شماره تماس:9449246-0912

پوشش سرامیکی، یکی از برترین شیوه های مورد استفاده؛ جهت مراقبت از بدنه ی ماشین در برابر آلودگی های موجود در هوا و خط و خش می باشد. دانستن مزایای سرامیک خودرو و برای افرادی که طرفدار بی‌چون و چرای این روکش خودرو هستند؛ آگاهی از معایب  روکش محافظ نانو سرامیکی خودرو اهمیت دارد. بدون شک اگر شما از آن دست افرادی باشید؛ که به مراقبت از خودروی خود خیلی اهمیت می ‌دهید و در مراکز خدمات این ‌چنینی رفت‌ و آمد کرده‌اید. محصولات جدید دیگری نیز وارد بازار گردیده است که از چسبیدن و آسیب رساندن انواع آلودگی ها؛ مانند گرد و غبار، شیره درختان، فضولات پرندگان، آلاینده های محیطی و … برروی بدنه خودرو جلوگیری می نماید. در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه؟ عباراتی همچون سرامیک خودرو، نانو سرامیک خودرو و امثال آن توجه شمارا جلب کرده است.

آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشود

آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشود ؟

پیش از آن که به این موضوع بپردازیم که آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه؟ می خواهیم بررسی کنیم که نانو سرامیک خودرو چیست؟ زیبایی بدنه اتومبیل برای بسیاری از علاقه ‌‌مندان به خودرو و به‌ اصطلاح ماشین ‌باز‌ ها، مسئله بسیار با ‌اهمیتی است. جدید ترین روش برق‌ انداختن خودرو استفاده از سرامیک خودرو است. ظاهر خارجی خودرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شفافیت آن باعث می‌ شود نظر همه را جلب کند. عوامل بسیار زیادی در خرابی بدنه خودرو شما تاثیر گذارند. فناوری نانو از ابتدای ظهور، در بسیاری از حوزه‌ها از پزشکی گرفته؛ تا ساخت الیاف گیاهی و حتی مواد ضدعفونی‌کننده، پیشرفت چشمگیری داشته است. شاید برای شما هم جالب باشد؛ که یک پلیمر مایع بتواند تا این حد زیبایی و درخشندگی ماشین را حفظ کند. سرامیک خودرو جهت محافظت رنگ از خط و خش و آبگریزی بدنه ماشین در این مطلب قرار دارد.

این پوشش ها حتی در ایام بارانی؛ سال نیز از ایجاد لک و نشستن گل و لای بر روی بدنه خودرو جلوگیری کرده؛ و آن را از این آلودگی ها محافظت می نماید. تصور کنید بدنه‌ ی خودرو شما مثل پوست صورت شما است. با این تفاوت که محافظت سرامیک خودرو از بدنه خودرو به‌ مراتب قوی‌ تر و جامع تر است. البته رنگ درخشان و بدنه ‌ای بدون خط‌وخش، زیبایی خودرو را چندین برابر می ‌کند. لازم به توضیح است که سرامیک خودرو نوعی محلول پلیمری شیمیایی است؛ که معمولا با دست روی نمای بیرونی خودرو اعمال می ‌شود.

مطلب پیشنهادی: مزایای سرامیک خودرو

سرامیک خودرو، رنگ خودرو نیست

سرامیک خودرو، رنگ خودرو نیست!

یکی از دغدغه های افراد در زمان اقدام به سرامیک خودرو این است؛ که آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه؟ باید بگوییم سرامیک یک لایه شفاف است که روی رنگ خودرو اعمال می شود. از این رو جز رنگ خودرو محصوب نمی شود. علت این که افراد این سوال را دارند که؛ آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه؟ این است که رنگ خودرو باعث افت قیمت آن می شود. اما باید بگوییم سرامیک خودرو نه تنها باعث افت قیمت نمی شود؛ بلکه ارزش افزوده محصوب می شود؛ و قیمت خودرو را افزایش می دهد. از برترین ویژگی های پوشش دهی نانویی بدنه ی خودرو، عدم تشخیص آن با چشم است. روکش سرامیک، از جنس پلیمر مایع است؛ که به صورت دستی بر روی بدنه ‌ی خارجی خودرو به کار می‌ رود. پوشش نانو سرامیک یک پلیمر مایع است ؛ کاور بر روی سطوح بیرونی خودرو اعمال می گردد.

جنس نانو سرامیک خودرو با رنگ خودرو

جنس نانو سرامیک خودرو با رنگ خودرو

یکی از معروف‌ ترین انواع سرامیک خودرو، نانو سرامیک است؛ که برای تهیه آن از فناوری نانو استفاده می‌ کنند.اما آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه؟ در ادامه مقاله به طور مفسل به این موضوع می پردازیم. علاوه بر این یک سری لایه‌های محافظتی نیز به بازار راه یافته؛ که به نوعی با استفاده از فناوری نانو ساخته شده است و به آن‌ها پوشش نانو سرامیک می ‌گویند. در واقع ما با سرامیک کردن خودرو شما از خطرات پیش آمده برای بدنه جلوگیری می کنیم. بدنه خودرو ها به دلیل مجاورت با محیط‌ های مختلف آب و هوایی معمولاً دچار کدری می ‌شوند؛ و پس از مدتی درخشندگی آن‌ ها کاهش می‌ یابد. معمولا بین پوششی که با استفاده از پلیمر مایع بر روی سطح ماشین قرار داده می شود؛ و رنگ ماشین پیوند داده می شود. رنگ و زیبایی بدنه‌ ی آن، در چشم خود نمایی می‌ کند.

پوشش نانوسرامیک گام بعدی در تکامل و حفظ رنگ خودرو می باشد. این مواد نوعی پلیمر مایع هستند که در عین سختی، تمام بدنه ماشین شما را پوشش می ‌دهند. پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو یا گلس کوتینگ، نوعی پلیمر مایع است که روی بدنه خودرو ریخته می ‌شود. نانو سرامیک حاوی دی ‌اکسید سیلیکون و دی‌اکسید تیتانیوم است. آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه؟ پوشش‌ های نانوسرامیک ابتدا توسط تیونر های مشهور برای به کار گیری؛ روی خودرو های لوکس و گران قیمت مورد استفاده قرار گرفت. که این نشان می دهد سرامیک خودرو جز رنگ خودرو نیست.

مطلب پیشنهادی: سرامیک فوری خودرو چیست؟

صفر تا صد نانو سرامیک

صفر تا صد نانو سرامیک

سرامیک کردن مثل خدمات دیگر خودرو داری هزینه های است؛ که بسیار معقول و به صرفه می باشد. پوشش نانو سرامیک که بر اساس فناوری نانو پایه‌ ریزی شده است؛ یک پوشش محافظتی است که علاوه بر زیبایی و درخشندگی بدنه خودرو باعث می‌ شود. سرامیک خودرو پلیمر مایعی است که بعد از استفاده؛ مانند یک لایه شفاف، بدنه خودرو را پوشانده و آن را از هر گونه آسیب حفظ می کند. روکش نانو سرامیک خودرو نیز برای همین منظور وارد بازار شده است. این پوشش ها با سطح رنگ خودرو پیوند برقرار می کنند؛ ویک لایه محافظ نیمه دائمی از رنگ بدنه خودرو ایجاد می نمایند. به ‌نوعی با سطح رنگ روی بدنه خودرو پیوند شیمیایی و مکانیکی برقرار کرده؛ و مثل یک سپر محافظ عمل می‌ کنند. پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو که اولین‌ بار برای تیونیگ خودرو ‌های گران‌ قیمت و لوکس از آن استفاده ‌شده است.

نانو سرامیک در حقیقت یک نوع مایع پلیمری است؛ که توسط افراد آموزش دیده با روش ‌های خاصی روی بدنه خودرو کشیده می ‌شود. سرامیک خودرو باعث جلوگیری از خط و خش، آفتاب سوختگی و خوردگی شیمیایی می‌ شود؛ از رنگ بدنه در مقابل اکسیده شدن محافظت می‌ کند. برای ایجاد یک لایه حفاظتی و مقاوم از پوشش نانو سرامیک درخشان و همچنین افزایش طول عمر این محصول؛ ابتدا باید خودروی خود را به‌ درستی آماده کنید. که این سوال آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه؟ در ادامه بررسی می شود. که پوشش سرامیکی از خودرو محافظت می کند.

جمع بندی آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه؟

جمع بندی آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه؟

در بخش قبلی به این سوال که آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه؟ پاسخ دادیم. حال که قصد انجام سرامیک خودرو را دارید؛ می توانید از طریق سایت استار لوکس نوبت رزرو کنید. تا استارلوکس هست نگران آن نباشید. یکی از انواع خدمات استارلوکس سرامیک بدنه ماشین است. که این خدمت را با کیفیت بی نظیری ارائه می دهد. استارلوکس در غرب تهران منتظر حضور گرم شما عزیزان است. با افتخار آماده ارائه خدمت به شما هستیم. شما می توانید به صورت آنلاین از خدمات رزرو سرامیک خودرو بهره مند شوید. خدمات سرامیک خودرو استارلوکس جز  برترین خدمات سرامیک خودرو است. ما در استارلوکس از برترین مواد سرامیکی خودرو مثل sonax و .. استفاده میکنیم. این خدمت را می توانید از استار لوکس دریافت کنید. برای این منظور کافی است در سایت نوبت خود را رزرو کنید.

Click to rate this post!