شماره تماس:9449246-0912

صافکاری خودرو یکی از پرکاربرد ترین رشته های تعمیر و نگهدار خودرو می باشد. از گذشته تا به امروز با تعدد خودروها و گسترده شده است. نیاز مردم یه اتومبیل شاهد هستیم که روزانه نیاز به صافکاری رو به افزایش است. صافکاری خودرو از جمله شغل هایی محسوب می شود که. به تجربه و دقت بسیاری نیازمند است تا با تسلط و مهارت بیشتری صورت بگیرد. برای رفع این آسیب ها و بازگشت خودرو  به ظاهر و زیبایی گذشته از صافکاری بهره می جوییم. صافکارها و تعمیرگاه ها با استفاده از ابزارها و دستگاه های مورد نیاز. در این زمینه سرویس های متنوعی را برای ترمیم بدنه خودرو ارائه می کنند. بهترین صافکاری بدون رنگ با لیزر را به روش صافکاری بی رنگ می توان انجام داد. خدمات صافکاری در تهران حرفه ای این امکان را برای شما فراهم می آورد که بدون اتلاف وقت انجام دهید.


رزرو

بنر تماس


صافکاری با لیزر

مراحل صافکاری بدون رنگ:

صافکاری خودرو مهارتی در تعمیر بدنه خودرو است که همه صافکاران به خوبی قادر به انجام آن نیستند. یکی از انواع دستگاه هایی که در صافکاری اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه صافکاری اتوماتیک است. صافکاری با لیزر از انواع صافکاری است. افکاری شاخصه های متنوعی دارد که ما به مهم ترین و پر کاربرد ترین آن ها می پردازیم. ابتدا تعمیرگاه های خودرو خدمات مربوط به صافکاری را نیز انجام می دادند. اما با بیشتر شدن آمار تصادفات، صافکاری خود به یک حرفه جداگانه تبدیل شد. از روشهای جدید و پیشرفته برای صافکاری بدون رنگ خودروها ، صافکاری با لیزر است. به دلیل مشغله زیاد مراجعه به صافکاری و تعمیر قسمت آسیب دیده زمان بر بوده. بسیاری از مردم از آن صرف نظر می کنند. دستگاه صافکاری بدون رنگ با لیزر انواع مختلفی دارد. که برای رفع قر شدگی و خراش و .. ماشین به کاربرده می شوند.

در برخی مواقع صدمات بسیار بیشتر از یک صافکاری ساده است و صافکار ناگزیر از تعویض قطعه است. صافکاری در دو حالت بدون رنگ یا با رنگ انجام می‌شود. البته بهتر است با دیگر انواع دستگاه صافکاری خودرو آشنا شوید. صافکاری بدون رنگ با لیزر این قابلیت را دارد که. خودروی شما بعد از رنگ کاری بر روی آن و برای طبیعی ظاهر خودرو، رنگ بر روی آن پخته شود. یکی از دستگاه های صافکاری خودرو که در سال های اخیر فعالیت خود. را در گرو رفع خراش ها و گود گی های موجود در بدنه خودرو آغاز کرده است.

مطلب پیشنهادی: صافکاری بدون رنگ

تاریخچه صافکاری

تاریخچه صافکاری:

اولین صافکاری در ایران نیز به سال 1305 باز می گردد. صافکاری دارای شاخصه های متنوعی است. از اوایل دهه ۱۹۰۰ تا ۱۹۳۰، اکثر وسایل نقلیه با قاب و پوسته ماشین جداگانه تولید می‌ شدند. علم صافکاری تنها کمی پس از 1860 که ظهور اولین نسل از خودرو ها بود، پدید آمد. درحالی‌که ممکن است مواد مورد استفاده در خودروهای آینده را ندانیم. دستگاه صافکاری بدون رنگ فقط یک وسیله نیست و به دسته ای از محصولات اختصاص دارد. صافکاری بدون رنگ با لیزر را در بهترین مرکز صافکاری با دستگاه لیزری انجام می شود. با توجه به انواع صافکاری که در بخش های قبل توضیح داده شد. این اتفاق که به مرگ درویش خان انجامید توسط راننده خارجی که راننده خودرو بود صورت گرفت. صافکاری سنتی که با ابزارهای خاص و قدیمی توسط صافکاران هنوز هم دارای مقبولیت های خاص خودش است که. هزینه انجام این کار می باشد.

پیشرفت‌های مستمر در تقویت فولاد و آلومینیوم شاهد استفاده از آن فلزات برای سال‌های آینده خواهد بود. دستگاه های صافکاری یک کاربرد اصلی دارند. تعویض قطعه بیتر در قسمت درب و کاپوت خودرو انجام می‌ گردد. می ‌توان گفت که صافکاری بیش از این که کار تعمیری یا مکانیکی باشد، یک هنر در زمینه‌ی خودرو است. در این نوع صافکاری یعنی صافکاری بدون رنگ با لیزر می توان با کمترین هزینه نسبت به  هزینه صافکاری سنتی. با صرف کمترین زمان، خودروی خود را از یک صافکار اهل فن و زبده تحویل بگیرید. روند و پروسه صافکاری با لیزر صحبت کردیم.

مطلب پیشنهادی: صافکاری با دستگاه pdr

دستگاه صافکاری لیزری

دستگاه صافکاری لیزری:

هزینه صافکاری با دستگاه لیزری از صافکاری به روش های سنتی و بدون دستگاه های مدرن بیشتر می باشد. علت آن قیمت دستگاه صافکاری لیزری و تخصص صافکار می باشد. صافکاری لیزری نوعی صافکاری بدون رنگ محسوب می شود. با افزایش قیمت خودرو در ایران، خودرو از کالای مصرفی به سرمایه هر فرد بدل شده. که این امر باعث شده تا حساسیت بر نگهداری ماشین به شدت افزایش پیدا کند. ستگاه در زمینه رفع خراش و گودگی موجود در بدنه خودرو ماموریت خود را شروع کرد. دستگاه در زمینه رفع خراش و گودگی موجود در بدنه خودرو ماموریت خود را شروع کرد. در یادگیری تاریخچه، چیزی جدیدی از آن به دست می‌آوریم  و اغلب، این تاریخ می‌تواند پیش‌فرض‌ها را به چالش بکشد. زمانی که ماشین قر می شود با صافکاری بدون رنگ با لیزر روی بدنه اش تورفتگی ایجاد می شود. یا خراش می افتد ماشین نیاز به صافکاری دارد.

خدمات خورو

صافکار با استفاده از سنباده سطح ناحیه آسیب دیده را با سایر قسمت‌ ها تراز کرده و سطح آسیب دیده را بتونه کاری می‌کند. صافکاری خودرو دارای روش های متفاوت و مختلفی می باشد. قیمت دستگاه صافکاری بدون رنگ با لیزر با توجه به برند آن متفاوت می باشد. رنگ خودرو توسط کارشناسان تشخیص داده شود از صافکاری لیزری کمک می گیرند. تصادفات رانندگی جزئی اجتناب ناپذیز از جامعه امروز به شمار می آیند. این نوع از صافکاری عملکردی شبیه یک دستگاه اتو دارد. تعمیر صافکاری بدون‌ رنگ که صافکاری بدون رنگ با لیزر نیز از این قوانین مستثنا نیست.

نمونه کار پیشنهادی: صافکاری 207

صافکاری با لیزر

صافکاری با لیزر:

روزه با پیشرفت علم، به خصوص علم اپتیک توانسته ددر تمام خدمات تعمیری ورود پیدا کند. خسارت‌ های وارده بر‌ای مختلف بدنه خودرو دو حالت کلی است. علم اپتیک در صاقکاری هم ورود پیدا کرده و با استفاده از لیزر به تعمیر سطح خارجی بدنه خودرو ممی پردازند. به جرا می توان گفت به تعداد هر صافکار روشی برای صافکاری وجود دارد. زمانی که یک صافکار می‌تواند با این دستگاه کار کند نشان دهنده آن است. صافکاری بدون رنگ با لیزر یکی از صافکاری های مدرن قدرتمند در میان صافکاری های بدون رنگ به شمار می آید. صافکاری با مکش یکی ار شاخه های صافکاری بدون رنگ به شمار می رود. دستگاه مذکور به صورت اتوماتیک عمل می نماید. صافکاری بدون رنگ تقریباً نیم قرن است که تقریباً به اندازه تولید انبوه خود اتومبیل ها وجود داشته است. این نوع دستگاه صافکاری یکی از جدید ترین نوع صافکاری می باشد.

یکی از این روش ها که به تازگی از آن در صافکاری خودرو استفاده می کنند. صافکاری بدون رنگ با لیزر می باشد. اگر ضربات وارد شده به گونه ای باشد که علائمی مانند شکنندگی رنگ خودرو وجود داشته باشد. توسط کارشناسان تشخیص داده شود از صافکاری بدون رنگ با لیزر کمک می گیرند. صافکاری با مکش یکی ار شاخه های صافکاری بدون رنگ به شمار می رود. صافکاری بدون رنگ با لیزر از زیر شاخه های صافکاری پر طرفدار بدون رنگ به شمار می رود. صافکار ماهر حتی الامکان دست به تعویض قطعات نمی زند صافکاری انجام می دهد.

صافکاری خودرو

صافکاری بدون رنگ با لیزر نوعی از صافکاری بی رنگ محصوب می شود که. با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته قسمت آسیب دیده در خودرو را به حالت اولیه خود بر می گرداند.

Click to rate this post!