شماره تماس:9449246-0912

مرکز خدمات خودرویی استار لوکس مفتخر به ارائه انواع خدمات خودرو می باشد. این مرکز خدمات خودرویی با انجام تمامی خدمات، در خدمت شما عزیزان در غرب تهران است. ما در استارلوکس همه روزه در خدمت شما هستیم. ساعت کاری ما به نحوی است همه بتوانند از خدمات استار لوکس استفاده نمایند. باید بگوییم از ساعت ۸ صبح الی ۱0 شب در خدمت شما هستیم. با ارائه انواع خدمات خودرو از قبیل صافکاری مدرن؛ باعث می شویم تا دیگر نیازی به خدمات مراکز دیگر نداشته باشید. برای رزرو کردن و بهره مندی از خدمات ما کافی است وارد بخش خدمات شوید. لازم به توضیح است که ما در این مرکز تعمیر گاهی خودرو؛ بسیار به کیفیت ارائه خدمات توجه می کنیم. برای رسیدن به این هدف، از بهترین و با کیفیت ترین برند های موجود در دنیا استفاده می کنیم. ما در استارلوکس آماده خدمت‌ رسانی به شما عزیزان می ‌باشیم.

بنر تماس

رزرو

    اگر قصد دریافت خدمات از استارلوکس را به صورت چکی با 40 درصد پیش پرداخت را دارید، روی این گزینه کلیک کنید!

خدمات خودرو استارلوکس

کیفیت انواع خدمات خودرو استارلوکس

اعتماد به تبحر و تجربه مکانیک و اطمینان از سلامت کاری و رفتاری وی، برای صاحبان خودروهای وارداتی همیشه به سختی انجام می گیرد. هر کسی در این اوضاع اقتصادی و قیمت‌ های سرسام آور بازار خودرو و لوازم یدکی؛ یقینا به دنبال بهترین مرکز برای تعمیر ماشین خود و سرویس آن می‌ گردد. نه تنها برای تعمیرگاه ماشین خارجی؛ بلکه برای هر کسب و کاری دسترسی آسان برای مشتری، یک مزیت محسوب می شود. خدمات خودرو و خدمات تعمیر خودروی کافه ماشین شامل خدمات زیر می گردد؛ تیونینگ خودرو، کارواش خودرو، نانوخودرو می باشد. مشاغل مرتبط با خودرو از جمله مشاغلی هستند که همواره از بازار کار و درآمد خوبی دارند. اما برخی از این مشاغل مزیت بیشتری نسبت به مشاغل دیگر دارند. انواع خدمات خودرو باید با کیفیت انجام شود. در صورتی مهارت کافی در نقاشی و صافکاری خودروهای خارجی داشته باشید. به درآمد بالاتری هم دست یابید.

مکانیک مجرب می ‌بایست از تجربه و دانش خود به صورت هم زمان بهره بگیرد. یک مکانیک لازم است که هنر ارتباط برقرار کردن با مشتریان خود را داشته باشد و به آنها احترام قلبی بگذارد. بسیاری از مردم جامعه با کار بر روی خودروهایشان امرار معاش و گذران زندگی می ‌کنند. ما بسیار به کیفیت انواع خدمات خودرو، توجه می کنیم. چرا که وجه تمایز خود را با سایر مراکز خدمات خودرو در این موضوع می دانیم. از این رو در زمان ارائه خدمات به موادی استفاده می شود؛ بسیار توجه داریم. انواع خدمات خودرو باید کیفیت داشته باشد.

انواع خدمات سرامیک خودرو

حرفه ای ترین خدمات سرامیک خودرو در تهران!

خدمات سرامیک خودرو یکی از مهم ترین خدمات خودروی به خصوص در شهر های بزرگ در تمام دنیا است. خدمات سرامیک خودرو یکی از مهم ترین خدمات خودروی به خصوص در شهر های بزرگ در تمام دنیا است. با معرفی بهترین مرکز اجرای سرامیک بدنه خودرو در تهران در خدمت شما هستیم. اگر به دنبال داشتن یک خودروی کاملا تک و منحصر به فرد هستید، راه را درست آمده اید. پوشش نانو سرامیکی نوعی پلیمر مایع می باشد که مانند یک کاور بر روی بدنه خودرو کشیده می شود؛ و بدین طریق با رنگ بدنه خودرو شما پیوند برقرار می کند. بدنه خودروی شما دارای حساسیت بسیار زیادی در برابر خط و خش بوده و در کنار نوع مراقبت؛ کثیف شدن بدنه خودرو می تواند یکی از معضلات پیش روی خودروی شما باشد. سرامیک خودرو، یکی از انواع خدمات خودرو محصوب می شود. بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است.

به طور کلی می توان گفت که اجرای سرامیک بدنه خودرو می تواند مزایایی مانند براق شدن بدنه خودرو داشته باشد. که این مسئله به خصوص برای خودروهای رنگ تیره می تواند؛ یکی از بهترین گزینه های پیش رو به شمار رود. حتما شما هم این گفته ما را تایید می ‌نمایید؛ که زیبایی ظاهری خودرو به مانند سلامت فنی آن اهمیت زیادی دارد. اگر شما نیز جزو افرادی هستید بدنه خودرو خود اهمیت زیادی می دهید؛ می توانید از سرامیک خودرو بهره کافی را ببرید. پوشش سرامیکی خودرو می تواند بدنه خودرو را در برابر اشعه خورشید محافظت کند.

خدمات پیشنهادی: سرامیک خودرو

صافکاری و نقاشی خودرو

بهترین صافکاری و نقاشی خودرو

یکی از مهم ترین مواردی که در صافکاری مورد اهمیت می باشد صافکاری بدون رنگ است. صافکاری حرفه ای با انجام کارهایی مانند حرارت دادن بر روی قسمت فرو رفته؛ استفاده از دستگاه های مکش مانند هاتباکس فرورفتگی درب خودرو شما را بدون رنگ صافکاری خواهد کرد. صافکاری و نقاشی ماشین مهم ترین موردی است که باعث می ‌شود؛ تا تمام مشکلاتی که در ظاهر خودرو وجود دارد از بین برود. در ایران صافکاری و نقاشی خودرو های خارجی حتما باید توسط افرادی انجام شود. در نتیجه برای صافکاری باید با توجه به آلیاژ خودرو از ابزار مناسب استفاده کرد. صافکاری نیز یکی از انواع خدمات خودرو است. شما می توانید برای صافکاری و نقاشی به استارلوکس مراجعه کنید و بهترین کیفیت را تحویل بگیرید. استارلوکس با داشتن صافکار و نقش های با تجربه و ماهر خودرو های شما را به خوبی و بدون وارد کردن خسارت ترمیم می کند.

خدمات پیشنهادی: صافکاری خودرو

انواع خدمات احیای رنگ خودرو

انواع خدمات احیای رنگ خودرو

وقتی شما یک ماشین می خرید، می بینید که رنگ آن براق و زیبا است. اما بعد از سال ها رنگ خودرو بر اثر عوامل زیادی از بین می رود و خراب می شود. اگر می خواهید ظاهر خودروی شما مانند روز اول زیبا شود، باید اقدام به احیای رنگ خودرو کنید. هر زمان احساس کردید که رنگ خودروی شما به زیبایی اولیه نیست، برای احیای رنگ خودروی خود اقدام کنید. در ترمیم رنگ خودرو نیاز نیست خیلی هزینه کنید؛ و می توانید با حداقل هزینه ها، رنگ ماشینتان را مانند روز اولش کنید. یکی از موارد مهم در پولیش کاری و احیای رنگ خودرو، انتخاب پولیش مناسب برای ریکاوری رنگ خودرو است. اگر می خواهید از ترمیم رنگ خودروی خودنتیجه بهتری بگیرید؛ از پولیش های نانو استفاده کنید که با استفاده از فناوری نانو لیزر ساخته شده اند. یکی از انواع خدمات ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس، احیای رنگ خودرو است.

خدمات پیشنهادی: احیای رنگ خودرو

انواع خدمات واکس و پولیش خودرو

انواع خدمات واکس و پولیش خودرو

یکی از راههایی که می تواند زیبایی رنگ بدنه خودرو را چندین برابر کند، انجام واکس و پولیش ماشین است. اما پولیش بدنه خودرو یک راهکار ترمیمی برای از بین بردن خط و خش های بدنه ماشین می باشد. حفظ زیبایی ظاهری اتومبیل برای بسیاری از افراد اهمیت فراوانی دارد. اما عواملی مثل خراشیده شدن رنگ؛ لکه‌ های ناشی از فضولات پرندگان، روغن و گرد و غبار منجر به کهنه شدن رنگ خودرو می‌ شود. پولیش ماشین به کاهش و یا از بین بردن خراش‌ها، فرورفتگی‌ ها و خط و خش ایجاد شده؛ روی سطح خودرو کمک می‌ کند. در انتخاب نوع پولیش خودرو توجه به قیمت، برند محصول و رنگ خودرو اهمیت زیادی دارد. اگر شما هم به دنبال خدمات نوین و با کیفیت هستید، راه حل شما استارلوکس است. ما در استارلوکس از بهترین و با کیفیت ترین مواد پولیش استفاده می کنیم. تا انواع خدمات خودرو را با کیفیت ارائه دهیم.

خدمات پیشنهادی: پولیش خودرو

فیس لیفت انواع خوردو

فیس لیفت انواع خوردو

فیس لیفت اصطلاحی است که به انجام یک‌ سری کار ها از جمله اصلاحات در طراحی؛ تغییرات کوچک در ویژگی‌های داخلی یا ارتقای فنی خودرو برمی ‌گردد. در فیس لیفت، ماشین جدید شباهت‌های بسیار زیادی به ماشین قبلی دارد. فیس لیفت انواع مختلفی دارد و به دسته‌ های مینور، ماژور و ری ‌دیزاین تقسیم می‌ شود. معمولا در فیس لیفت تغییراتی را در سپر ها، جلو پنجره ‌ها و چراغ ‌ها ایجاد می ‌کنند. انجام فیس لیفت خودرو در بازار ایران نیز مانند سایر بازارها یک امر رایج و مرسوم است. فیس لیفت خودرو شامل تغییرات ساده در ویژگی‌ ها و آپشن‌ های خودرو است؛ و گاهی نیز ممکن است این تغییرات به‌ صورت چشم‌ گیر تری باشند. در برخی مواقع، ممکن است فیس لیفت خودرو، قوای فنی را نیز شامل شود و شاهد بروز تغییراتی در این قسمت باشیم. استارلوکس یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده این خدمات در تهران به شمار می رود.

خدمات پیشنهادی: فیس لیفت

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!

تمامی خدمات خودرو به صورت چکی و فقط با 40 درصد پیش پرداخت!

X