شماره تماس:9449246-0912

برای رفع ایرادات بدنه که در تصادفات برای ماشین رخ می دهند دستگاه‌ های صافکاری مختلفی وجود دارد؛ که هر کدام از آن ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. با گسترش روز افزون استفاده از خودروهای سواری در شهر های بزرگ و کوچک؛ تصادف رانندگی به یک امر اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. ابزار جدید صافکاری ماشین جز تجهیزات تخصصی به حساب می شود. همان طور که می دانید خدمات صافکاری جز تخصصی ترین کارهای مربوط به ماشین است. ابزار صافکاری خودرو مهم ترین بخش صافکاری در تهران می باشد. زیرا این ابزار ها به شدت تخصصی می باشد. برای این کار نیاز به متخصصین آموزش دیده و کار کرده می باشد. همان طور که می دانید علم و تکنولوژی در عرصه صافکاری نیز قدم برداشته است؛ و تحولات شگفت ‌آوری در این عرصه ایجاد کرده است. آسیب به بدنه خودرو البته به برخورد وسایل دیگر خلاصه نمی شود.

بنر تماس

رزرو

    اگر قصد دریافت خدمات از استارلوکس را به صورت چکی با 40 درصد پیش پرداخت را دارید، روی این گزینه کلیک کنید!

ابزار صافکاری

صافکاری با ابزار جدید

همان طور که گفته شد برای بررسی انواع ابزار صافکاری خودرو؛ باید از تقسیم بندی اصلی انواع صافکاری استفاده کنیم. روز به روز بر تعداد دستگاه پیشرفته صافکاری افزوده می‌شود؛ و دستگاه ‌های جدید تری به بازار عرضه می شود. بسیاری از افراد تجربه آسیب به بدنه خودرو خود توسط حیوانات خیابانی را داشته اند. با پیشرفت صنایع خودرو سازی و تولید هرچه بیشتر اتومبیل و ورود آن ها به بازار؛ لزوم پیشرفت و ظهور ابزار صافکاری جدید بیشتر احساس گردید. در مطالب قبلی صافکاری با رنگ به صورت کامل بررسی کردیم. می دانیم که صافکاری با رنگ زمانی استفاده می شود که خودرو در هنگام تصادف آسیب جدی دیده باشد. جدیدترین ابزار صافکاری هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و در شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرند. شکی نیست که بدنه خودرو یکی از حیاطی ترین بخش آن است. ابزارآلات برای عرصه صافکاری تولید نمودند.

زمانی که خودرو آسیب جدی می بیند به این معناست که شاسی خودرو و بدنه خودرو طوری آسیب دیده است. این دستگاه پیشرفته صافکاری توانسته تحول عظیمی در عرضه صافکاری ایجاد کند؛ نحوه کار با این دستگاه صافکاری بدون رنگ به این صورت می باشد. بدنه خودرو علاوه بر اینکه مثل لباس برای انسان، ظاهر وسیله شما را حفظ می کند. بدنه خودرو علاوه بر اینکه مثل لباس برای انسان، ظاهر وسیله شما را حفظ می کند. شاسی کشی یعنی برگرداندن شاسی آسیب دیده‌ اتومبیل به حالت اولیه. که این کار  معمولا با کمک جرثقیل یا جک انجام می ‌شود.

بخش پیشنهادی: صافکاری خودرو های خارجی

جدیدترین ابزار صافکاری با رنگ

جدیدترین ابزار صافکاری با رنگ

این دستگاه جدید صافکاری برای صافکاری پیشرفته خودرو استفاده می ‌شود؛ و می ‌توان با کمترین مصرف انرژی و در کوتاه ‌ترین زمان ایرادات بدنه ماشین را برطرف کرد. جنبه محافظتی هم دارد و در عین حال حالت آیرودینامیک آن به شما کمک می کند؛ بالا ترین راندمان خودروی خود را تجربه کنید. در گذشته صافکاری یکی از حرفه‌ های پیچیده و سخت بود زیرا ابزار صافکاری مناسب در اختیار صافکاران نبود. جدیدترین ابزار صافکاری صافکاری با رنگ زمانی استفاده می شود؛ که خودرو در هنگام تصادف آسیب جدی دیده باشد. این دستگاه جدید صافکاری با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته برای صافکاری حرفه ای ماشین ها مورد استفاده قرار می گیرد. کوچک ترین آسیب به بدنه خودرو، باید در اسرع وقت برطرف شود. مجبور بودند تنها با تکیه بر مهارت خود با استفاده از ابزار ابتدایی؛ مانند قالب تنه به صافکاری بپردازند. ابزار صافکاری ابزار های سنگین می باشد.

با استفاده از این دستگاه حتی افراد غیر حرفه ای می‌توانند ماشین را صافکاری کنند. اغلب صاحبان خودورو، حداقل یک بار در زندگی سراغ تعمیرگاه های صافکاری بدنه رفته اند. با پیشرفت صنایع خودرو سازی و تولید هرچه بیشتر اتومبیل؛ و ورود آن ها به بازار، لزوم پیشرفت و ظهور ابزار صافکاری جدید بیشتر احساس گردید. جدید ترین ابزار صافکاری شاسی کشی یعنی برگرداندن شاسی آسیب دیده‌ اتومبیل به حالت اولیه. این کار  معمولا با کمک جرثقیل یا جک انجام می ‌شود. دستگاه جدید صافکاری بدون رنگ بسیار کاربردی بوده؛ می تواند فرورفتگی های ماشین را کوتاهترین زمان برطرف کند.

جدیدترین ابزار صافکاری بدون رنگ

جدیدترین ابزار صافکاری بدون رنگ

بدنه اتومبیل ممکن است دچار فرو رفتگی یا برآمدگی هایی شود که لازم است؛ صافکار آن را با استفاده از ابزاری مانند مشتی و قالب تنه به شکل اول خود باز گرداند. صافکاری سنتی دارای نقاط ضعف بسیاری بوده است و تنها صافکاران بسیار حرفه ای قادر هستند؛ با استفاده از صافکاری سنتی و ابزار آن یک کار بی عیب و نقص را در صافکاری به شما تحویل دهند. به این جرثقیل ها شاسی کش گفته می شود. وقتی شدت ضربه  تصادف به حدی زیاد باشد که ستون ‌های اصلی بدنه اتومبیل جابه جا شوند؛ صافکار باید سراغ شاسی‌ کشی برود. مزیت استفاده از جدیدترین ابزار صافکاری بدون رنگ این است؛ که افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند می توانند با استفاده از این دستگاه ایرادات بدنه ماشین را رفع کنند. میله های صافکاری، به عنوان اهرم صافکاری یا اهرم های چو موک کاری هم نام برده می شود.

با گسترش هرچه بیشتر استفاده انسان از اتومبیل به همان نسبت میزان تصادفات نیز افزایش می ‌یابد. سمباده های برقی یا دستی که بسته به میزان کار مورد نیاز انتخاب می شوند؛ ابزارهایی هستند که صافکار به کمک آن ها بخش های آسیب دیده را تمیز می کند. این دستگاه از دیگر ابزار صافکاری خودرو می باشد؛ که همه افراد متخصص باید طرز کار با این دستگاه را بلد باشند. این میله ها برای صافکاری بدون رنگ درب‌ها، کاپوت، سقف؛ صندوق عقب، ستون و بدنه خودرو استفاده می‌ شوند. به بدنه اتومبیل می‌تواند در نوع خود کوچک یا بزرگ باشد.

مطلب پیشنهادی: صافکاری بدون رنگ

جدیدترین میله های صافکاری

میله های صافکاری جدید

این میله ها به عنوان اهرم صافکاری یا اهرم های چوموک کاری هم نام برده می شود. در این ابزار صافکاری جدید تکنولوژی مایکروویو استفاده شده است. استفاده از اهرم های چوموک در صافکاری نیاز به تخصص بالایی دارد. ابزار صافکاری یکی از مهمترین فاکتورهای یک صافکاری مناسب و عالی است. این میله ها برای صافکاری بدون رنگ درب‌ها، کاپوت، سقف، صندوق عقب، ستون و بدنه خودرو استفاده می‌ شوند. می‌تواند مولکول های فولاد و بدنه ماشین را با استفاده از امواج الکترومغناطیسی به جنبش در بیاورد؛ با بهره‌گیری از خاصیت اتمی در بدنه ماشین فرورفتگی های ایجاد شده در بدن را رفع کند. لازم به توضیح است میله های صافکاری بدون رنگ پی دی آر در دو نوع تولید می شوند؛ میله های صافکاری پی دی آر مخصوص فرو رفتگی های تیز؛ میله های صافکاری پی دی آر مخصوص فرو رفتگی های نرم؛ ابزار صافکاری تگرگ کش چسبی هستند.

مطلب پیشنهادی: صافکاری بدون رنگ با میله

امروزه ابزار صافکاری با توجه به رشد صنعت خودرو سازی از تحول زیادی برخودار شده اند. یکی از ابزارهای صافکاری دستگاه تگرگ کش چسبی است؛ که جزو حرفه ای ترین ابزار صافکاری روز دنیا می باشد. این دستگاه از ابزار صافکاری بی رنگ به شمار می ‌رود؛ و می‌ تواند بدون آن که آسیبی به بدن وارد کند فرورفتگی های ایجاد شده را رفع نماید. یکی از ابزار های صافکاری دستگاه تگرگ کش چسبی است؛ که جزو حرفه ای ترین ابزار صافکاری روز دنیا می باشد. جدید ترین ابزار صافکاری ابزار مکنده خودرو برای صافکاری بدون رنگ کار برد دارد.

صافکار می‌ تواند با استفاده از این دستگاه بدون باز کردن قطعات داخلی اتومبیل خودرو را تعمیر کند. برای دریافت خدمات صافکاری می توانید به استارلوکس مراجعه کنید. تا با جدیدترین ابزار صافکاری اقدام به این کار کنیم.

Click to rate this post!

تمامی خدمات خودرو به صورت چکی و فقط با 40 درصد پیش پرداخت!

X