شماره تماس:9449246-0912

خودرو دست دوم:

امروز در کشور ما، با توجه به افزایش شدید قیمت ها نمیتوان خودرو نو خرید. خیلی از مردم نیاز به خودرو دارند و توانایی خرید آن را در این شرایط ندارند. پس ناچارا به سراغ خرید خودرو دست دوم میروند. همین علت آن است تا دلالان و سودجویان سراغ این کسب و کار داغ بیایند. در واقع این دسته از مشکلات، برای مردم ما کاسه ای داغ تر از آش شده است. سودجویان و دلالان با خرید یک خودرو زیر قیمت بازار، اقدام به فروش آن بیشتر از حد امکان میکنند. البته جای شکر دارد، دست این انسان ها برای مردم رو شده. در ادامه این مطلب به کلک های که دلالان میزنند میپردازیم.

کلک های دلالان:

این افراد با صحنه سازی و رشوه به یک کسی که مثلا متخصص است، خودرو را زیر قیمت بازار میخرند. پس از خرید خودرو عیب و ایراد های آن را تا حد امکان رفع میکنند. و ضمن رفع آن ها و کمی هم زیباتر کردن خودرو، آن را با قیمتی بالاتر میفروشند. این اتفاق به خصوص در تهران شایع است. ما در استار لوکس سعی کرده ایم تا جای که میشود، شما را از این خطر دور کنیم. در ادامه این مطلب نیز به شما میگویم برای رفع این دسته از مشکلات چه کاری انجام دهید.

چه چیز های در خودرو دست دوم باید مورد توجه قرار گیرد؟

کارشناسی خودرو دست دوم

کارشناسی خودرو دست دوم

بسیاری از خودرو های دست دوم ممکن است تصادفی باشند. یعنی دچار ضرباتی سنگین شده و مشکلاتی که ایجاد افت قیمتی برای خودرو میکند را داشته باشند. ما در این قسمت قصد داریم به صورت کامل موضوعات و بخش های که شما باید در آن دقت کنید بپردازیم. البته ما در بخش تشخیص رنگ خودرو در تهران، به صورت کامل این موضوع را برای شما باز کرده ایم. اما مهم ترین چیز رنگ خودرو و آسیب های است که رنگ خودرو در آن متضرر میشود. پس مهم ترین چیزی که باید به آن توجه شود رنگ خودرو است.

رنگ داشتن خودرو:

یک خودرو اگر دارای رنگ باشد، یعنی پس از تصادفات شدید رنگ خودرو دچار آسیب شده. این یعنی که این اسیب به قدری شدت داشته است، که خودرو دوباره رنگ زده شده است. میزان افت قیمت در رنگ خودرو، بستگی به نوع متخصص آن دارد. ما در نقاشی خودرو در تهران، پس از تصادفات سنگین ماشین ها این خدمات را به خوبی انجام میدهیم. اگر اینکار به خوبی روی خودرو انجام نشده باشد، افت قیمت زیادی برای خودرو خواهد داشت. پس مهم ترین عامل در خرید خودرو دست دوم همین قسمت است. لذا کارشناسی خودرو دست دوم بسیار حائز اهمیت میباشد.

ضربات سنگین و سبک روی بدنه خودرو:

خودرو

یکی دیگر از این عوامل تاثیر گذار روی افت قیمت خودرو، ضرباتی است که خودرو دچار آن میشود. اگر خودروی دست دوم دچار ضربات سنگین شود به خدمات صافکاری در تهران نیاز پیدا خواهد کرد. صافکاری در تهران شامل دو دسته معمول میشود که به خودی خود بد نیستند. هر کدام از این نوع صافکاری ها تاثیری روی قیمت خودرو میگذارند. اگر شما با یک خودرو در خیابان های تهران، تصادف کنید سریعا به یک مرکز خدمات خودرویی مراجعه میکنید. اگر شدت این ضربات زیاد باشد، شما باید از خدمات صافکاری سنتی در تهران استفاده کنید. این دسته از صافکاری افت قیمت بیشتری را نسبت به نوع دوم آن دارد. نوع دوم آن صافکاری پی در ار است.

صافکاری پی در ار در تهران، یکی از مجموعه خدمات استار لوکس است که افت قیمتی بسیار پایینی دارد. یعنی شما با انجام این دسته از خدمات خودرو در تهران بسیار کمتر از صافکاری به روش سنتی متضرر میشوید. در صورت انواع تصادفات به استار لوکس مراجعه کنید تا با صافکاری با دستگاه pdr کمتر دچار زیان شوید.

راهکار مناسب برای خرید خودرو دست دوم:

معمولا چیزی که در خرید خودروی دست دوم مهم می باشد، رنگ شدگی آن و ضربات است. بسیاری از مالکان خودروها در صورت به وجود آمدن خط و خش عمیق روی بدنه، به آن دست نمی زنند تا مجبور به رنگ کردن آن نشوند. و برای ترمیم آن قسمت، از خدمات لیسه گیری در تهران استفاده میکنند. امروزه با کارشناسی رنگ و بدنه خودرو علاوه بر تجربه و علم، از تجهیزات دیجیتال و آنالوگ بهره می گیرند. رنگ شدگی خودرو تاثیر زیادی در کارشناسی قیمت خودرو دارد، لذا کارشناسی رنگ خودرو بسیار دارای اهمیت خاصی می باشد.

تاثیر افت قیمت در رنگ شدگی قطعات:

در کارشناسی رنگ خودرو، تصادفی بودن خودرو، قطعات تعویضی، آسیب‌ دیدگی شاسی و صافکاری بدنه مورد بررسی قرار می ‌گیرد. هر قطعه از خودرو که دچار رنگ می شود در قیمت خودرو تاثیر بسزایی دارد و در تعیین قیمت خودرو موثر می باشد. برای همین ما در رنگ شدگی قطعات دقت بسیار زیادی داریم و افت قیمت را به خوبی تشخیص میدهیم. در ادامه تاثیر افت قیمت هر قسمت از بدنه خودرو را به شما میگویم. لذا در این زمینه برای خرید خودرو دست دو بسیار دقت کنید. حتما از کارشناسی خودرو دست دوم برای خرید خودرو اتسفاده کنید.

دستگاه های تشخیص رنگ در خودرو دست دو:

 

برای کارشناسی رنگ خودرو در خودرو هیا دست دوم، از دستگاه جدید و تشخیص رنگ(ضخامت سنج)استفاده می ‌کنند. یکی از دقیق ترین روش ها برای تشخیص رنگ خودرو همین دستگاه می ‌باشد که دقت بسیار بالایی را دارد. با استفاده از این، به صورت بسیار دقیق می توان به سالم بودن یا رنگ شدگی خودرو پی برد. بهتر است این کار در اتاق رنگ انجام شود تا رنگ با دقت بسیار بالای بررسی شود. مرکز خدمات خودرویی استارلوکس در این زمینه بسیار دقیق عمل میکند.

تاثیر افت هر قسمت از بدنه خودرو:

مهمترین عواملی که در هنگام کارشناسی رنگ خودرو مورد بررسی قرار می گیرند، مواردی هستند که به آنها اشاره میکنیم. سقف اتومبیل، شاسی ها، سپر، صندوق عقب، درب ها و گلگیر ها از مهمترین این عوامل می باشند. معمولا این نواحی بسیار آسیب پذیر در مقابل ضربات هستند. و همچنین رنگ خودرو در این قسمت ها بسیار زود تحت تاثیر قرار میگیرد. در کارشناسی خودرو دست دوم تمامی این موارد مشخص میشود و خیلی نگران آن نباشید.

چگونه خودرو دست دوم را با خیال راحت بخرید:

شما میتوانید برای جلوگیری از ضررات بزرگ ناشی از خرید خودرو های دست دوم با یک کارشناس مجرب تماس بگیرید. ما در خدمات خودرویی استار لوکس با سال ها فعالیت و تجربه خیال شما را راحت میکنیم. ما سال هاست که در زمینه تشخیص رنگ خودرو در تهران فعالیت داریم. پس کافی است با یک تماس با استار لوکس خیالتان را از بابت خرید خودرو دست دوم راحت کنید. همچنین اگر خودرو شما دچار مشکلات رنگی بود میتوانید از خدمات احیای رنگ خودرو در تهران بهره مند شوید. یا برای حفظ و بالا بردن مقاومت بدنه خودرو میتوانید از خدمات سرامیک خودرو در تهران استفاده کنید.


ما با سال ها فعالیت در زمینه خودرو و و تجارب فرآوان یکی از بهترین ها در سطح تهران هستیم. شما عزیزان میتوانید همین حالا از طریق شماره تماس های زیر یا اینستاگرام ما با ما در ارتباط باشید. همچنین برای رزرو وقت قبلی میتوانید با استارلوکس تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر به صورت آنلاین رزرو کنید.

همراه با استارلوکس، طهران را زیباتر کنیم…


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE


رزرو

Click to rate this post!