبت کرده است. شروع رقابت خوب همه چیز آماده است و مسابقه در حال شروع شدن است. اما لازم هست که در همین ابتدا یک معرفی از ۲ خودروی امروز داشته باشیم. خودروی اشتوتگارتی مورد بحث مدل C200 می باشد. که توسط یکی از اسپرت کار های خوش سلیقه داخل فیس لیفت بنز شده است. این خودرو متاسفانه از نظر امکانات در پایین ترین و ابتدایی ترین سطح ممکن می باشد.

سوالی که پیش می آید این است که. آیا بهتر نبود که به جای هزینه گزافی که برای تزیین این خودرو شده است. آن را خرج آسایش بیشتر می کرد. شاید اگر این ماشین با قیافه ای معمولی تر ولی امکاناتی بهتر بود بیشتر به اصل خود نزدیک تر بود. فیس لیفت بنز معمولا باری ظاهر خودرو صورت می گیرد. اما می شود به جای تغییرات ظاهری تمرکز خود را بر روی ارتقای سطح آپشن ها بگذارید. در استار لوکس هر دو امکان وجود دارد. می توانید ظاهر خودرو را به روز کنید و فیس لیفت بنز را سوار شوید.

فیس لیفت بنز سی کلاس

فیس لیفت بنز اس کلاس

یا بهترین یا هیچ، این شعار تبلیغاتی مرسدس بنز است. البته این شعار رسالت و فلسفه وجودی این کارخانه را نیز بیان می کند. اما در جهان پر رقابت امروزی ساخت بهترین محصولات گاهی امکان پذیر نیست. اما موضوع این مطلب به “هیچ” های مرسدس بنز ربطی ندارد. در این بخش از مقاله قصد داریم فیس لیفت بنز اس کلاس را بررسی کنیم. S CLASS اوج شکوه مرسدس بنز و نهایت توان این خودرو ساز آلمانی است. مدلی که در تمام نسل های خود بسیار موفق ظاهر شده است و بسیار محبوب بوده است. این خودرو با اختلاف قابل توجهی از تمامی رقبا جلوتر بوده است. این مدل بزرگترین، قدرتمند ترین، ایمن ترین، لوکس ترین و البته یکی از گران ترین محصولات مرسدس به حساب می آید. تعداد محدودی از S CLASS نسل جدید نیز به کشورمان راه یافته است. که علاقه مندان در جریان ماجرای این ابر لوکس هستند.

اما فیس لیفت مرسدس بنز برای نسل گذشته اس کلاس انجام می شود. البته به دلیل تغییرات ساختاری امکان مشابه سازی نسل قبل به نسل جدید وجود ندارد. اقدامی که برای تویوتا پرادو و تویوتا لندکروز در استار لوکس انجام شده بود. اما برای مرسدس بنز می توانید اقدام به شخصی سازی کنید. با فیس لیفت بنز و شخصی سازی می توانید روحی تازه در کالبد خودرو خود بدمید. فیس لیفت بنز با هزینه های متغییری بسته به خواسته شما امکان پذیر است. که مجموعه استار لوکس می تواند در سطح بالایی از کیفیت آن را برای شما انجام دهد.

مطلب پیشنهادی: فیس لیفت لندکروز

فیس لیفت بنز اس کلاس

فیس لیفت بنز ای کلاس

مدل دیگری از بنز که در کشور ما نیز زیاد دیده می شود ای کلاس است. از این رو می توان گفت بعد از سی کلاس پر طرفدارترین مصول برای فیس لیفت است. مرسدس بنز کلاس E امروز با نسل پنجم خود و با آخرین فناوری ها وارد بازار رقابت شده است. در طراحی ظاهری ای کلاس، چراغ های جلوی جدید بیش از همه جلب توجه می کنند. چه در مدل هایی که چراغ های منفک از هم داشت. و چه حالا که دیگر از چراغهای چهار تایی سابق خبری نیست. و کاسه چراغ ها در هم ادغام شده است. برای فیس لیفت بنز ای کلاس می توانید ظاهر جلو خودرو را مشابه نسل جدید آن کنید. البته معمولا اصالت برای بنز سواران بسیار اهمیت دارد. از این رو کمتر اقدام به این کار می کنند. اما اگر بخواهید در استار لوکس این کار را برای شما انجام می دهیم.

در ای کلاس های جدید کاپوت جلو و هواکش جلوپنجره نیز به سمت پایین کشیده شده اند. استایل چراغ های عقب و سپرها نیز دستخوش تحول شده است. البته در نگاه گذرا شاید تفاوت های نسل جدید و قدیم بنز را ناچیز بدانید. اما باید بگوییم تغریبا هیچ قطعه مشترکی بین این دو نسل وجود ندارد. از این رو فیس لیفت بنز برای مشابه سازی به نسل جدید در کلاس ای چندان توصیه نمی شود. همان طور که گفتیم در مدل های جدید دیگر از چراغ های چهار تایی سابق خبری نیست. و برای فیس لیفت بنز چراغ جدید شد.

فیس لیفت بنز ای کلاس

جمع بندی

فیس لیفت بنز معمولا با هدف شخصی سازی صورت می گیرد. چرا که تفاوت های ظاهری در نسل های مختلف بنز به حدی است که. امکان مشابه سازی نسل قبل به نسل جدید تقریبا وجود ندارد. مگر در مدل های محدود که فیس لیفت های کارخانه را می شود بر روی خودرو اعمال کرد. فیس لیفت بنز در مجموعه استار لوکس با کیفیتی در خور نام این شرکت انجام می شود. پیشنهاد میشود برای دریافت خدمات فیس لیفت استار لوکس به صفحه فیس لیفت مراجعه کنید. همچنین پیشنهاد میشود تا از خدمات دیگر استارلوکس دیدن کنید. یکی از محبوب ترین خدمات استارلوکس، خدمات سرامیک خودرو است.

خدمات استارلوکس

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

تصادف؟! پس از تصادف نیاز به خدمات صافکاری دارید، صافکاری به دو نوع با رنگ و بی رنگ تقسیم بندی میشود. اگر مطال وب سایت استارلوکس را مطالعه کرده باشید، حتما میدانید که ما به خودرو های که نیاز به خدمات صافکاری بی رنگ دارند، آن ها را صافکاری pdr میکنیم. خدمات صافکاری pdr یکی از پر طرفدار ترین خدمات خودرویی استارلوکس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه صافکاری pdr مراجعه کنید.

Click to rate this post!