شماره تماس:9449246-0912

صافکاری ساندرو

صافکاری ساندرو

همانطور که میدانید،  صافکاری خودرو یکی از خدماتی است که یک روز ممکن است برای هر خودروی پیش بیاید. امروز نیز این اتفاق برای خودرو ساندرو رخ داده است. این خودرو متاسفانه در حین قدم زنی در خیابان های تهران توسط یک خودرو پراید مورد آسیب قرار میگیرد. پس از بررسی های انجام شده دیده شد که این خودرو نیاز به یک صافکاری بسیار دقیق و با ظرافت دارد. اما با این نوع از صافکاری میتوان آن را بی رنگ از آب دراود تا خودرو دچار افت قیمت نشود. به همین دلیل استارلوکس حالا شروع به انجام این خدمات برای خودرو ساندرو کرد. ما در این بخش چشم های زیبای شما را مهمان این بخش از خدمات خودرو استارلوکس میکنیم. ما در این بخش به صورت کامل در مورد خدماتی که برای صافکاری ساندرو انجام شد صحبت خواهیم کرد. در ادامه کلیپ های از صافکاری خودرو ساندرو به نمایش میگذاریم.

بنر تماس

اما در ابتدا نیاز است  تا کمی از خود و مجموعه مان برای شما تعریف کنیم. مجموعه استارلوکس از یک محیط گرم و صمیمی بین یک تیم مجرب در زمینه خودرو تشکیل شده است. ما در این  مرکز خدماتی تمامی خدمات مربوط به صافکاری و … برای شما انجام خواهیم داد. ما یک تیم بسیار مجرب برای انواع خدمات خودرو را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم. همچنین تمامی تجهیزات مورد نیاز برای این زمینه را در استارلوکس برای شما عزیزان فراهم آورده ایم. این نمونه در زمینه صافکاری pdr میباشد، با مراجعه به صفحه آن اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

صافکاری خودرو ساندرو

صافکاری ساندرو:

این خودرو در ابتدا برای استفاده از خدمات صافکاری خودرو ساندرو به مرکز مراجعه کرده بود. یکی از خودرو های که بدنه آن به دلیل نوع و شکل ساخت آن اصطلاحا بد دست است، ساندرو میباشد. البته منظور از بد دست بودن صرفا برای کار صافکاری میباشد وگرنه خودرو از لحاظ فنی خودرو خوبی است. این خودرو پس از مراجعه به ما مشکلات زیادی را داشت که میتوانید در عکس ها هم ان ها را مشاهده کنید. همچنین در هر دو فیلم زیر نیز میتوانید به صورت کامل آن را مشاهده کنید. اما صافکاری ساندرو هم مراحل و پیش زمینه های را داشت که باید قبل از شروع کار آن ها را فراهم میکردیم. یکی از این مراحل بررسی بدنه خودرو بود. ما در این مرحله ضمن بررسی و کارشناسی محل آسیب دیدگی تمامی بدنه خودرو را بررسی میکنیم. این موضوع برای بررسی پتانسیل خدمات صافکاری برای خودرو است.

نمونه کار ساندرو

متاسفانه در برخی از خودرو ها و بدنه آن ها پتانسیل لازم برای خدمات صافکاری بدون رنگ دیده نمیشود. صافکاری بدون رنگ در اصل همان صافکاری به روش pdr میباشد. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک صافکاری بدون رنگ مراجعه کنید. اما صرفا همین بررسی ها برای تایید و شروع خدمات کافی نیست. ما پس از بررسی دقیق تر با استفاده از دستگاه های مخصوص میزان بدنه را میسنجیم. ما با استفاده از اینکار سعی در آن داریم تا بررسی کنیم محل آسیب دیدگی تا چه سطحی از بدنه خودرو آسیب را وارد کرده است.

صافکاری ساندرو

صافکاری خودرو ساندرو:

پس از تمامی این آزمون ها حالا نوبت به شروع کار ما میرسد. ما با استفاده از ابزار آلات مخصوص خدمات صافکاری خودرو را شروع میکنیم. این خودرو به صورت کلی نیاز به بررسی بیشتر روی بدنه آن هم داشت. تمامی این مراحل خداروشکر به خوبی و خوشی گذشت و این خودرو برای شروع خدمات صافکاری ساندرو تایید شد. ما در ابتدا خدمات مورد نیاز خودرو را بررسی کردیم. سپس آن را به صورت کاملا دقیق روی خودرو پیاده سازی کردیم. به صورت کلی برای این خودرو از بسیاری از ابزارآلات خود استفاده کردیم تا کار به خوبی انجام شود. صافکاری خودرو ساندرو با دقت فراوان و بدون هیچ رنگی انجام شد. همین موضوع نیز باعث شد تا این خودرو دچار هیچ افت قیمتی نشود. حالا خودرو ساندرو برای آزمون های بعدی خود نیاز باید آماده باشد. بله درست است استارلوکس کار را صرفا به همین جا ختم نمیکند.

صافکاری خودرو های خارجی

ابتدا شاید برایتان سوال باشد که منظور از افت قیمت خودرو چیست. خب این موضوع بسیار واضح است. زمانی که خودرو شما دچار ضربه و یا آسیبی میشود، این مشکل ممکن است به بدنه خودرو آسیب وارد کند. به همین دلیل بسیاری از تصادفات نیز دچار آسیب های زیاد و خسارات زیادی نیز میشوند. افت قیمت خودرو نیز زمانی رخ میدهد که خودرو ها دچار ریختگی و آسیب رنگی نیز شوند. شاید برای شما سوال باشد که آیا راهی هست که بتوان از آسیب های بیشتر به خودرو جلوگیری کرد. جواب شما بله است و در ادامه به آن میپردازیم.

صافکاری بدون رنگ ساندرو

جلوگیری از آسیب به رنگ در هنگام تصادفات:

سوال بسیاری از افراد این است که آیا راهی برای جلوگیری از آسیب به رنگ در هنگام تصادفات هست. همانطور که پیش تر هم گفتیم بله این راه وجود دارد. اما این راه در حال حاضر نسبی است و صد در صدی نیست. در برخی از سرامیک خودرو ها این امکان وجود دارد تا نسبت به میزان تصادف از ریختگی رنگ خودرو جلوگیری کنند. البته همانطور که گفتیم تمامی مواد سرامیکی توانایی ایجاد همچین کاری را ندارند. همچنین نوع استفاده از ان و ایجاد لایه سرامیکی نیز بسیار مهم است که به چه صورتی انجام شود. به همین علت در آمدن این نوع پیشگیری میشود گفت تقریبا کار هر کسی نیست. اگر در این زمینه از مواد سرامیکی خوب استفاده شود و همچنین در پیاده سازی آن دقت شود، میشود گفت، لایه سرامیکی قابلیت جلوگیری تا حدی را دارد. اما و به نکات زیر در ادامه حتما توجه کنید.

خدمات صافکاری برای خودرو ها

اما همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم، خدمات سرامیک خودرو باید با دقت انجام شود. همچنین استفاده از مواد سرامیکی نیز بستگی به نوع خودرو دارد. در واقع نوع بدنه خودرو ممکن است توانایی و کشش مواد سرامیکی را به خوبی نداشته باشد. همچنین انتخاب مواد و برند سرامیک خودرو بستگی به بدنه خودرو نیز دارد. یعنی ما با استفاده از تجربه و تخصص خودرو و نسبت به نوع بدنه خودرو شما بهترین مواد را انتخاب میکنیم. همچنین پس از صافکاری خودرو ساندرو نیز این خدمات برای ان انجام شد.  برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه سرامیک خودرو مراجعه کنید.

خدمات خودرو

اتمام پروژه ساندرو:

صافکاری ساندرو نیز با دقت بسیار تمام انجام شد. پس انجام این خدمات، خدمات سرامیک خودرو نیز برای آن انجام شد. همچنین از خدمات پولیش خودرو نیز برای خودرو استفاده شد. البته طی روز های آتی نیز تصاویر و ویدیو های مربوط به آن روی وب سایت استارلوکس اضافه خواهد شد. همچنین پیشنهاد میشود تا از صفحه پولیش خودرو دیدن کنید. همچنین برای سفارش خدمات میتوانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید. همینطور میتوانید برای رزرو آنلاین خدمات از راه های زیر اقدام کنید.


رزرو

همراه با استارلوکس، طهران را زیباتر کنیم…

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!
مهارت ها

در تاریخ

25 آذر 1400

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.