شماره تماس:9449246-0912

سرامیک بدنه لکسوس

سرامیک بدنه لکسوس

خدمات خودرو لکسوس RX350

لکسوس RX350 یک نمونه بی نظیر از خودرو های شاسی بلند شرکت لکسوس در ایران است. این خودرو یکی از بی نقص و به روز ترین خودرو های بین شاسی بلند های حال حاضر کشور است. پس از مراجعه مشتری به مرکز خدمات خودرویی استار لوکس، به دلیل گذشت سال این خودرو دارای مشکلات بسیاری بود. این مشکلات عم از رنگ پریدگی، خط و خش، خوردگی سپر عقب و… بودند. ما مفتخر بودیم تا خدمات خودرو لکسوس را انجام دهیم.

هر خودرو که وارد مرکز خدمات خودرویی استار لوکس میشود، داستانی را برای ما رقم میزند. شعار ما این است که بیاید با خودرو هایمان شهر را زیباتر کنیم. بیشتر از آنکه مهم باشد چه خودرویی سوار هستید، مهم است چقدر به آن اهمیت میدهید. داستان این خودرو هم، همین است. زیبایی یک خودرو و اهمیت به آن باعث طول عمر بیشتر آن میشود. خدماتی که ما برای این خودرو لوکس انجام دادیم شامل مواردی است که در زیر به آن میپردازیم:

مشخصات خودرو:

 • رنگ: مشکی متالیک
 • مدل: 2013
 • کشور سازنده: ژاپن
 • موتور: 6 سیلندر 24 سوپاپه
 • حجم موتور: 3500cc
 • وزن: 1970 کیلوگرم

خدمات:

 1. مدت زمان کار: یک روز
 2. نقاشی سپر عقب
 3. احیای رنگ کامل خودرو
 4. نانو سرامیک ۵ ساله ماوینچی
 5. پولیش کامل بدنه
 6. تشخیص رنگ اصیل

مدت زمان کار:

تیم حرفه ای استار لوکس، موفق شد تا این خودرو را در مدت یک روز جمع کند. ما با تکیه بر تیم حرفه ای و تجهیزات و تجربیات خود قادر به انجام اینکار هستیم. این خودرو با توجه به وزن بالا ،میتوانست کار و زمان زیادی را از تیم استارلوکس بگیرد.همچنین این خودرو دارای المان های امنیتی در بدنه خود هستند که کار را سخت تر میکرد. اما ما با تجیزات روز دنیا موفق شدیم تا این خدمات را برای این خودرو انجام دهیم.

تشخیص رنگ لکسوس:

ما منکر وجود کارشناسان خبره در سراسر ایران عزیز و تهران بزرگ نیستیم. اما این افتخار را داریم تا بگویم تیم استار لوکس، یکی از خبره ترین ها در این زمینه است. تشخیص رنگ خودرو لکسوس، با توجه به ظرافت طراحی این خودرو کار آسانی نیست. با کمی دقت در این زمینه میتوان گفت باید حرفه ای باشید تا بتوانید رنگ های خودرو را تشخیص دهید. یکی از خدمات ما در ابتدای کار به این مشتری تشخیص رنگ خودرو لکسوس بود.

نقاشی سپر عقب لکسوس:

برای خیلی از ما ها این اتفاق رخ داده که در پیچ و خم و شلوغی های تهران یا با سرعت زیاد در بزرگراه ها دچار تصادفات کوچکی مثل خوردگی سپرها پیش آمده. در اینجور مواقع بهترین راه ممکن، مراجعه سریع به مراکز خدماتی خودرو است. نقاشی سپر عقب یکی از حساس ترین کار هاست. نقاشی خودرو با توجه به تجربیات متخصص و امکانات در دسترس آن متخصص میتواند شامل حساسیت های مثل یک دست نبودن رنگ شود.

نقاشی سپر عقب لکسوس باتوجه به سختی های این خودرو کار دشواری بود.خوشبختانه این خودرو پس ازایجاد این مشکل در سپر عقب و با مراجعه به موقع به مرکز خدمات خودرویی استار لوکس سریعا مشکل این خودرو توسط متخصصین ما رفع شد. نقاشی سپر عقب لکسوس به علت طراحی منحصر به فرد این خودرو کمی متفاوت با دیگر خودرو هاست.

احیای رنگ لکسوس :

اکثر خودرو ها با گذشت مرور زمان ممکن است شامل خط و خش، رنگ رفتی و اتفاقاتی دیگر که اکثرا به آن توجه نمیکنیم و با گذشت مرور زمان متوجه آن میشویم. خودرو لکسوس rx350 با گذشت 7 سال از حضورش در ایران، شامل این مشکلات شده و خب راه رفع مشکلات این خودرو پیش ماست. احیای رنگ خودرو لکسوس، درمان درد این مسئله بود.

خارج از تمام این ها، رنگ مشکی یک رنگ سخت و به اصطلاح ما بد دست است. روی رنگ مشکی حساسیت و ظرافت حرف اول را میزند. میتوان روی یک خودرو با ظرافت تمام کار کرد یا آن را به راحتی خراب کرد. احیای رنگ خودرو لکسوس، آن هم از نوع مشکی کار سختی بود و ابته برای ما آسان که انجام شد.

تیم استار لوکس شامل تجهیزات و امکانات روز دنیاست که اغلب مردم از اهمیت این موضوع بی اطلاع هستند. ما با این امکانات این خودرو را به صورت کامل احیای رنگ کردیم و این بخش یکی از ظریف ترین بخش ها در زمینه خدمات ماست که ما در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل این خدمت را به مشتری خود ارائه دادیم.

سرامیک بدنه لکسوس :

خب همونطور که میدونید سرامیک خودرو باتوجه به مواد مورد نیاز، تجربیات و امکانات مرکز خدماتی خودروها سختی کار را مشخص میکند.به خصوص سرامیک بدنه خودرو لکسوس شامل سختی های بیشتری هست. شما نیز قطعا در این مورد حساسیت های دارید که نمیتوانید از آن ها چشم پوشی کنید. قطعا شما عزیزان که در حال مطالعه کردن این متن هستید، اهمیت مراقبت کردن از خودرو خود را میدانید. خدمات از این دسته در کشور ما جا نیوفتاده اند. ما با سال ها فعالیت و تجربه توانایی انجام بهترین خدمات را در این زمینه به شما داریم.

باتوجه به مزایا اینکار و مطلع شدن مشتری از اهمیت سرامیک کردن خودرو، این پیشنهاد توسط خود مشتری ارائه شد. تیم ما در اسرع وقت و با تجهیزات به روز خود این خدمت را به مشتری خود ارائه داد. جنس این نانو سرامیک یکی از بهترین نانو سرامیک های موجود در بازار است که ساخت کشور ژاپن میباشد. سرانجام سرامیک بدنه خودرو لکسوس به خوبی و بی هیچ نقصی برای مشتری انجام شد.

پولیش بدنه لکسوس:

تقریبا این اتفاق برای هر خودرویی ممکن هست اتفاق بیوفته. که با پارک کردن خودرو یا در حین رانندگی دچار خط و خش شوند. پولیش خودرو بر خلاف کاری که بعضی از مراکز خدماتی خودرو ارائه میدهند، ممکن است دچار مشکلاتی باشد که هرکسی از پس آن برنیاید.

پولیش بدنه خودرو لکسوس با توجه به ظرافت های بالای این خود رو، سختی خاص خود را داشت. که این عملیات هم با موفقیت روی این خودرو اعمال شد.


و انتهای کار:

ما با انجام تمامی این کار ها، مفتخر بودیم تا در خدمت یکی از مشتریان خوبمان در تهران بزرگ باشیم.ظرافت، دقت، حساسیت و پویایی در هر کاری، یکی از اصول موفیت در آن است. در انتهای این قصه نیز، یک خودرو دیگر در مرکز خدمات خودرویی استار لوکس راهی خیابان های تهران شد… .

اگر شما هم از صاحبان این خودروید میتوانید، تشخیص رنگ، سرامیک و یا پولیش بدنه خودرو لکسوس را انجام دهید. این نمونه کار یکی از کوچک ترین نمونه های تحت خدمات ما است. شما میتوانید از قسمت راست این صفحه یا از بخش نمونه کار ها به دیگر نمونه کار های ما سر بزنید.

ما در مرکز خدماتی استار لوکس که واقع در غرب تهران هست مفتخر هستیم تا در خدمت شما عزیزان باشیم. شما عزیزان میتوانید با تماس با ما یا ثبت درخواست خود در صفحه خدمات، از خدمات ما بهره مند شوید.

همچنین شما عزیزان میتوانید مارا در اینستاگرام دنبال کنید.

همراه با استار لوکس، به زیباتر شدن طهران کمک کنید … 
Click to rate this post!

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.