شماره تماس:9449246-0912

احیای رنگ سوناتا

احیای رنگ سوناتا

هیوندای سوناتا:

خودرو هیوندای سوناتا که یکی از محبوب ترین سدان های محبوب کره ای در بازار ایران است. این خودرو از سال 2006(1385) وارد بازار ایران شده است.خودرو سوناتا در آن زمان رقبای زیادی نداشت.اما یک رقیب سرسخت به نام ماکسیما داشت که موفق شد تا حدودی بازار را در دست بگیرد. قیمت هیوندای سانتافه برای اقشار متوسط جامعه، قیمت خوب و معقولی را دارد. این خودرو هنوز هم یکی از خودرو های محبوب در بازار متوسط کشور به شمار می آید. قیمت هیوندای سانتافه در حال حاضر بین 500 تا 540 میلیون تومان است. حالا این خودرو پس از سال ها حضور در کشور مشکل احیای رنگ و پولیش دارد. در ادامه مطلب به داستان این خودرو در مرکز خدمات خودرویی استار لوکس میپردازیم.

مشخصات خودرو:

  • رنگ: آلبالویی
  • مدل: 2009
  • کشور سازنده: کره
  • موتور: 4 سیلندر MPI
  • حجم موتور: 2400cc
  • وزن: 1479 کیلوگرم

خدمات:

  1. مدت زمان کار: یک روز
  2. پولیش بدنه سوناتا
  3. احیای رنگ سوناتا

شروع کار:

تحلیل و بررسی احیای رنگ سوناتا و پولیش آن:

یک روز خودرو هیوندای سوناتا به مرکز خدمات خودرویی استار لوکس مراجعه کرد. زمان مراجعه این خودرو، با وجود مراجعین بالا به این مرکز، متخصصین ما تمامی خدمات مورد نیاز را انجام دادند. این خودرو در زمان مراجعه دارای خط و خش فراوان بود. همچنین خودروی سانتافه بسیار تحت آفتاب سوختگی و رنگ پریدگی قرار گرفته بود. وضعیت نا گوار این خودرو، بسیار این پیر کره ای را از چشم انداخته بود. اما راه چاره این خودرو اینجا در استار لوکس بود. متخصصین ما با تجربه زیاد و همچنین امکانات به روز دنیا موفق شدند جانی دوباره به این خودرو دهند.

مدت زمان کار:

سرعت عمل یکی از بزرگترین عواملی است که اکثر مشتری ها بابت آن شاکی هستند. اکثر شما زمانی که به یک مرکز خدمات خودرویی میروید، متاسفانه زمان های عجیبی از مدت کار به شما میدهند. این میزان از کار بردن و درست کردن یک خودرو ممکن است برای شما هم عجیب باشد. اما همه ما به دنبال آن هستیم تا یک کار با کیفیت و در کمترین زمان را تحویل بگیریم. این خودرو هم میتوانست وقت زیادی را از ما بگیرد. با توجه به عظیم بودن خودرو هیوندای سوناتا و داشتن رنگ و لعاب نادر،کار سختی پیش روی استار لوکس بود. بیشتر نقاط ضعف این خودرو روی جثه عظیم و سخت دست بودن که بر خلاف ظاهر ساده آن است، بود.

پولیش بدنه سوناتا

پولیش بدنه سوناتا

پولیش بدنه سوناتا:

خیلی از خودروها به دلایل مختلفی مثل: سوختگی رنگ، ماتی رنگ و یا اعوامل شیمیایی، به پولیش نیاز پیدا میکنند. قالبا دلیل تمام این اتفاقات سن خودرو است. سوختگی رنگ خودرو میتواند از سوختن توسط آفتاب یا شعله آتش باشد. ماتی رنگ میتواند اثر گرد و غبار ها یا حتی کیفیت پایین رنگ خودرو باشد. اعوامل شیمیایی هم شامل باران های اسیدی یا به دلیل فضولات پرندگان رخ میدهد. در این مرحله ما دلیل نیاز داشتن پولیش بدنه سوناتا را یافتیم. در این مرحله خلاف مرحله احیای رنگ سوناتا کار سختی پیش روی ما نبود. ما با استفاده از مواد پولیش نانوی آلمانی، پولیش بدنه سوناتا را در کوتاه ترین زمان انجام دادیم. بیشتر مشکلات خودرو با پولیش بدنه سوناتا رفع شد و این خودرو رخ تازه ای به خود گرفت.

احیای رنگ سوناتا:

احیای رنگ خودرو شامل مواردی است که متخصصین استارلوکس طی این فرآیند، رنگ خودرو را به حالت اول باز میگردانند. پس از مشکل پیدا کردن رنگ خودرو، ممکن است تازه متوجه اهمیت مراقبت بیشتر از خودرو خود را میفهمید. راه بسیار تاثیر گذاری در این زمینه موجود است؛ مثل استفاه از چادر های با کیفیت یا کاور کشیدن خودرو. متخصصین ما در استار لوکس با استفاده از بهترین مواد نانو آلمانی، احیای رنگ سوناتا را انجام دادند. این خودرو پس از انجام احیای رنگ بدنه به بهترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان انجام شد. احیای رنگ سوناتا با توجه به خارجی بودن خودرو و رنگ متفاوت آن کار سختی بود که انجام شد. رنگ آلبالویی این خودرو باتوجه به اینکه این خودرو توسط کشور کره تولید شده، ولی کار سختی برای ما نبود.

شما هم مشکل احیای رنگ دارید؟

اگر خودرو شما هم، نیاز به احیای رنگ دارد، همین حالا با مراجعه به استارلوکس این مشکل را برطرف کنید. احیای رنگ خودرو کار یک متخصص حرفه ای است و نمیتواند توسط افراد غیر متخصص با امکانات پایین انجام شود. ما برای انجام این کار زمان صرف کردیم و تجربه های گران قیمتی را به دست آوردیم. البته این دوره و همچنین دوره آموزشی پولیش خودرو هم توسط تیم حرفه ای ما در غرب تهران انجام میشود. با مراجعه به صفحه آموزش، یک متخصص حرفه ای در زمینه احیای رنگ، پولیش، واکس و سرامیک خودرو شوید. ما در این دوره آموزشی تخصصی خودرو، تمامی تجارب و تخصص خود را در اختیار هنرجویان قرار میدهیم.


و انتهای کار:

پس از انجام این مراحل، تیم استارلوکس افتخار این را داشت تا در خدمت یکی دیگر از همشریان عزیز باشد. این خودرو مانند سایر مراجعین، پس از اتمام کار خود با خوبی و خوشی راهی خیابان های تهران شد. شما همشریان عزیز تهرانی هم اگر دچار مشکلات از این قبیل شده اید، میتوانید به استار لوکس مراجعه کنید. مرکز خدماتی خودرویی استار لوکس واقع در غرب تهران، با بهترین تجهیزات و کادری مجرب در خدمت شما عزیزان است. شما میتوانید همین حالا با مراجعه به صفحه تماس با ما برای رزرو یا مشاوره، با متخصصین ما تماس بگیرید.

خب در انتها شما نیز میتوانید با کلیک بر روی نمونه کار ها، سایر نمونه کار های استار لوکس را مشاهده کنید. همچنین شما عزیزان متوانید پیچ اینستاگرام ما را دنبال کنید.

همراه با استار لوکس، به زیباتر شدن طهران کمک کنید … 
Click to rate this post!

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.