شماره تماس:9449246-0912

صافکاری 207

صافکاری 207

سوار برهرخودرویی که باشی احتمال دارد تصادف کنید. احتمال اینکه یک دستگاه پژو207 تصادف کند بیشتر است. چرا که این خودرو یک خودرو برای مصارف شهری است. همانطور که میدانید در شهر احتمال تصادف بیشتر است لذا احتمال صافکاری 207 بیشتر است. بعد از تصادف خودرو برای اینکه خودرو به حالت قبل برگردد نیاز به صافکاری وجود دارد. ما در استار لوکس از دو روش صافکاری PDR و صافکاری سنتی استفاده می کنیم. همانطور که در تصویر می بینید صافکاری 207 بر روی در این خودرو انجام شده است. این که صافکاری 207 به چه روشی انجام شود به این بستگی دارد که به رنگ خودرو آسیبی رسیده باشد یا خیر. در این نمونه آسیبی به رنگ خودرو وارد نشده است لذا صافکاری 207 به روش PDR انجام شده است. در طول مقاله به بررسی و بیان نکات و جزئیات صافکاری 207 خواهیم پرداخت.

بنر تماس

انجام صافکاری 207:

در شهر های بزرگ همیشه احتمال تصادف وجود دارد. وقتی شخصی تصادف می کند اگر آسیب جانی به طرفین وارد نشده باشد هزینه بازسازی خودرو دل مشغولی آن ها خواهد بود. همچنین بعد ازتصادف یکی از مواردی که ذهن صاحب خودرو را درگیر خود می کند کم شدن ارزش خودرو است. چرا که با رنگ کردن یا تعویض قطعه آسیب دیده خودرو دچار افت قیمت می شود. این افت قیمت گاهی بیشتر از هزینه تعمیر خودرو برای مالک هزینه بردار است. امروزه ارزان ترین خودرو بالای 200 میلیون تومان قیمت دارد. در این شرایط کوچکترین آسیب می تواند تا 20 میلیون تومان از ارزش خودرو شما بکاهد. بدیهی است اگر خودرو گران قیمت تر باشد افت قیمت بیشتری را تجربه خواهید کرد. به طور مثال تعویض گلگیر 207 قیمت خودرو را به شکل محسوسی کاهش می داد.

این مشکل زمانی عمیق تر می شود که متوجه شویم بر اساس قانون جدید، گرفتن خسارت افت قیمت بسیار سخت شده است. البته این بعد مثبت هم دارد چرا اگر مقصر تصادف باشیم هزینه افت قیمت را پرداخت نمی کنیم. حال فرض کنید خدای نا کرده تصادف کرده اید و به خدمات صافکاری نیاز دارید. به نظر شما راه حل جلوگیری از افت قیمت خودرو چیست؟ آیا اصلا راهی وجود دارد که بدون تعویض قطعه و یا رنگ کردن خودرو به حالت اول برگردد. البته که وجود دارد بدین منظور و برای جلوگیری از افت قیمت ما صافکاری PDR را توصیه می کینم.

استفاده از خدمات پولیش خودرو در تهران

بهترین خدمات خودرو 207

کیفیت صافکاری در استارلوکس:

در مورد صافکاری 207 می خواهیم بیشتر توضیح دهیم. این خودرو نمونه کار مجموعه استار لوکس است که برای مشاهده در سایت قرار داده ایم. در این خودرو همانطور که درتصاویر مشاهده می کنید آسیب اصلی به در جلو سمت راننده وارد شده بود. در کنار آسیب در رکاب خوردو و بخشی از گلگیر خودرو هم آسیب دیده بود. با توجه به شرایط خودرو صافکاری 207 به روش نوین یا همان صافکاری PDR انجام شد. نکته مثبت این پروژه این است که در طول فرایند صافکاری 207 کوچکترین ریز رنگی پیش نیامد. اصطلاحا صافکاری 207 بدون رنگ انجام شد و این خودرو بدون پاشش رنگ بازسازی شد. البته که این نکته خاصیت صافکاری PDR است و اگر غیر از این بود تعجب برانگیز بود. صافکاری 207 با تجهیزات امکان پذیر شد که این تجهیزات دراختیار هرمرکزی نیست. همانطور که گفتیم این خدمات با استفاده از ابزارآلات خاص خود صورت گرفته.

در نتیجه همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید نتیجه کار صافکاری 207 بسیار دلپذیر است. این دقت در کار و بهره برداری از ابزار روز دنیا رضایت مالک خودرو را درپی داشت. رضایت خاطر مشتری پس از صافکاری 207 بسیار برای ما خوش آیند بود. کیفیت کار صافکاری به مهارت و ظرافت متخصص آن ارتباط و بستگی زیادی دارد. از آن جایی که زبده ترین صافکار ها در مجموعه استار لوکس حضور دارند بی شک نتیجه کار رضایت بخش خواهد بود. ما با سال ها سابقه در زمینه صافکاری حالا یکی از بهترین مراکز صافکاری در غرب تهران هستیم.

صافکاری خودرو 207

مرکز معتبر صافکاری 207:

انتخاب مرکزی برای صافکاری خودرو همیشه دغدغه افرادی است که تصادف کرده اند. اما می خواهیم خیالتان را ازاین بابت راحت کنیم و استارلوکس را به شما معرفی کنیم. ما ادعا می کنیم که یکی از بهترین مجموعه های خدمات خودرو در تهران هستیم. شاهد این ادعا هم همین صافکاری 207 است که تصاویر آن را مشاهده می کنید. همانطور که در تصاویر کاملا مشهود است خودرو 207 پس از صافکاری هیچ موجی در بدنه ندارد. بازسازی به بهترین نحو صورت گرفته و فاصله ی بین قطعات کاملا مشابه نمونه صفر کیلومتر است. نتیجه کار صافکاری 207 واقعا خوب از آب در آمده البته که این مسئله ای عادی در استار لوکس است. جلب رضایت مشتری و کیفیت کار برای ما هدفی است که به آن دست یافته ایم. به ما اعتماد کنید، خودرو شما بهتر از روز اول تقدیمتان می شود.

همانطور که گفتیم صافکاری پی دی ار یکی از بهترین شیوه ها برای تعمیر بدنه خودرو می باشد. در این روش دیگر نیاز به بریدن قسمت های دو لایه خودرو مانند رکاب و ستون نیست. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در صافکاری 207 هم رکاب آسیب دیده بود. اگر صاحب خودرو به مرکز سنتی صافکاری مراجعه می کرد به دو صورت اقدام به صافکاری 207 می کردند. در روش اول مجموعه رکاب را تعویض می کردند. این روش چون قطعه فابریک خودرو تعویض می شود افت قیمت شدیدی رخ خواهد داد. در روش دیگر ابتدا رکاب خودرو شکافته میشد و سپس عمل صافکاری صورت می پذیرفت.

صافکاری در استارلوکس

صافکاری سنتی:

در روش های صافکاری 207 به بیان شیوه صافکاری سنتی پرداختیم. باید بگوییم این روش هم با توجه به تجربه ای که داریم نتیجه ی دلخواه را نداشت. و بعد از پایان کار رضایت مالک خودرو را در بر نداشت. اما ما در استار لوکس صافاری 207 را به روش PDR انجام دادیم. روش صافکاری 207 به این شکل بود که ابتدا توسط گیره ها و میله ها برای ترمیم خوردگی ها استفاده شد. این روش با قدمت است و در گذر زمان بیشتر مورد استفاده قرارگرفته است. امروزه این روش یکی از مورد توجه ترین روش ها در این عرصه می باشد. صافکاری خودرو یکی از خدماتی است که یک روز ممکن است برای هر خودروی نیاز باشد. چرا که درترافیک های شهر بزرگی مثل تهران این اتفاق می افتد. خودرو 207 در هنگام تردد در یکی از خیابان های تهران این اتفاق برای آن رخ داده.

بعد از مالک این خودرو برای صافکاری 207 به مجموعه استارلوکس مراجعه کرد. بعد از بررسی های انجام شده دیده شد که این خودرو نیاز به یک صافکاری بسیار دقیق و با ظرافت دارد. چرا آسیب زیادی به در خودرو وارد شده بود.همچنین رکاب خودرو هم صدمه دیده بود که این کار صافکاری207 را سخت می کرد. بخشی از گلگیر هم دچار آسیب جزئی شده بود که باید به بهترین نحو بازسازی می شد.خوشبختانه این تصادف به رنگ 207 آسیب نرسانده بود و می شد با یک صافکاری اصولی بدون رنگ بازسازی شود. این نکته اهمیت داشت چون می شد با صافکاری PDR آسیب را بی رنگ ترمیم کرد تا خودرو دچار افت قیمت نشود.

مرکز خدمات صافکاری خودرو های ایرانی

کمی از استار لوکس:

بعد از بررسی های دقیق کادر مجموعه استار لوکس کار خود را شروع کردند. صافکاری 207 نیازمند دقت بسیاری بود چرا که قوس رو به بیرون پایین دراین خودرو کار صافکاری را سخت می کند. در کنار این مورد یک شکستگی نسبتا زیر زیر قفل هم ایجاد شده بود. این موارد نیاز به دقت را دو چندان می کرد.قبل از این که به مطالب ادامه صافکاری 207 بپردازیم اجازه دهید کمی از مجموعه استار لوکس برایتان بگوییم. در مجموعه استار لوکس تیمی مجرب کنار هم قرار گرفته اند که عاشق کارشان هستند. ما در این مرکز تمامی خدمات مربوط به صافکاری و سایر خدمات بدنه خودرو را برای شما انجام خواهیم داد. یک تیم بسیار مجرب و زبده برای انجام انواع خدمات خودرو برای شما عزیزان تدارک دیده شده است. همچنین تمامی تجهیزات روز دنیا که مورد نیاز برای این زمینه را در استارلوکس برای شما عزیزان فراهم آورده ایم.

اما حالا به صافکاری 207 می پردازیم. اگر در تصویر دقیق شوید یک بیرون زدگی تیز در گوشه سمت راست و پایین در مشاهده خواهید کرد. این زائده نیاز بیشتر وقت صرف کار صافکاری 207 شود. این اتفاق هم در مجموعه استار لوکس افتاد و کادر با حوصله و دقیق ما کاری بی عیب را انجام داده اند. یکی از خودرو های که بدنه آن به دلیل نوع و شکل ساخت آن اصطلاحا بد دست است، 207 میباشد. آسیب هایی که به این خودرو وارد شده را می توانید در تصاویر مشاهده کنید.

ارائه انواع خدمات فیس لیفت خودرو

صافکاری بی رنگ 207

اهمیت صافکاری مدرن:

در مجموعه استار لوکس پیش از شروع فرایند صافکاری مقدماتی را صورت می دهیم. یکی از این مراحل بررسی دقیق بدنه خودرو است که برای صافکاری 207 انجام شد. ما در این مرحله ضمن بررسی و کارشناسی محل آسیب دیدگی تمامی بدنه خودرو را بررسی می کنیم. این موضوع برای بررسی پتانسیل خدمات صافکاری برای خودرو است. پس از انجام تمامی بررسی ها حالا کار صافکاری 207 شروع شد. ما با استفاده از ابزار آلات مخصوص خدمات صافکاری خودرو را شروع می کنیم. در طول فرایند صافکاری به چالش خاصی برخورد نکریدم و خوشبختانه توانستیم خودرو را درزمان تعیین شده آماده کنیم. قبل از هر چیز ما خدمات مورد نیاز خودرو را بررسی کردیم. به صورت کلی برای این خودرو از بسیاری از ابزارآلات خود استفاده کردیم تا کار به خوبی انجام شود. خوشبختانه با حضور کادر متخصص در مجموعه استار لوکس از این بابت ما مشکلی نخواهیم داشت.

صافکاری 207 با دقت فراوان و بدون هیچ رنگی انجام شد. همین موضوع نیز باعث شد تا این خودرو دچار هیچ افت قیمتی نشود. بعد از اتمام کار خودرو 207 برای آزمون هایی که باید می گذراند آماده شد. بعد از گذراندن این آزمون ها و تست ها خودرو برای حویل شدن به مالک خود آماده است.در طول مقاله بارها از افت قیمت خودرو صحبت کردیم. شاید برایتان سوال باشد که منظور از افت قیمت خودرو چیست. باید گفت زمانی که خودرو شما دچار ضربه و یا آسیبی می شود، خودرو نیاز به صافکاری و بازسازی پیدا می کند.

خودرو ایرانی

سرامیک خودرو برای جلوگیری از ریزش رنگ:

افت قیمت خودرو زمانی رخ می دهد که خودرو آسیب دیده دچار ریختگی و آسیب رنگی نیز شوند. اما با انجام صافکاری مدرن می شود خودرو را بدون ریزش رنگ ترمیم کرد. و این گونه از تحمیل ضر و زیان بیشتر و افت قیمت خودرو شما جلوگیری کرد.خودرو 207 که به مجموعه مراجعه کرد خوشبختانه آسیب چندانی از لحاظ ریزش رنگ ندیده بود. اما می شود کاری کرد که همین اتفاق کوچک هم نیوفتد. در واقع این امکان برای همه خودرو ها محیا است. صافکاری 207 با چالش خاصی روبرو نبود. اما اگر شدت ضربه بیشتر بود امکان داشت آسیبی بیشتر به خودرو وارد شود. در این صورت امکان صافکاری بدون رنگ وجود نداشت. در برخی از سرامیک خودرو ها این امکان وجود دارد تا نسبت به میزان تصادف از ریختگی رنگ خودرو جلوگیری کنند. البته همانطور که گفتیم همه ی مواد سرامیکی توانایی ایجاد همچین مقاومتی را ندارند.

اگر در این زمینه از مواد سرامیکی خوب استفاده شود. می شود گفت، لایه سرامیکی قابلیت جلوگیری از ریزش رنگ خودرو را تا حدی را دارد. البته ساختار بدنه خودرو هم این که سرامیک بتواند چنین قابلیتی را ارائه دهد تاثیر گذار است. در واقع نوع بدنه خودرو ممکن است توانایی و کشش مواد سرامیکی را به خوبی نداشته باشد. همچنین انتخاب مواد و برند سرامیک خودرو بستگی به بدنه خودرو نیز دارد. در بعضی ازخودرو ها این قابلیت بیشتر دیده می شود. دراین خودرو ها با انجام سرامیک می شود از ریزش رنگ آن ها جلوگیری کرد.

خدمات صافکاری بدون رنگ در تهران

جمع بندی صافکاری 207:

خدمات صافکاری در تهران ممکن است با کیفیت های متفاوتی ارائه شود. ارائه یک خدمات با کیفیت در زمینه خودرو های ایرانی به خصوص خدمات صافکاری جز خدمات حساس هستند. شاید این موضوع تا حدی بر خلاف حد تصور بسیاری از شما باشد. اما خودرو های ایرانی به دلیل شیوه متفاوت در نوع، جنس و طراحی بدنه آن ها از حساسیت بالای برخوردار هستند. بسیاری ممکن است از این موضوع مطلع نباشند. ما امروز یک نمونه کار دیگر در زمینه صافکاری 207 را مشاهده کردیم. این خودرو هم مثل سایر خود را های دیگر پس از انجام خدمات صافکاری در استارلوکس راهی خیابان های شهر تهران شد.

اگر شما عزیزان هم به دنبال دریافت خدمات صافکاری و همچنین سایر خدمات استارلوکس هستید، میتوانید با استارلوکس تماس بگیرید. استارلوکس همواره بهترین خدمات را در زمینه خودرو ها به شما عزیزان ارائه میکند. اما یکی از بهترین خدمات استارلوکس، خدمات احیای رنگ میباشد. برای دریافت این خدمات با تخفیف ویژه به صفحه احیای رنگ خودرو مراجعه کنید.


همراه با استارلوکس، طهران را زیباتر کنیم…

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!
مهارت ها

در تاریخ

2 اسفند 1400

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.