شماره تماس:9449246-0912

سرامیک خودرو این روزها به امری متداول تبدیل شده است. سرامیک بدنه ماشین یک لایه محافظ پوششی برای خودرو است. باعث می شود رنگ خودرو درخشنده شود و مخصوصا درشب و زیر نور مصنوعی چشم را به سمت خود جذب  کند. این موضوع در زیبا تر شدن خودرو نقش مهمی را ایفا می کند. این محافظت در برابر عوامل آسیب رسان به رنگ خودرو ایجاد می شود آلودگی هوا تاثیرات تخربی بر رنگ خودرو دارد. سرامیک بدنه خودرو، کرم ضد آفتاب و آبرسان خودرو شماست! سرامیک بدنه ماشین، یک مایع پلیمری است که طی یک فرآیندی خاص به لایه محافظ برای خودرو تبدیل می شود. با نانو سرامیک خودرو می توانید از رنگ خودرو خود به خوبی تا چند سال محافظت کنید. آفتاب و اشعه آن آسیب های زیادی به خودرو و رنگ آن می رساند. سرامیک خودرو یک لایه محافظتی بسیار مفید برای خودروی شما است.

پوشش سرامیکی خودرو چیست؟

پوشش سرامیکی خودرو چیست؟

نانو سرامیک چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ نانو سرامیک خودرو عمر بسیار بیشتری نسبتا به نمونه های معمولی دارد. نانو سرامیک ماشین با توجه به تکنولوژی خاص تولید، می تواند بسیار مقاوم تر و بهتر از سرامیک معمولی کار کند. جواب ما به شما خیر است، سرامیک کردن خودرو می تواند به تنهایی برای خودرو شما کفایت کند. تخصص انجام کار تاثیر مستقیم برروی قیمت دارد. همان طور که گفتیم انواع سرامیک ماشین وجود دارد. لذا پوشش سرامیکی خودرو نیز انواع مختلفی دارند . شاید برای شما سوال باشد که برای ایجاد درخشندگی از خدمات واکس خودرو نباید استفاده کنیم. شما با پوشش سرامیکی خودرو کردن خودرو تا مدت ها با خط و خش و کدری رنگ خودرو خداحافظی می کنید. از دیگر مزایای سرامیک کردن خودرو محافظت از بدنه خودرو می باشد. بدنه. پوشش سرامیکی خودرو تاثیر بسیار زیادی روی محافظت از رنگ خودروی شما را خوهد داشت.

نانو سرامیک بدنه خودرو، از همان مواد پلیمری ساخته شده است. این پوشش درخشندگی خیره کننده ای به رنگ خودرو شما می بخشد. البته تشخیص این نوع از سرامیک بدنه ماشین برای هر کسی کار ساده ای نخواهد بود. علم نانو به عرضه محصول با کیفیت در حوزه خودرو بسیار کمک کرده است.اگر  به دنبال ایجاد یک تحول در خودرو خود و مواظبت از آن باشید پیشنهاد ما نانو سرامیک بدنه ماشین است نانو سرامیک خودرو عمر بسیار بیشتری نسبتا به نمونه های معمولی دارد. نانو سرامیک ها علاوه بر کیفتی که ارائه می دهند مغرون به صرفه نیز هستند.

مطلب پیشنهادی: تفاوت کاور و سرامیک خودرو

عمر پوشش سرامیکی خودرو

عمر پوشش سرامیکی خودرو

عمر پوشش سرامیکی خودرو به عوامل زیادی بستگی دارد. در اصل این یک لایه محافظتی بسیار مفید برای خودروی شما است که باید از آن استفاده کنید. . قیمت این مواد برروی هزینه بسیارتاثیر گذار است. برای انجام خدمات نانو سرامیک خودرو رعایت نکاتی حائز اهمیت است. پس از آنکه خودرو دارای سرامیک شد سعی کنید از آن مواظبت کنید. نام های تجاری متوعی سرامیک خودرو را تولید می کنند. دراین بخش به برند ها نمی پردازیم و در مورد آن ها بعدا خواهیم گفت. در کنار تمام این مزایا، کم یابی از معایب این نوع سرامیک است. در مورد مراحل کار سرامیک بدنه ماشین و باید ها و نباید های قبل و بعد از کار صحبت کردیم. . شرکت های مختلفی اقدام به تولید و عرضه سرامیک خودرو می کنند. در این زمینه بسیار شبیه هم عمل می کنند ولی در واقعیت هر دوی این ها مکمل هم هستند.

شما می توانید با سرامیک کردن هر دوی آن ها از بدنه آن ها محافظت کنید. بستگی زیادی به جنس رنگ و برند خودروی شما هم دارد. خودرو ها زمانی بیشترین آسیب را می بینند که تحت شعاع این دسته از مشکلات قرار می گیرند. افزایش قیمت خودرو ها باعث شده هرینه های تعمییر آنها نیز زیاد شود. احیای رنگ قسمت های که مشکل رنگ دارند. لطفا قبل از اینکه کاری را انجام دهید، در مورد آن اطلاعات کافی بدست آورید. نگهداری از خودرو بعد از سرامیک مهم است . پوشش سرامیکی خودرو خود باید به نگهداری آن دقت نمایید.

مطلب پیشنهادی: سرامیک مناسب خودرو

هزینه سرامیک خودرو

هزینه سرامیک خودرو

اما در بیشترمواقع هزینه سرامیک خودرو بیشتر با توجه به نوع آن تعیین می شود. سرامیک خودرو داخلی بسیار متنوع هستند و  انواع مختلفی دارد. ایجاد پوشش بسیار قوی از مزیت های این سرامیک است. توصیه هایی برای زمان سرامیک خودرو داشتیم که بهتر است انجام دهید. همه این ها برای این است که از کاری که انجام می دهید رضایت خاطر داشته باشید. پوشش سرامیکی خودرو  بر روی رنگ خودرو این است که زیبایی رنگ خودرو دو چندان می شود. سرامیک بدنه ماشین یکی از بهترین ابزار ها برای ایجاد لایه محافظتی از خودرو است. این پوشش با حائلی که بین رنگ خودرو و اشعه مضر خورشید ایجاد می کند. آفتاب و اشعه آن آسیب های زیادی به خودرو و رنگ آن می رساند. کیفیت نوع سرامیک بر این که این مزایای نمود پیدا کند تاثیر دارد. پوشش سرمیکی خودرو خوب است  به این شرطی که با کیفیت باشد.

هزینه آخرین و مهم ترین چیزی است که معمولا مشتریان از ما می پرسند. تعیین کننده قیمت کیفیت کار متخصص در این زمینه می باشد. شما با سرامیک نکردن خودرو می توانیدهزینه ای که برای آن صرف می شد را پس انداز کنید. قیمت بسیار پایین ترکیبی از مواد سرامیکی زیر ایجاد زیبایی و درخشندگی برای خودرو دارد. ماده زمینه ای ساخت سرامیک خودرو قیمت پایین تر نسبت به دو نوع دیگر نوع ماندگاری آن دارد. پوشش سرامیکی خودرو هزینه های متفاوتی دارد. از مزیت های پوشش سرامیکی خودرو پایین آورد و صرفه جویی در هزینه، در طولانی مدت است.

احیای رنگ خودرو

احیای رنگ خودرو

زمانی که یک خودرو صفر کیلومتر را مشاهده می کنید با رنگی شاداب مواجه هستید. در توضیحی کوتاه می توان گفت ریکاوری خودرو فرایندی است که در آن ظاهر رنگ خودرو به حالت اولیه باز می‌گردد. هر خودرو در طول سالیانی که از آن استفاده می‌کنیم. به خاطر شرایط طبیعی و محیطی، نحوه استفاده و دیگر اتفاقات، دچار آسیب‌ هایی می‌ شود. ریکاوری رنگ مجموعه اقداماتی است که برای برگرداندن کیفیت رنگ خودرو صورت می گیرد. قسمت بیرونی بدنه خودرو از چهار لایه تشکیل شده است. این بخش ها شامل بدنه فلزی، لایه آستری، رنگ اصلی و پوشش جلا می شود. رنگ رفتگی های بزرگ تر سطح فلز بدنه را بیشتر در معرض رطوبت قرار می‌دهد. در صورت وجود زنگ زدگی سطحی، آن را نیز با سنباده نرم لبه ها و حاشیه های قسمت های رنگ رفته را صاف کنید. پوشش سرامیکی خودرو می تواند از این مشکلات جلوگیری کند.

احیای رنگ خودرو می تواند چهره خودرو شما را بسیار جذاب تر کند. روکش محافظ رنگ خودرو باعث تغییر فوری و سریع رنگ فابریک خودرو می شود. بعد از احیای رنگ خودرو لازم است که از خودرو و رنگ بدنه نگهداری نمایید. البته که باید اعتراف کنیم این کار بسیار سخت است. جالب است بدانید که پولیش ها انواع مختلفی دارند و کاربردهای آن ها با هم فرق دارد. لازم به توضیح است که در این روش از ابزار آلات و مواد شوینده مختلف استفاده می شود. پوشش سرامیکی خودرو  رنگ های تیره که طیف رنگ مشکی محصوب می شوند.

عوامل مخرب رنگ خودرو

عوامل مخرب رنگ خودرو

با محافظت از خودرو در مقابل این عوامل می توانید عمر رنگ خودرو را افزایش دهید. آفتاب و اشعه آن آسیب های زیادی به خودرو و رنگ آن می رساند. پوشش سرامیکی خودرو از هر گونه خرابی روی رنگ و بدنه خودرو جلوگیری می کند. شاید برایتان جالب باشد که رنگ های مختلف خودرو در زمان های گوناگونی خراب می شود. اولین عاملی که به عنوان عامل مخرب رنگ خوردو به حضور شما معرفی می کنیم کارواش است. بهترین روش تمیز کردن خودرو استفاده از آب پاش و دستمال جادویی است. مزیت دیگر پوشش سرامیکی خودرو کردن خودرو جلوگیری از آفتاب سوختی رنگ خودرو است. تخصص پرسنل هم می تواند در افزایش یا کاهش عمر پوشش سرامیکی خودرو نقش دارد. با انجام سرامیک خودرو داخلی یک ارزش افزوده ایجاد می کنید. این کار باعث می شود پوشش سرامیکی خودرو داخلی با کیفیت تر باشد. عمر بیشتری را نیز تجربه کند.

کیفیت باعث می شود تا چند سال نیاز به تمدید سرامیک خودرو داخلی نداشته باشید. این نکته هم باید گفته شود که خط و خش بسیار مهم است. بدیهی است هر چه کیفیت کار بالا تر باشد هزینه بیشتری نیز پرداخت خواهید کرد. هر کدام ازاین شرکت ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. هر برند نیز همین طور است و  دارای معایب و محاسنی است. کارواش ها برای این که بعد از شستشو رنگ خودرو باز شود از شوینده قوی استفاده می کنند. پوشش سرامیکی خودرو می تواند از رنگ خودرو در مقابل این آسیب ها جلوگیری کند.

خدمات سرامیک خودرو

خدمات سرامیک خودرو

خدمات پوشش سرامیکی خودرو و سایر خدمات خودرو در استار لوکس انجام می شود. فاکتور های مهمی در استار لوکس برای ارائه خدمت وجود دارد. در این بخش از مقاله به این موارد اشاره می کنیم. برای انتخاب بهترین مرکز احیای رنگ خودرو لازم است فاکتور هایی را مد نظر قرار دهید. بهترین مرکز احیای رنگ خودرو مرکزی است بین خدماتی که ارائه می دهد و قیمت خدمات آن نتاسب وجود داشته باشد. لازم به ذکر است که تصاویر خودرو هایی که در استار لوکس خدمات احیای رنگ را دریافت کرده اند. قابل مشاهده است و می توانید کیفیت کار استار لوکس را مشاهده کنید. تخصص و تجربه پرسنل را در هم ارزیابی کنید. تخصص موردی است که بسیار به آن توجه کرده ایم. چرا که به کیفیت به شدت توجه داریم. اصلی ترین موضوع در افزایش کیفیت کار هم تخصص پرسنل است. پوشش سرامیکی خودرو این قائده مستثی نیست.

مورد دیگری که باید برای یافتن بهترین مرکز احیای رنگ خودرو در نظر بگیرید هزینه ای است که دریافت می کنند. هزینه های خدمات احیای رنگ خودرو در استار لوکس کاملا منطقی است. سوال این است که مرکزی که قیمت پایینی طلب می کند بهترین مرکز احیای رنگ خودرو است. قطعا این طور نیست در زمینه استار لوکس بهترین قیمت را ارائه می دهد. این قیمت در قیاس با خدمتی که ارائه می دهد مشخص می شود. باید بگوییم بهترین مرکز احیای رنگ خودرو استار لوکس است. البته این ادعا را می توانید در نمونه کار های پیج مشاهده کنید.

مرکز پوشش سرامیکی خودرو

مرکز پوشش سرامیکی خودرو

در طول مقاله به پوشش سرامیکی خودرو پرداختیم. مزایای استفاده از این پوشش خودرو را برشمردیم. اگر راغب شده اید که از پوشش سرامیکی خودرو استفاده کنید. بهتر است که این کار را به مراکز معتبر بسپارید. چرا که مراکزی که تخصصی در زمینه پوشش سرامیکی خودرو ندارند. با کیفیت بسیار پایینی این پوشش خودرو انجام می دهند. از این رو شما پول خود را از دست خواهید داد. چرا که باید مدتی بعد دوباره نسبت به پوشش سرامیکی خودرو اقدام کنید. لذا لازم است در انتخاب مرکز پوشش سرامیکی خودرو وسواس به خرج دهید. برای این امر باید به چند فاکتور توجه کنیم. اولین موضوع تخصص پرسنل آن مجموعه است. حتما بررسی کنید پرسنل مرکزی که پوشش سرامیکی خودرو خود را به آن می سپارید. از تخصص کافی در این خصوص برخوردار باشد. پرسنل ما همگی دوره دیده هستند در نتیجه با افرادی با تجربه کاری بالا طرف هستید.

این موضوع را می توانید در نمونه کار های استار لوکس به وضوح مشاهده کنید. مورد دیگری که باید برای یافتن بهترین مرکز احیای رنگ خودرو در نظر بگیرید هزینه ای است که دریافت می کنند. گران بودن یک مرکز پوشش سرامیکی خودرو لزوما به معنای با کیفیت بودن آن نیست. چرا که بعضی از مراکز پوشش سرامیکی خودرو پول جایی که دفترشان قرار دارد ار می گیرند. از این رو باید دقت کنید که قیمتی که مرکز پوشش سرامیکی خودرو طلب می کند منطقی باشد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که در استار لوکس اینطور است.

مرکز سرامیک خودرو استارلوکس

جمع بندی

در این مقاله به معرفی پوشش سرامیکی خودرو پرداختیم. پوشش سرامیکی خودرو مزایای بی شماری دارد که در طول مقاله به آن ها پرداختیم. برای بهره مند شدن از این مزایا می توانید به استار لوکس مراجعه کنید. استار لوکس با چندین سال سابقه در زمینه پوشش سرامیکی خودرو. بدون شک بهترین مرکز پوشش سرامیکی خودرو در تهران است. در استار لوکس کیفیت بالای خدمات را در کنار هزینه ی منطقی تجربه خواهید کرد.

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!