شماره تماس:9449246-0912

احتمالا برای شماهم پیش آمده که خودروی دوست داشتنی شما با خط و خش مواجه شود. یکی از راه های خوب برای از بین بردن این خط و خش ها، خدمات لیسه گیری حرفه ای در تهران است. لیسه گیری یک عمل بسیار تخصصی برای گرفتن خط و خش های خودرو است. پوسته بدنه خودرو از سه لایه فلز تشکیل شده است. اگر فقط لایه اول خودرو مورد آسیب قرار گرفته باشد، به آن خراش سطحی میگویند. این نوع از خراش ها با خدمات پولیش خودرو در تهران درست میشوند. اما اگر خودرو دچار آسیب در لایه های دیگر شده باشد، خراش عمیق است و باید لیسه گیری در تهران انجام شود. اگر با خواندن این مقاله به دنبال انواع خدمات لیسه گیری در غرب تهران هستید، به استارلوکس مراجعه کنید.

لیسه کشی

لیسه گیری حرفه ای در تهران:

لیسه گیری برای ترمیم کردن هر نوع خراش است. بعضی از خراش ها به رنگ خودرو آسیب میرساند و باعث خسارت میشود. اگر به سرعت برای لیسه گیری حرفه ای اقدام نشود، نقاشی مجدد برای ناحیه آسیب دیده نیاز است.  متخصصان با چند مرحله خراش ها را ترمیم میکنند. در مرحله اول خراش را با شوینده های مخصوص می شویند و آن را زیر نور فرابنفش یا زیر نور آفتاب قرار می دهند. زمانی که مساحت و عمق خراش زیر نور آفتاب یا نور فرابنفش مشخص شد، برای پر کردن محل خراش دیده از بتونه های سنگی و رنگ های خشک شده استفاده میکنند.

پس از اینکه بدنه خودرو رنگ را جذب خود کرد، نوبت میرسد به لیسه گیری حرفه ای. متخضض های استارلوکس در این مرحله با لیسه های مخصوص استفاده میکنند تا رنگ های اضافه در خراش را از بین ببرند. بعضی از صافکاری ها اینکار را نمیکنند و با استفاده از پولیش این رنگ را پخش میکنند. پخش کردن این رنگ ها باعث کدر شدن رنگ دور خراش میشود و خودرو ظاهر خوبی به خود نمیگیرد. اگر به دنبال یک خدمات خوب و با کیفیت لیسه گیری در غرب تهران هستید، قطعا استارلوکس بهترین گزینه برای شما است.

لیسه گیری حرفه ای در تهران

اعوال تاثیر گذار روی خدمات لیسه گیری تخصصی در تهران؟

قیمت های مختلف و گوناگونی در استان تهران از پایین شهر تا بالا شهر داده میشود. این قیمت ها نه نشان دهنده کیفیت کار هستند نه صداقت آن ها. اما به صورت کلی این قیمت ها در شهر تهران به مشتریان داده میشوند. اگر به دنبال یک قیمت مناسب و کیفیت خوب هستید، استارلوکس بهترین گزینه برای خدمات لیسه گیری در غرب تهران است. همچنین عوامل تاثیر گذار روی قیمت لیسه گیری حرفه ای در تهران شامل موارد تاثیر گذار زیر است:

  • مدل خودرو
  • رنگ بدنه خودرو
  • مساحت خراش بدنه خودرو
  • مدتی که از به وجود آمدن خراش می گذرد
  • عمق خراش بدنه خودرو

آیا لیسه گیری همان رنگ است؟

لیسه گیری رنگ نیست اما به شرطی رنگ نیست که بتونه کاری روی بدنه خودرو انجام نشود. بتونه سنگی و رنگ خشک موادی هستند که ترمیم خط و خش ها استفاده میشوند. سرعت استارلوکس در انجام خدمات لیسه گیری بسیار بالا است و این خدمات به سرعت انجام میشود. خدمات نقاشی خودرو در تهران استارلوکس بسیار متفاوت با خدمات لیسه گیری تخصصی در تهران است که در استارلوکس انجام میشود. البته این نوع از خدمات هم دارای کیفیت بسیار قالب قبولی هستند که در استارلوکس استفاده میشوند. پس خدمات لیسه گیری تخصصی بسیار با خدمات نقاشی خودرو متفاوت هستند. استارلوکس یک مرکز خدمات خودرو در تهران است که بسیار در انجام اینکار دقت. ما افتخار داریم که یکی از بهترین خدمات لیسه گیری در غرب تهران را ارائه میدهیم.

لیسه کشی

مرحله بعد از لیسه گیری تخصصی در تهران:

خب وقتی میرسیم به مرحله اخر میریم سراغ پولیش ناحیه لیسه گیری شده. همچنین خدمات پولیش خودرو در تهران هم به خشگیری خودرو کمک میکند. ما باید قبل از پولیش حتما مطمئن شویم که بدنه خودرو کاملا سالم است. اگر بدنه خودرو سالم نباشد، ممکن است مشکلات متعددی برای خودرو پیش بیاید. البته در این حالت هم لیسه گیری انجام میشود ولی به صورتی دیگر. مثلا اگر شما پس از تصادف شما از خدمات صافکاری pdr استفاده کرده باشید بسیار بهتر است. تا اینکه خودرو شما قبلا دچار رنگ شده باشد و مجبور باشید از خدمات نقاشی خودرو در تهران استفاده کنید.

به صورت کلی پیشنهاد میشود پس از خدمات لیسه گیری از خدماتی نظیر سرامیک خودرو در تهران هم استفاده کنید. اینکار باعث میشود رنگ خودرو شما بیشتر بدرخشد و با ایجاد یک لایه محافظتی دیر تر دچار عیب و ایرادات در بدنه شود. همچنین شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاع در مورد مزایای سرامیک بدنه خودرو به این مقاله مراجعه کنید. از دیگر خدماتی که برای نو شدن بدنه خودرو استفاده میکنند، صفرشویی است. خدمات صفرشویی در تهران استارلوکس، جز بهترین خدمات است که میتوانید از آن نیز استفاده کنید.

لیسه گیری تخصصی در تهران

چه زمانی به لیسه گیری نیاز داریم؟

همانطور که گفتیم لیسه گیری حرفه ای در تهران، برای پر کردن خط و خش بدنه خودرو است. عمق و اندازه خط و خش اصلا مهم نیست و هر نوع خط و خشی را که روی بدنه خودرو است را میتوان با لیسه گیری از بین برد. وقتی خط یا خش را روی بدنه خودرو دیده میشه باید سریع به ترمیم آن اقدام کنید. وقتی شما خودرو خود را به استارلوکس میسپارید خیالتان راحت است. پس شما زمانی که خودرویتان دچار خط و خوش شد برای بررسی به استارلوکس مراجعه میکنید. متخصصین استارلوکس پس از بررسی مشکل روی خودرو، به شما میگویند که باید از لیسه گیری تخصصی در تهران استفاده کنید یا خیر.

خدمات لیسه گیری در تهران

قدم پایانی:

در این مقاله در مورد، انواع خدمات لیسه گیری در غرب تهران پرداختیم. همچنین در مورد عوامل تاثیر گذار روی قیمت لیسه گیری تخخصی در تهران صحبت کردیم. حال شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات لیسه گیری در تهران به این صفحه مراجعه کنید. همچنین میتوانید برای پرسش سوالات خود از طریق راه های ارتباطی زیر با استارلوکس ارتباط برقرار کنید. استارلوکس بی وقفه در خدمت شما عزیزان است. ما یک خدمات لیسه گیری حرفه ای در تهران را به مشتریان خود عرضه میکنیم. استارلوکس منتظر شماست.

همراه با استارلوکس، طهران را زیباتر کنیم…


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!