شماره تماس:9449246-0912

سرامیک خودرو شاهین

سرامیک شاهین

سرامیک خودرو های ایرانی همیشه دغدغه ای بوده است برای ما ایرانیان. ایا سرامیک کردن خودرو های ایرانی فایده ای دارد؟ اصلا تاثیر سرامیک برای خودرو های مثل شاهین و … ارزشمند است؟ این سوال سوالی است که ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است. سوال بسیار اشتباهی که شما از خود میپرسید تا ببینید آیا اصلا اینکه خودرو را سرامیک کنید اثر بخش است تا خیر! اما بهتر است جوری دیگر صحبت کنیم. در واقع سرامیک برای خودرو های ایرانی بسیار بسیار اهمیت بیشتری دارد تا خودرو های خارجی. جنس بدنه و رنگ در خودرو های خارجی تفاوت بسیاری را با خودرو های ایرانی دارد. از همین رو نیاز خودرو های ایرانی به سرامیک خودرو بیشتر میشود. ما امروز در این بخش آمده ایم تا در مورد سرامیک خودرو شاهین با شما عزیزان صحبت کنیم. همچنین یک نمونه کار سرامیک شاهین را در استارلوکس مشاهده کنیم.

خدمات سرامیک خودرو در استارلوکس با رزرو آنلاین شروع شد! با 10 درصد تخفیف بیشتر در پرداخت های آنلاین
برای رزرو روی دکمه خدمات خودرو در تهران کلیک کنید و سپس وارد گزینه سرامیک خودرو شوید!

بنر تماس

رزرو

    اگر قصد دریافت خدمات از استارلوکس را به صورت چکی با 40 درصد پیش پرداخت را دارید، روی این گزینه کلیک کنید!

خودرو شاهین

خودرو شاهین!

شاهین، یکی از خودرو های مدرن روز ایرانی به شمار میرود. این خودرو در دو نسخه گیربکس اتومات و دستی روانه بازار شده است. نمیتوان گفت استقبال از این خودرو در بازار خودرو ایران خیلی چشمگیر بوده است. اما میتوان گفت این خودرو جز خودرو های تاپ داخلی است. خودرو شاهین جز خودرو های به شمار میاید که تا الان توانسته خودش را در حد کمی صرفا نسبت به خودرو های سابق شرکت سایپا به تکنولوژی روز دنیا نزدیک کند. اما اگر بخواهیم به صورت تخصصی تر به شاهین نگاه کنیم، باید بگویم که این خودرو از نظر طراحی نمره صرفا قابل قبولی را میتواند کسب کند. اما از نظر کیفیت بدنه و اجزای ماشین خیر! این ماشین با توجه به تحریم های که داخل کشور داریم، نتوانسته است به خوبی در بخش بدنه و موتور خود تمرکز کند.

از همین جهت هم کسانی که در واقع صاحبان این خودرو هستند به دنبال تقویت روی بدنه و موتور آن میروند. یکی از راه های تقویت بدنه خودرو شاهین، سرامیک خودرو شاهین است. این خودرو شاید از کیفیت بدنه و رنگ خوبی برخوردار نباشد، اما میتوان با سرامیک خودرو روی آن بیشتر از قبل از لحاظ بدنه و کیفیت رنگ کار کرد. سرامیک شاهین میتواند تا حد قابل قبولی زیبایی و درخشندگی و همچنین کیفیت بدنه رنگ خودرو شما را بهبود ببخشد. پیشنهاد ما هم برای شما اگر صاحب خودرو شاهین هستید، این است که در اولین فرصت آن را سرامیک کنید!

سرامیک خودرو شاهین

سرامیک شاهین:

خودرو شاهین در رنگ های مختلفی در بازار عرضه میشود. اما کیفیت بدنه برای نگهداری رنگ ها استاندارد نیست. همچنین کیفیت خود رنگ هم به شکلی نیست که بتواند به خوبی رنگ را طی مدت زمان طولانی تری برای شما نگهدارد. اگر تا به حال شاهین از رنگ و رو افتاده ندیدید، پیشهاد میکنم چند وقت دیگر صبر کنید! اما پیشنهاد ما برای کسانی که این خودرو را دارند چیست:

  • اگر خودروی خود را دوست دارید، آن را سرامیک کنید.
  • اگر ماندگاری و زیبایی آن برای شما مهم است آن را سرامیک کنید.
  • اگر دوست دارید هر بار که آن را میبینید لذت ببرید، آن را سرامیک کنید.
  • اگر عمر خودرو و بدنه آن برای شما مهم است آن را سرامیک کنید.
  • اگر شاهین را زیاد در خیابان پارک میکنید، آن را سرامیک کنید.
  • اگر خط و خش های که ممکن است روی خودروی شما بیافتد برای شما اهمیت دارد، آن را سرامیک کنید.
  • اگر به دنبال کیفیت خوب خودروی خود هستید، سرامیک خودرو شاهین را با استارلوکس تجربه کنید!

نمونه کار پیشنهادی: سرامیک mvm

سرامیک شاهین استارلوکس

سرامیک شاهین در استارلوکس:

همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم، خودرو شاهین جز خودرو های با کیفیت روز ایران به شمار میرود. اما این خودرو ضعف های در بخش بدنه و رنگ دارد که پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات سرامیک شاهین استارلوکس است. خدمات خودرو در استارلوکس بخش های مختلفی دارد که یکی از مهم ترین آن ها خدمات سرامیک خودرو است. ما در استارلوکس سرامیک خودرو را با بالا ترین کیفیت انجام میدهیم. شما میتوانید در استارلوکس بهترین خدمات را از ما دریافت کنید. اگر شما هم به دنبال خدمات سرامیک خودرو شاهین هستید همین حالا با استارلوکس تماس بگیرید.

خودروی که امروز در این بخش عکس های آن را مشاهده کردید، یکی از نمونه کار های زیبای استارلوکس برای سرامیک خودرو شاهین است. شاهین توانسته است با سرامیک خودرو روان و زیبای خود، زیبای دو چندان به شما ببخشد. برای رزرو کافی است با استارلوکس تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر اقدام به رزرو آنلاین کنید!

مطلب پیشنهادی: مزایای سرامیک خودرو

سرامیک شاهین در استارلوکس

خدمات دیگر خودرو شاهین در استارلوکس:

خودرو شاهین جز خودرو های است که شاید به دید خیلی های زیباترین خودروی تولید داخل باشد. اما در دید برخی ها این خودرو نواقصی دارد که باید برطرف شود. به طور مثال خودرو های خارجی شیشه آن ها تا حدی دودی است. اما خودرو های داخلی شیشه ساده و بدون دودی است. یکی از خدماتی که ما ضمن خدمات سرامیک خودرو شاهین ارائه کردیم، همین خدمات شیشه دودی خودرو بوده است. همچنین یکی دیگر از خدمات مهم در استارلوکس که برای این خودرو انجام شده است، خدمات شیشه یو وی جلو است. ما شیشه جلوی خودرو را هم ضمن این بخش دودی کرده ایم.

شیشه یو وی خودرو شاهین

بخش پیشنهادی: شیشه دودی در تهران


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!
مهارت ها

در تاریخ

3 آذر 1401

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی خدمات خودرو به صورت چکی و فقط با 40 درصد پیش پرداخت!

X