شماره تماس:9449246-0912

ظاهر خودرو ها برای 99درصد آدم ها به خصوص ایرانی ها دارای اهمیت است. در سال های اخیر، پیشرفت چشمگیری در صنعت خودرو به وجود اومده. به خصوص در ظاهر بیرونی خودرو ها تحولات چشمگیری رخ داده است. این تحولات حتی در خودرو های ایرانی دیده میشود که توسط کارخانه ها تولید میشوند. تغییر در ظاهر بیرونی خودرو ها یا همان انواع فیس لیفت خودرو یکی از انواع خدماتی است که ما در استار لوکس انجام میدهیم. این خدمات با توجه به کار های که انجام میشود، جز خدمات لوکس خودرو به شمار میاید. ما این خدمات را با عنوان فیس لیفت انجام میدهیم.

فیس لیفت چیست؟

فیس لیفت یکی دیگر از انواع خدمات خودرو در تهران استارلوکس میباشد. در خدمات فیس لیفت استارلوکس، ما با بهترین ابزار ها خودرو را به روز میکنیم. بسیاری از خودرو ها مثل لندکروز، مدل های جدی آن در کشور وارد نمیشود. فیس لیفت لندکروز از محبوب ترین خدمات استار لوکس است. بسیاری از افراد خودشان دست به فیس لیفت برای به روز شدن آن انجام میدهند.

چه افرادی از فیس لیفت استفاده میکنند؟

با توجه به بالا رفتن شدید قیمت های خودرو در کشور ما، توانایی خرید خودرو های لوکس کم شده. بسیاری از افراد با توجه به این موضوع دست به این کار میزنند. در واقع علت اصلی فیس لیفت برای به روز کردن خودرو است. یک خودرو مثل لندکروز که مدل های جدید آن در کشور وارد نمیشود، از فیس لیفت استفاده میکند. بسیاری از افراد که توانایی عوض کردن خودرو را ندارند یا علاقه شدیدی به آن دارند خودرو را فیس لیفت میکنند.

فیس لیفت لندکروز

 

خودرو های ایرانی فیس لیفت:

از محبوب ترین فیس لیفت های خودرو های ایرانی میتوان به انواع فیس لیفت خودرو های دنا پلاس و 207 اشاره کرد. این خودرو ها دارای زیبایی ظاهری بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود شده اند. دنا پلاس فیس لیفت نسخه دنا و 207 فیس لیفت نسخه 206 است. از نمونه های دیگر فیس لیفت تو ایران به خودرو های بیشتری میشه اشاره کرد. از نمونه های دیگر میشه به پراید 111 که فیس لیفت نسخه اولیه پراید هاچ بک است اشاره کرد. همچنین خودروی ساینا که فیس لیفت خودروی تیبا است. یا حتی خودروی سمند سورن که فیس لیفت سمند است. همچنین خود خودروی دنا فیس لیفت سمند میباشد.

تاثیر صافکاری روی انواع فیس لیفت خودرو:

بسیاری از افراد این سوال را از ما میپرسند اگر خودرو صافکاری شده باشد باز هم امکان فیس لیفت دارد. جواب ما به این افراد بله است. البته که به نوع صافکاری شما هم بستگی دارد. اگر از صافکاری سنتی استفاده کرده باشید اینکار سخت تر انجام میشود. اما اگر از صافکاری pdr استفاده کرده باشید به علت بی رنگ بودن خودرو اینکار بسیار ساده تر است. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد صافکاری بدون رنگ دارید به این صفحه مراجعه کنید.

تاریخچه فیس لیفت :

شاید برایتان جالب باشد بدانید که فیس لیفت سابقه صد ساله دارد! اگر قصد دارید در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید، ما در صفحه فیس لیفت بیشتر به آن پرداخته ایم. اما به صورت کلی انجام خدمات فیس لیفت سابقه 100 ساله دارد. اینکار اولین بار توسط هنری فورد، موسس شرکت فورد انجام شد. در حال حاضر بیشتر کارخانه های غول خودرو سازی دنیا اینکار را انجام میدهند. در ادامه نیز به این موضوع میپردازیم.

نمونه های خارجی فیس لیفت:

نمونه های خارجی بسیار زیادی وجود دارند که خودرو ها را فیس لیفت میکنند. اینگونه بگویم که تقریبا تمام غول های خودرو سازی دنیا اینکار را انجام میدهند. از نمونه های خارجی آن میشود به شرکت های بنز، بی ام دبلیو، کیا، تویوتا و … اشاره کرد. که این خودرو ها نیز در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی را دارند. نکته جالب اینجاست که کارخانه ها بیشتر به جای ساخت یک مدل جدید از فیس لیفت آن ها روانه بازار میکنند. و نکته بسیار جالب تر این است که این موضوع بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است و خیلی از افراد از آن استقبال میکنند.

اگر به دنبال محافظت بیشتر از خودرو و همچنین زیبای آن هستید، پیشنهاد میشود از خدمات سرامیک خودرو استفاده کنید.

فیس لیفت بی ام دبلیو

چرا فیس لیفت بیشتر مورد توجه مردم قرار میگیرد:

البته این شرط که فیس لیفت نسبت به تولید جدید مدل یک خودرو طرفداران بیشتری دارد، همیشه حاکم نیست. در واقع شرکت های خودرو سازی با یک کار روانشناسی شده اینکار را انجام میدهند. مردم همیشه مشتاق مدل های جدید هستند و از آن ها نیز استقبال میشود. اما فیس لیفت شدن ضمن تولید یک خودروی جدید، یک تغییر جدیدی در ذهن ها ایجاد میکند. مردم میگویند که نسخه قبلی این خودرو به این زیبایی بوده است پس فیس لیفت آن چقدر زیباتر میشود. و واقعا هم اینگونه است. در حال حاضر سانتافه 2021 با نسخه موجود در ایران آن اصلا قابل مقایسه نیست.

فیس لیفت سانتافه

 

بعد از فیس لیفت باید چه کاری انجام دهیم:

خدمات دسته اول:

یکی از نکات قابل توجه این است که خودرو شما با فیس لیفت شدن، نیاز به مراقبت بیشتری دارد. اینکار مربوط به حساس تر شدن خودروی شما نمیشود. بلکه ارزش آن بیشتر شده و در انواع فیس لیفت خودرو بیشتر توجه را جلب میکند. پیشنهاد اول ما به شما سرامیک کردن خودرو است. در واقع شما با سرامیک کردن خودرو یک لایه محافظتی روی بدنه خودرو ایجاد میکنید. اگر به دنبال آشنایی بیشتر با سرامیک خودرو هستید، به صفحه سرامیک خودرو در تهران مراجعه کنید. پیشنهاد بعدی ما به شما عزیزان دیتیلینگ خودرو است. شما با انجام خدمات صفرشویی در تهران میتوانید یک خودرو فیس لیفت شده نو داشته باید! اگر به دنبال آشنایی بیشتر با خدمات دیتیلینگ خودرو در تهران هستید به این صفحه در منو مراجعه کنید.

خدمات دسته دوم:

این قسمت هم نیاز به توجه فراوانی را دارد. اگر خودرو شما مشکل رنگی داشته باشد شما باید از خدمات احیای رنگ خودرو در تهران استفاده کنید. همچنین اگر خودروی شما دچار خط و خش شده است بهتر است از خدمات پولیش خودرو در تهران استار لوکس استفاده کنید. البته اگر این خطوط عمیق تر باشند که آسیب به رنگ خودرو وارد شود باید کار دیگری انجام دهید. شما در همچین شرایطی باید از خدمات لیسه گیری در تهران استفاده کنید.

قدم پایانی:

در این بخش به خدمات ویژه فیس لیفت در تهران استارلوکس پرداختیم. به اهمیت ویژه آن برای کارخانه ساز ها پرداختیم. همچنین در مورد تاریخچه و خوبی های فیس لیفت کردن پرداختیم. امیدواریم در این مقاله کمک شایانی به شما کرده باشیم. اگر در مورد این مقاله سوالی دارید میتوانید در بخش کامنت ها اون رو با ما مطرح کنید. همچنین اگر سوالی در زمینه تخصصی دارید یا قصد رزرو خدمات را دارید میتوانید با شماره های پایین این صفحه تماس بگیرید.

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!