شماره تماس:9449246-0912

صافکاری pdr لندکروز

صافکاری pdr لندکروز

لندکروز 2013:

همه ما با خودرو لندکروز که تولید شرکت تویوتا هست، آشنا هستیم. خودروی جنجالی شرکت تویوتا ژاپن، به عنوان یک خودرو لوکس شاسی بلند، از سال 1386 در کشور ما حضور دارد. خودرو لندکروز که قالبا با عنوان “حضرت” از آن یاد میشود، یک خودرو مقاوم، زیبا و لوکس است. این خودرو در ابتدای ورود به کشور با استقبال بینظیر ایرانی ها رو به رو شد. اما خب تمامی مدل های این خودرو داخل ایران برای سال های 2013 به پایین هستند. در واقع خودرو لندکروز، چند سالی هست که وارد کشور نمیشود و اکثر مدل های آن فیس لیفت هستند. حالا پای این خودرو نیز به استار لوکس باز شده است تا باهم بیشتر این خودرو را بررسی کنیم. صافکاری pdr لندکروز، سرامیک لندکروز، احیای رنگ و پولیش بدنه، عواملی هستند که در ادامه این مطلب به آن میپردازیم.

مشخصات خودرو:

 • رنگ: سفید
 • مدل: 2013
 • کشور سازنده: ژاپن
 • موتور: 6-8 سیلندر
 • حجم موتور: 4700cc
 • وزن: 2435 کیلوگرم

خدمات:

 • تشخیص رنگ لندکروز
 • صافکاری pdr لندکروز
 • احیای رنگ لندکروز
 •  سرامیک لندکروز (نانو سرامیک ۵ساله می وینچی )
 • پولیش بدنه لندکروز

شروع کار:

زمانی که این خودرو به استار لوکس مراجعه کرد، متاسفانه دچار تصادف شدیدی شده بود. خب یکی از اتفاقاتی که کار ما را سخت تر میکند، تصادفات ماشین های خارجی است. متاسفانه با توجه به تحریم ها در کشورمان، بسیاری از قطعات این خودرو ها در کشور موجود نیست. ولی خب جای نگرانی نیست، چون استار لوکس تمامی این تجهیزات و امکانات را برای تامین قطعات را دارد. تصادفی این خودرو به قدری شدید بود که کار برای استار لوکس بسیار سخت و زمان بر بود. متاسفانه به دلیل تصادف شدید این خودرو قصه سختی پیش روی استارلوکس قرار گرفت.

تشخیص رنگ لندکروز:

در ابتدای کار ما و قبل از اینکه به سراغ صافکاری با دستگاه pdr بریم، تشخیص رنگ لندکروز کاری بود که باید انجام میشد. ما با تجهیزات و تخصص و تجربه خود به راحتی کار تشخیص رنگ این خودرو را انجام دادیم. حال قبل از اینکه به سراغ صافکاری pdr لندکروز برویم، شاید دوست داشته باشید در مورد صافکاری با دستگاه pdr بیشتر بدانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صاکاری با دستگاه pdr به این مقاله مراجعه کنید.

صافکاری pdr لندکروز:

صافکاری pdr لندکروز

صافکاری pdr لندکروز

این خودرو یکی از سخت جان ترین و ایمن ترین خودرو های دنیا به دلیل مقاومت بالای آن است. اما خب دقیقا به همان مقدار میزان مقاومت، سختی کار پس از تصادف را هم دارد. این خودرو با این عظمت و با شکوه را در تصویر میبینید به چه روزی افتاده است. این صحنه برای خیلی از ماشین باز ها صحنه بسیار دلخراشی است. پس از این اتفاقات ناگوار تیم استارلوکس دست به کار میشود تا این خودرو را مثل روز اول خود کند. خودرو لوکسی که آش و لاش به ما مراجعه کرده است حالا به مرحله صافکاری با دستگاه pdr رسیده است.

صافکاری pdr لندکروز شروع شد و این خودرو توسط متخصصین ما و با تجهیزات قوی در کمترین زمان جمع شد. همانطور که میبینید وضعیت خودرو بسیار بد است و تقریبا کار سختی پیش روی ما بود. اما ما با تکیه بر علم و تجربه خود موفق شدیم تا خودرو لندکروز را در کمترین زمان جمع کنیم. همانطور که میدانید صافکاری پی دی ار در تهران یکی از مهمترین قسمت ها صافکاری در تهران است.

احیای رنگ لندکروز:

ما پس از گذراندن مرحله حساس و سخت صافکاری pdr، به مرحله احیای رنگ لندکروز میرسیم. این خودرو با وجود کیفیت رنگ بالای خودرو، در کشور ما خیلی از مراکز تعمیرگاهی خودرو، لندکروز را قبول نمیکنند. دلیل این بیشتر به خاطر کم بودن تجهیزات و سخت دست بودن لندکروز میباشد. ما پس از صافکاری با دستگاه pdr، احیای رنگ لندکروز را استارت زدیم. ما با مواد ژاپنی و آلمانی رنگ این خودرو را حتی بهتر از روز اول کردیم.

احیای رنگ بدنه خودرو های شاسی بلند یکی از سخت ترین قسمت های این خودرو بود.

سرامیک لندکروز:

پس از احیای رنگ و صافکاری با دستگاه pdr، حالا نوبت میرسد به سرامیک لندکروز. قطعا بیشتر شما عزیزان از اهمیت و مزایای این روش برای خودرو مطلع هستید. اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد مزایای سرامیک بدنه خودرو هستید، این مطلب را مطالعه کنید.

ما برای سرامیک کردن خودرو لندکروز، از مواد سرامیک می وینچی ساخت کشور آلمان استفاده کردیم. سرامیک لندکروز با توجه به امکانات و مواد اولیه ما، به بهترین شکل ممکن انجام شد. همانطور که در شکل زیر میبینید مواد سرامیک می وینچی به خوبی روی این خودرو جواب داده است. رخ این خودرو هزاران برابر با قبل آن متفاوت است، حتی این خودرو از روز اول خود نیز بهتر شده است.

احیای رنگ لندکروز

احیای رنگ لندکروز

پولیش بدنه لندکروز:

هر خودروی یک روز ممکن است به پولیش بدنه خودرو احتیاج پیدا کند. پولیش لندکروز، کاری است که نیاز به دقت فراوان در کار دارد. این خودرو در مرحله آخر که به پولیش بدنه خودرو رسید و پس از آن تقریبا دیگر کاری ندارد. ما با استفاده از بهترین امکانات روز دنیا و بهترین مواد خارجی برای پولیش بدنه خودرو استفاده میکنیم. این خودرو با یک مرحله پولیش زیباتر از قبل و بیشتر آماده درخشیدن شد.

فیس لیفت لندکروز:

یکی دیگر از انواع خدمات ما فیس لیفت در تهران است. فیس لیفت لندکروز یکی از فعالیت های است که ما روی این خودرو انجام دادیم. این خودرو با انجام خدمات فیس لیفت لندکروز دیگر نیازی از لحاظ زیبایی تکمیل شده است. این دسته از خدمات را میتوانید در خدمات خودرو در تهران توسط استار لوکس ببینید. همچنین ما در مورد فیس لیفت این خودرو به صورت کامل در صفحه فیس لیفت لندکروز صحبت کردیم.


و انتهای کار:

همراه با استار لوکس، به زیباتر شدن طهران کمک کنید. این شعار و هدف تیم استارلوکس است. ما در یک روز دیگر در مجموعه خدماتی خودرویی استارلوکس شاهد یک خودرو دیگر بودیم. ما توانستیم با همراهی شما عزیزان و تجربه و تخصص خود، یک خودرو دیگر را، راهی خیابان های تهران کنیم. این خودرو پس از ورود به کلینیک خودرویی استارلوکس و ضعیت جالبی نداشت، ولی حالا این حضرت باز در خیابان های تهران را میپیماید. شما میتوانید همین حالا با مراجعه به صفحه تماس با ما برای رزرو یا مشاوره، با متخصصین ما تماس بگیرید. همچنین اگر قصد انجام خدمات صافکاری pdr در تهران را دارید، به صفحه صافکاری در تهران مراجعه کنید.

خب در انتها شما نیز میتوانید با کلیک بر روی نمونه کار ها، سایر نمونه کار های استار لوکس را مشاهده کنید. همچنین شما عزیزان متوانید پیچ اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Click to rate this post!

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.