شماره تماس:9449246-0912

واکس خودرو در تهران

واکس خودرو در تهران

رزرو


واکس خودرو یکی از انواع خدمات ما در زمینه رنگ بدنه خودرو میباشد. باتوجه به بالا رفتن قیمت خودرو، اهمیت زیادی به سلامت خودرو باید داد. مخصوصا افرادی که در تهران زندگی میکنند اهمیت بیشتری نسبت به خودرو های خود قائل هستند. ما یکی از مراکز خدمات واکس خودرو در تهران هستیم. این دسته از خدمات یک نوع خدمات پیوسته به خدمات دیگری همچون احیای رنگ خودرو، سرامیک خودرو و پولیش خودرو میباشد. مخصوصا خدمات واکس و پولیش خودرو نسبتا هم بستگی بیشتری باهم نسبت به سایر خدمات دارند. مراکز واکس و پولیش خودرو در تهران یکی از معدود خدماتی است که با کیفیت به نسبت عالی انجام میشود. ما شما را در ادامه این مطب با واکس خودرو و مزایای استفاده از واکس خودرو آشنا میکنیم. در این مطلب اهمیت استفاده از واکس نانو بدنه خودرو را به شما میگویم.

واکس خودرو از چه چیز های درست میشود؟

واکس خودرو از سه ترکیب مهم استفاده میکند که تاثیر زیادی در درخشندگی خودرو دارد. این 3 ترکیب از مواد گیاهی، روغنی و صنعتی، طی یک فرآیند خاص شیمیای درست میشود. استفاده از این ترکیب شامل واکس خودرو میشود که تاثیر زیادی روی درخشندگی خودرو و محافظت از رنگ خودرو دارد. البته این ترکیب با توجه به حساسیت آن، قابلیت ساخت برای هر کسی را ندارد. واکس خودرو در معتبر ترین شرکت ها و با پیشرفته ترین دستگاه ها ساخته میشود.

این محصول پس از ساخت با توجه به استاندارد ها مورد آزمون قرار میگیرد. پس از موفقیت در آزمون و تست آن این محصول روانه بازار میشود و مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه در مورد نحوه استفاده و آموزش استفاده از آن بیشتر باهم صحبت خواهیم کرد. ما در یکی از بهترین مراکز واکس و پولیش خودرو نیز از بهترین این مواد برای واکس خودرو در تهران استفاده میکنیم.

واکس خودرو در تهران

واکس خودرو در تهران

مزایای استفاده از واکس خودرو:

زمانی که شما وارد مراکز واکس و پولیش خودرو میشوید، ممکن است مشاوره های زیادی در مورد واکس خودرو بگیرید. بعضی از این مشاوره ها درست و بعضی ها نیز دروغ است. ولی ما در این قسمت کاملا در مورد مزایای استفاده از واکس خودرو برای شما صحبت میکنیم. واکس خودرو با توجه به ترکیباتی که دارد میتواند از خراب شدن رنگ خودرو در مقابل اشعه نور خورشید تا حد زیادی جلوگیری کند. همچنین این مواد با ایجاد یک لایه محافظتی از خراب شدن رنگ در مقابل آلاینده های شیمیایی جلوگیری میکند.

زمانی که واکس خودرو با پولیش و سرامیک ترکیب میشوند، اثر بسیار بهتری را برای رنگ خودرو به جا میگذارند. ما در صفحات دیگر، مثل صفحه پولیش خودرو در تهران در مورد مزایای پولیش خودرو صحبت کرده ایم. شما میتوانید با مراجعه به این صفحه از مزایای پولیش خودرو نیز مطلع شوید.

دلیل مراجعه به مراکز واکس و پولیش خودرو:

بهترین مرکز واکس خودرو در تهران

بهترین مرکز واکس خودرو در تهران

دلیل اصلی اینکه بیشتر افراد برای واکس و پولیش خودرو به این مراکز مراجعه میکنند این نیست که خودشان نمیتوانند. هر چند که این خدمات با تجربه و دستگاه های تخصصی بهتر و با کیفیت تر انجام میشوند. و همچنین ما در ادامه راه یادگیری واکس و پولیش کردن را به شما میگویم. ولی دلیل اصلی مراجعه به مراکز واکس و پولیش خودرو، در قدم اول بررسی رنگ خودرو است.

اینکه شما بدون اطلاع از وضعیت رنگ خودرو، اقدام به واکس زدن کنید کار درستی نخواهد بود. زیرا که هر چیزی یک پیش ساخته و پایه ای دارد. در بعضی از خودرو ها واکس زدن مرحله ابتدای نیست و لزوما باید این مراحل رعایت شوند. همچنین واکس و پولیش خودرو نیاز به تجهیزات، تجربه و مواد مرغوب دارد. لطفا در مراجعه به مراکز واکس و پولیش خودرو به خصوص در شهر بزرگ تهران دقت کنید.

واکس کارنوبا

یکی از انواع واکس خوردو، واکس کارنوبا است. این واکس خودرو یک نوع واکس گیاهی است. که با بهره گیری از از برگ درخت نخل که در کشور برزیل موجود است ساخته می شود این درخت در کشور برزیل بانام ” درخت زندگی ” شناخته می شود. وظیفه این ماده مومی محافظت از درختان در برابر آفتاب سوزان آمریکای جنوبی است. از این از این موم برای ساخت واکس خودرو استفاده شده است. در واکس خودرو کارنوبا پایه اصلی فرمولاسیون واکس خودرو موم این درخت است. در این واکس کارنوبا با روغن ها، عصاره نفت خام، حلال ها و مواد مشابه دیگر مخلوط می شود تا نتیجه آن واکس خودرو شود. استفاده از این واکس در خودرو می تواند علاوه بر این که خودرو شما را براق و البته جذاب کند. محافظ خوبی از آن در مقابل خورشید خواهد بود و همین طور باعث درخشش خودروی شما نیز می شود.

عملکرد این واکس خودرو به گونه ای خاص است که نتیجه متفاوتی خواهد داشت. واکس کارنوبا به سطحی که روی آن اعمال می شود می چسبد. بعد از اعمال این واکس بر روی بدنه خودرو باید اجازه بدهید که روی سطح خشک شود. بعد از خشک شدن از بین می رود و تنها یک لایه نازک از خود برجای می گذارد. جالب است بدانید این لایه دارای خاصیت آب گریزی است. لازم به توضیح است که از آن جا که واکس مانا نمی باشد. به مرور زمان از بین می رود و از این رو نیاز به استفاده مجدد دارد.

تفاوت وشباهت واکس خودرو و پولیش

واکس خودرو و همین طور پولیش هر دو محصولاتی برای محافظت و نگهداری از رنگ خودرو هستند. همچنین از این محصولات برای ایجاد ظاهری تمیز و براق در خودرو مورد استفاده قرار می ‌گیرند. با این که از این محصولات با هدفی مشابه استفاده می شود اما عملکردی متفاوت دارند. زمانی که از واکس خودرو استفاده می کنید یک لایه محافظ روی رنگ خودرو ایجاد می‌ شود. اما پولیش کردن خودرو این طور نیست و در پولیش کردن یک لایه بسیار نازک از رنگ خودرو برداشته می شود. با توجه این تعاریف می توان گفت این دو محصول مکمل هم هستند. استفاده از واکس و یا پولیش به تنهایی نمی تواند نتیجه صد در صدی را داشته باشد. به همین دلیل، در بیشتر مواقع از واکس خودرو بعد از این که خودرو پولیش خورد استفاده می‌شود. استفاده از واکس خودرو بعد از پولیش باعث می شود از رنگ محافظت شود.

دیگر تفاوت واکس خودرو و پولیش در نوع استفاده و اعمال آن ها است. به این صورت که بعد از استفاده از واکس خودرو نیاز است که آن را از سطح بدنه پاک کنید. اما در مورد پولیش خودرو این گونه نیست و نیازی نیست که آن را پاک کنید. تفاوت دیگر این دو محصول این است که برخی مواقع از پولیش فقط برای برخی رنگ‌ ها می ‌توان استفاده کرد. در حالی که واکس برای تمامی رنگ ‌ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. در مجموع باید گفت این تفاوت ها به معنای برتر بودن یکی نسبت به دیگری نیست.

چرا باید از واکس خودرو استفاده کنیم؟

مراکز واکس و پولیش خودرو

مراکز واکس و پولیش خودرو

خب اگر تا اینجا هنوز به اهمیت واکس زدن خودرو پی نبردید، باید حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. فرض کنید که یک خودرو دارید، خارج از هر نوع مدل و رنگ آن که البته بی تاثیر در نگهداری رنگ آن نخواهد بود. این خودرو از صبح تا شب در خیابان ها و شلوغی تهران زیر نور آفتاب در رفت و آمد هستید. خودرو را در تمامی معابر و خیابان ها پارک میکنید و به کار روزمره خود میپردازید. وقتی برمیگردید با فضولات پرندگان روی خودرو خود رو به رو میشوید. پس از بارش باران در این هوای آلوده، خودرو را به کارواش میبرید تا به اصطلاح بیشتر به خودروی خود اهمیت دهید.

پس از گذشت چند سال یا در بعضی از خودرو ها حتی چند ماه متوجه تغیرات رنگ خودروی خود نمیشوید. اما یک روز که با رنگ بی روح خودروی خود رو به رو میشوید، ممکن است تا حدی حالتان گرفته شود. شما بهتر است هر چه زودتر تا وضعیت از این بدتر نشده، به مراکز واکس و پولیش خودرو مراجعه کنید. ما با سال ها تجربه در زمینه واکس خودرو در تهران فعالیت داریم و میتوانیم کمک حال شما عزیزان باشیم.

انواع واکس های خودرو:

واکس بدنه خودرو

واکس بدنه خودرو

به طور کلی واکس های خودرو به 3 دسته اصلی تقسیم بندی میشوند. که انتخاب نوع واکس پس از خواندن به شما برمیگردد. ممنون میشویم پس از خواندن این مطلب در قسمت نظرات به ما بگوید که اگر شما بودید از کدام نوع واکس استفاده میکردید؟

 • SOFT WAX
 • HARD WAX
 • LIQUID WAX

SOFT WAX یا واکس های نرم:

 • کیفیت بالا
 • سطح پوشش دهی قابل قبول
 • استفاده نه چندان سخت
 • ماندگاری بالا

HARD WAX یا واکس های سخت:

 • ماندگاری بسیار بالا
 • کیفیت بالا
 • ایجاد سطح پوششی مناسب
 • استفاده نه چندان راحت
 • قابلیت تمدید بعد از 6ماه

LIQUID WAX یا واکس مایع:

 • ماندگاری پایین
 • قابلیت استفاده مداوم بعد از هر بار شستشو
 • ایجاد سطح پوششی کوتاه مدت
 • استفاده آسان

هر چند وقت یکبار از واکس بدنه خودرو استفاده کنیم؟

واکس بدنه خودرو

در ابتدا باید بگویم که ما منکر تاثیر جنس و کیفیت رنگ و بدنه خودرو شما در نگهداری واکس خودرو نیستیم. اما اینکه شما چه زمانی از واکس خودرو استفاده کنید، بستگی به نوع واکس و برند آن دارد. سعی کنید در واکس زدن خودرو از مراکز واکس و پولیش خودرو حرفه ای بهره مند شوید. یا اگر خودتان اقدام به واکس خودرو میکنید سعی کنید از واکس نانو بدنه خودرو استفاده کنید. در ادامه بیشتر با واکس نانو بدنه خودرو آشنا میشویم.

در بالا انواع واکس خودرو را به شما توضیح دادیم. اگر شما از LIQUID WAX یا واکس مایع استفاده کنید، بعد ار هر بار شستشو باید اینکار را انجام دهید. خب این ممکن است برای شما طی طولانی مدت هزینه زیادی داشته باشد. اما اگر شما SOFT WAX یا واکس ها نرم استفاده کنید، تقریبا تا 3 ماه راحت خواهید بود. و تاثیرات آن تا 3 ماه روی خودرو شما خواهد ماند. اما اگر شما از HARD WAX یا واکس هاس سخت استفاده کنید این زمان بیشتر است. واکس های سخت شما را تا 6ماه از واکس زدن خودرو بی نیاز میکنند.  با انتخاب نوع واکس، شما نیاز نیست که هر ماه برای واکس خودرو هزینه کنید. بعضی از برند های واکس خودروی که ما استفاده میکنیم، از واکس نانو بدنه خودرو هستند. این نوع واکس ها تقریبا 8 الی 9 ماه شما را بی نیاز از واکس خودرو میکنند.

واکس نانو بدنه خودرو:

مدت زمان زیادی از اختراع این نوع واکس ها نمیگذرد. این نوع واکس ها که باید از برند های معتبر خارجی خریداری شوند، بهترین نوع واکس هستند. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس از این نوع واکس ها برای خودرو ها استفاده میکنیم. این نوع واکس ها، با فناوری نانو ساخته شدند که میتوانند تاثیرات زیادی روی نگهداری و درخشندگی رنگ خودرو بگذارند. خیلی از مراکز ارائه دهنده خدمات خودرو در تهران به نوع واکس ها خیلی توجه نمیکنند. ولی شما در انتخاب نوع واکس خود حتما دقت کنید. انجام تمامی خدمات دیتیلینگ خودرو در تهران توسط استارلوکس نیز انجام میشود.

واکس و پولیش چه فرقی باهم دارند؟

واکس خودرو

اگر بخواهیم واکس و پولیش را به چیزی تشبیه کنیم، میتوانیم آن ها را به پیشگیری و درمان تشبیه کنیم. پولیش خودرو دقیقا شبیه به درمان هست که یک خودرو پس از خرابی رنگ خودرو را پولیش میشود. اما واکس خودرو یک مرحله پیشگیری است که یک لایه محافظتی برای خودرو را ایجاد میکند. البته از واکس خودرو بعد از پولیش هم استفاده میشود تا با ایجاد این لایه، به جز درخشندگی از رنگ نیز محافظت شود. البته فرایند پولیش و واکس بدنه خودرو، هر دو کاملا مکمل و بهم پیسوته هستند. البته وابستگی واکس نسبت به پولیش کمتر است و میتواند به صورت جداگانه هم انجام شود. اما بعد از فرایند پولیش حتما از واکس خودرو استفاده کنید. همچنین برای مقاوم تر شدن رنگ خودرو میتوانید از خدمات سرامیک خودرو در تهران استفاده کنید.

آموزش واکس بدنه خودرو؟

آموزش واکس بدنه خودرو

آموزش واکس بدنه خودرو

حالا که در مورد واکس خودرو اطلاعات کاملی را بدست آوردید، شاید به دنبال آموزش واکس بدنه خودرو باشید. البته لازم به ذکر است که هر کاری نیاز به متخصص خود دارد و اینکه شما به راحتی نمیتوانید یک کار را انجام دهید. اینکه شما بخواهید میتوانید خودرو خود را واکس بزنید. اما اینکار ریسک های خاص خود مثل خراب شدن رنگ ماشین را دارد. شما باید در زدن واکس تجربه، تخصص و ابزار های مخصوص را داشته باشید. که هر سه این ها کاملا مربوط به هم دیگر هستند. اما اگر قصد دارید تا در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت کنید ما در خدمت شما هستیم. ما با سال ها فعالیت در زمینه واکس خودرو در تهران اقدام به ایجاد یک دوره آموزشی جامع خودرو کرده ایم.

چگونه یک متخصص در زمینه واکس خودرو شویم؟

آموزش واکس بدنه خودرو

مرکز خدمات خودرویی استارلوکس با سال ها فعالیت در زمینه خدمات خودرو، در خدمت شما عزیزان است. ما برای کسانی که قصد یادگیری و آموزش واکس بدنه خودرو را دارند، یک دوره تخصصی در نظر گرفته ایم. این دوره تخصصی شامل احیای رنگ خودرو، سرامیک خودرو، پولیش خودرو و واکس بدنه خودرو میباشد. شما با آموزش این دوره یک متخصص حرفه ای در زمینه خودرو خواهید بود که میتوانید هر جای فعالیت کنید. این یک دوره 7 روزه است که تمامی تجارب و تخصص ما به شما عزیزان انتقال پیدا میکند. در صورت درخواست ثبت نام در این دوره آموزشی میتوانید از طریق صفحه آموزش خدمات خودرو در تهران اقدام کنید. دوره جامع خدمات خودرو، یک دوره کاملا خصوصی است که شما را به یک فرد مجرب و متخصص تبدیل میکند. آموزش واکس بدنه خودرو در این دوره پس از پولیش آموزش داده میشود. پیشنهاد میشود، برای اطلاع بیشتر در مورد فیس لیفت لندکروز به این صفحه مراجعه کنید.

نمونه های واکس بدنه خودرو:

خب در این بخش چند تا از نمونه کار های خوب مربوط به واکس و البته پولیش خودرو میپردازیم. شما میتوانید در این قسمت چند تا از کوچک ترین نمونه کار های مارا ببینید.

شما عزیزان میتوانید از طریق صفحه نمایشگاه خدمات خودرو تهران، از دیگر نمونه کار ها ما دیدن کنید. این نمونه کار ها اکثرا نمونه کار های تکیمیل هستند و صرفا مربوط به واکس خودرو نیستند. همچنین پیشنهاد میشود برای دیدن نمونه کار های بیشتر در زمینه احیای رنگ به صفحه احیای رنگ خودرو در تهران مراجعه کنید.

اگر خودروی شما دچار ضربات سنگین شده است، به صفحه صافکاری بدون رنگ مراجعه کنید.

قدم پایانی:

حالا در مورد واکس خودرو در تهران اطلاعات زیادی داریم که میتوانیم از آن ها به خوبی استفاده کنیم. ما در این صفحه سعی کردیم بیشتر تجارب و دانسته های خود را به شما عزیزان ارائه دهیم. حالا بهتر است به یک جمع بندی کلی بپردازیم. در ابتدای کار، در مورد واکس خودرو و مزایای آن صحبت کردیم. سپس به این پرداختیم که چرا باید از واکس خودرو استفاده کنیم. بعد در مورد انواع واکس های نرم و سخت و مایع صحبت کردیم و به مزایای هر کدام پرداختیم. پس از آن در مورد اینکه هر چند وقت یکبار باید از واکس خودرو استفاده کنیم صحبت کردیم. سپس به واکس نانو بدنه خودرو و تفاوت واکس و پولیش پرداختیم. بعد از آن در مورد آموزش واکس بدنه خودرو و نحوه کار صحبت کردیم و چند تا نمونه کار خوب دیدیم.

امیدواریم توانسته باشیم تا با این مطلب اطلاعاتی را به گنجینه دانسته های شما اضافه کنیم. ما در استار لوکس با سال ها فعالیت در این زمینه موفق به کسب تجارب زیادی شدیم که تمامی این ها را در اختیار شما عزیزان میگذاریم. در صورت داشتن هر گونه سوال از ما میتوانید با متخصصین ما تماس بگیرید. و یا در صورت در خواست رزرو برای کار میتوانید به صفحه خدمات خودرو در تهران مراجعه کنید. یا از انتهای همین صفحه به صورت آنلاین در خواست خود را ثبت کنید یا هم اکنون با ما تماس بگیرید.

همراه با استار لوکس، خیابان های تهران را زیباتر کنید …


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE


رزرو