شماره تماس:9449246-0912

با ظهور سرامیک خودرو امروزه میتوان از بدنه براق و زیبای ماشین خود همیشه و هر زمانی لذت ببرید. در چند سال اخیر کاورهای بدنه خودرو میان دوست داران دیزاین خودرو علاقه مندان فراوانی پیدا کرده است. بدنه خودروها به دلیل مجاورت با محیط‌های مختلف آب و هوایی معمولاً دچار کدری می‌شوند؛ و پس از مدتی درخشندگی آن‌ها کاهش می ‌یابد. همه چیز درباره مزایا و معایب و قیمت روکش نانو سرامیک خودرو؛ جهت محافظت رنگ از خط و خش و آبگریزی بدنه ماشین در این مطلب قرار دارد. بدون شک اگر شما از آن دست افرادی باشید؛ که به مراقبت از خودروی خود خیلی اهمیت می ‌دهید و در مراکز خدمات این‌چنینی رفت‌ و آمد کرده‌اید. سرامیک خودرو؛ یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از خط و خش سطحی بدنه و تمیز نگه داشتن بلند مدت بدنه خودرو است. در اینجا معرفی سرامیک و زمان سرامیک خودرو می پردازیم.

بنر تماس

مدت زمان سرامیک خودرو

مدت زمان سرامیکی خودرو چقدر است؟

روکش سرامیک، از جنس پلیمر مایع است؛ که به صورت دستی بر روی بدنه ‌ی خارجی خودرو به کار می‌ رود. تصور کنید بدنه‌ ی خودرو شما مثل پوست صورت شما است. احتمالا تبلیغات مختلفی درباره سرامیک بدنه خودرو را در فضای مجازه دیده یا در مورد آن‌ها شنیده‌ اید. بهترین گزینه برای این افراد سرامیک ماشین است. مدت زمان ماندگاری سرامیک خودرو زیاد است؛ تا 50 درصد مقاومت بدنه ماشین را در برابر خط و خش افزایش می دهد؛ که به شدت قابل توجه است. به زبان ساده مهم نیست سرامیک ماشین چگونه انجام می ‌شود. این پوشش ها حتی در ایام بارانی سال نیز از ایجاد لک و نشستن گل و لای بر روی بدنه خودرو جلو گیری کرده؛ و آن را از این آلودگی ها محافظت می نماید. به بیان ساده، روکش سرامیکی بین بدنه‌ ی خودرو و محیط بیرونی قرار می ‌گیرد؛ از برخورد یکدیگر می‌شود.

حالا نانو سرامیک خودرو برای بدنه خودرو همچون یک کرم ضد آفتاب قوی برای پوست شما است. ظاهر خارجی خودرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ شفافیت آن باعث می‌شود نظر همه را جلب کند. سرامیک ماشین نوعی ماده پلیمری ا‌ست که به صورت مایع است. همچنین استحکام در برابر اکسید شدن یا همان زنگ زد؛ اشعه UV و حتی باران اسیدی که به سبب آلایش هوا به وجود می آید. باید بگوییم که این سوال زیاد پرسیده می شود که؛ سرامیک خودرو چقدر طول میکشد؟ که در ادامه به آن پاسخ می دهیم که زمان سرامیک خودرو چقدر است.

مطلب پیشنهادی: آیا سرامیک خودرو جز رنگ محسوب میشود؟

مدت زمان سرامیکی خودرو چقدر است

انواع زمان در سرامیک بدنه خودرو

به طور کلی 3 نوع مختلف سرامیک خودرو وجود دارد؛ که بر اساس خواص و تکنولوژی ساخت تقسیم می شوند. پیش از شروع آموزش نانو سرامیک خودرو، بهتر است؛ پیش‌نیاز های لازم برای این کار را معرفی کنیم. در زمینه محافظت از بدنه خودرو و دیزاین خودرو ها نیز هر روزه محصولات جدیدی به بازار عرضه می گردد. برخی از این سرامیک ها دارای خاصیت نانو می باشند. این مواد نوعی پلیمر مایع هستند که در عین سختی، تمام بدنه ماشین شما را پوشش می‌ دهند. هزینه استفاده از واکس قاعدتا کمتر از نانوسرامیک است. مقاومت رنگ خودرو را در برابر آفتاب سوختگی و اشعه ‌های مضر فرابنفش یا UV خورشید. سرامیک پلیمری با ایجاد پیوندی قوی با رنگ ماشین به جزئی از رنگ ماشین شما تبدیل می شود. اگر از برس بزرگی برای تمیز کردن خودرو استفاده می ‌کنید؛ بهتر است سطل بزرگی هم متناسب با آن انتخاب کنید.

پوشش نانو سرامیک گام بعدی در تکامل و حفظ رنگ خودرو می باشد. سرامیک پلیمری، پیوند سرامیک پلیمری خرد با بدنه بسیار بالا است؛ به گونه ای که انگار بخشی از خود خودرو است. همچنین سرامیک خودرو در برابر شیره گیاهان و فضولات اعصاب‌ خرد کن؛ همیشه مزاحم پرنده‌ ها تا حد زیادی از رنگ خودرو شما محافظت می ‌کند. سرامیک خودرو چقدر طول میکشد را در ادامه بیان می کنیم. آب گریز کردن به این معنی است که آب و بقیه مایعات چسبنده آلوده دیگر نمی ‌تواند روی بدنه خودرو بنشیند. همچنین می گوییم زمان سرامیک خودرو چقدر است.

مزایای سرامیک بدنه خودرو

مزایای سرامیک بدنه خودرو

در زیر به فواید سرامیک ماشین می ‌پردازیم. این پوشش بسیار مقاوم است و به دلیل پیوند عمیقی که با رنگ ماشین برقرار می کند. شامپو های مخصوص پیش از پوشش لایه نانو سرامیک در بازار وجود دارد. نور خورشید و آلودگی ‌های شیمیایی مانند اسید سولفوریک و اسید نیتریک رنگ بدنه خودرو شما را دچار آسیب می ‌کنند. سرامیک کوارتزی، قوی ترین پوشش سرامیکی موجود در بازار است. این بدین معنی است که باران‌ های اسیدی که در اغلب شهر؛ های بزرگ و آلوده پی ‌در پی می‌ بارد دیگر نمی‌ تواند موجب خوردگی بدنه خودرو شما شود. اکس بدنه پس از مدتی فرسوده می‌ شود و باید دوباره مورد استفاده قرار گیرد. مقاومت در برابر آسیب دیدگی رنگ ناشی از فضولات پرندگان که به رنگ خودرو آسیب می ‌زند. زمان سرامیک خودرو چقدر است. نوعی دیگر مدت زمان ماندگاری سرامیک خودرو بالاتری از پلیمری دارد؛ سرامیک کوارتزی میباشد.

برای جلوگیری از ایجاد خط و خش روی بدنه خودرو، بهتر است از برس یا دستکش نرم استفاده کنید. به همین دلیل پیشنهاد می‌ شود، افرادی که اتومبیل‌ هایی به رنگ‎‌ ها تیره و سیاه دارند. ماندگاری و براقیت بسیار بالایی دارد. زیبایی ظاهر خودرو شما را برای مدت بسیار طولانی تر حفظ می کند. سرامیک خودرو چقدر طول میکشد را در بخش بعدی خواهیم گفت. اما ساز و کار تمیز کردن خودرو شما را از کارواش‌ های مداوم و خسته ‌کننده؛ به یک سطل آب تبدیل می ‌کند. در مجموع می ‌توان کارایی بهتر واکس بدنه عمل می‌ کند.

مطلب پیشنهادی: سرامیک خودرو با ضمانت

زمان سرامیک خودرو

زمان سرامیک خودرو

از پر تکرار سوال هایی که درباره سرامیک خودرو پرسیده می شود این است که؛ سرامیک خودرو چقدر طول میکشد؟ مدت زمان سرامیک خودرو تا حد زیادی به محل اجرای آن بستگی دارد. سرامیک کردن موجب باعث افزایش مقاومت بدنه خودرو می‌ شود. پوشش نانو سرامیک یکی از روش‌ هایی است. پوشش سرامیکی نه تنها از بدنه‌ ی خودرو برای سال‌ های متمادی حفاظت می ‌کند. به همین دلیل روکش سرامیکی، انتخاب مناسبی است؛ برای کسانی که می‌ خواهند بدنه ‌ی خودروی آن‌ ها در عین زیبایی، پوششی حفاظتی نیز داشته باشد. تا چند وقت پیش شما مجبور بودید؛ هرچند وقت یک‌ بار و با صرف زمان قابل‌ توجه اقدام به واکس بدنه و پولیش رنگ خودرو خود کنید. اما حالا می توانید با یک بار سرامیک همان نتیجه را در طولانی مدت دریافت کنید. زمان سرامیک خودرو یک تا دو روز است. که به عواملی مختلفی نیز بستگی دارد.

مدت زمان ماندگاری سرامیک خودرو شما حداکثر زمان ماندگاری خواهد بود. این در صورتی است که سرامیک مصرفی روی خودروی شما با کیفیت باشد. در این نوشتار به این پاسخ این سوال پرداختیم که؛ سرامیک خودرو چقدر طول میکشد؟ همان طور که گفتیم این زمان یک تا دو روز است. روکش سرامیکی، انتخاب مناسبی است. چرا که در برابر خط و خش سرامیک کردن بدنه خودرو چند سال ماندگاری دارد. و مرکز خدمات خودرویی استار لوکس با انجام تمامی خدمات خودرویی؛ در خدمت شما عزیزان در غرب تهران است. برای ثبت درخواست خدمات می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

قبل و لعد سرامیک خودرو

برای رزرو کردن خدمات سرامیک خوردو (ceramic car) و بهره مندی از خدمات ما کافی است از طریق تماس با ما یا از بخش رزرو زیر اقدام کنید. ما در استار لوکس از بهترین و با کیفیت ترین سرامیک های دنیا استفاده می کنیم.

Click to rate this post!

تمامی خدمات خودرو به صورت چکی و فقط با 40 درصد پیش پرداخت!

X