شماره تماس:9449246-0912

لیسه گیری در تهران

لیسه گیری در تهران

رزرو


یکی از روش های ترمیم خراش ها عمیق خودرو لیسه گیری است. زمانی که خودرو شما دچار خراشی شده که به رنگ آن هم آسیب رسیده است، از لیسه گیری استفاده میکنیم. هر بدنه خودرو از 3 قسمت و لایه تنشکیل شده است. زمانی که بدنه خودرو دچار آسیب شود، متخصصان استارلوکس بررسی میکنند که کدام از این لایه ها آسیب دیده است. اگر فقط لایه اول دچار آسیب شده باشد، این آسیب با یک پولش ساده حل میشود. اما اگر لایه های دوم یا سوم دچار این آسیب شده باشند باید از لیسه گیری استفاده کرد. مرکز خدمات خودرویی استارلوکس یک مرکز معتبر لیسه گیری در تهران است. ما به خوبی ترمیم بدنه خودرو شما را در لیسه گیری خودرو انجام میدهیم.

لیسه کشی بدنه خودرو

زمان لیسه گیری:

فرض کنید که در خیابان های شلوغ تهران پشت ترافیک ایستاده اید. زمانی که رو به جلو در حال حرکت هستید، یک خودرو بی هوا جلوی شما میپیچد. در آن لحظه ممکن است متوجه نشوید ولی بعد از آن متوجه یک خراش ناجور روی خودروی خود میشوید. در این لحظه به شدت از آسیبی که به خودرو شما رسیده است ناراحت میشوید. اما خیلی نگران مسئله نباشید و جای دست دست کردن سریعا به یک مرکز خدماتی خودرو مراجعه کنید. مسئله ترمیم رنگ بدنه خودرو بسیار مهم و حیاتی است. هر چه این زمان بیشتر شود ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به خودرو شما وارد شود. هر چند ما در مجموعه استارلوکس باتوجه به تخصص و کیفیت موادی که مصرف میکنیم، این خطرات به حداقل میرسد. یکی از انواع خدمات استارلوکس، خدمات صافکاری بدون رنگ است.

ترمیم بدنه خودرو:

ترمیم بدنه خودرو

خودرو شما پس از مراجعه به استار لوکس، زیر نظر متخصصین تحت بررسی قرار میگیرد. ما در استار لوکس با استفاده از نور فرا بنفش و دستگاه های مخصوص، میزان خسارت وارد شده را مشخص میکنیم. پس از این کار اقدام به ترمیم بدنه خودرو شما با ابزار آلات روز دنیا میکنیم. ابتدا محل خراش داده شده را با مواد مخصوص تمیز خواهیم کرد. سپس با یک رنگ خشک محل ایجاد خراش را پر میکنیم. بعد از آن با استفاده از مواد و ابزار ها اقدام به لیسه گیری خودرو میکنیم. در خیلی از موارد دیده شده که، تعمیرکار بدنه خودرو، از لیسه گیری یا لیسه کشی استفاده نمیکند. و فقط به یک ترمیم ساده کفایت میکند. اینکار بسیار اشتباه است و بعد از مدتی خودرو دوباره دچار ایراد و مشکل میشود. پس از انجام این مراحل به سراغ پولیش خودرو میرویم.

چگونگی لیسه گیری:

ما پس از تشخیص میزان خراشیدگی خودرو اقدام به لیسه گیری میکنیم. در این مرحله ما با استفاده از رنگ های خشک و بتونه محل خراشیدگی را کاملا پر میکنیم. ما پس از انجام این مرحله به سراغ لیسه گیری یا لیسه کشی خودرو میرویم. این مرحله نیاز به ظرافت بالای برای درست انجام شدن کار روی بدنه خودرو دارد. پس از سفت شدن رنگ خشک شده همراه با بتونه روی خراشیدگی بدنه خودرو، باید از لیسه استفاده کنیم. ما با استفاده از باکیفیت ترین و مرغوب ترین لیسه های نرم اینکار را بر روی خودروی شما انجام میدهیم. در صورتی که در زمان بندی لیسه گیری و ظرافت کار دقت نشود، ممکن است رد خراش ها بر روی خودرو به جای بماند. ما در استارلوکس با انجام خدمات لیسه گیری در تهران اینکار را به درستی و ظرافت کامل برای شما انجام میدهیم.

حالا بریم یه ویدیو خفن از لیسه گیری خودرو النترا ببینیم. واقعا ببینید چه بلای سر خودرو اوردن و استارلوکس چیکار میکنه باهاش.

اهمیت پولیش خودرو پس از لیسه گیری:

لیسه کشی خودرو

پس از آنکه ترمیم بدنه خودرو به خوبی انجام شد، نوبت به پولیش بدنه خودرو میرسد. این مرحله برای ثابت شدن لیسه گیری بسیار دارای اهمیت میباشد. پس از اتمام ترمیم بدنه خودرو، ما با استفاده از پولیش های نرم، محل خراش را پولیش میکنیم. این مرحله مثل مرحله قبل نیاز به ظرافت و تخصص دارد. ما در این مرحله پس از اینکه سطح خراشیدگی کاملا خشک شد، ماده پولیش را روی بدنه خودرو میکشیم. نوع این پولیش نرم است و باید با رنگ خودرو شما مطابقت داشته باشد. دلیل اهمیت مطابقت آن با رنگ خودرو اصطلاحا دو دسته نشدن رنگ خودرو است.

خیلی از مراکز خودرویی از بسیاری از این مراحل صرفه نظر میکنند. دلیل خیلی از پایین بودن قیمت ها هم همین موضوع است. اهمیت ندادن به کیفیت کار باعث خیلی از مسائل خواهد شد که برخی از آن ها نیز جبران ناپذیر هستند. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس به این مسئله بسیار اهمیت میدهیم و کیفیت اولویت ما است. ضمن رعایت کیفیت، اصول و ظرافت کار، قیمت انجام اینکار نسبت به اکثر مراکز خدماتی در استارلوکس پایین تر است.

پولیش خودرو

پولیش خودرو

مزایای لیسه گیری:

لیسه گیری خودرو با رنگ کردن آن متفاوت است. در صفحه صافکاری PDR در مورد افت قیمت خودرو با شما عزیزان صحبت کردیم. اگر عملیات لیسه گیری روی خودروی شما انجام شود با رنگ کردن آن بسیار متفاوت است. تاثیری که به نسبت رنگ شدن خودرو روی افت قیمت میگذارد بسیار بیشتر از لیسه گیری است. ما در لیسه گیری خودرو باتوجه به امکانات و تخصصمان در استارلوکس، تقریبا خودرو را بی رنگ در می آوریم. این یکی از نکات مهمی است که بسیاتر باید به آن توجه شود. همچنین زمانی که به ما برای لیسه گیری مراجعه میکنید، ما خودرو را پولیش هم میکنیم. همچنین در صورت درخواست شما از خدمات دیگر نیز بر روی خودرو استفاده خواهیم نمود.

برای اطلاع از سایر خدمات خودرو به این صفحه مراجعه کنید: خدمات خودرو در تهران

 

معایب لیسه گیری:

لیسه کشی خودرو

لیسه کشی خودرو

خب همانطور که بالا تر به آن اشاره کردیم، لیسه گیری در تهران نیز دارای معایبی هست. با توجه به ازدحام مراکز خدماتی در شهر بزرگ تهران، قیمت های نجومی و بسیار پایینی را میبینیم. این اختلاف قیمتی بسته به تخصص، جای آن مرکز خدماتی و وجدان کاری متخصصان برمیگردد. همچنین یکی دیگر از معایب آن نیز کم گذاشتن بعضی از مراکز خدمات خودرویی است. خیلی ها برای پایین اوردن قیمت خود، از کیفیت کاری خود کم میکنند. اینکار ممکن است همان موقع خودش را نشان ندهد، اما قطعا با گذشت زمان خود را نشان میدهد. همچنین بعضی ها نیز با کم کردن کیفیت کاری خود، ممکن است از لیسه گیری و ظرافت در کار و همچنین از پولیش کردن جلوگیری کنند.

در انتخاب مرکز خدمات خودرویی خود بسیار دقت کنید. خودروی شما با سمبل کردن و کم گذاشتن در کار ممکن است دچار افت قیمتی زیادی شود. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس از صفر تا صد کار را به رعایت تمام نکات ظریف انجام میدهیم. شما میتوانید همین حالا با تماس با ما از تمامی خدمات ما مطلع شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرامیک خودرو در تهران به این صفحه مراجعه کنید.

چگونه خودمان لیسه گیری را انجام دهیم:

انجام خدمات لیسه کشی خودرو، یکی از مهم ترین بخش ها برای هر متخصص است. در واقع این بخش، یک بخش تخصصی است که بیشتر از هر چیزی نیاز به تجربه متخصص دارد. همچنین فوت و فن کار است که آن را دقیق تر و درست تر میکند. در اصل شما با نداشتن تجربه کافی در زمینه لیسه کشی و همچنین رعایت نکردن فوت وفن کار، خودرو را دچار مشکلات فراوانی کنید. همانطور که میدانید هر کاری یک متخصص دارد که از آن کار رزق و روزی کسب میکند. پس اینکار به قدری راحت نیست تا خودتان از پس آن بر بیاید. ولی اگر قصد آموزش دارید قسمت بعدی را حتما مطالعه کنید.

اگر شما هم بسیار به خودروی خود اهمیت میدهید، حتما به صفحه فیس لیفت لندکروز مراجعه کنید.

خدمات خودذو

آموزش لیسه گیری :

آموزش لیسه گیری خودرو همانگونه که در مطالب قبل گفتیم کاری است که نیاز به متخصص دارد. شایدشما هم قصد دارید متخصص در این زمینه باشید و اینکار را به صورت تخصصی انجام دهید. ما با سال ها تجربه در زمینه کاری خود اقدام به راه اندازی مرکز آموزشی کرده ایم. شما عزیزان میتوانید برای آموزش دیدن در هر زمینه ای با ورود به صفحه آموزش خدمات خودرو در تهران اقدام به آموزش دیدن کنید. البته آموزش لیسه گیری هنوز در مرکز آموزشی ما قرار نگرفته است ولی در برنامه ریزی آموزشی ما قرار دارد. پس مارا دنبال کنید تا به زودی از آموزش لیسه گیری در تهران نیز با خبر شوید.

آموزش لیسه گیری

آموزش لیسه گیری

قدم پایانی:

ما در این مطلب سعی کردیم تمامی تجربیات خود را در اختیار شما عزیزان بگذاریم. همچنین وقتی از معایب کار لیسه گیری در تهران گفتیم تماما درد و دل های شما عزیزان بود. خیلی از شما ممکن است در مورد خدمات مختلف خودرویی خود با مراجعه به مراکز اشتباه، دچار زیان شوید. ما در این مطلب در مورد لیسه گیری خودرو و معایب و مزایای آن صحبت کردیم. همچنین در مورد اهمیت پولیش خودرو پس از لیسه گیری حرف زدیم. شما عزیزان میتوانید از طریق شماره های که این زیر گذاشته شده یا از طریق فرم پایین صفحه از متخصصان ما راهنمایی بگیرید. همچنین میتوانید از طریق فرم زیر یا شماره های تماس به صورت آنلاین اقدام به رزرو خدمات خودرویی خود کنید.

همچنین شما عزیزان میتوانید با رفتن به صفحه نمونه کار ها، سایر نمونه کار های استار لوکس را مشاهده کنید. همچنین میتوانید با دنیال کردن پیچ اینستاگرام ما از نمونه کار ها و اخبار روز ما مطلع شوید.

همراه با استار لوکس، به زیباتر شدن طهران کمک کنید…


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE


رزرو