شماره تماس:9449246-0912

نقاشی خودرو در تهران

نقاشی خودرو در تهران

رزرو


با شلوغ شدن شهر تهران و جاده های این شهر، احتمال تصادفات هم بیشتر میشود. شاید بیشتر از 100 عدد تصادف در شهر تهران در روز رخ بدهد. دلیل این تصادفات، رعایت نشدن فرهنگ رانندگی توسط برخی از افراد است. خیلی از ما ها دچار اینگونه از تصادفات جاده ای شده ایم و خسارت زیادی را دیدیم. همچنین تصادفات جاده ای که آسیب زیادی در آن به خودرو ها وارد میشود، ممکن است آسیب جانی هم برساند. امیدواریم که جاده ها برای شما بی خطر باشند و هیچ وقت تصادف نکنید. اگر هم این اتفاق افتاد هیچ وقت دچار صدمات جانی نشوید. صدمات مالی که به خودرو وارد میشود ممکن است صافکاری و نقاشی در تهران باشد. نقاشی خودرو در تهران یکی از این عوامل است.

خیلی از خودرو های که به ما برای صافکاری و نقاشی مراجعه میکنند، واقعا خودرویشان نیازی به آن ندارد. در اصل اکثر این خودرو ها باید خدمات صافکاری در تهران برایشان انجام شود. صافکاری با دستگاه شما را از نقاشی کردن خودرو و اینکه خودرو دچار رنگ شود، بی نیاز میکند. اما زمانی که این تصادفات شدید تر شوند، نیاز آن ها به صافکاری و نقاشی در تهران بیشتر میشود. در این قسمت قصد داریم به توضیحات نقاشی خودرو در تهران بپردازیم.

نقاشی خودرو چیست؟

نقاشی ماشین

نقاشی خودرو یکی از انواع خدمات استار لوکس است. این قسمت مخصوص خودرو های است که کارشان با صافکاری بی رنگ انجام نمیشود. و حتما بعد از انجام خدمات صافکاری به روش سنتی به رنگ نیاز دارند. درست است که متخصص همیشه باید سعی کند که خودرو را بی رنگ دربیاورد. اما واقعا در بعضی موارد امکانش وجود ندارد. در این شرایط مجبور هستیم افت قیمت خودرو را به جان بخریم و خودرو را رنگ کنیم. در ادامه نیز در مورد اینکه چه خودرو های نیاز پیدا میکنند به رنگ شدن حرف میزنیم.

چه خودرو های نیاز به رنگ و صافکاری سنتی پیدا میکنند؟

زمانی که خودروی به استار لوکس مراجعه میکند، ابتدا متخصصین آن را بررسی میکنند. اگر خودرو صدمه زیادی ندیده باشد، در این صورت از صافکاری بی رنگ استفاده میکنند. ولی اگر صدمه زیاد باشد یا رنگ خودرو ریخته باشد داستان به شکا دیگری خواهد بود. در این شرایط باید از صافکاری سنتی استفاده نمود و خودرو را نقاشی کرد. نقاشی خودرو در تهران یکی از حساس ترین قسمت های کار برای شماست. حتی تشخیص اینکه خودرو شما به نقاشی خودرو نیاز دارد یا صافکاری pdr بسیار مهم است.

بتونه کاری چیست؟

بتونه کاری

بتونه کاری یک مرحله پیش از نقاشی خودرو است. قبل از مرحله نقاشی خودرو، نیاز هست که شما از تمام ایرادات مربوط به بدنه خودرو را بگیرید. یعنی بدنه خودرو نباید دارای هیچ قُری یا شکستگی و یا پارگی باشد. پس از این مرحله به سراغ بتونه کاری میرویم. بدنه خودرو باید کاملا ترمیم شده باشد تا مشکلی در رنگ به وجود نیاید. در این قسمت با بتونه کاری ایرادات رفع شده و خودرو دارای هیچ مشکلی نیست. با انجام بتونه کاری، تمام سطح خودرو یک دست و آماده رنگ زنی میشود. اگر در این مرحله ایرادی باشد با لیسه گیری، متخصص مشکل را رفع میکند. اگر اینکار به درستی انجام نشود بعد ها در رنگ خودرو دچار دو دستگی و پستی و بلندی ایجاد میشود. پس از انجام کامل این مرحله به سراغ نقاشی خودرو میرویم که مرحله بسیار حساسی است. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیسه گیری به صفحه لیسه گیری در تهران مراجعه کنید.

نقاشی بدنه خودرو:

نقاشی بدنه خودرو

در این مرحله پس از انجام مرحل قبل، متخصص اقدام به ایجاد یک ترکیب مناسب برای رنگ خودرو مینماید. متخصص باید با اطلاع از اینکه رنگ خودرو پس از مدتی تغییر رنگ میدهد، اقدام به انتخاب نوع رنگ کند. متخصص باید دقت کند رنگی که انتخاب میکند، رنگ فابریک خود بدنه خودرو باشد. پس از انتخاب یک رنگ مناسب حالا نوبت به رنگ زنی خودرو میرسد. متخصص باید حالا با ابزار آلات مخصوص خود، رنگ را به درستی روی تمام بدنه وارد کند. پس از وارد کردن رنگ روی بدنه خودرو، باید منتظر خشک شدن آن بود. وقتی که رنگ خشک شد حالا متخصص اقدام به پولیش کردن و واکس کردن خودرو مینماید.

اهمیت واکس و پولیش در نقاشی خودرو :

پولیش بعد از نقاشی

یکی دیگر از بخش های بسیار مهم در نقاشی خودرو در تهران، واکس و پولیش خودرو میباشد. پس از اینکه رنگ خودرو خشک شد، برای صاف شدن بدنه خودرو از واکس و پولیش خودرو استفاده میکنیم. در این مرحله برای یک دست شدن و اینکه کوچک ترین مشکلی روی بدنه خودرو نباشد، اقدام به پولیش میکنیم. سپس برای مقاوم تر شدن بدنه خودرو از واکس خودرو استفاده میکنیم. اگر در مورد واکس و پولیش خودرو نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، از طریق صفحات زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نقاشی قطعات داخلی خودرو:

یکی دیگر از انواع خدمات که زیر مجموعه نقاشی بدنه خودرو است، نقاشی قطعات داخلی خودرو میباشد. ما در نقاشی قطعات خودرو، تمامی اجزای مربوط به بدنه خودرو را رنگ میکینم. از این انواع میتوان به تمامی درب ها، سپر عقب و جلو و… را نام برد. نقاشی قطعات داخلی خودرو نیز یکی از اجزای مهم در کار ما میباشد. شاید این دسته از خدمات نسبت به بدنه خودرو کار سخت تری نداشته باشد. اما نقاشی قطعات خودرو نیز نقش بسیار تعیین کننده ای در قیمت خودرو شما دارد. شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از میزان افت قیمت در تصادفات به صفحه تشخیص رنگ خودرو در تهران مراجعه کنید.

لوازم نقاشی خودرو:

نقاشی قطعات داخلی خودرو

  • بتونه
  • رنگ فابریک خودرو
  • سنباده
  • اسپری کننده رنگ
  • جلا دهنده
  • دستگاه پرداخت
  • و چندین دستگاه تخصصی دیگر

آموزش صافکاری و نقاشی:

همانطور که میدانید، اینکار بسیار تخصصی است و از هر کسی بر نمیاید. پیشنهاد ما به شما این است اگر فقط قصد دارید خودروی خود را نقاشی کنید، بیخیال این آموزش شوید. اما اگر قصد دارید در زمینه صافکاری و نقاشی خودرو به صورت تخصصی فعالیت کنید، استارلوکس در خدمت شماست. در حال حاضر هیچ دوره فعالی در مورد نقاشی خودرو وجود ندارد. ولی اگر قصد دیدن این آموزش را دارید، شما باید ابتدا پیش نیاز آن که یک دوره تخصصی  در استار لوکس هست را بگذرانید. این دوره یک دوره جامع تخصصی شامل واکس، پولیش، احیای رنگ و سرامیک خودرو میباشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این آموزش به صفحه آموزش خدمات خودرو در تهران مراجعه کنید.

انجام بهترین خدمات دیتیلینگ خودرو در تهران توسط استارلوکس.

اهمیت انتخاب صافکاری و نقاشی در تهران:

آموزش

یکی از مسائل بسیار مهم در زمینه نقاشی خودرو، بحث صافکاری و نقاشی در تهران است. با توجه به شلوغی و بزرگی شهر تهران باید بسیار در انتخاب صافکار و نقاش خودرو خود حساس باشید. اگر فردی بی تحربه و غیر متخصص خودرو شمارا تعمیر کند، ممکن است بعد ها دچار مشکلاتی نظیر دو دسته رنگ و… شوید. این دسته از مشکلات صدمات آسیب ناپذیری به خودرو شما میزند و ارزش خودرو را بسیار پایین میاورد. پس همیشه در انتخاب متخصص برای خودریتان حساس باشید. مرکز خدمات خودرویی استارلوکس با توجه به سال ها فعالیت در زمینه خدمات خودرو در تهران، یک مرکز معتبر است. همچنین پیشنهاد استارلوکس برای خدمات صافکاری و نقاشی شما، استفاده از خدمات صافکاری بدون رنگ استارلوکس است.

قدم پایانی:

پس از انجام تمامی این مراحل خودرو شما آماده شده است. اما از این پس با توجه به اینکه خودرو شما دچار رنگ شده، باید بیشتر مواظب باشید. ما در این مطلب به نقاشی خودرو در تهران پرداختیم و درباره بتونه کاری و نقاشی بدنه خودرو صحبت کردیم. همچنین در مورد اهمیت صافکاری و نقاشی در تهران به بحث پرداختیم. از شما عزیزان میخواهیم که در انتخاب متخصص خود بسیار دقت کنید. ما سال هاست که در زمینه نقاشی بدنه خودرو در خدمت شما عزیزان هستم.

شما عزیزان میتوانید از طریق شما های زیر برای مشاوره رایگان از متخصصین یا رزرو خدمات، با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید. همینطور میتوانید با دنیال کردن پیچ اینستاگرام ما از نمونه کار ها و اخبار روز ما مطلع شوید.


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE


رزرو