شماره تماس:9449246-0912

هر چیزی یک طول عمری دارد و همه چیز دچار فرسودگی میشود. به خصوص خودرو ها که بیشترین فرسودگی را طی مدت زمان دچار میشوند. و در خودرو به خصوص رنگ و بدنه خودرو که همیشه تحت خطر تصادفات قرار دارد. اما همیشه یک راه درست وجود خواهد داشت. شما باید به گونه ای از خراب شدن رنگ خودرو جلوگیری کنید. این راه همیشه جلوی چشم شما بوده و ممکن هست ندیده باشید. این موضوع به خصوص در خودرو های که رفت و آمد زیادی در تهران دارند ضروری است. این راه مراجعه به مرکز واکس در تهران و واکس زدن خودرو است. شما با زدن واکس به خودرو یک لایه محافظتی برای رنگ خودروی خود درست میکنید.

چرا باید بدنه خودرو را واکس زد؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است، زیبایی و محافظت از خودرو. شما با واکس زدن خودرو به راحتی میتوانید از رنگ خودروی خود محافظت کنید . یکی از دلایلی که باعث میشود بدنه خودرو آسیب ببیند آلاینده ها هستند. البته ما در صفحه واکس خودرو در تهران بیشتر در این مورد برای شما صحبت کرده ایم. شما میتوانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات بیشتری کسب کنید.اما واکس زدن خودرو بسیار مهم است و شما برای داشتن یک خودروی زیبا نیاز به مراجعه به مرکز واکس در تهران دارید.

واکس خودرو بعد از صافکاری:

خدمات واکس در تهران

واکس خودرو یکی از مهم ترین چیز های است که بعد از صافکاری خودرو باید انجام شود. ما یکی از بهترین مراکز صافکاری در غرب تهران در خدمت شما عزیزان برای تمامی خدمات خودروی هستیم. اگر خودروی شما آسیب کمی دیده باشد ما از خدمات صافکاری PDR برای شما استفاده میکنیم. پس از انجام صافکاری پی در ار باید با یک لایه واکس خودرو، محافظت از خودروی شما بیشتر شود. ما بهترین مواد واکس را پس از صافکاری برای شما انجام میدهیم.

اثر واکس روی بدنه خودرو:

واکس خودرو یک لایه بین سطح بیرونی و بدنه خودرو ایجاد میکندو که این لایه باغث میشود تا نور خورشید و آلاینده ها به بدنه و رنگ آسیب وارد نکنند. حتی بارش باران نیز میتواند رنگ خودروی شما را نابود کند و هر چیزی که توانایی نفوذ به بدنه خودرو شما پیدا کند. البته واکس خودرو یک چیز دائمی نخواهد بود و ان هم عمر خودش را دارد و بعد از آن باید تمدید شود. ما در ادامه این مطلب به عمر واکس خودرو اشاره کرده ایم. همچنین در مورد عمر خدمات واکس در تهران در صفحه واکس خودرو در تهران بیشتر توضیح داده ایم. میتوانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات خوبی را بدست آورید.

مزایای واکس زدن خودرو:

مرکز واکس در تهران

واکس زدن خودرو دارای مزایای زیادی برای خودرو است. خودرو واکس زده شده دیگر به صورت تداوم نیاز مراجعه مراکز خدمات خودرو در تهران و کارواش را ندارد. یعنی شما با یکبار مراجعه به مرکز واکس در تهران دیگر تا مدت ها نیاز مداوم به کارواش نخواهید داشت. با خدمات واکس در تهران، خودروی شما دیر تر آلاینده ها را به خود میگیرد. همچنین با انجام خدمات واکس در تهران خودرو شما یک درخشندگی و زیبایی خاصی به خود میگیرد.

انواع واکس خودرو:

واکس های خودرو دارای انواع متفاوت با برند های متفاوتی هستند. شما برای انتخاب یک نوع از واکس خودرو نیاز دارید تا به برند آن هم توجه کنید. البته استار لوکس برای این مورد بسیار اهمیت قائل میشود. واکس خودرو دارای انواع گوناگونی مثل؛ واکس نرم، سخت و مایع است. البته ما در صفحه واکس خودرو در تهران به صورت کامل در مورد انواع خدمات واکس در تهران و انواع واکس صحبت کرده ایم. با مراجعه به این صفحه با انواع واکس خودرو آشنا میشوید.

زمان و حساسیت روی واکس خودرو:

اول شما باید یک مرکز مورد اطمینان برای انجام خدمات واکس در تهران پیدا کنید. در واقع اینکار نیز به آن سادگی ها هم که فکر میکنید نیست. یک اشتباه کوچک در انتخاب نوع و شیوه استفاده آن صدمات جبران ناپذیری به خودرو وارد میکند. استار لوکس با سال ها فعالیت در زمینه انواع خدمات خودرو در تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. شما با مراجعه به استار لوکس خیالتان از کیفیت و خدمات دیگر راحت خواهد بود.

هر چند وقت یکبار خودرو را واکس بزنیم؟

خدمات ماشین

این سوال بسیار کلی است و متخصص خودرو پس از بررسی خودرو به این سوال پاسخ میدهد. بعضی از خودرو ها شاید هر ماه بعضی ها هر سه ماه و بعضی ها هم هر یک سال نیاز پیدا کنند. البته این موضوع به نوع واکس و برند آن هم نیز دارد. ما در استارلوکس سعی میکنیم با انتخاب یک برند خوب و با کیفیت، بیشترین طول عمر را برای واکس در نظر بگیریم.

انجام عملیات واکس:

به یکی از مباحث مهم یعنی انجام خدمات واکس در تهران میرسیم. اگر به دنبال واکس زدن خودرو خود هستید، ابتدا باید یک مرکز معتبر برای خدمات خودرو خود پیدا کنید. اگر ساکن تهران هستید، مرکز خدمات خودرویی استارلوکس در خدمت شما عزیزان است. سپس انتخاب نوع واکس با توجه به بدنه و رنگ خودرو میباشد که باید توسط متخصص انجام شود. پس از آن مرحله آماده سازی بدنه خودرو برای واکس خوردن است. پس از آماده سازی حالا نوبت به واکس زدن خودرو میرسد. دقت داشته باشید که این مرحله از حساسیت بالای برخوردار است و نباید در آن اشتباهی رخ دهد. حالا کار خودرو تمام شده است. البته استارلوکس پس از مرحله واکس زدن از یک ماده برای درخشندگی و ماندگاری بیشتر نیز استفاده میکند. همچنین یکی از بهترین خدمات استارلوکس، خدمات صافکاری با مکش است.

تفاوت واکس و پولیش:

واکس و پولیش در تهران

خب حالا که با واکس خودرو آشنا شده اید، شاید برایتان سوال باشد تفاوت واکس و پولیش خودرو چیست. یا حتی بهترین مراکز واکس و پولیش خودرو کدام هستند. شما میتوانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات کاملی را بدست آورید. ببینید واکس خودرو به نوعی بیشتر شبیه به پیشگیری است و پولیش شبیه به درمان است. در واقع واکس و پولیش در تهران بیشتر مکمل یک دیگر هستند. شما با انجام خدمات واکس و پولیش در تهران خیالتان از بابت خودرو راحت خواهد بود.

قدم پایانی:

خب در این مقاله به واکس خودرو، مزایای آن و تفاوت واکس و پولیش در تهران پرداختیم. امیدوار هستیم با خواندن این مقاله کمک شایانی به شما کرده باشیم و توانسته باشیم به اندوخته های شما اضافه کنیم. در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه های واکس و پولیش در تهران یا خدمات دیگری مثل سرامیک خودرو در تهران با ما تماس بگیرید. همچنین نیز میتوانید برای رزرو در تمامی خدمات ما با استفاده از شماره های زیر با ما تماس بگیرید.


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!