شماره تماس:9449246-0912

فیس لیفت

فیس لیفت خودرو در تهران

رزرو


یکی از مهم ترین بخش های مربوط به یک خودرو، ظاهر آن خودرو است.که تاثیر زیادی در جلب توجه افراد در خیابان به سمت خودرو ها ها دارد. ما با ارائه گوناگونی از خدمات خودرو در تهران سعی در حفظ ظاهر مناسب خودرو کردیم. به طور مثال با سرامیک خودرو در تهران سعی کردیم تا از بدنه و رنگ خودرو خود محافظت کنیم. یا با احیای رنگ خودرو در تهران سعی کردیم تا رنگ و روی تازه ای به خودرو خود بدهیم. همچنین با مراجعه به بهترین مراکز واکس و پولیش خودرو سعی کردیم تا از بدنه خودرو بیشتر مواظبت کنیم. فیس لیفت خودرو نیز در زمینه ظاهر خودرو قرار میگیرد. ما در این مطلب شما را با فیس لیفت در تهران آشنا میکنیم. استارلوکس یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده این خدمات در تهران به شمار میرود.

خودرو ها زمانی که کمی قدیمی میشوند و از زمان طراحی آن ها مدتی می گذرد برای حفظ زیبایی، نیاز به این خدمات خودرو پیدا میکنند. ما در ادامه مطلب به صورت کامل در مورد این خدمات صحبت میکنیم. اما شما عزیزان میتوانید برای دریافت این خدمات یا مشاوره از ما میتوانید با مشاورین استارلوکس با شماره تماس های زیر تماس بگیرید. همچنین میتوانید برای رزرو این خدمات با استارلوکس تماس بگیرید.

بنر تماس

هزینه فیس لیفت چقدر است؟

در پاسخ به این سوال موارد زیادی را باید مورد بررسی قرار داد. از جمله این که تغییرات در کدام یک از بخش های خودرو اعمال خواهد شد. آیا زیر سازی خودرو نیز تغییر دارد یا نه. و عوامل دیگر که در ادامه به آن ها می پردازیم.  اما اصولا تغییرات ایجادشده در فیس لیفت معمولا در بخش‌هایی از خودرو صورت می‌گیرد که راحت‌تر تغییر می‌کنند. از این فیس لیفت خودرو در خارج از کارخانه نیز امکان پذیر است. از جمله تغییراتی که معمولا در خودرو اعمال می شود مواردی مانند سپرها، چراغ‌ها و نظایر آن هستند. با این‌ حال حتی تغییرات جزئی در سبک و مشخصات خودرو برای طراحی، پیاده‌سازی و بازاریابی هزینه می‌برد. البته شما به عنوان مصرف کننده خودرو، بعد از فیس لیفت آن نیاز به بازاریابی ندارید. چرا که قرار نیست خودرو خود را به فروش برسانید. اما در مورد خودرو سازان این گونه نمی باشد.

لذا هزینه بازاریابی را به عنوان هزینه سربار بر روی قیمت نهایی محاصبه می کنند. بنابراین فیس لیفت خودرو همیشه از خود آن گران‌تر است. بدیهی هر چه تغییرات قابل‌ توجه‌تر باشند، هزینه انجام فیس لیفت بالاتر است. افزایش قیمت نیز به همان نسبت بیشتر خواهد بود. فقط در موارد نادر ممکن است قیمت خودرو افزایش خاصی پیدا نکند. اما برای فیس لیفت های خارج از کارخانه هزینه را به موارد زیادی می توان نسبت دارد. که محاصبه کلی آن امکان پذیر نیست. لذا بدین منظور بهتر است به استار لوکس مراجعه کنید تا محاصبه هزینه فیس لیفت انجام شود.

آیا فیس لیفت‌های یک خودرو ارزش خریدن دارند؟

معمولا در بیشتر خودروهای خارجی، فیس لیفت خودرو حتی اگر تغییراتی جزئی در آنها صورت گرفته باشد. ارزش خریدن را دارد. دلیل آن  این است که فیس لیفت‌ها درواقع نسخه به‌ روزشده و بهبودیافته نسخه قبلی هستند. بنابراین باید امکانات بیشتری در اختیار مصرف‌کننده قرار دهند. متأسفانه در بیشتر خودروهای ایرانی فیس لیفت‌ها با قیمت بسیار زیادی وارد بازار می‌شوند. بدون اینکه تغییرات معناداری در آنها صورت گرفته باشد. بنابراین با توجه به بهبود ناچیز در امکانات فیس لیفت‌ها و قیمت بالای آن ها. شاید نتوان بیشتر فیس لیفت‌های خودروهای ایرانی را موفق دانست. اما این در مورد خودرو هایی که خارج از کارخانه فیس لیفت شده است چه پاسخی دارد. در این صورت اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید. این است که بعد از خرید شما برای تعویض پلاک به مشکل خواهید خورد. البته این در صورتی است که فیس لیفت خودرو بدون مجوز انجام شده باشد.

فیس لیفت خودرو

اگر خودرو بدون مجوز فیس لیفت شده باشد برای تعویض پلاک ابتدا باید چهره خودرو را به حالت فابریک برگردانید. سپس و بعد از دریافت پلاک می توانید دوباره چهره جدید خودرو را اعمال کنید. اگر حوصله این پروسه ها را دارید می توان گفت خرید خودرو فیس لیفت شده ارزش دارد. فیس خودرو در استار لوکس با رعایت ریز ترین نکات نجام می شود تا نایجه کار بی عیب و نقص باشد. از این رو برای خرید خودرو اگر به موردی برخوردید  که توسط استار لوکس فیس لیفت شده بود. با خیال راحت می توانید آن را خریداری کنید.

فیس لیفت ظاهری:

فیس لیفت بسته به نوع آن شامل چندین قطعه در بدنه خودرو می شود. معمولا در فیس لیفت این تغییرات در سپرها، چراغ‌ها و جلوپنجره ایجاد می‌شود. چرا که تغییرات در این بخش ها هزینه کمتری دارد. دلیل آن هزینه سات قالب پایین تر. عدم نیاز به تغییرات در ساختار خطوط تولید است. همچنین تغییرات در این بخش ها بیشتری تاثیر را در چهره خودرو می گذارد. به طور مثال تغییری که در فرم در ساینا اتوماتیک اعمال شده هرچند هزینه روی دسته سایپا گذاشته است. اما اصلا به چشم نمی آید و حتی می شود گفت خیلی ها متوجه آن نشده اند. اما در همین ساینا تغییرات اعمال شده در کاپوت، چراغ، سپر و جلو پنچره باعث شده از تیبا متمایز باشد. شاید هزینه این تغییرات به اندازه هزینه تغییر در، در خودرو باشد. لذا خودرو سازان ترجیح می دهند فیس لیفت را در این قسمت ها انجام دهند.

البته ممکن است چرخ‌ها با طرح جدید عرضه شوند و رینگ های جدیدی را در خودرو ببینیم. یا رنگ ‌های جدیدتری برای ماشین تعریف کنند. لازم به توضیح است که برای تغییرات در رنگ خودرو نیاز است که اتاق رنگ کارخانه اصلاح شود. لذا برخلاف چیزی که به نظر می رسد این تغییر اصلا کم هزینه نیست. به طور مثال رنگ های جدیدی که برای خودرو دنا تعریف شده هزینه های زیادی را به ایرانخورو تحمیل کرده است. فیس لیفت هر اندازه که باشد هزینه بر است. همان طور که اشاره شد فیس لیفت فقط در کارخانه انجام نمی شود.

فیس لیفت ماشین چیست؟

مرکز فیس لیفت در تهران

فیس لیفت خوردو به معنای تغییر ظاهر خودرو میباشد. این خدمات به دو صورت شرکتی و افتر مارکت انجام میشود. در این خدمات شرکتی خودرو ساز اقدام به این کار میکند. هدف از فیس لیفت ماشین در شرکت ها حفظ و حتی افزایش بازار محصول خود است. چهره خودرو در انتخاب و خرید آن بسیار تاثیر گذار است. خودرو سازان برای جذاب، زیبا و آپدیت نگه داشتن محصولات خود را فیس لیفت میکنند. اما نوع دوم این خدمات، افتر مارکت است. این نوع خدمات خارج از کارخانه خودروسازی انجام می شود. مثل ما که خدمات خودرو را انجام میدهیم. هدف از این خدمات در خارج از شرکت دو مورد است. اول اینکه خودرو را شخصی سازی کنیم و چهره خودرو را مطابق سلیقه خود تغییر دهیم. به طور مثال تغییر دادن چراغ ها، تعویض رینگ خودرو و امثال این دسته موارد هستند.

هدف دیگر تطبیق چهره خودرو خود با این خدمات که کارخانه عرضه کرده است می باشد. این کار در کشور ما بسیار رواج دارد جرت که نمونه جدید خودرو به دلیل ممنوعیت واردات به کشور عرضه نمیشود. به همین دلیل صاحبان خودرو برای حفظ جذابیت خودرو خود و ایجاد تنوع اقدام به استفاده از این خدمات می کنند. در نوع افترمارکت میتوان داخل خودرو را مطابق نمونه های شرکتی تغییر داد. و می توان فقط به اصلاح خارج خودرو بسنده کرد. فیس لیفت خودرو یکی از انواع دیگر از خدمات خودرو در تهران استار لوکس است.

فیس لیفت خودرو استارلوکس:

وقتی خودرو قدیمی میشود و اصطلاحا از رخ میوفتد و به هر دلیل نمی خواهید آن را عوض کنید، بهترین راه تغییر ظاهر خودرو است. شاید برایتان جالب باشد بدانید که بسیاری از خودرو های که در سطح خیابان های تهران می بینید، تغییر ظاهر داده اند. مثل خودرو تویوتا لندکروز که  دیگر از سال ۲۰۱۳ وارد کشور نشده است. همه نمونه های مدل جدیدی که از آن می بینید، نمونه های قدیمی هستند که از خدمات فیس لیفت در تهران استفاده کرده اند. یک نمونه موجود در استار لوکس هم در بخش نمایشگاه خدمات خودرو در تهران قابل مشاهده است.

اگر بخواهیم فیس لیفت را به صورت واژه ای برای شما توصیف کنیم، اینگونه است. فیس(Face) به معنی صورت و ظاهر است. لیفت(Lift) نیز ریشه در معنی جراحی زیبایی دارد. پس به صورت کلی این کلمه خودرو به معنی جراحی زیبایی خودرو میباشد. و ما یکی از بهترین جراحان زیبایی خودرو و متخصصین فیس لیفت در تهران هستیم.

آیا همه خودروسازان این کار را انجام می‌دهند؟

باید گفت به جز آمریکا خودروسازان سایر نقاط دنیا، تمایل زیادی به فیس لیفت خودرو ندارند. البته به بیان بهتر این کار رابه صورت منظم انجام نمی دهند. برای مثال خودروها انگلیسی حداقل نیمی از چرخه عمرشان سپری می‌شود تا یک فیس لیفت دریافت کنند. که این زمان معمولا سه یا چهار سال بعد از رونمایی از نسخه اولیه خودرو خواهد بود. در مورد خودرو سازان آسیایی نیز همین طور است. البته کیا و هیوندای و خودرو های چینی را فاکتور بگیرید. چرا که آن ها برای اینکه به بزرگان این صنعت برسند مدام در حال اصلاح محصولاتشان هستند. اما شرکتی مانند تویوتا معمولا به این سادگی ها اقدام به عرضه مدل فیس لیفت محصولات خود نمی کند. برای نمونه می‌ توانیم خودروی لکسوس ان‌ایکس را مثال بزنیم. خودروهایی که بیش از شش یا هشت سال همچنان در خط تولید قرار دارند. شاید فیس لیفت کامل در این مدت بگیرد.

در هر دو مورد اصلاحات قابل‌توجهی در داخل کابین انجام داده‌اند. با این ‌حال این فقط یک قانون کلی است و تاریخ فیس لیفت به مدل آن بستگی دارد. یک نمونه دیگر، نیسان جی‌تی‌- آر است که از زمان عرضه‌اش در سال ۲۰۰۷ همچنان بدون تغییر باقی مانده است. بااین‌حال مدام اشکالات و نواقص کوچکی را که در آن پیدا می‌شود رفع می‌کنند. اما مهم نیست که خودرو سازان کی فیس لیفت می کنند. شما هر زمان که بخواهید در استار لوکس فضا برای فیس لیفت خودرو شما مهیا است. با فیس لیفت می توانید خودرو زیبا تری سوار شوید.

بنز

فیس‌ لیفت به سبک ایرانی

مهم‌ترین موضوعی که پس از دیدن خودروهای فیس‌لیفت شده در ذهن مخاطبان شکل می‌گیرد. هزینه‌ای است که بابت اعمال تغییرات ظاهری پرداخت شده است. زیرا با توجه به نوسانات نرخ ارز و همچنین تورم حاکم بر اقتصاد کشور، قیمت خودروهای وارداتی افزایش زیادی داشته. از این ‌رو بسیاری از مالکان معتقدند که با این کار می‌توانند. در ازای پرداخت هزینه‌ای به مراتب کمتر از خرید یک خودرو تازه، ظاهری جدید و به روز به خودروی خود بدهند. در فیس لیفت خودرو قطعات آن با نمونه های جدید تعویض می شود. از اینرو می تواند حس داشتن خودرو جدید را به مالک منتقل کند. استار لوکس و خدمات فیس لیفت ما می تواند زندگی شما را از یکنواختی خارج کند. استار لوکس متخصص  انجام فیس لیفت خودرو می باشد. فیس کردن خودرو از خرید خودرو به صرفه تر است. البته این بدان معنا نیست که انجام فیس ‌لیفت ارزان می باشد.

حداقل هزینه ‌ای 150 تا 200 میلیون تومانی باید صرف آن شود. فیس لیفت شامل تغییراتی در ظاهر خودرو است. درست است که این کار می‌تواند موجب تنوع‌ بخشی و ایجاد ظاهری جدید شود. اما به دلیل آن‌که اجرای آن مستلزم باز و بست بسیاری از قطعات ظاهری و فنی خودرو است. می‌تواند در افزایش استهلاک و کاهش ارزش خودرو نیز نقش بسزایی داشته باشد. به همین خاطر معمولاً خودروهایی که دچار تصادف‌های شدید و یا میزان کارکرد بالا هستند. دستخوش تغییرات این چنینی می‌شوند که علاوه ‌بر افت قیمت، دارای ارزش افزوده‌ای در قالب ظاهری نونوار شده نیز می‌شوند.

تغییر ظاهر خودرو خارجی یا داخلی:

وقتی درباره خدمات تغییر ظاهر خودرو حرف میزنیم، دقیقا مربوط به ظاهر خودرو شما می شود. خیلی ها فکر می کنند که منظور از این خدمات فقط و فقط اصلاح ظاهر و تغییرات در بدنه خارجی خودرو می باشد. اما این باور کاملا نادرست است و این خدمات شامل دیگر اجزای خودرو را نیز شامل می شود. خدمات تغییر ظاهر خودرو هم مربوط به خارج خودرو و هم داخل خودرو و کابین است. یعنی شما می توانید داخل خودرو هم کار فیس لیفت ماشین را انجام دهید و ظاهر درونی رو هم به روز کنید. با اصلاح کابین خودرو می توانید لذت بیشتری از مسافرت با خودرو خود ببرید.

بعضا تغییرات ظاهری در داخل خودرو باعث افزایش سطح تجهیزات و آپشن های خودرو می شود. درست است که فیس لیفت خودرو به معنی جراحی زیبایی و بیشتر در تصوراتمان مربوط به بدنه خودرو میشود. اما ما این عمل جراحی و زیبا سازی را درون خودرو هم انجام می دهیم. ما با ایجاد تغییرات افت کیفیت متریال خودرو را پوشش می دهیم.

تاریخه فیس لیفت خودرو :

تاریخچه

شاید دانستن تاریخچه ای از فیس لیفت خودرو برایتان جالب باشد .پیشینه این خدمات خودرو تقریبا به بیش از 100 سال پیش برمی گردد. وقتی که هنری فورد، یکی از برجسته ترین افراد در صنعت خودرو سازی، و موسس کارخانه خودرو سازی فورد اقدام به تغییر ظاهر خودرو یکی از محصولات شرکت خود کرد. اگر قصد دارید در مورد هنری فورد، بنیان گذار شرکت فورد بیشتر بدانید، به ویکی پدیا مراجعه کنید. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، دو عدد خودرو فورد مدل T وجود دارد. یک نمونه از آن مربوط به سال 1908 و دیگری مربوط به 1927 است. شما تغییرات این خودرو را طی 19 سال میبینید. هنری فورد اولین نفری بود که کار تغییر ظاهر خودرو را انجام داد.

در حال حاضر بیشتر شرکت های خودرو سازی با انجام این کار هر ساله مدل ها را تغییر ظاهر میدهند. خودرو سازان برای حفظ زیبایی و جذابیت محصولات خود این کار را میکنند. یکی دیگر از علت های فیس لیفت ماشین ها توسط خودرو سازان حفظ بازار است. در ادامه نیز با انواع این خدمات و چند نمونه از مدل های های داخلی و خارجی آشنا خواهیم شد.

اگر خودرو شما نیاز به خدمات صافکاری دارد، میتوانید از طریق لینک صافکاری pdr به آن مراجعه کنید.

انواع تغییر ظاهر خودرو:

انواع تغییر ظاهر خودرو ها به 3 دسته تقسیم میشوند که در ادامه به آن ها میپردازیم:

  1. تغییر ظاهر خودرو با تغییرات جزئی
  2. تغییر ظاهر خودرو با تغییرات کلی و بزرگتر
  3. فیس لیفت ری دیزاین

در این سه دسته از تغییر ظاهر خودرو ها نمونه های زیادی از خودرو ها را شامل می شوند. برای اینکه بهتر این اصطلاحات را متوجه شوید با چند مثال ایرانی آن هارا بررسی میکنیم. منظور از انواع تغییر ظاهر خودرو ها مثل جزئی و کلی کاملا مشخص است.در نوع فیس لیفت خودرو با اصلاحات جزئی بروز می شود . این اصلاحات بیشتر در سپر ها، چراغ ها، جلوپنجره و نهایتا در گلگیر جلو خودرو صورت می گیرد. علت تغییر این اجزا هزینه کمتر طراحی آن ها به نسبت قطعات جانبی خودرو و کاپوت و در صندوق است. از خودرو هایی که اصلاح جزئیروی آن ها صورت گرفته می توان یه سورن که یک نوع از فیس لیفت ماشین سمند است اشاره کرد. در مورد تغییر ظاهر کلی خودرو ها شرایط کمی متفاوت است. در نوع از تغییر ظاهر خودرو طراحان دست به اصلاحات بزرگتری در خودرو می زنند.

تغییرات کلی و جزئی در خودرو ها:

تغییرات کلی خودرو گلگیر عقب، کاپوت و درصندوق را نیز شامل می شود. مثال این نوع تغییرات در صنعت خودرو کشور خودرو ساینا است که نمونه به روز شده کلی تیبا است می باشد. همچنین پژو پارس نمونه تغییر یافته کلی پژو 405 است. یکی از خودرو های بسیار محبوب در کشور ما خودرو دنا است. دنا معمولی نمونه ای به روز شده از سمند است. اما منظور از فیس لیفت ماشین ری دیزاین به دوباره طراحی کردن خودرو می گویند. در این نوع، شاسی خودرو ثابت است اما کمترین شباهتی را با نمونه قبلی می توان در آن یافت. معمولا این خودرو سازان تغییرات ظاهری خودرو های ریدیزان را با عنوان محصول جدید یا نسل جدید محصول قدیم عرضه میکنند.

از نمونه های معروف ری دیزان در کشور دنا پلاس را میتوان نام برد. این خودرو در ظاهر هیچ شباهتی به مدل پایه ندارد و چهره کاملا جدیدی را ارائه می دهد. یکی از مهم ترین تغییرات در خودرو ها و این دسته خدمات، مربوط به خودرو لندکروز است. اگر شما هم به دنبال انجام خدمات فیس لیفت لندکروز هستید، حتما در انتهای این بخش آن را ببینید.

بهترین نمونه های خارجی:

در کشور ما سالانه خودرو های زیادی از خارج کشور وارد می شوند. البته با توجه به تحریم ها این میزان نسبت به قبل بسیار کاهش یافته است. اما ما خودرو های زیادی از نمونه های خارجی در کشور هستند که نمونه بسیار خوبی از این خدمات هستند. یکی از انواع خدماتی که ما ارائه میدهیم، فیس لیفت در تهران است. ما یکی از بهترین مرکز فیس لیفت خودرو هستیم. در ویدیوی زیر چند نمونه خارجی را برای شما گذاشته ایم. حتما ببینید.

نمونه های داخلی:

در ایران مثل سایر کشور های دیگر، شرکت های خودرو سازی از تغییرات کلی و جزئی در خودرو ها استفاده می کنند. خودرو سازان ایرانی معمولا از این تغییرات برای بهبود محصول خود استفاده نمی کنند. بلکه آنها فیس لیفت ماشین را در کنار خودرو پایه و به عنوان محصولی مستقل عرضه می کنند! به طور مثال خودرو دنا با اینکه نمونه تغییر یافته از سمند است، اما به عنوان محصولی جدا در شرکت ایران خودرو عرضه میشود. یا ساینا که شرکت سایپا اقدام به طراحی آن کرده نیز نسخه تغییر یافته خودروی تیبا است. خودرو کوییک هم از این قائده مستسنا نیست و نسخع تغییر یافته از تیبا محسوب میشود. خودروی دنا پلاس همچنین یک نمونه تغییر یافته از خودروی دناست که قبلا در مورد این خودرو توضیح داده ایم.

خودروی ۲۰۷ هم یک نمونه تغییر ظاهر خودرو از ۲۰۶ است که البته در ایران خود 207 یک فیس لیفت خودرو سبک را تجربه کرده است. همچنین رانا پلاس نیز نمونه تغییر یافته رانا است. این خودرو تغییراتی را در گرافیک چراغ ها و چلو پنجره و همچنین گرافیک چراغ عقب تجربه کرده است. البته در داخل خودرو هم تغییراتی اعمال شده مانند فرمان که تغییر کرده است. این تغییر در دسته تغییرات سبک خودرو قرار می گیرد. از این دست از تغییرات ظاهر خودرو ها در کشور ما زیاد است. معمولا عمده خودرو هایی که به عوان یک خودرو جدید می شناسیم دقیقا نمونه ای از یک مرکز فیس لیفت خودرو دیگر است!

فیس لیفت c350

انجام خدمات فیس لیفت در تهران:

ما با سال ها فعالیت در زمینه انواع خدمات خودرو در تهران، قادر به انجام کلیه امور خودرو هستیم. یکی از انواع خدمات ما، فیس لیفت در تهران است. ما افتخار داریم با سال ها فعالیت یکی از بهترین مرکز فیس لیفت در تهران، در خدمت شما عزیزان باشیم. ما در ابتدا با بررسی خودروی شما، تمام عیب و ایراد های روی بدنه را رفع می کنیم. البته این منوط به درخواست شما مشتریان عزیز می باشد. ما انواع گوناگونی از خدمات خودرو را، روی خودرو شما پیاده سازی می کنیم. یکی از انواع این خدمات سرامیک خودرو در تهران است که باعث مقاوم تر شدن و زیبایی بدنه خودرو میشود.

سرامیک خودرو همچنین باعث افزایش طول عمر رنگ خودرو می شود. همچنین اگر خودروی شما دچار کدری رنگ و مشکل رنگ باشد، از احیای رنگ خودرو در تهران استفاده می کنیم. احیای رنگ برای خودرو های مدل پایین بسیارتوصیه میشود. احیای رنگ باعش می شود خودرو مثل روز اول خود شود. باز هم توجه کنید که تمامی این فعالیت ها به درخواست خود مشتری انجام می شود.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه سرامیک خودرو مراجعه کنید.

مرحله نهایی:

حالا پس از این مرحله، وارد مرحله فیس لیفت خودرو می شویم. در این مرحله ابتدا شما به ما اعلام می کنید که مدل خودروی شما قصد دارید، منطبق با چه سالی آپدیت شود. برای مثال اگر شما یک خودرو لندکروز مدل ۲۰۱۳ دارید، به ما اعلام می کنید که قصد دارید منطبق با مدل ۲۰۱۹ شود. سپس اعلام می کنید که فقط فیس جلو آن یا عقب یا هر دو منطبق با مدل لندکروز ۲۰۱۹ باشد. همچنین اعلام می کنید که آیا قصد دارید تغییرات داخل خودرو را هم انجام دهید یا خیر. در واقع با تمامی خدماتی که شما نیاز دارید را در یک چک لیست کاملی چک و بررسی میکنیم. تمامی خواسته ها و تغییرات مورد نیاز شما به صورت کامل انجام میشود. به صورت خلاصه ما در مرکز فیس لیفت در تهران، تمامی این خدمات را به شما عزیزان ارائه می کنیم.

مدت زمان انجام خدمات تغییرات ظاهر ماشین:

بهترین فیس لیفت خودرو

زمانی که به یک مرکز فیس لیفت در تهران مراجعه می کنید، پس از بررسی خواسته شما، زمانی را برای انجام خدمات اعلام می کنند. این زمان در اکثر این مراکز بین ۴ تا یک هفته به طول می انجامد. و در عمل در این مدت شما بیخودرو خواهید بود .همچنین یک زمان تنفس برای تامین تجهیزات از شما نیز می خواهند. و چیزی بیشتر از زمانی که اعلام کرده اند را صرف می کنند. اما ما در استارلوکس با اتکا به تجربه و تخصص خود، در مدت زمان کمتری این کار را انجام می دهیم. استار لوکس یکی از مجهز ترین مراکز خدمات خودرویی در تهران است. ما قادر هستیم تا خودروی شما را پس از یک روز به شما تحویل دهیم! این زمان بسیار عالی است. میزان تخصص و تجربه ما به قدری است که توانایی این کار را داریم.

چرا باید از خدمات فیس لیفت استفاده کنیم؟

خودرو سازان هر ساله یک فیس لیفت سبک از محصولات خود را عرضه میکنند. پس از گذشت دو سال از طراحی خودروی پایه یک تغییرات کلی ارائه می دهند. معمولا وقتی پنج سال از عرضه مدل اولیه خودرو گذشت ری دیزاین آن را عرضه می کنند. هر چند که این زمان کاملا مطلق نیست و متغییر است. اما در ایران با توجه به تحریم های حال حاضر، بسیاری از خودرو ها وارد نمی شوند. با گذشت زمان و قدیمی شدن ظاهر خودرو، ممکن است که خودرو برای ما تکراری شود و کمی دل ما را بزند. خب ظاهر خودرو برای خیلی از ما ها دارای اهمیت زیادی است. علاوه بر این افت کیفیت قطعات و حتی آسیب دیدگی آن ها ممکن است وجود داشته باشد. همانطور هم که اشاره کردیم مدل جدید این خودرو دیگر وارد کشور ما نخواهد شد. و امکان فروش خودرو خودو خرید نمونه جدید آن را نداریم. پس تنها راهی که داریم اجرای خدمات فیس لیفت خودرو است. برای اینکه از خودروی خود را فیس لیفت کنید، باید به یک مرکز فیس لیفت در تهران مراجعه کنید.

فیس لیفت بنز

تغییرات کابین:

در یک فیس لیفت اصولی کابین خودرو نیز اصلاح می شود. این موضوع چه در تغییرات کارخانه ای و  چه در تغیرات بع اصطلاح افتر مارکت مصداق دارد. در استار لوکس فیس لیفت خودرو با اصول و قوانین آن صورت می گیرد. از این رو در صورت در خواست مشتری کابین خودرو نیز به روز رسانی می شود. با فیس لیفت خودرو می توانید آخرین نسل خودرو خود را سوار شوید. اما در مورد فیس لیفت کابین باید گفت تغییراتی که در قسمت‌های داخلی خودرو هم انجام می‌شود. معمولا به همان اندازه ساده است. برای مثال ممکن است تزئینات و تودوزی‌ها را عوض کنند.  سیستم تهویه هوا را با طراحی جدید ارائه دهند. البته ممکن است برای ایجاد پیشرفتی چشمگیر تغییرات بزرگتری در آن صورت دهند. تغییراتی که خودرو ساز در محصول خود ایجاد می کند هر چه قدر که باشد. اگر شما بخواهید در استار لوکس انجام می شود.

فیس های کارخانه ای در بخش کابین معمولا بسیار محدو انجام می شود. برای نمونه سیستم سرگرمی را با تعبیه صفحه‌نمایش بزرگتر ارتقا می دهند. البته اگر ساختار داشبور قدیمی باشد و یا فضای کافی برای این منظور وجود نداشته باشد. به یک بازنگری اساسی در کل داشبورد نیاز است. برای مثال برای اضافه کردن مانیتور در 207 اصلاح قسمت بالای داشبورد کافی بود. اما در خودرویی مانند سمند اضافه کردن اصولی  مانیتور تغییرات اساسی داشبورد را می طلبد.در استار لوکس ما تغییر داشبورد را توصیه نمی کنیم. چرا که تغییر دادن داشبورد خودرو به اصالت خودرو ضربه می زند.

تغییرات فنی:

از اسم فیس لیفت پیدا است که در آن تغییرات بر روی ظاهر خودرو انجام می شود. اما ممکن خودرو ساز بخش فنی خودرو رو نیز در نمونه های فیس لیفت شده ارتقا دهد. از این رو گاهی فیس لیفت ممکن است شامل به‌ روز رسانی موتور، گیربکس، سیستم کنترل شاسی و ایمنی آن باشد. مخصوصا اگر از زمان رونمایی خودرو، تغییرات عمده‌ای در قوانین مربوط به میزان آلایندگی و ایمنی صورت گرفته باشد. این تغییرات در خارج از کارخانه نیز امکان پذیر است. البته بسته به میزان تغییرات هزینه آن متفاوت است. و در برخی مواقع نشدنی می باشد. به طور مثال سامانه متغیر سوپاپ ها که در رانا پلاس به پیشرانه اضافه شده. در خارج از کارخانه نمی تواند به خودرو اضافه شود. در این جا ذکر نکته ای لازم است. نکته این است که خدمات فیس لیفت استار لوکس فقط برای خودرو های خارجی انجام می شود.

چرا که مدل های جدید این خودرو ها اجازه ورود به داخل کشور را ندارند. لذا مالکان آن ها به دلایل گوناگون اقدام به فیس لیفت آن می کنند. اما در طول مقاله برای این که بهتر متوجه موضوعات شوید از مثال های داخلی استفاده می شود. در ادامه تغییرات بخش فنی مثال دیگری را بررسی می کنیم. بعضی از تغییرات فنی شامل بهبود برنامه کامپیوتر خودرو می شود. در این حالت می توانید به راحتی اقدام به اصلاح پیشرانه خودرو خود بکنید. باید بگوییم که فیس لیفت خودرو در استار لوکس مطابق خواسته و نیاز شما انجام می شود.

نمونه کار های فیس لیفت:

اصالت خودرو فیس لیفت شده

سوالی که برای خیلی ها وجود دارد و در واقع این دغدغه را دارند. که با فیس لیفت اصالت خودرو مخدوش می شود. باید گفت این دغدغه پذیرفته است. چرا که با ایجاد تغییرات خارج از کارخانه بر روی خودرو دیگر خودرو اصلی نیست. این مسئله یکی اصالت خودرو برای بسیاری اهمیت زیادی دارد. از این رو حتی اگر هزینه تغییر خودرو پانصد هزار تومان هم باشد اقدام به این نمی کنند. به هر حال اگر براتان اصالت خودرو اهمیت دارد فیس لیفت خودرو به کارتان نمی آید. اما اگر ظاهر مدرن و بروز را به  اصیل بودن خودرو ترجیح می دهید. پیشنهاد می کنیم حتما این کار را بر روی خودرو خود انجام دهید تا ظاهری زیبا داشته باشد. برای فیس لیفت خودرو می توانید به استار لوکس مراجعه کنید. استار لوکس مرکز معتبر انجام خدمات بدنه است. می توانید برای فیس لیفت خودرو به استار لوکس مراجعه کنید.

نکته قابل توجه ارزش مادی خودرو های فیس لیفت شده در بازار کشور است. انجام تغییرات بر روی خودرو می‌تواند مالک را برای خرید و فروش آن دچار مشکل کند. با این وجود می ‌توان گفت که این کار در زمان ممنوعیت واردات خودرو به کشور. همچنین عدم عرضه مدل‌های جدید و به ‌روز تنها راهکاری است. که می‌تواند برخی از نیازهای دارندگان خودروهای لوکس را برآورده سازد. از این رو اگر فکر فروش خودرو خود را در سر ندارید و از آن استفاده می کنید. برای تجربه سوار شدن بر خودروی زیباتر می توانید به استار لوکس مراجعه کنید.

فیس لیفت ماشین تویوتا لندکروز:

ما در استار لوکس نمونه کار های زیادی برای فیس لیفت در تهران را برای شما داریم. یکی از بهترین نمونه کار های ما این مدل از لندکروز ۲۰۱۳ است. در این قسمت شما یک نمونه کار از فیس لیفت ماشین تویوتا لندکروز را می بینید. این یک نمونه تغییرات ماشین تویوتا لندکروز شامل خیلی از خدمات ما مثل پولیش خودرو در تهران است. حالا شما در این تصویر می توانید میزان تفاوت را قبل از تغییرات لندکروز و بعد از آن ببینید. اما پیشنهاد میشود برای بازدید بیشتر از این تفاوت و بررسی جزئیات بیشتر به صفحه فیس لیفت لندکروز مراجعه کنید. استارلوکس یکی از بزرگترین مراکز ارائه کننده این خدمات در ایران به شمار میرود.

فیس لیفت ماشین

فیس لیفت شامل کدام بخش‌های خودرو می‌شود؟

همان طور که توضیح دادیم فیس لیفت به تغییر چهره خودرو گفته می شود. حال می خواهیم ببینیم معمولا این تغییرات بر روی کدام یک از اجزای خودرو اعمال می شود. برای این که این موضوع را بررسی کنیم ابتدا باید ببینیم هدف از فیس لیفت کردن چیست. و چه میزان تغییرات در بحث ظاهر خودرو قصد اعمال شدن دارد. اگر خودرو ساز به دنبال ایجاد یه فیس لیفت کوچک باشد. همچنین بخواهد با کمترین هزینه چهره محصول خود را به روز کند. این تغییرات محدود به سپر های جلو و عقب، چراغ های جلو و عقب، در بعضی موارد کاپوت و در صندوق می شود. البته بعضا برای ایجاد تمایز تر نمای جانبی از رینگ یا قالپاق جدید و آینه های جانبی جدید سود برده می شود. به طور مثال سورن و پراید 132 از این دست فیس لیفت ها محصوب می شود. اما اگر قصد تغییرات بیشتری باشد.

در این صورت تغییرات در ساختار خودرو بیشتر دیده می شود. گلگیر های جلو وعقب تغییر می کنند. حتی امکان دارد طراحی پوسته در ها نیز فیس لیفت شوند. دنا، رانا و ساینا خودرو هایی هستند که همچین فیس لیفت هایی را تجربه کرده اند. نمونه آخر هم فیس لیفت های سنگین است. در این نوع فیس لیفت از نظر ظاهری تقریبا هیچ المان مشابهی بین خودرو نسل کنونی و قبل مشاهده نمی شود. مثال واضح این نوع فیس لیف دنا پلاس می باشد. این خودرو از نظر ظاهری هیچ شباهتی به خودرو مبنا فیس لیفت که سمند باشد ندارد.

فیس لیفت افتر مارکت چیست؟

فیس ها به صورت کارخانه ای و یا خارج از کارخانه یا همان افتر مارکت صورت می گیرد. فیس لیف های افتر مارکت معمولا به دو هدف صورت می گیرند. اول شخصی سازی ظاهر خودرو است. هدف دوم نیز مشابه سازی خودرو به آخرین نسل آن. روند فیس لیفت افتر مارکت با توجه به هدف مسیر متفاوتی را می گذراند. در فیس لیفت های شخصی سازی اگر اصولی بودن طرح اهمیت داشته باشد کار از طراحی رایانه ای آغاز می شود. سپس قطعات مورد نظر ساخته می شود و روی خودرو نصب می شود. توجه داشته باشید که برای اعمال این فیست لیفت ها به مجوز پلیس راهنمایی و رانندگی نیاز دارید. از مثال های این نوع فیس لیفت در ایران می توان به فیس لیفت سمند اشاره کرد. این فیس لیفت توسط یک جوان خوش ذوق اعمال شده است که ایشان خودرو خود را مشابه فورد ماستانگ کرده است.

نوع دیگر فیس لیفت با هدف مشابه سازی صورت می گیرد. دقیقا  کاری که صاحبان پژو 206 می کنند. و با تغییر دادن سپر و چراغ عقب آن را مشابه 207 می کنند. البته این یک فیس لیفت ناقص است. در ایران فیس لیفت های این چنینی معمولا برای محصولات تویوتا کاربرد دارد. چرا که تویوتا معمولا به سازه کلی خودرو دست نمی زند. از این رو می شود با تغییر دادن اجزا آن را مشابه آخرین فیس لیفت کارخانه کرد. از نمونه این فیس لیفت می توان به فیس لیفت پرادو اشاره کرد که در استارلوکس انجام شده است.

فیس لیفت

قدم پایانی:

خب در این قسمت باهم در مورد فیس لیفت خودرو صحبت کردیم. ما در استار لوکس یکی از بهترین مرکز فیس لیفت خودرو در تهران هستیم. همچنین در این مطلب در مورد تغییرات جزئی و کلی خودرو های خارجی و داخلی صحبت کردیم. در مورد انواع این خدمات خودرو نیز با هم صحبت کردیم. همچنین نمونه هایی را از انواع این خدمات بیان کردیم. در مورد این خدمات در شرکت های خودرو سازی داخلی و خارجی به بحث پرداختیم. همچنین یک نمونه کار جذاب و لوکس از فیس لیفت خودرو لندکروز را باهم دیدیم. استار لوکس بزرگترین و مجهز ترین مرکز فیس لیفت در تهران است. ما در این بخش سعی کردیم اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امیدواریم مطالب مفیدی را خوانده باشید.

شما عزیزان میتوانید از طریق شما های زیر برای مشاوره رایگان از متخصصین یا رزرو خدمات، با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید.


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE