شماره تماس:9449246-0912
پولیش مایعی است که با لایه برداری از رنگ خودرو؛ خط و خش ‌های ایجاد شده بر روی آن را از بین می ‌برد. پولیش حاوی مقداری واکس است تا پس از لایه‌ برداری هم درخشندگی رنگ را افزایش دهد. به‌ واقع پولیش ‌ها بر خلاف واکس برای خودرو‌ ها یی که مدتی از ساخت آن‌ ها گذشته استفاده می ‌شوند. از پولیش به منظور رفع خراش های عمیق ایجاد شده روی رنگ بدنه خودرو استفاده می کنند. به طور کلی قسمت های خودرو؛ که از مواد پولیش برای رفع خط و خش یا ماتی بر روی آن ها می توان استفاده کرد. بدنه، شیشه، چراغ خودرو، رینگ، قسمت ‌های پلاستیکی، قسمت ‌های فلزی دیگر هستند. پولیش ‌ها را می ‌توان هم به ‌طور دستی؛ با یک پارچه نرم و هم با استفاده از دستگاه بافر (پولیش برقی) استفاده نمود. ما در این بخش به قیمت انواع پولیش خوردو میپردازیم.

بنر تماس

مزایای پولیش آنلاین خودرو

پولیش کشیدن خودرو به درستی انجام گیرد، روح تازه‌ ای در بدنه‌ ی خودرو دمیده می ‌شود. در واقع شستن مداوم خودرو  برای حفظ زیبایی آن کفایت نمی‌ کند. پولیش کردن خودرو باعث از بین رفتن خط و خش می ‌شود؛ و رنگ خودرو را جلا می ‌بخشد. هر چه قدر که پوست انسان برای صاف و شفاف ماندن به نگهداری نیاز دارد. رنگ خودرو نیز برای جلوه بیشتر به پولیش و واکس نیازمند است. از ابتدایی‌ترین کار‌هایی که برای پولیش کردن با دستگاه یا به صورت دستی باید انجام دهید؛ انتخاب پد و پولیش مناسب است. در انتخاب نوع پولیش بهتر است از پولیش هایی استفاده کنید؛ که شامل کم ترین میزان مواد چربی مثل سیلیکون و پارافین باشد. رنگ ‌های تیره طلب می ‌کنند پد‌ های سخت‌ تر برای رنگ‌ های روشن مناسب هستند. با توجه به این ویژگی ها می شود به قیمت انواع پولیش خودرو پی برد.

بسیاری از محصولات ارزان قیمتی که به عنوان پولیش فروخته و یا شناخته می‌ شوند. تنها واکس‌ هایی هستند که به واسطه داشتن مواد چرب در فرمولاسیون خود هیچ گونه لایه برداری انجام نمی ‌دهند. در بازار داخل ایران هم موجود و مورد استفاده باشند. پس توجه داشته باشید ترتیب معرفی برند‌ ها بر اساس بهتر بودن یا معروف‌ تر بودن آن‌ ها نیستند. از پولیش هایی که سیلیکون فیری و بدون مواد چرب هستند. استفاده شود تا آسیب ها به طور کامل حذف شوند. پولیش های زبر ماشین به دلیل خاصیت پرداخت بالا را تا حدودی مات خواهد کرد.

قیمت انواع پولیش خودرو

پد و مواد پولیش خودرو استارلوکس

در انتخاب نوع پولیش بهتر است از پولیش هایی استفاده کنید؛ که شامل کم ترین میزان مواد چربی مثل سیلیکون و پارافین باشد. پولیش ماشین با برداشتن یک لایه نازک از جرم روی رنگ بدنه، خط و خش ‌ها را از بین می ‌برند. اکثر تولید کنندگان مواد پولیش خودرو توصیه می‌ کنند. به منظور از بین بردن خط و خش‌ ها، چند لایه پولیش را با فشار کم روی بدنه خودرو بکشید. از پولیش هایی که سیلیکون فیری و بدون مواد چرب هستند. استفاده شود تا آسیب ها به طور کامل حذف شوند. قیمت انواع پولیش متفاوت است. برند معتبر و جنس کالا نرم و کاربردی و قابل رقابت با بسیاری از کالا های مشابه است. پولیش خط و خش های جزیی رو به خوبی محو می کند. ولی رنگ اطراف آن را یک پرده روشن تر می کند. پولیش فاقد سیلیکون یا هرگونه مواد چرب پر کننده باشند.

پولیش ماشین با برداشتن یک لایه نازک از جرم روی رنگ بدنه، خط خش‌ها را از بین می ‌برند. در بخش های قبلی نحوه صحیح پولیش کردن ماشین به طور کامل توضیح داده شده است. از ابتدایی‌ ترین کار‌ هایی که برای پولیش کردن با دستگاه یا به صورت دستی باید انجام دهید. انتخاب پد و پولیش مناسب است. از پولیش هایی که سیلیکون فیری و بدون مواد چرب هستند. استفاده شود تا آسیب ها به طور کامل حذف شوند. شستن مداوم خودرو  برای حفظ زیبایی آن کفایت نمی‌ کند. قیمت پولیش خودرو را می توان صورت مجزا بستگی کرد.

رزرو آنلاین پولیش خودرو

رزرو آنلاین پولیش خودرو استارلوکس

استار لوکس در راستای جلب نظر هر بیشتر شما مشتری عزیز خدمت جدیدی را پایه گذاری کرده است. که آن رزرو آنلاین برخی خدمات خودرویی از جمله پولیش خودرو است.  در این خدمت می توانید قیمت انواع پولیش را به صورت آنلاین مشاهده نمایید. پولیش بدنه خودرو مایعی است که بر روی سطوح رنگ شده بدنه خودرو. برای از بین بردن خط و خش‌ ها و آلودگی‌ ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. پولیش خودرو را می توان به صورت آنلاین سفارش دهید. قیمت پولیش خودرو را می توانید بررسی کنید. اکثر تولید کنندگان مواد پولیش خودرو توصیه می‌ کنندٰ. به منظور از بین بردن خط و خش‌ ها، چند لایه پولیش را با فشار کم روی بدنه خودرو بکشید. برای رزرو آنلاین پولیش خودرو می توانید به سادگی وارد سایت استار لوکس شوید. از پولیش به منظور رفع خراش های عمیق ایجاد شده روی رنگ خودرو استفاده می کنند.

به طور کلی قسمت های خودروٰ که از مواد پولیش برای رفع خط و خش یا ماتی بر روی آ نها می توان استفاده کرد. قیمت انواع پولیش با توجه کیفیت آن ها متفاوت است. که در سایت استار لوکس می توانید آن ها را مشاهده کنید. از جمله قسمت های خودرو که نیاز به پولیش شدن دارد می توان بهٰ بدنه، شیشه، چراغ خودرو، رینگ، قسمت‌های پلاستیکی، قسمت‌های فلزی دیگر اشاره کرد. لازم به توضیح است که پولیش های زبر ماشین می باشدٰ به دلیل خاصیت پرداخت بالا پس از استفاده سطح رنگ را تا حدودی مات خواهد کرد.

قیمت انواع پولیش

قیمت انواع پولیش خودرو

پرداخت آنلاین برای رزرو خدمات پولیش خودرو را در سایت استار لوکس را به تازگی راه اندازی کرده ایم. این کار یعنی پرداخت آنلاین مزایای زیادی برای شما دارد. از جمله آن که با هزینه کمتر می توانید نسبت به مراجعه حضوری خدمات پولیش خودرو را دریافت کنید. چرا که با پرداخت آنلاین می توانید  با ۳۰٪ تخفیف خدمات پولیش خودرو را دریافت نمایید. پولیش ماشین با برداشتن یک لایه نازک از جرم روی رنگ بدنه، خط و خش‌ها را از بین می ‌برند. هولوگرام های ایجاد شده بر اثر پولیش کاری غیر اصولی را نیز از بین می برد. هولوگرام های ایجاد شده بر اثر پولیش کاری غیر اصولی را نیز از بین می برد. پرداخت آنلاین برای شما این استٰ در سریع ترین زمان ممکن می توانید نسبت به این کار اقدام کنید. برای همین با قیمت انواع پولیش می توانید سریع تر این خدمت را دریافت کنید.

کمترین قیمت پولیش خودرو

با کمترین قیمت پولیش خودرو کنید!

در کنار اطلاع از قیمت پولیش رزرو آنلاین می توانید خارج از نوبت خدمت دریافت کنید. هولوگرام های ایجاد شده بر اثر پولیش کاری غیر اصولی را نیز از بین می برد. واکس خودرو در دو نوع مایع و چسبی در بازار موجود است. در حالی‌ که برخی از آن‌ها واکس طبیعی هستند ولی اکثر آن ‌ها از مواد مصنوعی ساخته می‌ شوند. واکس به علت ایجاد یک لایه در میان رنگ بدنه و عواملیٰ مانند روغن و نمک، زنگ زدگی را به تعویق می‌ اندازد. پولیش خودرو مایعی بوده که برای حذف خط و خش و آلودگی از روی سطوح رنگ شده استفاده می ‌شود. پولیش را می ‌توان توسط دست و یا یک دستگاه پولیش برقی با استفاده از یک پارچه نرم استفاده کرد. واکس پولیش فرایندی شبیه به پولیش داردٰ ولی فقط بدنه را براق می کند اما لایه ای از رنگ را بر نمی دارد.

مطلب پیشنهادی: پولیش خودرو چیست؟

ضمانت خدمات و قیمت پولیش

ضمانت خدمات و قیمت پولیش در استارلوکس

وقتی شما رزرو آنلاین پولیش خودرو را انجام دهید ضمانت دریافت خواهید کرد. برای همین از نظر کیفیت خدمات خیال شما راحت باشد. در حالی ‌که واکس خودرو و پولیش هر دو برای براق شدن بدنه اتومبیل استفاده می‌ شودٰ ولی نحوه عملکرد آن‌ ها متفاوت است. که به این جزئیات پرداخته ایم. به صورت کلی انتخاب میان واکس و پولیش بستگی به خودرو و هدف مالک آن دارد. با رزرو آنلاین پولیش خودرو قیمت پولیش خودرو را خواهید دید. اگر می‌ خواهید رنگ خودرو در وضعیت کنونی باقی بماند، تنها به واکس نیاز دارید. علاوه بر بدنه خودرو، می ‌توان از واکس و پولیش برای کابین نیز استفاده کرد، که البته با نمونه ‌های مورد استفاده برای بدنه خودرو متفاوت هستند. بیشتر متخصصین پیشنهاد می ‌کنند. که هر دو هفته یک بار باید خودرو شسته شود و در طول سال به آن به عنوان یک قاعده کلی نگاه کرد.

قیمت پولیش خودرو

در سریع ترین زمان

یکی از مزیت های رزرو آنلاین پولیش خودرو این است که در سریع ترین زمان ممکن بتوانید این خدمت را دریافت کنید. پولیش یک نوع وسیله ساینده است که شبیه سنباده عمل می کند. زمانی که قصد براق کردن خودرو و از بین بردن خراش های آن را دارید. در حقیقت یک لایه از سطح رنگ را از بین می برید. پولیش ها بر اساس قدرت لایه برداری تقسیم می شوند و هرچقدر میزان قدرت پولیش بالا تر باشد. در صورت فاقد این مواد بودن ، آسیب ها به طور کلی از بین می روند. به طور کلی برای قیمت پولیش خودرو و رزرو آنلاین پولیش خودرو با توجه به مزایایی که برای آن بر شمردیم. می توانید به سایت استار لوکس مراجعه کنید.

Click to rate this post!

تمامی خدمات خودرو به صورت چکی و فقط با 40 درصد پیش پرداخت!

X