شماره تماس:9449246-0912
تقریبا همه ما با سیستم های کی لی آشنایی داریم. سیستم کیلس، یک نوع از خدمات استار لوکس است. ما در کنار خدماتی مثل صافکاری در تهران و سرامیک خودرو در تهران، خدمات سیستم کی لس را نیز انجام میدهیم. سیستم کیلس برای برای باز شدن درب اتومات خودرو و روشن کردن آن بدون استفاده از سوییچ است. سیستم کی لس از بخش های مختلف و بسیار پیچیده ای نیز تشکیل شده است. باهم در ادامه این مقاله به یکی دیگر از خدمات خودرو در تهران استار لوکس میکپردازیم. سیستم های کیلس جز دسته امنیتی مربوط به خودرو قرار میگیرند.

از سیستم کیلس در چه جاهای استفاده میشود:

سیستم کی لس برای کنترل درب های خودرو، استارت زدن، درب صندوف عقب و قسمت های امنیتی خودرو نقش دارد. ما با استفاده از یک ریموت کنترلی مربوط به خودرو، سیستم کی لس را برای شما عزیزان نصب میکنیم. این تکنولوژی به صورت کامل جای سوییچ خودرو را میگیرد و دیگر نیازی به استفاده از سوییچ نیست. شما هم میتوانید با نصب سیستم کی لس در تهران از سوییچ بی نیاز شوید. همچنین با این سیستم یک امنیت ویژه ای به خودرو خود بدهید.

این سیستم به صوره هوشمند کار میکند و انواع مختلفی دارد. در ادامه نیز به انواع آن میپردازیم. شما با استفاده از این سیستم میتوانید به راحتی درب خودروی را فقط با همراه داشتن این ریموت باز کنید. با همراه داشتن این ریموت هوشمند و نزدیک شدن به درب خودرو، قفل ماشین به صورت خودکار باز میشود. این یک سیستم مطمئن و قابل اعتماد است که از دزدیده شدن به وسیله سوییچ ماشین جلوگیری مکیند. به شما هم پیشنهاد میشود اگر به دنبال امنیت بیشتر خود در خیابان های تهران هستید، از نصب سیستم کی لس در تهران استفاده کنید.

نصب سیستم کی لس

انواع سیستم های کیلس:

ما با سالها تجربه در زمینه خدمات خودرو در تهران اقدام به راه اندازی خدماتی نوین لوکس سازی خودروها کردیم. البته که یکی از آن ها خدمات فیس لیفت خودرو در تهران است. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به این صفحه در منو از این خدمات نیز بهره مند شوید. از شما میخواهیم تا با مطالعه دقیق این صفحه اقدام به نصب یکی از این دو نوع کنید. یکی از این نوع ها سیستم کیلس بدون سوئیچ است. نام دیگر این نوع سیستم Remote keyless entry هست. نوع دوم هم سیستم کی لس پَسیو یا Passive keyless entry میباشد.

سیستم کیلس= ورود بدون سوئیچ (Remote Keyless Entry)

سیستم کیلسسیس

با سیستم کیلس ورود بدون سوئیچ شما میتوانید درب خودرو را به راحتی باز و بسته کنید. همچنین در مواقع اضطراری میتوانید، از این سیستم برای هشدار استفاده کنید. برد این دستگاه تقریبا تا 100متر است. البته نوعی که مراکز خدمات خودرویی استفاده میکنند هم دارای اهمیت است. قبلا این برد تقریبا کمتر از 25 متر بود. برای باز کردن درب خودرو در این حالت کافی است تا به خودرو نزدیک شوید. نیازی به فشردن هیچ کلیدی روی ریموت نیست و همراه داشتن آن کفایت میکند. سیستم باز شدن اتوماتیک درب ها تقریبا تا دومتری خودرو میباشد. البته شما نیز میتوانید با نزدیک شدن به خودرو و فشردن کلید ها هم درب را باز کنید. و سیستم کیلس ورود بدون سوئیچ اصلا شما را محدود نمیکند.

برای استفاده از خدمات سرامیک خودرو در تهران به این صفحه مراجعه کنید.

دیگر نگران گم شدن خودروی خود نباشید:

نصب سیستم کیلس

اگر دغدغه گم شدن خودرویتان در شلوغی را دارید از نصب سیستم کی لس در تهران استفاده کنید. این سیستم با داشتن دکمه پانیچ یا آلارم در پیدا کردن خودروی شما کمکتان میکند. شما با فشار دادن این کلید همزمان که به دنبال خودرو میگردید خودروی شما اعلائمی را به شما نشان میدهد. یعنی همزمان با شما خودرو چراغ ممیزند و آژیر میکشد. این سیستم هوشمند میتواند به راحتی شما را در هیاهو و شلوغی ها نجات دهد.

سیستم کیلس ورود بدون سوئیچ بسیار توانمند و هوشمند است. این سیستم قادر به باز کردن تمامی درب های خودرو به اضافه باک بنزین است. برد سیستم های کی لس ها با هم متفاوت هستند. برد این سیستم ها هر چقدر بیشتر باشد باعث میشود باطری زودتر تخلیه شود.

RKE ممکن است استاندارد (Standard Model Keyless) باشد و تنها امکان باز و بسته کردن درب و پخش هشدار را در اختیارتان قرار دهد یا این که پیجر مدل بوده (Pager Model Keyless) و اطلاعاتی همچون ولتاژ باتری و دمای داخلی خودرو را نیز اطلاع رسانی نماید. برد کیلس ها متفاوت است.

سیستم کی لس= کی لس پسیو (Passive Keyless Entry)

کی لس پسیو ها نمونه دیگری از سیستم های کی لس هستند. این سیستم های هوشمند، با اسم سیستم هندزفیری هم شناخته میشوند. این سیستم یک آپشن دیگری هم بیشتر از نوع اول دارد. آن هم وجود روشن کردن و کنترل سیستم موتور خودرو است. شما با نصب سیستم کی لس پسیو بسیار  بیشتر از قبل توانایی کنترل خودرو خود را دارید.ما در این سیستم از یک کلید استارت هم بهره مند میشویم. کار کرد این کلید استارتر بسیار ساده ئ شبیه خودرو های لوکس هست. شما با نگه داشتن پدال ترمز و فشار همزمان کلید استارتر میتوانید خودرو را روشن کنید.

با این سیستم دیگر در سرمای خیابان نمی مانید!

با پیاده سازی این سیستم دیگر نیاز نیست در سرمای زمستان منتظر بمانید تا خودرو گرم شود. شما میتوانید با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور در این سیستم موتور خودرو را روشن کنید. این حالت امن خواهد بود و خطر امنیتی برای خودرو شما نخواهد داشت. در این حالت پس از روشن شدن خودرو میتوانید خودرو را گرم کنید و دیگر منتظر گرم شدن خودرو نخواهید مانند. از دیگر خدماتی که ما در کنار این سیستم به شما عزیزان ارائه میکنیم، خدمات واکس خودرو در تهران است.

امنیت بالا در این سیستم ها:

با نصب سیستم کی لس در تهران، از لحاظ ایمنی خودروی خود مطمئن میشوید. دیگر نیازی نیست قفل های سنگین روی خودروی خود بزنید تا دزدان آن را ندزدند. در این سیستم هوشمد خودرو به صورت ایمن میشود. در این حالت درب خودرو اصلا باز نمیشود. با دور شدن شما از خودرو درب به صورت خودکار قفل خواهد شد. همچنین اگر دزدان به زوذ متصول شوند و شیشه ماشین را بشکنند باز هم نمیتوانند خودرو را روشن کنند. حتی اگر شما خودرو را روشن بگذارید و بروید، پس از 30 ثانیه خودرو به صورت خودکار خاموش و قفل میشود. در این مسئله خودرو به دنبال شناسایی ریموت میگردد و اگر فاصله زیاد باشد این اتفاق خواهد افتاد. همچنین اگر شما از قفل بودن یا وضعیت حال حاضر خودرو مطلع نباشید به وسیله ریموت کنترل خودرو مطلع خواهید شد.

حافظه داخلی سیستم:

سیستم هوشمند خودرو

این سیستم هوشمند خودرو در خود حافظه ای پیش فرض دارد. در این حالت خودرو تمامی موارد مثل تنظیم آینه ها و صندلی و … را در خود ذخیره میکند. حتی اگر فرد دیگری درون خودرو شما بنشیند و صندلی و تنظیمات دیگر را بهم بریزد، پس از راه اندازی مجدد خودرو به حالت اول بازمیگردد. همچنین عوامل دیگری نظیر جی پی اس نیز بسیار خیال شما را راحت میکند. خودرو شما یک جی پی اس متصل به گوشی شما را خواهد داشت. در این صورت از وضعیت فعلی خودرو و مکان آن همیشه مطلع خواهید بود. پس نصب این سیستم را پشت گوش نیندازید.

قدم پایانی:

در این بخش باهم به مطالعه دقیق سیستم های کنترلی کی لس پرداختیم. این سیستم بسیار هوشمند و باهوش است. با داشتن این سیستم شمما یک خودرو ایمن را خواهید داشت. دیگر خیال شما با داشتن این سیستم هوشمند از بابت خیلی از موارد راحت میشود.

شما عزیزان میتوانید از طریق شما های زیر برای مشاوره رایگان از متخصصین یا رزرو خدمات، با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید. همینطور میتوانید با دنیال کردن پیچ اینستاگرام ما از نمونه کار ها و اخبار روز ما مطلع شوید.


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!