شماره تماس:9449246-0912

گرانی خودرو باعث شده است که مالکان خودرو توجه بیشتری به خودروی خود داشته باشند. بدنه و رنگ خودرو یکی از بخش هایی است که بیشتر به آن توجه می شود. چرا که ظاهر خودرو می تواند سلامت خودرو را بیان کند. از طرف دیگر زیبایی خودرو باعث افزایش رضایت فرد از خودرو خود می شود. راه های زیادی برای نگهداری از رنگ و بدنه خودرو وجود دارد. اقداماتی مانند واکس زدن بدنه که از قدیم مرسوم بوده است. یا پولیش که برای ترمیم خرابی های جزئی از آن استفاده می شود. اما چند سالی است روشی برای پیشگیری از خرابی های رنگ خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. سرامیک خودرو روشی است که در سال های اخیر مورد استفاده قرار می گیرد. در ابتدا سرامیک خودرو بیشتر برای خودرو های گران قیمت مورد استفاده قرار می گرفت. اما اکنون بیشتر خودرو های برای انجام سرامیک تمایل نشان می دهند.


رزرو

بنر تماس


اهمیت سرامیک خودرو چیست؟

در بخش مقدمه به استقبال صاحبان خودرو از سرامیک در سال های اخیر اشاره کردیم. اما شاید اصلا ندانید که سرامیک خودرو چیست؟ در توضیحی کوتاه می توان گفت سرامیک خودرو روکشی است که بر روی رنگ خودرو اعمال می شود. این روکش مانند سپری محافظ بین رنگ و عوامل مخرب عمل می کند. در ادامه مقاله به این عوامل خواهیم پرداخت تا با آن آشنا شوید. عوامل مخرب رنگ باعث می شود که رنگ خودرو کیفیت و شفافیت اولیه خود را از دست دهد. که این موضوع باعث کاهش زیبایی خودرو می شود. اما سوال این است که اهمیت سرامیک خودرو چیست؟ در پاسخ باید بگوییم اصلی ترین تاثیر سرامیک خودرو افزایش براقیت رنگ و جلوگیری از تخریب آن است. تخریب رنگ خودرو باعث می شود خودرو دیگر زیبایی اولیه خود را نداشته باشد. شفافیت رنگ خودرو از بین می شود و رنگ بدنه کدر و مات می شود.

از طرف دیگر خودرویی که رنگ آن تخریب شده است نسبت به مدل های مشابه ارزان تر است. ذکر این نکته لازم است که منظور ما از تخریب رنگ خودرو از بین رفتن کامل آن نیست. بلکه خط و خش، مات شدن، از بین رفتن کلر رنگ و … تخریب شدن رنگ خودرو محصوب می شود. نکات بیشتری در مورد این سوال که سرامیک خودرو چست وجود دارد. مواردی که تا این جا بیان شد این بود که رنگ خودرو نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. و سرامیک از بهترین روش ها است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

مطلب پیشنهادی: تفاوت کاور و سرامیک خودرو

اهمیت سرامیک کردن

عوامل تخریب رنگ خودرو

همان طور که در بخش قبل مقاله وعده داده بودیم. در این بخش قصد داریم به این مورد بپردازیم که عوامل تخریب رنگ خودرو چیست؟ با کسب اطلاع در این مورد به این که اهمیت سرامیک خودرو چیست نیز پی می برید. از نور خورشید شروع می کنیم. اشعه فرا بنفش خورشید اصلی ترین عامل تخریب رنگ خودرو است. به آسیبی که خورشید به رنگ خودرو می زند آفتاب سوختگی می گویند. حتما این آسیب را در خودرو ها مشاهده کرده اید و تاثیر منفی آن بر زیبایی خودرو می دانید. عامل دیگر فضله پرندگان است. اسیدی که در فضله پرندگان وجود دارد آسیب غیر قابل جبرانی به رنگ خودرو می زند. از عوامل دیگری که به رنگ خودرو آسیب می رساند می تواند به آلودگی هوا اشاره کرد. آلودگی هوا در کنار تمام مضراتی که برای برای بدن انسان دارد. به رنگ خودرو ها را نیز آسیب می رساند.

لذا توصیه می کنیم برای کاهش آلودگی هوا. و از بین نرفتن رنگ خودرویتان هم که شده کمتر از وسیله نقلیه شخصی استفاده کنید. باران اسیدی از دیگر عوامل تخریب رنگ خودرو است. ریشه این عامل در آلودگی هوا نهفته است. باران اسیدی آسیب های شدیدی به رنگ خودرو می زند. شوینده های قوی نیز باعث آسیب رسیدن به رنگ می شود. می شود گفت با بیان این عوال به این موضوع پی بردین که اهمیت سرامیک خودرو چیست. البته راه های دیگری نیز برای پیشگیری از این موارد وجود دارد که در بخش بعد به آن ها می پردازیم.

خدمات پیشنهادی: احیای رنگ خودرو

روش سرامیک خودرو

پیشگری از تخریب رنگ خودرو:

در بخش قبلی به عوامل تخریب رنگ خودرو اشاره کردیم. در کنار کردن سرامیک خودرو راه های دیگری نیز برای پیشگیری از آسیب دیدن رنگ خودرو وجود دارد. که در این بخش به آن ها می پردازیم. در بخش بعدی مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که مزایای سرامیک خودرو چیست؟ اولین موردی که از عوامل تخریب به آن اشاره کردیم خورشید بود. برای جلوگیری آسیب رساندن اشعه فرا بنفش بهترین را قرار ندادن خودرو در معرظ آن است. پارک کردن خودرو در پارکینگ های سرپوشیده و استفاده از چادر خودرو برای این مورد موثر خواهد بود. فضله پرندگان نیز دیگر عاملی بود که به آن اشاره شد. برای جلوگیری از این عامل بهتر است خودروی خود را زیر درختان پارک نکنید. همین طور اگر فضله پرنده ای را روی خودرو مشاهده کردید سریعا آن را به طور کامل پاک کنید. مورد بعدی آسیب رسان به رنگ آلودگی هوا است.

اصلی ترین راه مقابله به این مورد جلوگیری از آلودگی هوا است. این کار علاوه بر این که باعث حفظ کیفیت رنگ خودرو می شود مزایای بی شما دیگری نیز دارد. استفاده کمتر از خودرو شخصی، استفاده کمتر از بخاری در فصول سرد سال. و کاشت درخت می تواند باعث کاهش آلودگی هوا شود. مورد دیگر که متاسفانه از آن غافل هستیم مطلبه این خواسته از مسولان است. مورد دیگر باران اسیدی می باشد که با رفع آلودگی هوا خود به خود از بین می رود. در بخش بعدی مقاله به این مورد خواهیم پرداخت که مزایای سرامیک خودرو چیست.

مزایای سرامیک خودرو

مزایای سرامیک خودرو چیست

مزایای سرامیک خودرو چیست؟

در این بخش از مقاله به این سوال خواهیم پرداخت که مزایای سرامیک خودرو چیست؟ اولین موردی که می توان به آن اشاره کرد افزایش چشم گیر براقیت خودرو است. به شکلی که هر نگاهی را به خود جلب می کند. این براقیت مخصوصا زیر نور مصنوعی و شب هنگام بسیار چشم نواز تر می شود. مورد دیگر که در خصوص این سوال سرامیک خودرو چیست می توان به مقابله با اشعه فرا بنفش خورشید اشاره کرد. در سرامیک کردن خودرو یک لایه روی رنگ خودرو افزوده می شود. این لایه محافظ رنگ خودرو در برابر اشعه فرا بنفش خورشید است. مزیت دیگر سرامیک کردن خودرو افزایش قیمت خودرو است. سرامیک خودرو یک ارزش افزوده محصوب می شود. مانند سیستم صوتی که قیمت خودرو را افزایش می دهد. این مورد سرامیک کردن خودرو را بسیار منطقی می کند. چرا که در کنار تمام مزایایی که با آن تجربه خواهید کرد.

در هنگام فروختن خودرو، خودرو خود را گران تر از خودرو های مشابه خواهید فروخت. مزیت و حسن دیگر سرامیک کردن خودرو جلوگیری از افت قیمت خودرو است. آسیب دیدن رنگ خودرو باعث می شود قیمت خودرو کاهش پیدا کند. از طرف دیگر اگر این آسیب برطرف شود علارغم هزینه ای که شده است. افت قیمت خودرو بیشتر می شود. اما با سرامیک کردن خودرو می توانید از آسیب دیدن رنگ خودرو جلوگیری کند. و در نتیجه آن از افت قیمت آن جلو گیری کنید. در بخش بعدی مقاله به این نکته خواهیم پرداخت که بهترین زمان سرامیک خودرو چیست؟

خدمات پیشنهادی: پولیش خودرو در تهران

سرامیک 206

بهترین زمان برای سرامیک خودرو چیست؟

در بخش قبلی مقاله به این مورد پرداختیم که مزایای سرامیک خودرو چیست؟ اما جالب است بدانید برای تجربه حد نهایی این مزایای زمان  سرامیک کردن خودرو اهمیت دارد. از این رو در این بخش از مقاله را به این مورد می پردازیم که بهترین زمان برای سرامیک خودرو چیست؟ برای پاسخ به این سوال لازم است مقدمه کوتاهی را بیان کنیم. در فصل سرد سال معمولا با پدیده وارونگی هوا مواجه می شویم. این پدیده که به پدیده گل خانه ای شدن نیز مشهور است. آلودگی های هوا به سطح زمین می آیند. این موضوع به دلیل وزن کمتر آن ها به نسبت هوای سرد است. وارونگی هوا باعث می شود تاثیرات مخرب آلودگی هوا بیش از پیش حس شود. همان طور که گفتیم یکی از عوامل تخریب رنگ خودرو آلودگی هوا و باران اسیدی است. حال می بینیم در فصول هم سطح آلودگی هوا بیشتر است وهم بارش.

این موضوع باعث می شود حجم آسیب ها به رنگ خودرو بیشتر شود. در نتیجه این مقدمه می توان گفت بهترین زمان برای سرامیک کردن خودرو فصول گرم سال است. چرا که اولا آلودگی هوا در حد کمتری وجود دارد. و همین طور میزان بارندگی هم کم است. البته خوشید همچنان می تواند آسیب رسان باشد اما پیشگیری از آن بسیار راحت تر از آلودگی هوا و باران اسیدی است. در بخش بعدی مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که روش نگهداری از سرامیک خودرو چیست؟ بخش بعدی یکی از مهم ترین بخش های مقاله است چون نگهداری مهم است.

سرامیک خودرو تهران

روش نگهداری از سرامیک خودرو چیست؟

همان طور که گفتیم در این بخش از مقاله به این موضوع مهم خواهیم پرداخت که. روش نگهداری از سرامیک خودرو چیست؟ غاین موضوع از آن جهت مهم است که نگهداری غیر صحیح می تواند باعث از بین رفتن سرامیک شود. و  در نتیجه هزینه های شما را حدر خواهد داد. می شود گفت نگهداری از سرامیک خودرو از سرامیک کردن خودرو مهم تر است. چرا که با نگهداری ناصحیح عمر سرامیک خودرو را کاهش خواهید داد. همان طور که احتمالا می دانید سرامیک خودرو عمر مفید خاص خود را دارد. به طوری که یکی از متغیر های تعیین قیمت سرامیک خودرو همین عمر آن است. با نگهداری صحیح و مناسب از سرامیک می توانید بسته به کیفیت عمر آن را حتی تا ده سال برسانید. برای نگهداری از سرامیک خودرو کار سختی را نیاز نیز انجام دهید. روش هایی وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

برای نگهداری از سرامیک خودرو می توانید از واکس استفاده کنید. شاید این سوال برایتان پیش آید که بر روی رنگ خودرو هم باید واکس زد. پس لزوم سرامیک کردن خودرو و صرف هزینه چیست. در پاسخ باید بگوییم کارایی سرامیک خودرو بدون واکس هم حفظ می شود. واکس تنها برای حفاظت از سرامیک خودرو استفاده می شود و نه رنگ خودرو. افزون بر این واکس براقیت و شفافیت سرامیک را دوچندان می کند. یکی از آخرین نوع سرامیک خودرو نانو سرامیک ها می باشد. در بخش بعدی این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که نانو سرامیک خودرو چیست؟

سرامیک خودرو و پیشگیری

نانو سرامیک خودرو چیست؟

توسعه فناوری نانو باعث شده است که محصولات با کیفیت تری در حوزه های مختلف داشته باشیم. سرامیک خودرو نیز از این قائده مستثنا نیست. نانو سرامیک چند سالی بیشتر نیست که توسط شرکت های بزرگ به بازار عرضه شده اند. باید بگوییم به واقع نانو سرامیک ها کیفیت بسیار بیشتری نسبت به نمونه قبلی دارند. باید بگویم از جمله مزایای نانو سرامیک ها این است که. علاوه بر کیفتی که ارائه می دهند مغرون به صرفه نیز هستند. لازم به توضیح است که علت این موضوع عمر بالاتر آن ها نسبت به سرامیک های معمولی است. ازطرفی نانو سرامیک ها نیاز به نجدید کمتری دارند. که این مزیت هم باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی در این مورد می شود. اما نانو سرامیک خودرو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ برای ساخت نانو سرامیک از مواد پلیمری استفاده می شود. نانو سرامیک عمر بیشتری از سرامیک معمولی دارد.

نانو سرامیک خودرو مقاومت بیشتر در مقابل آسیب رسان ها است. این مورد باعث می شود علارغم قیمت بیشتر نانو سرامیک ها به نسبت نمونه های معمولی. استفاده از آن را مقرون به صرفه تر باشد. لازم به توضیح است که این مهم با توجه به تکنولوژی خاص تولید، می تواند میسر شده است. البته که این کیفیت باعث می شود تا چند سال نیاز به تمدید سرامیک خودرو داخلی نداشته باشید. اگر قصد سرامیک خودرو خود را دارید به پیشنهاد ما فکر کنید و اقدام به نانو سرامیک کردن خودرو نمایید. نانو سرامیک خودرو قطعا انتخاب خوبی می باشد.

نانو سرامیک خودرو چیست

جمع بندی

در این مقاله به این موضوع پرداختیم که سرامیک خودرو (ceramic car) چیست؟ در مجموع و برای مرور کردن مباحثی که بیان شد باید بگوییم. سرامیک خودرو روکشی است که بر روی خودرو اعمال می شود. تا در کنار بخشیدن براقیت به آن از رنگ در مقابل عوامل آسیب رسان مقابله کند. توصیه اکید می کنیم برای سرامیک کردن خودرو به مراکز معتبر مراجعه کنید.

سرامیک خودرو استارلوکس

سرامیک خودرو استارلوکس:

یکی از نکات بسیار مهم در خدمات سرامیک خودرو، استفاده از خدمات سرامیک خودرو مراکز معتبر است. مرکز خدمات خودروی استارلوکس یک مرکز معتبر با سال ها فعالیت و تجربه در زمینه انواع خدمات خودرو به خصوص سرامیک خودرو در غرب تهران است. ما یکی از بهترین خدمات خودرو را در ایران به شما عزیزان ارائه میکنیم. شما عزیزان نیز میتوانید برای استفاده از خدمات خودرو در تهران از طریق فرم رزرو بالا این کار را انجام دهید. همچنین میتوانید با تماس با استارلوکس از خدمات استارلوکس نیز بهره مند شوید.

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!