شماره تماس:9449246-0912

خرید خودرویی زیبا که برخی افراد حتی زیبایی را نسبت به کیفیت ارجه تر می دانند؛ حفظ و نگهداری این زیبایی نیز به شدت قابل توجه است. اولین فاکتور اجرای زیر سازی مناسب قبل از اجرای سرامیک می باشد. زیر سازی شامل حذف آلودگی ها از بدنه و رنگ خودرو؛ و همچنین رفع عیوب ایجاد شده در رنگ خودرو می باشد. پوشش نانو سرامیک یک پلیمر مایع است که مانند کاور بدنه بر روی سطوح بیرونی خودرو اعمال می گردد. دانستن مزایای سرامیک خودرو و برای افرادی که طرفدار بی ‌چون و چرای این روکش خودرو هستند؛ آگاهی از معایب  روکش محافظ نانو سرامیکی خودرو اهمیت دارد. مدت زمان دوام سرامیک خودرو به موضوعاتی بستگی دارد؛ که یکی از آن ها نوع سرامیک استفاده شده می باشد. سوالی که پیش می آید این است که؛ سرامیک خودرو چند سال دوام دارد. در این مقاله به دوام سرامیک خودرو می پردازیم.

سرامیک خودرو استارلوکس با ضمانت چند ساله! همین حالا رزرو کنید!

رزرو آنلاین سرامیک خودرو

بنر تماس

دوام سرامیک خودرو چقدر است؟

مدت زمان ماندن و دوام سرامیک خودرو به موضوعاتی بستگی دارد؛ که یکی از آن ها نوع سرامیک استفاده شده می باشد. وقتی خودرو جدیدی می خریم رنگ بدنه آن در چشم خود نمایی می کند. پوشش نانو سرامیک که بر اساس فناوری نانو پایه‌ ریزی شده است؛ یک پوشش محافظتی است که علاوه بر زیبایی و درخشندگی بدنه خودرو باعث می ‌شود. سرامیک بدنه خودرو نوعی پوشش رنگ بدنه اتومبیل می باشد؛ که علاوه بر زیبایی و درخشندگی، موجب افزایش مقاومت رنگ خودرو در برابر عوامل آسیب زا می گردد. سرامیک خودرو چند سال دوام دارد؟ به گونه ای که افراد مختلف اقدامات متفاوتی از جمله واکس و پولیش در جهت نگهداری اتوموبیل خود انجام می دهند. خاصیت آبگریزی پوشش نانو از چسبیدن آلودگی ها به سطح رنگ خودرو جلوگیری کرده است. روکش نانو سرامیک خودرو نیز برای همین منظور وارد بازار شده است. سرامیک ها انواعی مختلف و گوناگونی دارند.

مطلب پیشنهادی: سرامیک خودرو با ضمانت

دوام سرامیک خودرو چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری سرامیک خودرو زیاد است؛ و تا 50 درصد مقاومت بدنه ماشین را در برابر خط و خش افزایش می دهد؛ که به شدت قابل توجه است. پوشش سرامیک یا همان پوشش نانو سرامیک دارای مزایای بسیاری می باشد. نور خورشید و آلودگی‌های شیمیایی مانند اسید سولفوریک و اسید نیتریک رنگ بدنه خودرو شما را دچار آسیب می‌ کنند؛ و به مرور باعث کدری و پوسیدگی آن‌ می ‌شوند. سرامیک خودرو چند سال دوام دارد. باید بگوییم مدت زمان ماندن سرامیک خودرو به موضوعاتی بستگی دارد؛ که یکی از مهم آن ها نوع سرامیک استفاده شده می باشد.

هزینه سرامیک خودرو با دوام:

نمی شود هزینه ای مشخص و دقیق را برای سرامیک خودرو مشخص کرد. زیرا هزینه سرامیک خودرو به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. در فصل های بارانی و مناطق دارای رطوبت نیز می توان به راحتی از این نانو کاور ها استفاده کرد. نانو سرامیک بدنه خودرو همانند یک مایع غلیظ به ضخامت 4 الی 12 میکرون است؛ که روی رنگ بدنه خودرو شما قرار می گیرد و به هیچ وجه در رنگ بدنه حل نمی شود. با این حال، اگر تمیز کردن بدنه خودرو در این مرحله به‌ درستی صورت نگیرد؛ پس از ایجاد لایه نانو سرامیک، هم بدنه خودرو ظاهری ناخوشایند خواهد داشت. فصولات پرندگان نیز یکی از آزار دهنده ترین مواد برای دوست داران اتوموبیل به شمار می رود؛ که وجود پوشش سرامیکی مانع از چسبیدن آن بر روی ماشین خواهد شد. ماندگاری سرامیک بدنه خودرو به عوامل متعددی بستگی دارد که به آنها پرداخته می شود.

با دوام ترین سرامیک خودرو

وقتی خودروی جدیدی می‌ خریم، رنگ و زیبایی بدنه ‌ی آن، در چشم ما خود نمایی می ‌کند. از دیگر سرامیک ها که جهت مقاوم کردن و تشدید محافظت از بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد؛ سرامیک پلیمری است. پیوند سرامیک پلیمری خرد با بدنه بسیار بالا است به گونه ای که انگار بخشی از خود خودرو است. سرامیک خودرو چند سال دوام دارد. عامل مهم در ماندگاری سرامیک بدنه خودرو نگهداری از این پوشش می باشد. در نهایت نیز لایه نانو سرامیک مورد استفاده شما اصلاً دوام لازم را نداشته است؛ و به زودی از بین می‌ رود.

ماندگاری سرامیک بدنه خودرو

با توجه به هزینه ای که اجرای پوشش سرامیک بر روی خودرو دارد؛ انتظار می رود که ماندگاری سرامیک تضمین شده باشد. روکش سرامیک، از جنس پلیمر مایع است؛ که به صورت دستی بر روی بدنه ‌ی خارجی خودرو به کار می‌ رود. این مدل سرامیک ها هم دارای کیفیت بالایی هستند؛ و به استحکام بدنه در برابر خط و خش و گرد و غبار کمک شایانی می کنند. سرامیک کوارتزی، قوی ترین پوشش سرامیکی موجود در بازار است. در برابر انواع خط و خش ها بسیار مقاوم است. سرامیک خودرو چند سال دوام دارد. سرامیک خودرو جزو خدماتی است که تقریبا ماندگار و طولانی است؛ و پس از انجام آن نیازی به واکس و پولیش ندارید. اولین مرحله در آموزش پولیش سرامیک خودرو، شستشوی بدنه خودرو به روشی است که قبلاً بیان شد. این باور که پوشش سرامیکی باعث می شود؛ بعد از باران لک نشود نیز نادرست است.

ماندگاری سرامیک بدنه خودرو

عوامل دوام سرامیک خودرو

اولین فاکتور اجرای زیر سازی مناسب قبل از اجرای سرامیک می باشد. به منظور رفع آلودگی ها باید عملیات پولیش بر روی بدنه خودرو انجام شود. همچنین رنگ خودرو ممکن است بواسطه آسیب های خارجی نیاز به ترمیم داشته باشد. زیرسازی شامل حذف آلودگی ها از بدنه و رنگ خودرو و همچنین رفع عیوب ایجاد شده در رنگ خودرو می باشد. برای مثال شاید نیاز به لیسه گیری در نقاطی از بدنه باشد. دومین عامل مهم در ماندگاری سرامیک بدنه خودرو نگهداری از این پوشش می باشد. این تفکر که خودروی سرامیک (ceramic cars sonax) شده نیازی به شستشو ندارد به شدت اشتباه است. سرامیک خودرو چند سال دوام دارد. برای مثال خودرو را باید حداقل یکبار در ۱۰ روز شسته شود. لذا با توجه به تعدد برند های موجود در بازار حاصل گردد. خشک کردن می تواند با استفاده از گرمای محیط و یا با استفاده از اشعه آی آر انجام شود.

مطلب پیشنهادی: مزایای سرامیک خودرو

عوامل دوام سرامیک خودرو

با این تعاریف می توان گفت عمر سرامیک خودرو متفاوت است. معمولی ترین نوع سرامیک خودرو 2 سال است. که در استار لوکس اعمال می شود. سرامیک خودرو چند سال دوام دارد. نوع دیگر عمر 3 ساله دارد. در مورد علت این تفاوت ها پیش از این توضیح دادیم. دسته دیگری از سرامیک خودرو 5 سال دوام دارد. که کیفیت مناسبی دارد. بهترین و ماندگار ترین سرامیک خودرو؛ 8 سال دوام دارد. این نوع عمر بسیار بالایی دارد. دراستار لوکس هر کدام از این سرامیک ها قابل عرضه است. درباره چرایی عمر سرامیک خودرو توضیح دادیم، تفاوت هرکدام را برشمردیم.

سرامیک خودرو استارلوکس چند سال دوام دارد؟

اگر خودرو شما نیز مداما در معرض نور خورشید قرار دارد؛ بد نیست تا از سرامیک خودرو به عنوان محافظ استفاده کنید. عوامل ذکر شده در بالا باید به دقت در حین اجرای سرامیک رعایت شوند؛ تا از هزینه های اضافی جلو گیری گردد. به این منظور می توانید از طریق سایت نوبت خود را رزرو کنید. و نسبت به سرامیک خودرو اقدام کنید. در این مقاله به این پرداختیم که؛ سرامیک خودرو چند سال دوام دارد. برای دریافت مشاوره در خصوص سرامیک خودرو می توانید با ما تماس بگیرید. انجام مراحل به صورت کامل و صرف زمان کافی برای هر مرحله، از اهمیت بالایی برخوردار است. که این مورد در استار لوکس برای رسیدن به کیفیت بالا و عمر بالا مورد توجه قرار می گیرد. برای دریافت خدمات سرامیک خودرو کافی است در سایت نوبت رزرو کنید.

سرامیک خودرو استارلوکس چند سال دوام دارد؟

مطلب پیشنهادی: زمان سرامیک خودرو

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!

تمامی خدمات خودرو به صورت چکی و فقط با 40 درصد پیش پرداخت!

X