شماره تماس:9449246-0912

بازسازی بنز 230E

بازسازی بنز

استارلوکس با سال ها فعالیت در زمینه خدمات و تعمیرات خودرو در شهر تهران، آماده خدمت رسانی به شما است. بازسازی ماشین های فرسوده یکی از تخصص های مدرن و جذاب استارلوکس است. بازسازی خودرو یکی از کار های جذابی است که در این روز ها توسط مردم تهران انجام میشه. در اصل همین کار ها هم جان تازه ای و زیبایی خاصی به خیابان های طهران داده است. در این پروژه سخت و طولانی مدت قصد داریم یک خودرو بنز رو بازسازی کنیم. در این صفحه تمامی روند بازسازی بنز رو با شما عزیزان در میان میگذاریم. بریم که ببینیم استارلوکس میخواد از یه بنز قدیمی چی در بیاره.

بازسازی خودرو

بازسازی بنز:

خودرو بنز 230E یکی از خودرو های قدیمی در بازار خودرو ایران است. این ماشین شاید از لحاظ ظاهری قدیمی شد باشد، اما هنوز رخ زیبای خودش رو داره. همینطور از لحاظ فنی واقعا خودروی قوی هست و نمونه بارز ضرب المثل دود از کنده بلند میشه. بازسازی خودرو های قدیمی یکی از کار های بسیار لذت بخش و به یاد ماندنی برای افراد ماشین باز است. اگر شما هم به دنبال یک بازسازی خودرو در تهران هستید، استارلوکس در خدمت شما است. ما در این بخش به بازسازی این خودرو میپردازیم و به شرح انواع خدماتی که روی خودرو انجام شده میپردازیم. بازسازی ماشین قدیمی بنز یکی از نمونه کار های جذاب و زیبای استارلوکس است. پس تا انتهای این راه همراه ما باشید.

استارلوکس کار های زیادی روی خودرو بنز برای سر پا کردن این ماشین انجام داده است. یکی از کار های که روی این خودرو انجام شده است، کار صافکای است. استارلوکس به صورت کامل این خودرو را صافکاری کرده است. همینطور کار نقاشی خودرو نیز به صورت کامل برای این خودرو انجام شده است. تهیه لوازم کسری خودرو و تعمیرات لوازم از فعالیت های بود که روی خودرو انجام شد. همچنین تودوزی این خودرو و تعمیر و سیم کشی  به صورت فابریک برای این بنز انجام شده است. از دیگر کار های انجام شده ام روی این خودرو میتوان به تعویض رینگ ها به فابریک و تعمیر سانروف خودرو اشاره کرد. همچنین یکی از کار های انجام شده روی این خودرو، خدمات سرامیک است. در بخش های بعدی هر موضوع را به صورت جز به جز برای شما شرح میدهیم.

صافکاری کامل خودرو:

مدت زمان زیادی از عمر این خودرو بنز گذشته و به دوره ای رسیده که این خودرو جز خودرو های عتیقه به حساب میاید. این خودرو کار زیادی انجام داده و سختی زیادی را کشیده. حالا نوبت به نو شدن و تعمیرات اون رسیده. یکی از کار های که ما روی بدنه این خودرو انجام دادیم، خدمات صافکاری در تهران استارلوکس است. ما با روش صافکاری پی دی ار به صورت کامل این خودرو را صافکاری کرده ایم. به صورت کامل پوست خودرو رو کندیم و آماده اش کردیم برای صافکاری نقاشی نهایی خودرو. در بازسازی بنز یکی از مهم ترین مراحل و حساس ترین مراحل این مرحله بود. که البته با موفقیت متخصصین استارلوکس پشت سر گذاشته شد.

بازسازی ماشین قدیمی

نقاشی کامل خودرو:

این خودرو یکی از خودرو های بسیار زیبا و چشم نواز است. هنوز هم بعد از چندین سال در خیابان که راه میرود همه او را نگاه میکنند. اما متاسفانه پیری به سراغ این ماشین آماده و روی صاف برای این خودرو نذاشته است. یکی از مراحل بازسازی ماشین های فرسوده و بازسازی بنز، نقاشی کردن این خودرو است. استارلوکس با خدمات نقاشی خودرو در تهران تمام زیبایی های این خودرو را بهش برگرداند. یکی از مراحلی که در تمام بازسازی خودرو های قدیمی باید انجام شود، مرحله نقاشی خودرو است.

بازسازی ماشین های فرسوده بازسازی خودرو های فرسوده

تهیه و تعمیرات لوازم برای بازسازی بنز:

در بازسازی خودرو های فرسوده و قدیمی قطعا بعضی از لوازم خراب شدند. حالا یا بعضی از آن ها نیاز به تعویض دارند یا تعمیر. در بازسازی بنز هم این مورد وجود داشت. این خودرو جز خودرو های است که اصلا قطعاتش وجود نداره و دیگر پیدا نمیشه. اما استارلوکس به راحتی قطعات مورد نیاز برای تعویض رو  پیدا کرد. کار تعویض قطعات نیز روی این خودرو انجام شد. همینطور بعضی از قطعات که نیاز به تعمیر داشتن، تعمیر روی آن ها شکل گرفت و انجام شد. تقریبا این مرحله ام پشت سر گذاشته شده و باید حالا به سراغ مراحل بعدی بریم.

تودوزی:

یکی از اعواملی که باید به آن اشاره کنیم، تودوزی برای بازسازی خودرو های قدیمی است. ماشین های قدیمی، پس از فرسوده شدن بیرون و درون آن نیاز به تعمیرات اسای پیدا میکنند. ما در بخش های قبلی به بازسازی خودرو در بخش های بیرونی پرداختیم و حالا نوبت به تودوزی میرسد. این دسته از خدمات جز خدمات تودوزی و دیتیلینگ خودرو در تهران استارلوکس است. بخش تودوزی زمانی که به صورت کامل انجام شود به سراغ مرحله بعدی میرویم.

تعمیر و سیم کشی به صورت فابریک:

یکی از بخش های بازسازی خودرو در تهران استارلوکس که به صورت حرفه انجام میشود همین بخش است. یعنی تعمیر و سیم کشی به صورت فابریک برای بازسازی ماشین قدیمی. ممکن است این بخش در نظر بسیار دارای اهمیت نباشد. اما واقعیت چیز دیگری است که این بخش بسیار مهم است. ما در استار لوکس بخش سیم کشی خودرو را به صورت کامل برای بازسازی بنز انجام دادیم.

تعویض رینگ ها به فابریک:

خب این خودرو به هر علتی رینگ هاش تعویض شده بود. حالا استارلوکس قصد داره رینگ های فابریک خود بنز رو روی خودرو سوار کنه. این خودرو با این کار دیگه یک خودرو لوکس زیبا میشه. همونطور که میدونید رینگ های فابریک بنز دارای زیبایی و مقاومت و ماندگاری بسیار بالا تری نسبت به رینگ های دیگر است. پس بهترین گزینه رینگ برای بازسازی بنز، رینگ های فابریک خود این خودرو است.

تعمیر سانروف:

خودرو های قدیمی خارج از زیبایی ظاهری، امکانات جذابی داشتند که خیلی از خودرو ها همین حالا ندارند. یکی از این امکانات در روی خودرو بنز است. آن هم سانروف بسیار عالی این خودرو است. در بازسازی خودرو های فرسوده یکی از قسمت های که تعمیر میشه، سانروف خودرو است. تعمیر سانروف کار خیلی ساده ای نیست و سختی خاص خود را دارد. اما استارلوکس به راحتی اینکار را انجام میدهد.

تعمیر سانروف

رنگ استارلوکس

سرامیک برای بازسازی خودرو بنز:

یکی دیگر از خدمات استارلوکس برای بازسازی خودرو های فرسوده که در مرحله آخر انجام میشود، سرامیک خودرو در تهران است. سرامیک خودرو یکی از خدمات بسیار ارزنده استارلوکس است که برای حفظ و بالا بردن مفاومت رنگ خودرو استفاده میشود. همچنین این خدمات تاثیر زیادی روی زیبایی ظاهری خودرو دارد. یکی دیگر از خدماتی که ضمن سرامیک خودرو ما برای این خودرو انجام دادیم، خدمات پولیش خودرو است. در این خدمات زیبایی و درخشندگی خاصی به این خودرو اضافه شد.

ماشین

قدم پایانی برای بازسازی خودرو:

به انتهای یکی دیگر از بازسازی ماشین قدیمی در استارلوکس رسیدیم. این خودرو پس از تقریبا دو هفته فعالیت مستمر توسط متخصصین روی آن حالا وارد خیابان های تهران میشود. این خودرو انگار از صفر ساخته شده و یک عمل زیبایی روی آن شکل گرفته. البته این عمل زیبایی با خدمات فیس لیفت ما، مثل فیس لیفت لندکروز متفاوت است. پیشنهاد میکنیم حتما از این نمونه کار لینک شده هم دیدن کنید و لذت ببرید. هر گونه نظر یا پیشنهادی دارید از طریق دیدگاه های خود میتوانید آن را ثبت کنید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال یا رزرو خدمات میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!
مهارت ها

در تاریخ

17 شهریور 1400

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.