شماره تماس:9449246-0912

سرامیک فوری خودرو همانند پوشش نانو سرامیک خودرو برای زیبایی بدنه خودرو به کار می رود. همه چیز درباره مزایا و معایب و قیمت روکش نانو سرامیک خودرو در این مطلب قرار دارد. زیبایی بدنه اتومبیل برای بسیاری علاقه‌‌ مندان به خودرو و به ‌اصطلاح ماشین‌ باز ‌ها، مسئله بسیار با‌ اهمیتی است. سرامیک بدنه خودرو در کیفیت‌ های متفاوت تولید و عرضه شده است. فناوری نانو از ابتدای ظهور، در بسیاری از حوزه‌ ها پیشرفت چشم گیری داشته است. پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو را می توان آینده نزدیک رنگ های خودرو دانست. پوشش نانو سرامیک بدنه را باید با دقت و مهارت بسیار بالایی انجام دهند؛ که این موضوع باعث افزایش زمان اجرای این سرویس می‌ گردد. پوشش سرامیکی به بدنه‌ ی خودرو، درخشش و ایمنی بادوام را هدیه می‌ کند. در این مقاله قصد داریم به بررسی سرامیک فوری خودرو چیست و معایب و مزایای آن بپردازیم.

سرامیک فوری خودرو

کاربرد های پوشش نانو سرامیک

دقت کنید که سرامیک بدنه خودرو در انواع مختلفی تولید می شود. سرامیک بدنه، اتومبیل را خاک گریز و آب گریز می ‌کند؛ اما قدرت سرامیک فوری در این کار به مراتب بسیار بیشتر است. روکش سرامیک، از جنس پلیمر مایع است که به صورت دستی بر روی بدنه‌ ی خارجی خودرو به کار می ‌رود. پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو یا گلس کوتینگ، نوعی پلیمر مایع است که روی بدنه خودرو ریخته می ‌شود. سرامیک بدنه خودرو را به نام گلاس کوتینگ نیز می ‌شناسند. برای ایجاد یک لایه حفاظتی و مقاوم از پوشش نانو سرامیک درخشان و همچنین افزایش طول عمر این محصول؛ ابتدا باید خودروی خود را به‌ درستی آماده کنید. اگر بپرسید سرامیک فوری خودرو چیست باید بگوییم به عنوان لایه محافظتی در پوشش بدنه خودرو عمل می کند. روکش سرامیکی بین بدنه ‌ی خودرو و محیط بیرونی قرار می‌ گیرد؛ مانع از برخورد می‌ شود.

در بحث مقاومت مواد نانو سرامیک در برابر خراش‌ های سطحی، سخت ‌ترین پوشش با نشان ۹H شناخته می‌ شود. سرامیک بدنه خودرو می ‌تواند از رنگ خودرو شما؛ را در برابر آفتاب سوختگی، خط و خش، آلودگی‌ های شیمایی و برخی عناصر فیزیکی مراقبت کند. پوشش نانو سرامیکی نیز دوام بیشتری خواهد داشت؛ در مقابل آلودگی و خط و خش نیز مقاومت بیشتری از خود نشان می‌ دهد. یکی از قوی ترین انواع سرامیک بدنه خودرو سرامیک کوارتزی است. باید بگو ییم سرویس سرامیک فوری بر خلاف سرامیک بدنه مانع از خط و خطوط روی بدنه اتومبیل نمی شود.

سرامیک خودرو چیست؟

مطلب پیشنهادی: آموزش سرامیک خودرو

مزیت های اجرای سرامیک فوری خودرو چیست؟

وقتی خودروی جدیدی می‌ خریم، رنگ و زیبایی بدنه ‌ی آن، در چشم ما خودن مایی می ‌کند. پوشش‌ های سرامیکی تولید شده برای خودرو، از لحاظ درجه سختی انواع مختلفی دارند؛ که بر کیفیت آن‌ ها تاثیر گذار است. سرامیک بدنه خودرو دقیقا مانند یک پوشش نازک ولی مقاوم عمل می‌ کند؛ که بر روی رنگ بدنه خودرو شما قرار دارد. در نهایت نیز لایه نانو سرامیک مورد استفاده شما اصلاً دوام لازم را نداشته و به زودی از بین می ‌رود. از این رو بیشتر باید انتظار مزیت ها و کاربرد های محافظتی از آن داشته باشیم. روکش نانو سرامیک خودرو نیز برای همین منظور وارد بازار شده است. برخی از پوشش‌های سرامیکی، از نوع نانو هستند که از رنگ خودرو درمقابل گرد و غبار نیز محافظت می‌ کنند. در این بخش به این می پردازیم که سرامیک فوری خودرو چیست؟ باید بگوییم میزان درجه مقاومت متفاوت است.

برای آن که عمل کرد پوشش نانو سرامیک مناسب باشد، این پوشش می‌ بایست به سطح بدنه خودرو بچسبد. این محصول می تواند رنگ بدنه خودرو شما را در برابر آسیب های مختلفی محافظت کند. روکش سرامیک، از جنس پلیمر مایع است که به صورت دستی بر روی بدنه ‌ی خارجی خودرو به کار می‌ رود. این پوشش به علت پیوند عمیقی که با رنگ بدنه ایجاد می ‌کند؛ کاملا آن را پوشش می ‌دهد و جزئی از رنگ بدنه خودرو می‌ شود. باید بگوییم هر چه لایه‌ های سرامیک بدنه خودرو بر روی رنگ بدنه اتومبیل شما بیشتر باشد.

ویژگی های سرامیک فوری خودرو

ویژگی های سرامیک فوری خودرو چیست ؟

پوشش بدنه، در پیوند با رنگ فابریک خودرو، یک لایه‌ ی محافظتی بر روی سطح خارجی ایجاد می‌ کند. مقاومت این پوشش بسیار بالا است و برداشتن و پاک‌ کردن آن اصلا آسان نیست. استفاده از سرامیک بدنه خودرو یک امر کاملا تخصصی است. برای ایجاد یک لایه حفاظتی و مقاوم از پوشش نانو سرامیک درخشان کنید. برای کسانی که نیاز دارند تا هر چه بیشتر با پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو آشنا کنیم. یکی از مواردی که در چند سال اخیر توجه طراحان خودرو را به خود جلب کرده بدنه خودروها استفاده می شود. این مواد، یکی از سخت ‌ترین و قوی ‌ترین کاور های سرامیکی حال حاضر هستند. سرامیک بدنه خودرو می ‌تواند از رنگ خودرو شما؛ را در برابر آفتاب سوختگی، خط و خش، آلودگی‌ های شیمایی و برخی عناصر فیزیکی مراقبت کند. لازم به ذکر است این مرحله طول عمر مناسب را نیز ضمانت خواهد کرد.

یکی از مهم ترین ویژگی های پوشش نانو سرامیک زیبایی بسیار زیادی است که به بدنه خودرو شما می بخشد. برخی از این سرامیک ها دارای خاصیت نانو می باشند. شفافیت و ماندگاری سرامیک کوارتزی بسیار بالا است؛ و برای مدت زمان طولانی ‌تری خودرو را براق و زیبا نگه می ‌دارد. سرامیک بدنه خودرو دقیقا مانند یک پوشش نازک ولی مقاوم عمل می‌ کند؛ که بر روی رنگ بدنه خودرو شما قرار دارد. اما ویژگی های دیگر سرامیک فوری خودرو چیست؟ شستن بدنه خودرو فقط بخشی از مواد شیمیایی، مواد آلاینده موجود روی سطوح آن را از بین می‌برد.

انواع سرامیک خودرو

انواع سرامیک خودرو

کیفیت انواع سرامیک خودرو متفاوت است. ترکیب پوشش نانو سرامیک پلیمری و سرامیک کوارتزی، منجر به تولید نانوسرامیک هیبریدی شده است. که به عنوان بهترین کاور سرامیکی شناخته می‌ شود. همان طور که در مقالات گذشته توضیح دادیم؛ پوشش نانو همانند یک لایه شیشه ‌ای و شفاف بر روی بدنه خودرو شما قرار می ‌گیرد. برند های مختلفی اقدام به تولید مواد نانو سرامیک بدنه خودرو کرده ‌اند. یکی دیگر از ویژگی های این محصول در این است که می توانید برای مدتی طولانی روی کیفیت آن حساب کنید. در فصل های بارانی و مناطق دارای رطوبت نیز می توان به راحتی از این نانو کاور ها استفاده کرد. پوشش‌های سرامیکی تولید شده برای خودرو، از لحاظ درجه سختی انواع مختلفی دارند که بر کیفیت آن ‌ها تاثیر گذار است. باید بگوییم محلول سرامیک بدنه خودرو ماده‌ ای گران‌ قیمت است و نباید ذره ‌ای از آن بیهوده استفاده شود.

برند سوناکس که یکی از تولیدکنند گان مواد نانو سرامیک بدنه خودرو (ceramic car)است. یک برند آلمانی است و از کیفیت بالایی برخوردار است. هر چند محصولاتی در بازار پیدا می شوند؛ که به صورت موقت می توانند بدنه خودرو شما را کاملاً زیبا و جذاب نمایند. انواع سرامیک فوری خودرو چیست. با استفاده از این کاور ها، علاوه بر درخشش و زیبایی ظاهر خودرو؛ هیچ نگرانی در مورد ایجاد خش در بدنه وجود ندارد. این پوشش به علت پیوند عمیقی که با رنگ بدنه ایجاد می ‌کند، کاملا آن را پوشش می ‌دهد؛ جزئی از رنگ بدنه خودرو می‌ شود.

سرامیک بدنه در سریع ترین زمان

سرامیک بدنه در سریع ترین زمان!

در مقاله به بیان مزایا و ویژگی های سرامیک فوری خودرو چیست پرداختیم. با توجه به مواردی که گفته شد تمایل برای سرامیک بدنه خودرو بسیار زیاد است. در این دوران که زمان برای افراد به کم ترین حالت خود رسیده است؛ سرامیک فوری بسیار مورد توجه قرار می گیرد. از این باب به این مورد می پردازیم سرامیک فوری خودرو چیست. این مواد، یکی از سخت ‌ترین و قوی ‌ترین کاورهای سرامیکی حال حاضر هستند؛ که در برابر خط‌‌و‌خش نیز مقاومت بالایی از خود نشان می ‌دهند. یادمان نرود این لایه با بهره ‌گیری از فناوری نانو تکنولوژی ساخته شده است. پوشش دهی بسیار بالای نانو سرامیک خودرو باعث می شود؛ این محصول از تمام جزئیات بدنه خودرو شما در برابر آلاینده های مختلف محافظت نماید. با این توضیحات وجود دارد که در کمترین زمان اقدام به این کار کنید. تا بتوانید در زمان کوتاه خودرو را سرامیک کنید.

در استار لوکس می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن خودرو خود را سرامیک کنید. و بتوانید از مزایای آن بهره مند شوید. مزیت دیگر استار لوکس این است که به صورت آنلاین بتوانید ثبت درخواست نمایید. سرامیک فوری خودرو چیست را اینگونه تعریف می کنیم. چرا که با ثبت آنلاین در وقت شما بسیار صرفه جویی می شود. در استار لوکس کیفیت کار ما بسیار بالا است. سرامیک فوری خودرو چیست را در نظر بگیریم. اگر در زمان اجرای نانو سرامیک خودرو دقت کرده؛ این محصول را به خوبی روی بدنه خودرو قرار دهید، ماندگاری طولانی باعث می شود.

سرامیک فوری

جمع بندی سرامیک فوری خودرو:

اجرای اشتباه و نادرست آن شرایط بسیار بدی روی بدنه خودرو شما ایجاد کرده؛ حتی ظاهر آن را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. قبل از هر چیزی باید بدنه خودرو با شوینده های مناسب کاملاً تمیز کنید. در وهله اول بهتر است زمان مناسبی برای اجرای نانو سرامیک خودرو خود انتخاب کنید. در استار لوکس تمام سرامیک خودرو به بهترین نحو انجام می شود؛ همچنین به صورت آنلاین می توانید ثبت درخواست کنید.

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

بنر تماس

رزرو

Click to rate this post!