شماره تماس:9449246-0912

تشخیص رنگ خودرو در تهران

تشخیص رنگ خودرو در غرب تهران

رزرو


وقتی که شما برای خرید یک خودرو اقدام میکنید، یکی از نگرانی های شما رنگ آن است. اینکه خودرو مد نظر شما دارای رنگ باشد یا نه مسئله مهمی است. در واقع یکی از بخش های تعیین کننده قیمت، داشتن یا نداشتن رنگ است. و پس از آن اینکه چقدر یک خودرو رنگ دارد ملاک میشود. اینکه خودرو مد نظر رنگ داشته باشد یا بهتر است بگویم رنگ شده باشد، یک آپشن منفی برای خودرو است. البته تشخیص رنگ خودرو، صرفا منوط به آن نیست و شامل موارد دیگری نیز هست که در ادامه بررسی میکنیم. در بازاری که سودجویان دنبال فروش خودرو با قیمت بالا هستند، نیاز به یک کارشناس تشخیص رنگ خودرو احساس میشود. کارشناس تشخیص رنگ خودرو در کشور ما، مثل خیلی از کشور های دیگر، یک شغل اساسی در زمینه خودرو است. ما یکی از بهترین مراکز تخصصی تشخیص رنگ خودرو در تهران هستیم.

اهمیت کارشناسی رنگ خودرو در ایران:

در اکثر کشور های دنیا امر کارشناسی تشخیص رنگ خودرو، از اهمیت بسیار بالای برخوردار است. البته این در بعضی از کشور ها جز رسیدگی به ماشین محسوب میشود و تاثیری روی قیمت ندارد. بلکه ممکن است قیمت را بالاتر ببرد. یکی از این کشور ها آمریکا است. در ایالت متحده آمریکا، رنگ داشتن یک خودرو، در بین خودرو های دست دوم، حتی یک آپشن خوب است. ولی در ایران تعیین کننده قیمت ویژگی های فنی ماشین و میزان کیلومتر راه رفتن آن است. و صد البته که رنگ داشتن خودرو یک آپشن منفی است. کارشناسی رنگ خودرو، مهم ترین بخش از خرید یک خودرو دست دوم است. زمانی که قصد خرید یک خودرو دست دوم را دارید، با مراجعه به کارشناس تشخیص رنگ خودرو از خسارت های دیگر جلوگیری میکنید. ما یکی از بهترین مراکز کارشناسی رنگ خودرو در تهران هستیم.

کارشناسی رنگ خودرو در تهران

کارشناسی رنگ خودرو در تهران

کارشناس تشخیص رنگ خودرو:

فردی که نقش اصلی در تعیین قیمت خودرو را با توجه به مسائل فنی و بدنه خودرو دارد. تجربه گذشته نشان داده است، در صورت وجود نداشتن این افراد، مسائل جبران ناپذیری به وجود می آید. یک کارشناس باتوجه به تجربه، علم و ابزاری که دارد میتواند مسائل فنی و رنگ یک خودرو را تشخیص دهد. اگر یک کارشناس حرفه ای خودرو مد نظر شما را بررسی کند، میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید کنید. مسائلی مثل صافکاری با دستگاه PDR که حرفه ای انجام شده باشد، برای خیلی ها غیر قابل تشخیص است. ما یکی از بهترین صافکاری در تهران هستیم که تشخیص آن برای خیلی ها سخت است. همچنین خدماتی مثل واکس و پولیش خودرو در تهران از این دسته موارد است. پس حتما در انتخاب کارشناس تشخیص رنگ خودرو خود، دقت لازم را به عمل آورید.

چرا باید در انتخاب کارشناس حرفه ای دقت کنیم؟

خیلی از ما شده برای اینکه خودروی را خریداری یا به فروش برسانیم، با یک کارشناس تماس گرفته ایم. ما از راه های مختلفی، مثل وب سایت های مختلف یا فضا های مجازی با آن ها ارتباط گرفته ایم. اینکار بسیار اشتباه است. خیلی از سودجویان برای بالا بردن قیمت ها و خریداری یک خودرو به قیمت پایین وارد این عرصه شده اند. اگر شما به یک متخصصی که کارش این است مراجعه نکنید، ممکن است در دام این سودجویان بیوفتید. ما با سال ها تجربه در زمینه کارشناسی رنگ خودرو در تهران، یکی از افراد مورد اعتماد شما عزیزان بوده ایم. مرکز خدمات خودرویی استارلوکس یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز تشخیص رنگ خودرو در تهران است.

ابزار های کارشناسی رنگ خودرو در تهران:

ابزار های کارشناسی رنگ خودرو در تهران

ابزار های کارشناسی رنگ خودرو در تهران

ما یک کارشناس حرفه ای در زمینه تشخیص رنگ خودرو در تهران هستیم. میتوانیم با ابزار های مثل قلم آهنربایی و مهم تر از آن تجربه خودمان رنگ یک خودرو را تشخیص دهیم. یک کارشناسی حرفه ای لزوما نیاز به ابزار آلات خاصی ندارد. خود ما اکثرا با چشم میتوانیم بسیاری از مسائل را تشخیص دهیم. اما یکی دیگر از ابزار های که ما در تشخیص رنگ از آن ها استفاده میکنیم، ابزار دیجیتال التراسونیک است. ما از این ابزار با سنجش زخامت رنگ و بدنه خودرو استفاده میکنیم. کارشناسی رنگ خودرو بستگی به موارد مختلفی است که ما در آن وضعیت بدنه خودرو را بررسی میکنیم. ما در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

انواع تشخیص رنگ خودرو درتهران:

تشخیص رنگ خودرو شامل 5 بخش اصلی است که هر کدام از آن ها توضیحات خود را دارد. بهتر است قبل از آن که در مورد خرید یا فروش خودرو تصمیم بگیرید حتما این موارد را بدانید. یادآوری و دانستن این نکات میتواند شما را در تصمیم گیری خود مصمم تر یا از آن تصمیم بازگرداند. ما در ادامه این مطلب به صورت مفصل در مورد تشخیص رنگ خودرو به شما توضیحاتی را ارائه داده ایم. لطفا با دقت بیشتری ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

بخش های مختلف مرکز خدمات خودرویی استارلوکس در زمینه تشخیص رنگ خودرو در تهران:

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو

  1. کارشناسی رنگ و بدنه خودرو (بخش های اصلی)
  2. کارشناسی رنگ و بدنه گلگیر ها
  3. کارشناسی تمامی درب ها
  4. کارشناسی قطعات تعویضی خودرو
  5. کارشناسی رنگ سپر و رکاب خودرو

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو:

رنگ و بدنه سقف خودرو یکی از قسمت های خودرو است که به راحتی آسیب میبیند. سقف خودرو ممکن است با عوامل مختفلی دچار آسیب شده باشد. یکی از این آسیب ها صدمه دیدن سقف خودرو به علت چپ شدن آن است. این مورد بسیار مهم است که یک خودرو چپی قطعا تقاوت قیمت فاحشی با سایر خودرو ها دارد. از دیگر عواملی که میتواند به سقف خودرو آسیب برساند بارش تگرگ یا پرت شدن سنگ روی سقف خودرو است. تصادفات شدید و عوامل دیگر هم هستند که ممکن است سقف را دچار آسیب دیدگی کند. یک کارشناس حرفه ای تشخیص رنگ خودرو باید بتواند در همان ابتدا این مشکلات را بررسی کند

رنگ و بدنه ستون ها و شاسی یکی از عواملی است که به سختی آسیب میبینند. اما همینطور تشخیص آن ها به مراتب سخت تر است. ستون ها و شاسی خودرو باید تحت شرایط سختی مثل تصادفات سنگین دچار ضربه و آسیب شوند. تشخیص اینگونه از آسیب ها نیاز به تجربه بالا و دستگاه های حرفه ای دارد. اما ما به راحتی میتوانیم این موارد و علل آن ها تشخیص دهیم. حتی ممکن است با احیای رنگ خودرو تشخیص این موارد سخت تر شود. ما یکی از بهترین مراکز احیای رنگ خودرو در تهران هستیم که این کار را به صورت حرفه ای انجام میدهیم. ولی باز با این حال این موارد برای تیم حرفه ای استارلوکس قابل تشخیص است.

اهمیت کارشناسی شدن رنگ و بدنه سقف، ستون ها و شاسی خودرو:

کارشناسی سقف ستون شاسی

کارشناسی سقف و ستون و شاسی خودرو

این سه بخش جز بدنه اصلی خودرو هستند که تقریبا 60% از نقش تعیین قیمت را به خود اختصاص میدهند. اگر شما یک کارشناس حرفه ای تشخیص رنگ خودرو دارید به حرف آن گوش دهید. اگر کارشناس به شما گفت از خرید این خودرو امتناع کنید، بر خلاف میل باطنی تان به حرفش گوش دهید. البته مشخص شدن انواع علت های آسیب دیدگی بستگی به 3 مورد دیگر نیز دارد. اگر با این حال شما باز هم قصد خرید این خودرو را دارید، حداقل علل آن را جویا شوید. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، اغلب خودرو های که سقف آن ها اسیب دیده چپی هستند. و اکثر خودرو های که شاسی و ستون ها آسیب میبینند، دچار تصادفاتی از عقب یا جلو شده اند. باز هم میگویم، اگر خودرویی پس از کارشناسی معلوم شد، در این زمینه آسیب دیده از خرید آن پرهیز کنید.

اگر شاسی، ستون های عقب و جلو و سقف خودرو، در معرض تصادفات شدید نباشد آسیب کمتری میبیند. اما اگر این تصادفات بسیار شدید باشند باید اتاق خودرو عوض شود. البته در این مورد جای نگرانی نیست، زیرا جهت تعویض اتاق خودرو باید در سند خودرو ذکر شود.

کفی صندوق عقب:

کفی صندوق عقب

کفی صندوق عقب

یکی دیگر از عواملی که کمتر به آن توجه میشود کفی صندوق عقب است. بستگی به نوع خودرو شما کفی صندوق عقب شما ممکن است دچار آسیب دیدگی شود. این گونه از موارد بیشتر در تصادفات از عقب مورد آسیب قرار میگیرند. بررسی آن نیز بسیار دشوار است و اگر مشکل پیدای نباشد خیلی ها از بررسی آن صرف نظر میکنند. لطفا در بررسی خودروی خود به این دسته از موارد نیز توجه کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

کارشناسی رنگ و بدنه گلگیر ها:

رنگ و بدنه گلگیر ها

یکی دیگر از عوامل مهمی که بسیار در چشم هست و کمتر به آن توجه میشود همین بخش است. درست است که سقف، شاسی و ستون ها بسیار مهم هستند ولی نباید از این بخش به راحتی عبور کرد. خیلی از کارشناسان از این بخش به سادگی عبور میکنند، اما لطفا شما حواستان به این بخش باشد. یک خودرو دارای 4عدد گلگیر است. در تشخیص این قسمت در خودرو های آسیب دیده، خیلی گلگیر ها مورد توجه قرار نمیگیرند. همچنین در اینگونه خودرو ها تشخیص ایرادات گلگیر ها سخت تر نیز میشود. در این قسمت یعنی کارشناسی رنگ و بدنه گلگیر ها بسیار دقت کنید تا دچار زیان نشوید. به صورت کلی 10الی12 درصد قیمت را کارشناسی رنگ و بدنه گلگیر ها تعیین میکنند.

کارشناسی رنگ و بدنه درب ها:

از دیگر عوامل بیرونی خودرو که نقش مهمی در تعیین قیمت ایفا میکند همین قسمت است. هر خودرو دارای 4 یا 2 درب و یک درب صندوق عقب و یک درب کاپوت است. این موارد قابل تعویض هستند که بسیار هم آسیب پذیر تر نسبت به سایر اجزا است. این مورد نیز درباره گلگیر  ها هم صدق میکند. درب ها و گلگیر ها به دلیل دم دست تر بودن آن ها آسیب پذیری بیشتری دارند. درب ها بیشتر از گلگیر ها میتوانند در تعیین قیمت یک خودرو اثر گذار باشند. تقریبا میشود گفت بین 15 درصد قیمت را تعیین میکند.

کارشناسی قطعات تعویضی خودرو:

در این بخش تمامی قطعات تعویض خودرو و علل آن ها مشخص میشود. هر چند فهمیدن این علت ها صد در  صدی نیست ولی تا 80 درصد درست است. ما میتوانیم با توجه به ابزار ها و تجربه خود علل مختلف تعویض قطعات را جویا شویم.  کارشناسی قطعات خودرو با توجه به تعویض شدن آن ها افت قیمت بیشتری را برای خودرو ها دارد. البته تعیین قیمت قطعات تعویضی باز هم با توجه به نوع تعویض آن ها نیز متفاوت است. ما در بخش خدمات خودرو در تهران به تمامی این مسائل و توضیحات بیشتر آن ها پرداخته ایم. تقریبا این بخش بین 13 تا 15 درصد در تعیین قیمت تاثیز گذار خواهد بود که درصد قابل توجه و پر اهمیتی است. البته با خدمات صافکاری بدون رنگ استارلوکس، دیگر خودرو شما دچار افت قیمت در کارشناسی نمیشود.

کارشناسی رنگ سپر و رکاب خودرو:

سپر و رکاب

کارشناسی رنگ سپر و رکاب

این بخش تاثیر چندانی در تعیین قیمت برای خودرو ندارد. اما حتما باید نکات این قسمت را هم نیز بدانید. باتوجه به بهم پیوستگی کار، رنگ سپر و رکاب خودرو ممکن است روی بدنه اصلی نیز اثر گذار باشد. کارشناسی این قسمت، باتوجه به داشتن یا نداشتن رنگ و ضربه، باعث میشود دقت بیشتری روی بدنه اصلی خودرو کرد. کارشناسی رنگ سپر و رکاب، چون جز قسمت های فلزی خودرو نیستند، کم اهمیت تر از سایر بخش ها است. و همینطور تاثیر آنچنانی روی قیمت خودرو نمیگذارد. این دسته از موارد چون بیشتر از سایر قطعات بیرونی تحت ضربات و خطر هستند، ممکن است دچار رنگ یا حتی تعویض قرار بگیرند.

چگونه یک کارشناس حرفه ای تشخیص رنگ خودرو شویم:

کارشناس حرفه ای تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی حرفه ای رنگ خودرو

برای اینکه شما یک کارشناس حرفه ای تشخیص رنگ خودرو باشید نیاز به زمان و تجربه دارید. و مهم تر از این ها شما باید یک آموزش تکمیل و درست را ببینید. این کار یک تخصص و منبع درآمد برای خیلی از افراد است. ما با سال ها تجربه در این زمینه، اقدام به راه اندازی یک مرکز آموزشی کردیم. شما عزیزان اگر مشتاق به یادگیری هستید و میخواهید یک کارشناس حرفه ای شوید، ما کنارتان هستیم. شما میتوانید با ورود به بخش آموزش خدمات خودرو در تهران، اقدام به آموزش دیدن در این مسیر تخصصی کنید.

این آموزش یک دوره 3 روزه است که در آن به خوبی یک کارشناس حرفه ای میشوید. شما مهارت های خوبی را بعد از گذراندن این دوره آموزشی کسب میکنید. ما در این بخش یک مرکز تشخیص رنگ خودرو در تهران داریم که کارشناسان زیادی را به جامعه تحویل داده ایم. همچنین میتوانید قبل از شروع آموزش از کارشناسان و متخصصان ما یک مشاوره اختصاصی دریافت کنید.

پیشنهاد میشود یکی دیگر از خدمات استارلوکس، سرامیک خودرو در تهران را مطالعه کنید.

قدم پایانی:

در یک جمع بندی نهایی در این مطلب مطالب زیادی را فهمیدیم. فهمیدیم که تشخیص رنگ خودرو یکی از کار های است که باید قبل از خرید خودرو آن را انجام دهیم. ما در این قسمت متوجه شدیم چه کارشناسی را باید انتخاب کنیم و چقدر این مسئله حائز اهمیت است. همچنین با تله و دام های گوناگون دلالان و سودجویان آشنا شدیم. ابزار های کارشناسی رنگ خودرو را به خوبی شناختیم و فهمیدیم تجربه یک کارشناس چقدر اهمیت دارد. همینطور با انواع قسمت های که باید کارشناسی شوند و ارزش آن ها آشنا شدیم. و فهمیدیم مثلا اگر بدنه خودرو اسیب دیده باشد چه میزان از قیمت خودرو افت میکند. و در انتها فهمیدیم چگونه باید یک کارشناسی رنگ و بدنه گلگیر ها را انجام دهیم.

در نهایت شما پس از کسب تمامی این اطلاعات ها، کارشناسی تشخیص رنگ خودرو را به خوبی میشناسید. شما میتوانید با انتخاب یک کارشناس تشخیص رنگ خودرو به راحتی اقدام به خرید خودرو مورد علاقه خود کنید. ما در این بخش سعی کردیم تمامی اطلاعات در زمینه تشخیص رنگ خودرو را به شما عزیزان ارائه کنیم. اما اگر باز هم سوالی در این زمینه دارید میتوانید از ما بپرسید. همچنین شما عزیزان برای دریافت مشاوره یا خدمات تشخیص رنگ خودرو در تهران میتوانید با متخصصان ما تماس بگیرید. راه های ارتباط با ما از طریق تماس یا از طریق اینستاگرام یا واتس اَپ ما میباشد.


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE


رزرو