شماره تماس:9449246-0912

صافکاری در تهران

صافکاری در تهران

رزرو


یکی از مهم ترین خدمات استارلوکس، خدمات صافکاری در تهران است. این خدمات که به صورت ویژه و در واقع به شکل صافکاری pdr در تهران انجام میگیرد، یکی از محبوب ترین خدمات ما میباشد. شما عزیزان میتوانید از طریق بخش رزرو آنلاین بالا، خدمات صافکاری آنلاین خودروی خود را به صورت آنلاین انجام دهید. همچنین میتوانید برای برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین صافکاری استارلوکس با شماره تماس های زیر ارتباط برقرار نمایید. ما در این بخش افتخار داریم، تا اعلام کنیم به صورت کامل در مورد خدمات صافکاری خودرو توضیحاتی را ارائه کرده ایم. بیش از 90 درصد این توضیحات بر مبنای صافکاری پی در ار خودرو میباشد. ما در استارلوکس به شکل ویژه تری به خدمات صافکاری پی در ار در تهران توجه میکنیم. بهترین خدمات صافکاری بدون رنگ را از استارلوکس بگیرید!

بنر تماس

در جامعه امروز ما متاسفانه تعداد تصادفات بسیار بیش تر از پیش شده است. به همین دلیل هر روزه با چالش های بسیار بزرگی در زمینه خودرو و پیشگیری از این تصادفات همراه هستیم. راه های بسیار خوبی نیز در این زمینه برای خودرو ها اندیشیده شده است. اما متاسفانه تمامی این راهکار ها باز نمیتوانند جلوی تصادفات را بگیرند و صرفا خسارت های جانی به حداقل میرسد. مثل استفاده از ایربگ ها درون خودرو که تاثیر بسیار خوبی نیز داشته است. اما راه حل های هم برای رفع برخی از مشکلات در این زمینه گرفته شده است. مثل صافکاری به روش PDR.

صافکاری:

ما از دو روش صافکاری با دستگاه PDR و صافکاری سنتی استفاده میکنیم. انتخاب نوع صافکاری بستگی به این دارد که به رنگ خودرو آسیبی رسیده باشد یا خیر. زمانی که خودرو شما دارای خسارت میشود، حالا یا بر اثر تصادفات یا عوامل دیگر، بسیار ناراحت میشوید. شاید دلیل اول همین ناراحتی شما نیز کم شدن ارزش خودرویتان باشد. به خصوص در این زمان که یک خودرو معمولی حداقل 200 میلیون تومان قیمت دارد. خب اگر شما با این خودرو تصادف کنید شاید حتی بیش از 20 میلیون تومان از ارزش خودرو شما کاسته شود. همچنین اگر خودرو شما گران قیمت تر باشد افت قیمت برای خودرو شما بسیار بیشتر از پیش میشود. به خصوص اینکه با توجه به قانون های جدید، گرفتن خسارت برای افت قیمت نیز بسیار بسیار سخت شده است. اما به نظر شما راه حل این موضوع و جلوگیری از افت قیمت خودرو چیست؟

اتفاقات و خطرات هر روز در کمین ما هستند و ما باید بیش از پیش احتیاط کنیم. اما خوشبختانه، خبر خوب اینجاست که علم روز به روز پیشرفت میکند و امکانی برای جلوگیری از افت قیمت خودرو وجود دارد. با پیشرفت علم دیگر ناراحت کم شدن ارزش خودرو خود بعد از آسیب دیدن نباشید. راه جلوگیری از افت قیمت خودرو نیز وجود دارد. بسیاری از ما در هنگام خرید خودرو شنیده ایم که این خودرو چند لکه رنگ دارد. نکته این موضوع دقیقا همینجا و در صافکاری به روش سنتی است که باعث میشود خودرو دچار رنگ شود.

صافکاری آنلاین خودرو:

تصادف خودرو ها در شهر های شلوغ و پر رفت و آمدی مثل شهر تهران بخش جدا نشدنی از زندگی است. هر چه قدر هم که شما مراقب باشید و با احتیاط رانندگی کنید؛ باز هم افرادی هستند که از خجالت خودرو شما در بیایند! تصادف دو خودرو که صورت می گیرد معمولا افراد در همان لحظه به فکر تعمیر آن می افتند. اولین اقدام هم پیدا کردن یک صافکار است تا خودرو را به او واگذار کنند. همین پیدا کردن صافکار، خود فرایندی پیچیده محصوب می شود. چرا که با گران شدن خودرو نمی شود آن را به دست هر کسی سپرد. و باید از تخصص و زبر دستی صافکار اطمینان حاصل کرد. اما می شود همه این ها را در چند دقیقه و به صورت آنلاین انجام دارد. باید بگوییم که این امر با صافکاری آنلاین خودرو میسر است؛ که در این مقاله به معرفی آن می پردازیم.

راه حل چیست؟

همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره کردیم برای این موضوع نیز راه حلی وجود دارد. صافکاری در کشور ما به دو روش انجام میشود. صافکاری به روش سنتی یا با رنگ و صافکاری نوین و بدون رنگ. راه حل شما دقیقا همینجاست و شما باید از صافکاری بدون رنگ  استفاده کنید. اما اینکه صافکاری به روش نوین چیست موضوع بحث امروز ما است. صافکاری به روش نوین یا همان صافکاری pdr یک نوع از صافکاری میباشد که در آن خودرو بدون رنگ بازسازی میشود. به همین علت این نوع از صافکاری در بین جوامع بسیار بسیار شهرت نیز دارد. البته این موضوع به معنی واقعا بی رنگ بودن صافکاری بیشتر در تهران جا افتاده است. یعنی از خدمات صافکاری pdr در تهران بیشتر نیز به معنای واقعی آن استفاده میشود. پیشنهاد ما نیز این است تا شما از خدمات صافکاری پی در ار در تهران استارلوکس استفاده کنید.

صافکاری در تهران:

خدمات خودرویی جزو آن دسته از مشاغل است که در گذر زمان مورد توجه پیشرفت های زیادی قرار داشته اند. که این تغییرات علاوه بر آسان کردن بعضی کار ها برای استاد کاران کیفیت کار ها و خدمات را به مراتب بالاتر برده است. خیلی از ما زمانی که تصادف میکنیم، بسیار آشفته از خسارتی که به خودرویمان وارد شده میشویم. از اینکه خودرویمان دچار رنگ میشود و ارزش آن افت میکند بسیار ناراحت میشویم. شاید اگر چند سال پیش بود، حق با شما بود و من هم به شما میگفتم بنشینید و غصه بخورید. اما حالا جای قصه خوردن نیست و این مسدله کاملا راه حل دارد. راه حل شما هم فقط و فقط یک چیز است، آن هم صافکاری بدون رنگ استارلوکس است. خدمات صافکاری بی رنگ استارلوکس در حال حاضر برای همشهریان عزیز تهران در دسترس میباشد. در ادامه به اینکه صافکاری پی دی ار چیست میپردازیم.

صافکاری PDR چیست؟

صافکاری PDR در تهران صافکاری پی دی ار یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین خدمات در زمینه خدمات مربوط به خودرو میباشد. این خدمات با استفاده از ابزارآلات و تکنیک های خاص خود صورت میگیرد. در پایان نتیجه کار صافکاری را بسیار تمیز و دلپذیر میکنند.کیفیت این کار هم بسته به مهارت و ظرافت متخصص آن بستگی دارد. ما با سال ها سابقه در زمینه صافکاری حالا یکی از بهترین مراکز صافکاری در غرب تهران هستیم. به ما اعتماد کنید، خودرو شما بهتر از روز اول تقدیمتان میشود. صافکاری پی دی ار یکی از بهترین شیوه ها برای تعمیر بدنه خودرو میباشد. که در ابتدا توسط گیره ها و میله ها برای ترمیم تگرگ خوردگی ها مورد استفاده قرار میگرفته. در گذر زمان بیشتر مورد استفاده قرارگرفته و امروزه یکی از مورد توجه ترین روش ها در این عرصه میباشد. اما در ادامه در مورد تاریخچه و ریشه صافکاری نوین صحبت خواهیم کرد.

‎ریشه صافکاری پی دی ار:

ریشه صافکاری پی دی ار که سر آغاز شروع آن به سال های دور برمیگردد، از کشور های امریکایی شروع شد. پس از گذشت چندین سال از آن، این روند در کشور آلمان به تکامل رسیده است.کلمه pdr  به مخفف کلمه paintless dent removal  به معنای تعمیر بدون رنگ میباشد.که در ابتدا برای خوردگی های ریز مانند تگرگ و شن ریزه صورت میگرفت. اما حالا جای خود را در معتبرترین مراکز خدمات خودرویی ها باز کرده است. در ادامه با من همراه باشید تا با مزایا و سایر خدمات این دسته بیشتر آشنا شویم. همچنین میتوانید در مورد پولیش خودرو در تهران بخوانید. اما تاریخچه این نوع از صافکاری به چندین سال پیش در آمریکا باز میگردد. این نوع صافکاری توسط اسکار فلایگ، یکی از کارمدان شرکت مرسدس بنز ابداع شد.

درباره صافکاری با دستگاه PDR بیشتر بدانید:

صافکاری با دستگاه PDR

صافکاری با دستگاه PDR

صافکاری پی دی ار توسط ابزار مخصوص که فقط توسط افراد با تجربه قابل استفاده میباشند صورت میگیرد. وقتی در مورد صافکاری با دستگاه PDR صحبت میکنیم، در مورد چندین ابزار مختلف حرف میزنیم. صافکاری با دستگاه پی دی ار امکان دستیابی به نقاط دوبله و سوبله خودرو را به راحتی برای متخصص فراهم میکند. که صافکاری در روش قدیمی یا سنتی برای کار بر روی این قسمت ها نیاز به شکافتن انها را داشت. دیگر نیازی به دستکاری انها نیست و به همین به مهارت های زیادی برای انجام نیاز دارد. این ابزار شامل موارد بسیار زیاد و تخصصی هستند که در ادامه به آن ها میپردازیم:

  • انواع میله های پی دی ار
  • تفنگ های نیش گیر
  • انبر های قری کش
  • و ده ها ابزار دیگر

کمی درباره صافکاری pdr

پیش از آن که به صافکاری آنلاین خودرو بپردازیم؛ می خواهیم مختصری درباره صافکاری و روش های انجام آن توضیح دهیم. تا با فرایند صافکاری خودرو بهتر آشنا شوید. صافکاری به مجموعه فعالیت‌ هایی که صافکار برای ترمیم فرور فتگی‌ها، خط و خش، قر شدگی ‌های بدنه خودرو انجام می‌دهد. صافکاری به دو روش بدون رنگ و صافکاری با رنگ انجام می شود. که البته بسته به صلاح دید صافکار مجرب یکی از این دو روش در نظر گرفته می شود. صافکاری خودرو یکی از رشته های خدماتی تعمیرات می باشد. بر پایه خلاقیت فردی صافکار بنا شده است. صافکاری گریسی از انواع پرکاربرد و نسبتا جدید در صافکاری است که متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است. صافکاری خودرو مهارتی در تعمیر بدنه خودرو است؛ که البته همه صافکاران به خوبی قادر به انجام آن نیستند. که این اهمیت سپردن خودرو به صافکاری حرفه را نمایان می کند.

صافکاری خودرو انواع مختلفی دارد. صافکاری بدون رنگ در کوتاه ترین زمان و ارزان ترین قیمت است. از مزیت های این نوع صافکاری این است؛ که افت قیمت خودرو به کمترین حد خود است. بدنه اتومبیل ساخته شده از چند لایه فلز سخت است. همین موضوع کار صافکار سخت و تخصصی می کند. در برخی از تصادفات آسیب بیشتر از حدی است؛ که قطعه صافکاری شود و صافکار باید قطعه مربوطه را تعویض کند. گفتی است در هنگام تصادف ممکن است به قطعاتی مانند سپرها، سر شاسی، سینی ها، سقف، درها، گلگیرها، در صندوق، کاپوت و … صدمه وارد شود.

انواع میله های پی دی ار:

یکی از اصلی ترین ابزار آلات صافکاری با دستگاه پی دی ار، میله چی دی ار میباشد. این میله ها که فولادی هستند، بسیار محکم هستند و یکی از کار های اصلی را انجام میدهند. این میله ها انواع مختلفی مثل چرخشی، اهرمی و دم ماهی دارند. قیمت این میله ها بسته به نوع ساخت و کشور سازنده آن تعیین میشود. که بیشتر این میله های موجود در کشور ما ساخت خود ایران هستند. این میله باعث میشوند تا متخصص تسلط بیشتری روی بدنه خودرو و تو رفتگی داشته باشد. پس از انجام کار با این میله ها تو رفتگی ها و چروک های روی بدنه خودرو صاف میشوند.

میله Pdr چیست؟

یکی از اصلی ترین ابزار در صافکاری pdr میله pdr است. باید بگوییم میله های pdr جزو اصلی از صافکاری به حساب می آیند. از این رو می توان گفت صافکاری pdr بدون میله امکان پذیر نیست. که این موضوع اهمیت میله را نشان می دهد. گستردگی میله pdr به حدی رسیده است که امروزه در تمامی صافکاری ها از آن ها استفاده می شود. همان طور که احتمالا می دانید این میله ها انواع مختلفی دارند. کاربرد این میله ها در انواع مختلف آن گوناگون است. همین طور این میله ها  قیمت های مختلفی هم دارند. باید بگوییم تفاوت قیمت این میله در نوع و جنس آن ها می باشند. لازم به توضیحاست که هر کدام از این میله ها در بخش به خصوصی از بدنه اتومبیل به کار می روند. از این رو به همین دلیل لازم است برای انجام صافکاری با میله های  pdr نیز آشنا شوید.

همان طور که گفتیم میله pdr انواع مختلفی دارد. که در این بخش به بررسی انواع میله های صافکاری pdr می پردازیم. باید بگوییم که این میله ها دارای سه مدل مختلف می باشند. اولین نوع از این میله ها چرخشی است. این نوع میله ها در قسمت هایی کاربرد دارد که. همچنین برای استفاده از این میله، میله باید بتواند حرکت چرخشی داشته باشد. نوع دیگر میله pdr میله های اهرمی است که به بررسی آن می پردازیم. از این میله ها می توان برای قسمت هایی مانند سقف و کاپوت و قسمت های جداشده می توان استفاده کرد.

میله pdr

قسمت های مختلف میله pdr

بعد از معرفی انواع میله pdr قصد داریم به معرفی قسمت های مختلف این میله ها بپردازم. باید بگوییم میله های pdr یکی از مدرن ترین ابزار صافکاری بدون رنگ می باشند. همان طور که احتمالا می دانید این میله ها از سه بخش اصلی تشکیل شده اند. اولین بخش آن دسته میله  pdr است که به توضیح آن می پردازیم. باید بگوییم دسته میله های pdr یکی از بخش های مهم میله های pdr می باشد. این دسته این امکان را به فرد می دهد تا حالت های مختلف قرار گرفتن میله های pdr را اجرا کند. باید بگوییم این تغییر وضعیت ها با چرخش مچ دست انجام می شود. دسته های میله pdr به نوع تقسیم بندی می شوند. اولین نوع دسته تی شکل است. از این دسته که به شکل حرف T می باشد. برای صاف کردن تو رفتگی های بر روی درب موتور استفاده می شود.

نوع دیگر دسته pdr دسته های دایره ای است. به این نوع دسته، دسته قلابی نیز گفته می شود. در مورد ویژگی ظاهری این نوع دسته باید بگوییم که. این دسته یک حلقه یا یک دسته ای مانند دسته قیچی دارند. این نوع طراحی باعث می شود که صافکار بتواند به راحتی مچ خود را بچرخاند. تا راحت تر عمل صافکاری را انجام دهد. از این نوع دسته برای برطرف کردن تو رفتگی بر روی درب خودرو استفاده می شود. همچنین برای جا هایی مانند گوشه های گلگیر که جای دست مناسبی ندارند نیز از این دسته استفاده می شود.

سپردن خودرو به صافکار

حال که با صافکاری خودرو آشنایی پیدا کرده اید؛ اهمیت سپردن خودرو به یک صافکار ماهر بیش از پیش برایتان روشن شده است. برای یافتن صافکار می توانید به روش های سنتی عمل کنید. یعنی دست به دامان دوستان و آشنایان شوید تا یک صافکار را به شما معرفی کنید. بعد هم باید به او مراجعه کنید اگر فرصت داشتند خودرو را برای صافکاری نزد او بگذارید. نقص این شیوه این است که اول از مهارت آن فرد مطمئن نیستید. چرا که شرایط خودرو ها در تصادفات با هم متفاوت است. و امکان دوستی که آن صافکار را به شما معرفی کرده است؛ خودرویی با شرایط نه چندان پیچیده را به او سپرده باشد. اما خودرو شما مشکلات جدی تری دارد. این می شود که صافکار از پس آن برنمی آید. این می شود که وقت و هزینه شما به هدر می رود. خودرو شما هم مثل قبل نخواهد شد.

اما باید این را بگوییم که  راهکار های ساده تری نیز وجود دارد. راهکار هایی که هدیه عصر دیجیتال است. و آن صافکاری آنلاین خودرو است. در صافکاری آنلاین خودرو می توانید نمونه کار های مختلف را مشاهده کنید. این گونه از تخصص و مهارت صافکار اطمینان پیدا خواهید کرد. مزیت دیگر صافکاری آنلاین خودرو شیوه نوبت دهی است. در این شیوه به شکلی واضح نوبت دهی انجام می شود. که این موضوع باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. ترمیم هر کدام از بخش‌ها، به روش‌های خاص و مهارت و تجربه و حتی هنر در صافکار نیاز دارد.

صافکاری با میله

تفنگ های نیش گیر:

تنفنگ های نیش گیر هم یکی از اجزای اصلی صافکاری هستند. کار کردن با این دستگاه نیاز به مهارت دارد. جنس این دستگاه معمولا از پلی اتیلن ساخته میشود و کار با آن ها بسیار تخصصی است. این ابزار بیشتر ساخت کشور ترکیه و ایران هستند که در کشور ما موجود است. ما از این ابزار برای صافکاری بدون رنگ، نیش گیری و موج گیری بدنه خودرو استفاده میکنیم.

انبر های قُری کش:ابزار آلات

ابزار قُری کشی مخصوص برای بر طرف کردن قُری های خودرو است. جنس این ابزار فولادی است و کار با آن بسیار تخصصی است. کشور های سازنده آن نظیر ایران و ترکیه و تایوان هستند.

کمترین افت قیمت با صافکاری پی دی آر:

در صافکاری به روش پی دی ار به علت نوع و شکل ابزار ها، دست متخصصان باز تر است. با این روش میتوان بیشتر آسیب ها را با حداقل افت قیمت در کوتاه ترین زمان برای مشتریان اجرا نمود. مرکز خدمات خودرویی استارلوکس با این روش از افت قیمت خودرو شما جلوگیری میکند. امروزه با افزایش قیمت خودرو این روش در کشور ما از سایر کشور ها بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. با پیشرفت علم این روش کاربردی بسیار اثر بیشتری نسبت به روش سنتی آن دارد. پس در صورت تصادف، نگرانی از بابت افت قیمت خودرو خود نداشته باشید. با روش کمترین اقت قیمت را برای خودروی شما به ارمغان خواهد آورد.

آسان ترین روش صافکاری چیست؟!

همان طور که گفتیم صافکاری با دو روش سنتی و مدرن یا همان  pdr  انجام می شود. اما منظور ما از آسان ترین روش صافکاری، روش های صافکاری خودرو نیست. بلکه راه های سپردن خودرو به صافکار مد نظر ما است. بدون تردید می توان گفت صافکاری آنلاین خودرو، آسان ترین روش صافکاری است. اما چرا چنین ادعایی داریم. در این بخش از مقاله به بیان مزیت های صافکاری آنلاین خودرو می پردازیم. در روش صافکاری آنلاین خودرو نیازی به ترک منزل یا محل کار خود ندارید. و تنها کافی است وارد سایت استار لوکس شوید؛ و در کم تر چند دقیقه می تواند نوبت خود را رزور کنید. این موضوع حالا که خودرو شما آسیب دیده است اهمیت بیشتری پیدا می کند. چرا که باید بدون خودرو در شهر تردد کنید. و این هزینه های زیادی را متوجه شما خواهد کرد. که این هزینه های اصلا هم کم نیست.

با رزور آنلاین نوبت می توانید بدون اتلاف وقت خودرو خود را برای تعمیر به مرکز بیاورید. در استارلوکس به زمان و وقت مشتری بسیار اهمیت می دهیم. چرا که اعتقاد داریم وقت با ارزش ترین دارایی هر فرد است. از این تمام تلاش خود را می کنیم که در وقت مشتری صرفه جویی شود. صافکاری آنلاین خودرو هم اقدامی در همین راستا بوده است. برای صافکاری آنلاین خودرو تنها کافی است وارد سایت استار لوکس شوید؛ سپس نوبت خود را رزرو کنید. صافکاری آنلاین خودرو خدمت منحصر به فرد استار لوکس است. برای رفاه حال شما پایه گذاری شده.

صافکاری در غرب تهران:

پس از مراجعه کردن شما به استار لوکس، خودرو شما تحت بررسی متخصصان قرار میگیرد. اگر که خودروی شما نیازی به رنگ نداشته باشد، ما از صافکاری پی دی ار در تهران استفاده میکنیم. اما اگر خودرو شما دچار ضربات شدید یا چیزهای دیگر که جلوتر به آن میپردازیم شده باشد، داستان متفاوت میشود. در این شرایط شما چاره ای جز استفاده از صافکاری در غرب تهران ندارید. صافکاری در غرب تهران مثل صافکاری پی دی ار در تهران، نیاز به تخصص و وسایل مخصوص خود است. درست است که در صافکاری سنتی نمیشود مثل صافکاری پی دی ار در تهران مانوور داشت. اما این روش نیز بسیار کاربردی برای صافکاری در غرب است.

استفاده از صافکاری سنتی:

یکی از مسائل بسیار مهم در زمینه صافکاری در غرب تهران، تشخیص رنگ خودرو در تهران است. یعنی متخصص باید متوجه شود که میشود خودرو بی رنگ دربیاید یا خیر. اگر نمیشود باید از چه نوع رنگی برای صافکاری استفاده کند. استفاده از ابزار آلات گوناگون میتواند کمک کند تا صافکاری به نحو احسن انجام شود. اما بسیاری از مسائل باعث میشوند تا شما از صافکاری در غرب تهران استفاده کنید. تصور کنید در این خیابان های شلوغ و ترافیک های سنگین تهران دچار تصادف شوید. ضربه وارد شده به خودرو شما به سنگین باشد شما مجبور به مراجعه به مراکز خدماتی خودرو هستید. حالا در چه شرایطی نیاز هست تا روی خودرو شما صافکاری در غرب تهران انجام شود. زمانی که خودروی شما در تصادف آسیب میبیند، شما به مراکز خدمات خودرو در تهران مراجعه میکنید. کیفیت لازم این مراکز خدماتی در استفاده از این خدمات بسیار مهم است.

پس از بررسی های لازم اگر خودروی شما دچار ضربات سنگین شده باشد. یا اینکه خودرو شما با تصادفات شدید دچار ریختگی رنگ شده باشد. یا هر چیزی که به سختی آن را مثل روز اول کند، ما از صافکاری در غرب تهران استفاده میکنیم. البته استفاده از این روش به معنی بد بود آن نیست. ولی خب استفاده از صافکاری پی دی ار در تهران بسیار بهتر است. زیرا پس از صافکاری در غرب تهران، خودروی شما نیاز به نقاشی خودرو پیدا میکند. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم این خدمات میتواند آسیب فراوانی را به ارزش خودرو بزند.

بهترین روش = صافکاری pdr

I(Paintless Dent Repair) PDRهمان‌طور که از نامش پیدا است؛ نوعی از صافکاری خودرو است که بدون نیاز به رنگ و نقاشی انجام می‌شود. مروزه صافکاری به عملی تبدیل شده است که بسیار کاربرد دارد. صافکاری pdr یک فرایند نسبتا جدید برای ترمیم؛ و از بین بردن گودی های جزئی، قری های کوچک و آسیب های ناشی از برخورد تگرگ به بدنه اتومبیل است. برای صافکاری در روش های مدرن به دستگاه های متعددی نیاز است. این ابزار هم کاربردی مشابه به دستگاه مکش را دارد. نتیجه اصلی فرآیند پی دی آر به عوامل و فاکتورهای متعددی بستگی دارد. یکی از ویژگی های بارز صافکاری آنلاین خودرو این است؛ که صافکاری pdr با صافکاری با دستگاه را تاییده ای کارشناس خودرو انجام می شود. صافکاری بدون رنگ PDR مقرون به صرفه‌ترین و سریع‌ترین روش صافکاری خودرو است که با محیط زیست نیز سازگار است. برای همین مورد توجه قرار گرفته است.

صافکار PDR می‌تواند کار را در یک الی سه ساعت انجام دهد. میله های پی دی ار از جمله از ابزار هایی هستند؛ که برای صافکاری خودرو ها بدون رنگ به کار برده می شوند. یکی از متداول ترین روش های صافکاری بدون رنگ یا ؛PDR استفاده از میله های فلزی و گیره های بدنه برای بیرون کشیدن قری یا تورفتگی ها روی بدنه است. در روش های صافکاری بدون رنگ قطعات آسیب دیده بی رنگ ترمیم شده که باعث عدم تعویض آن قطعه می شوند. یکی از این عوامل مهم و تاثیر گذار تجربه و مهارت متخصص می باشد.

بالاترین کیفیت در روش PDR:

صافکاری این روش از صافکاری بسیاری از قُری ها و تو رفتگی ها را بدون نیاز به رنگ شدگی میسر میکند. در این روش تا حد امکان خودرو اصطلاحا بی رنگ در می آید. بی رنگ در آمدن خودرو منوط به این است که در ضربات، رنگ خودرو دچار آسیب نشود. به طور مثال در فرورفتگی های ناشی از تصادفات سبک، برخورد تگرگ، سنگ و … این روش بسیار موثر خواهد بود. این روش با توجه به خاصیت فنری بودن بدنه و جنس الیاژ آن، بالاترین کیفیت را به مشتری ارئه میدهد. ما در استار لوکس با در دست داشتن ابزار آلات تخصصی یکی از بهترین ها در صافکاری PDR در تهران هستیم. کیفیت این کار به تجربه متخصصین و ابزار الات مورد استفاده بستگی دارد. که تمامی این ها بر روی قیمت اجرای خدمات تاثیر گذار میباشند.

میله صافکاری PDR

PDR در واقع مخفف عبارت صافکاری بدون رنگ است. این روش از صافکاری برای تمام خودرو های آسیب دیده قابل اجام نیست. در صورتی می ‌توان بدنه خودرو را بدون نیاز به رنگ‌ آمیزی اصلاح کرد که آسیب‌ گستردگی زیادی نداشته باشد. همچنین باید شکستگی رنگ نیز رخ نداده باشد. اما یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند‌، عدم وجود دسترسی به برخی نقاط خودرو است. این نقاط کمی صافکار را به درسر می اندازد. به طور مثال رکاب زیر درب بسیاری از خودرو‌ها به صورت یک قوطی توخالی طراحی می‌شود. لذا در صورت آسیب دیدن این بخش‌، عمل صافکاری با مشکلات فراوانی روبه ‌رو خواهد بود. اما برای این مشکل یک راه حل وجود دارد. به کمک یک وسیله بسیار ساده و جالب می‌ توان به تمام نقاط فضاهای بسته نیز دسترسی داشت. این وسیله از یک میله با طول‌ های مختلف تشکیل می‌ شود.

که در یک سر خود دسته ‌ای برای قرار‌گیری در دست دارد. و در سوی دیگر یک خم ۹۰ درجه برای آن تعبیه شده است. در انتهای این خم‌، یک رزوه قرار داده شده که می ‌توان عضو اصلی این میله را ‌روی آن نصب کرد. این قطعه در واقع یک گوی کروی است که در محلی ثابت شده است. در صافکاری PDR  با توجه به نوع آسیب ‌دیدگی و شکستگی‌های موجود در قسمت آسیب‌دیده‌، گوی مناسب را انتخاب می‌کند. پس از نصب‌، آن را به داخل محفظه هدایت می کنند. با فشارهای کنترل شده‌، اقدام به صافکاری می کنند.

اهرم کششی فقط با صافکاری در تهران!

در صافکاری PDR از ابزار گوناگونی استفاده می شود. که یکی دیگر از ابزار پرکاربرد اهرم کششی می باشد. ازاین ابزار در رفع تو ‌رفتگی‌های محدود استفاده می شود. اهرم کششی یکی از ابزار صافکاری PDR است. که به همراه ملحقات خود در یک بسته عرضه می‌شود. استفاده از این پکیج‌ شیوه خاص خود را دارد. روش کار این گونه است که ابتدا گیره‌ها ‌روی مسیر آسیب‌ دیدگی به وسیله چسب مخصوص‌، ثابت می‌شوند‌. بعد از آن اهرم کششی با تکیه بر بدنه خودرو با قرارگیری در داخل هر گیره‌. به سمت عقب کشیده می‌شود. تا نقطه مورد نظر به محل سابق خود باز گردد. و اصطلاحا خودرو صاف شود. صافکاری  PDR   بهترین روش برای صافکاری است. چرا که باعث می شود خودرو بدون رنگ تعمیر شود و در نتیجه خودرو دچار افت قیمت نشود. این موضوع در شرایط کنونی که قیمت خودرو افزایش پیدا کرده است بسیار مهم است.

برگردیم به مبحث اهرم کششی در صافکاری PDR. مراحلی که در بالا بیان شد تا زمانی انجام می شود که تمام نقاط تورفتگی به خوبی اصلاح شوند. کار زمانی به پایان می رسد که خودرو به شکل عادی خود بازگردند. از این اهرم می ‌توان برای رفع آسیب‌ های گسترده‌ تری نسبت به روش میله ‌ای استفاده کرد. چرا که گیره‌ها قابلیت نصب ‌روی هر سطحی را دارا هستند. از این رو می توان گفت اهرم کشی به نسبت میله کارایی بالاتری دارد. البته در صورت عمیق بودن آسیب می‌توان از ترکیب این دو ابزار برای رفع آسیب‌دیدگی استفاده کرد.

بدنه خودرو

ایستگاه کشنده

یکی از بخش های صافکاری  PDR ایستگاه کشنده می باشد. ابزارهای کشنده به چند دسته تقسیم می‌شوند. نخستین و ساده‌ ترین نوع این ابزار ها از مکنده ‌های بسیار قوی برای کشیدن نقاط آسیب ‌دیده استفاده می‌شود‌. نوع دیگری از این کشنده ها نیز وجود دارد که در این روش‌. بست‌ های کلید شکل به وسیله جوش نقطه‌ ای به بدنه متصل می‌شوند. این عمل برای آن انجام می شود تا قابلیت کشیده‌شدن نقطه‌ای به سطح آسیب‌دیده افزوده شود. روش کار این کشنده به این شکل است که ابتدا بست ها را متصل می کنند. پس از اتصال این بست ‌ها‌، یک جک عریض‌، با کشیدن این گیره‌ ها محل تو‌رفتگی را به بیرون می‌کشد. نکته مهم در مورد این روش این است که مقدار کشش به اندازه حالت استاندارد نیست. بلکه معمولا این عمل تا حدی انجام می‌شود که بدنه بیش از حالت استاندارد گذشته به بیرون کشیده شود.

سپس به وسیله چکش‌، سطح به حالت اولیه باز‌می‌ گردد. برای انجام این کار حتما باید سطح مورد نظر ابتدا به وسیله سشوار صنعتی گرم شود. انجام این عمل به این جهت است تا از شکستن رنگ جلوگیری به عمل آید. از روش مکش در ایران نیز استفاده می ‌شود که بسیار سریع و کم‌ دردسر است. عملا به نیروی فیزیکی کمتری نسبت به روش‌های سنتی نیاز دارد. لازم به یادآوری است که روش مکش یا همان ایستگاه کشنده در مواقعی قابل انجام است که. رنگ خودرو ترک نخورده باشد و همین طور بدنه خودرو دچار شکستگی شدید نبوده نباشد.

دستگاه نقطه زن

یکی از ابزاری که در صافکاری  PDR مورد استفاده قرار می گیرد نقطه زن می باشد. این ابزار سرعت و کیفیت صافکاری به طرز چشمگیری افزایش می دهد. خصوصا در قسمت هایی که ورق دوبل در خودرو استفاده شده است. از جمله قسمت هایی که در خودرو به صورت دوبل می باشد. می توان رکاب اشاره کرد که اتفاقا آسیب زیادی هم می بیند. برای انجام صافکاری در بعضی از قسمت های خودرو نیاز می باشد. با ایجاد برش در قسمت های دوبل مسیر دسترسی به قسمت آسیب دیده فراهم گردد. اما با استفاده از دستگاه نقطه زن دیگر نیازی به انجام این فرآیند نمی باشد. علاوه بر اینکه ساختار قطعه آسیب دیده حفظ شده کار با سرعت و کیفیت بالاتری انجام می شود. با استفاده از این دستگاه در صافکاری  PDR سرعت عمل بالا و درزمان کمتری کار پایان می رسد. همین طور نتیجه کار بسیار دلچسب خواهد بود.

دستگاه بادگیری یکی دیگر در صافکاری  PDR است. از ابزار  بدون رنگ در زمان ها یی که آسیب دیدگی سطح بدنه به طوری باشد که. ورق آهنی قطعه دچار دفرمگی و یا به اصطلاح کش آمده باشد. به دلیل این که ورق آهنی قطعه مقاومت اولیه خود را پس از حادثه تصادف از دست داده است. به هیچ وجه امکان بازیابی شرایط اولیه بدون استفاده از دستگاه بادگیری بدون رنگ میسر نمی باشد. در استار لوکس صافکاری  PDRبا استفاده با این دستگاه است. لذا کار استار لوکس بسیار سریع به پایان می رسد و کیفیت هم مورد قبول مشتریان است.

خدمات استارلوکس

صافکاری  PDR کاپوت

کاپوت خودرو از جمله بخش هایی است که بیشترین آسیب را می بیند. چرا که بیشتر تصادف ها از جلو صورت می گیرد. کاپوت اولین نقطه ای است که خودرو با عامل تصادف برخورد می کند. معمولا در روش سنتی صافکاری برای کاپوت انجام نمی شود. چرا بعد از صافکاری و برای رنگ کردن نیاز به بتونه کاری وجود دارد. به دلیل شیوه بستن کاپوت احتمال این ه بتونه های کاپوت ترک بخورد بسیار زیاد است. از این رو صافکار های سنتی توصیه می کنند که کاپوت تعویض شود. تعویض کاپوت شاید ترک بتونه را دیگر نداشته باشد. اما باعثافت قیمت شدید خودرو می شود چرا که تعویض قطعه فابریک باعث افت قیمت خودرو می شود. اما این جا می تواند صافکاری  PDRبه کمک شما بیاید. کاپوت‌ها را می ‌توان با صافکاری PDR تعمیر شوند تا خودرو دیگر دچار افت قیمت نشود. کاپوت خودرو می توان از خودرو جدا شود.

با توجه به اینکه اکثر کاپوت‌ها را می‌توان به راحتی از خودرو جدا کرد. صافکارهای PDR می‌توانند به راحتی به قسمت زیر کاپوت خودروی شما دسترسی پیدا کنند. تا فرورفتگی‌ها را تعمیر کنند و کاپوت را مشابه شرایط قبل از تصادف تغییر داد. این روش تا زمانی که رنگ کاپوت سالم باشد.  همچنین فرورفتگی خیلی پیچیده نباشد قابل انجام است. یک صافکار PDR قادر به تعمیر کاپوت خودروی شما خواهد بود. برخی از انواع کاپوت ‌ها مانند کاپوت‌های فیبر‌کربنی و فایبرگلاس با PDR قابل تعمیر نیستند. در این خودرو ها در صورت آسیب دیدن کاپوت، باید کاپوت خودرو تعویض شود.

چه قسمت‌هایی از بدنه با صافکاری PDR قابل ترمیم نیستند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت اکثر قسمت ‌های بدنه ‌ی خودرو را تا زمانی که آسیب شدیدی ندیده باشند‌. می توان با فرآیند PDR ترمیم کرد. اما خسارت‌های شدید را باید با ابزار دستی تعمیر کرد. مثل زمانی که خودرو چپ کرده است که در این شرایط خودرو باید به شکل دستی تعمیر شود. علاوه بر این  برخی از بخش ‌های بدنه از مواد مختلف ساخته شده‌اند. در صورت آسیب دیدن این بخش از خودرو نمی‌توان آن ‌ها را با فرایند صافکاری بدون رنگ ترمیم کرد. این قطعات شامل سپرهای پلاستیکی، گلگیرهای فایبرگلاس، کاپوت‌های فیبر‌کربن هستند. در صورت آسیب دیدن این اجزا ناچار به تعویض آن ها هستید. و یا باید به روشی غیر از صافکاری PDR آن ها را ترمیم کرد.  همان  طور که گفتیم عمدتا در صورت خرابی صفحات پلاستیکی معمولا آن قسمت باید تعویض شود. بعضی از قست های خودرو وجود دارند که شکننده هستند.

وقتی صحبت از مواد شکننده ‌تر می‌شود. این مواد در صورت آسیب ‌دیدگی ترک می‌خورند. یا شکسته می‌ شوند و دچار خراشیدگی خواهند شد. این اجزا در این صورت باید توسط سپر‌سازی تعمیر شود. تقریباً هر وسیله نقلیه ‌ای را می ‌توان با PDR تعمیر کرد. در استار لوکس خدمات صافکاری برای تمام خودرو انجام می شود. مجموعه ما روی انواع مختلف خودرو در کلاس ها مختلف خدمات صافکاری انجام می دهد. از خودرو ها کوچک شهری تا شاسی بلند های فول سایز در استار لوکس صاف وصوف می شوند! استار لوکس مرجع صافکاری بدون رنگ در شهر تهران است.

صافکاری pdr استارلوکس

مزایا صافکاری PDR در تهران

در این بخش از مقاله قصد داریم به بررسی مزیت صافکاری PDR بپردازیم. مزیت اصلی  و مهم  روش  تخصصی صافکاری PDR  عدم برخورد ابزار با رنگ پیکره خودرو می باشد. به طور کلی این میله ‌ها باعث می‌شوند تا دیگر نیازی به چکش زدن نباشد. از این رو ساختار خودرو بدون تغییر باقی می ماند. که این موضوع را می ‌توان بزرگترین مزیت صافکاری PDR بدون  رنگ حساب کرد. همان طور که می دانید در این فرم از صافکاری، قطعات بدون نقاشی مجدد ترمیم می‌شوند. از همین رو در زمان خرید و فروش مجدد خودرو، قطعه آسیب ‌دیده باعث افت قیمت خودرو نمی‌شود. این مورد در این زمان که قیمت خودرو افزایش پیدا کرده بسیار مهم است. از طرفی در صافکاری بدون رنگ معمولا از متدهایی استفاده می‌کنند که زمان کمی به خود اختصاص می‌ د‌هند. از همین رو خودرو آسیب دیده معمولا در کمترین زمان ممکن ترمیم می ‌شود.

اما هر روشی در کنار مزیت‌ های خود، معایبی هم خواهد داشت. این روش صافکاری یعنی صافکاری PDR نیز از این قائده مستثنی نیست. از معایب یا سختی‌های این روش می ‌توان به این موارد اشاره کرد. مورد اول این است که در این روش بسیاری از قطعه ‌های خودرو باید باز شوند. بسته به محل آسیب دیده این بخش‌ها می‌توانند، چراغ، لاستیک و … باشند. از دیگر نقیصه ها می توان به این مورد اشاره کرد که. از این روش نمی ‌توان برای فرورفتگی‌های خیلی بزرگ استفاده کرد. با این حال می توان گفت صافکاری PDR بهترین روش است.

موارد استفاده از صافکاری pdr

متداول ترین تکنیک های PDR استفاده از میله های فلزی و گیره های بدنه برای بیرون کشیدن قری ها روی بدنه است. برای بیرون کشیدن، از قسمت بیرون بدنه چسب و یا برگه های مخصوصی طراحی شده است. این چسب ها در اثر کشش آسیبی به رنگ وارد نمی کنند. با تنظیم دقیق آن ها در محل مورد نظر لکه ها و چروک های ریز و درشت به سادگی صاف می شوند. حتما به این نکته توجه داشته باشید که کار کردن با میله های PDR شاید ساده به نظر برسد. ولی نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد. برای چک کردن صحت کار می توانید از رفلکتور PDR هم کمک بگیرید. تا در صورتی که خطوط موازی رفلکتور به صورت واضح روی بدنه منعکس نشده باشد. اقدام به موج گیری مجدد کرد و کار را تا زمانی که به نتیجه برسید ادامه داد. صافکاری pdr یک تخصص می باشد.

تکنسین های این رشته، می تواننند نقاط زیادی را با آنها ترمیم کنند. هرچند سطحی که دوبار رنگ شده باشد احتمال ترک خوردگی بیشتری دارد. میله های  PDR فقط برای ترمیم قسمت های تو رفته بدون استفاده از چکش و ضربه های مکرر به کار می رود. در استار لوکس انجام صافکاری pdr توسط افراد کار آزموده و با تجربه انجام می شود تا خیال شما از کیفیت کار راحت باشد.

قیمت صافکاری در تهران:

صافکاری مدرن در تهران

در روش صافکاری PDR، قیمت های متفاوتی با توجه به ابزار آلات تخصصی و متخصص آن داده میشود. قیمت صافکاری پی در ار نسبت به مدل خودرو، سختی کار و میزان ضربه وارد شده به خودرو تعیین میشود. قیمت این روش در مقایسه با سایر روش ها به علت ارزش بیشتر و کیفیت کار آن کمی بالاتر میباشد. که با توجه به مزایای آن همانند جلوگیری از افت قیمت خودرو و بی رنگ در آمدن، بسیار به صرفه است. البته عوامل تاثیر گذار دیگری نیز در تعیین قیمت صافکاری نقش بسیار مهم و ویژه ای دارند. شاید دسته بعدی مهم در تعیین قیمت برای صافکاری خودرو، انصاف، میزان تخصص و حتی مکان صافکاری هم میتواند تاثیر گذار باشد.

اما مهم ترین مورد در این زمینه انصاف افراد برای قیمت گذاری است. شاید یک نفر پول تخصصش را بگیرد، اما نباید تخصص را فدای پول کرد. مرکز خدمات خودروی استارلوکس یکی از بزرگترین و بهترین تیم های فنی خودرو را در اختیار دارد. ما ضمن داشتن کیفیت مطلوب و مورد نظر مشتری، قیمت بسیار به صرفه ای را مشتریان خود ارائه میکنیم. تیم استارلوکس میتواند در این زمینه یک کار با کیفیت ضمن قیمت بسیار مناسب را به شما عزیزان ارائه کند.

صافکاری با دستگاه PDR چگونه انجام میشود؟

در این روش عقبه خودرو بسیار روی روند کاری آن تاثیر دارد. برای انجام صافکاری چی دی ار، خودرو باید شرایطی را دارا باشد. یکی از این شرایط این است که قبلا در آن ناحیه صافکاری سنتی انجام نشده باشد. روی آن قسمت از بدنه خودرو رنگی وجود نداشته باشد. و شرایطی دیگری که با وجود آن ها، میتوان بدون نیاز به رنگ خودرو را ترمیم کرد. تمامی این موارد در خودرو های متفاوت و شرکت های متفاوت تولید خودرو متغیر است. در برخی خودرو ها بدنه بسیار ضعیف است و برخی بدنه محکمی برای این کار دارند. ولی مشکلی نیست، با این روش هر دوی این ها قابل کار هستند. در این روش که صافکاری با دستگاه PDR هست، دیگر نیازی به ضربات محکم وجود ندارد.

معایب صافکاری PDR:

تا اینجا از مزیت های صافکاری پی دی ار گفته شد. اما این روش دارای معایبی هم هست که باعث میشود در هر جای کاربرد نداشته باشد. یکی از ایراد های وارد به روش پی دی ار محدود بودن ان در بعضی شرایط است. برای مثال گاهی اسیب به وجود امده در بعضی از نواحی خودرو به علت دسترسی نداشتن متخصص به ان امکان پذیر نیست. در بسیاری موارد اگر ورق خودرو دچار فرو رفتگی های بسیار عمیق  یا کش امدن و ترک رنگ شده باشد. این روش جوابگو نیست چون بدنه خودرو نیاز به تعمیر به سایر روش ها را دارد. در این شرایط سایر روش های صافکاری مثل صافکاری در غرب تهران مورد استفاده قرار میگیرد.

معایت صافکاری سنتی:

هر چند که پیشنهاد استار لوکس به شما استفاده از صافکاری pdr در تهران است. اما اگر شرایط آن نباشد شما چاره ای جز این کار ندارید. این کار معایب خاص خود را دارد. اینکه خودرو شما در این روش نمیتواند بی رنگ دربیاید. بی رنگ در نیامدن خودرو یا اصطلاحا رنگ داشتن آن، ممکن است افت قیمیتی زیادی برای خودرو شما داشته باشد. این افت قیمتی برای خودرو شما سنگین تمام خواهد شد. اما به هر حال چاره به غیر از استفاده از آن نیست. در واقع مهم ترین عیب صافکاری به روش سنتی یا با رنگ، کم شدن از ارزش خودرو است. استارلوکس ابتدا با کارشناسی حرفه ای خودرو شما، به شما میگوید که شما نیازی به انجام خدمات صافکاری به روش سنتی دارید یا خیر. اگر نداشته باشید پیشنهاد استار لوکس به شما استفاده از خدمات صافکاری pdr استارلوکس است.

معایب صافکاری سنتی یا با رنگ (بخش دوم):

از دیگر موارد نیز به موضوعات مختلفی هم میتوان اشاره کرد. یکی از این موضوعات از ظاهر افتادن خودرو شما است. در واقع خودرو شما پس از انجام خدمات صافکاری به روش سنتی، کمی نسبت به قبل از رنگ و رو میافتد. البته استارلوکس با استفاده از تجربه و تجهیزات خود این موضوع را تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد داد. اما باز هم قطعا ظاهر خودروی شما مثل خدمات صافکاری pdr نخواهد شد. یکی دیگر از معایب خدمات صافکاری سنتی نیز قیمت نا مشخص آن در انواع خدمات خودرو به خصوص در شهر تهران است. در شهر تهران مراکز زیادی وجود دارد که هر کدام نسبت به المان های مختلف قیمتی را برای خدمات خود میگذارند. استارلوکس سعی کرده یک قیمت منصفانه نسبت به کیفیت کار بالای خود به شما ارائه دهد.

صافکاری در تهران استارلوکس

معایب صافکاری سنتی یا با رنگ (بخش سوم):

تا الان به موارد مختلفی از معایب صافکاری در روش سنتی آن پرداخته ایم. اما شاید موضوعی که در این بین هنوز جا مانده و دارای اهمیت است را باید به آن بپردازیم. یکی دیگر از معایب صافکاری به روش سنتی میزان زمان فعالیت متخصص روی خودرو است. در واقع مدت زمانی که یک متخصص نسبت به صافکاری مدرن در این روش نیاز دارد بیشتر است. یکی دیگر نیز از معایب نیز میزان تخصص صافکار در کار است. در صافکاری به روش سنتی حرف اول را میزان تخصص صافکار و نقاش میزند. ما در استارلوکس سعی کردیم تا تخصص و تجربه خود را به بهترین شکل به شما ارائه دهیم. همچنین ما ضمن ارائه بهترین کیفیت، آن را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

افت قیمت خوردو در صافکاری:

خودرو پس از تصادف دچار زیان میشود و از ارزش آن کم میشود. یعنی شما در هنگام خرید یا فروش خودرو تصادفی ارزش پایین تری را میبینید. اما این مشکل در خیلی از خودرو ها به وجود می آید. افت قیمت خودرو در صافکاری به نوع و روش صافکاری آن بستگی دارد. یکی از دلایل اینکه خودرو شما چقدر از ارزش آن کم شود، میتواند متخصص باشد. اگر متخصص، به خوبی روی خودرو شما کار کند و کارش درست باشد، میزان افت قیمتی کمتری را در خودروی خود تجربه میکنید. اما اگر متخصص کارش را به درستی انجام ندهد، شما افت قیمتی بیشتری را متحمل خواهید شد. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده افت قیمت، روش آن است.

اگر شما از روش صافکاری pdr در تهران استفاده کنید، خودرو بی رنگ در می آید. یعنی شما با استفاده از صافکاری با دستگاه pdr، بسیار کمتر متحمل خسارت خواهید شد. زیرا خودروی شما در این روش بی رنگ در خواهد آمد. اما در روش سنتی معمولا خودرو ها دچار رنگ میشوند. در این روش با توجه به نوع ضرباتی که خودرو متحمل شده، کار آن انجام میشود. این روش افت قیمتی بسیار بیشتری نسبت به روش صافکاری پی در ار دارد. پس سعی کنید از یک متخصص خوب استفاده کنید. یک متخصص نقش بسیار تعیین کننده ای در افت قیمت خودرو شما پس از تصادف دارد.

صافکاری بدون رنگ:

صافکاری سنتی در تهران خیلی از شما میپرسید صافکاری بدون رنگ مگه میشه؟ مگه داریم؟! بله داریم. در این روش اگر خودرو دچار صدمات زیاد نشده باشد، ما از صافکاری بدون رنگ برای خودرو ها استفاده میکنیم. ما در صافکاری بدون رنگ در خودرو شما، از ابزار آلات مخصوص این کار استفاده میکنیم. در واقع این یک تکنولوژی کاملا پیشرفته و مدرن در دنیای امروز ما است. این تکنولوژی به ما این اجازه را میدهد تا بهترین نوع خدمات صافکاری را به شمت عزیزان ارائه کنیم. بهترین نوع خدمات صافکاری برای یک خودرو این است که بی رنگ باشد. اگر خودروی شما شرایط صافکاری بدون رنگ را که بالاتر به آن اشاره کردیم داشته باشد، از آن استفاده میکنیم. در این روش خودروی شما اصلا دچار ضرر و زیان نخواهد شد و اصطلاحا لکه رنگ نخواهد داشت.

صافکاری با رنگ:

در صورتی که خودروی شما شرایط صافکاری بدون رنگ را نداشته باشد، اجبارا از صافکاری با رنگ استفاده میکنیم. خودرو شما اگر ضربات شدیدی متحمل شده یا رنگ آن ریخته باشد، مجبوریم از دستگاه های سنگین تر استفاده کنیم. حتی در این روش اگر نیاز باشد شما مجبور به تعویض قطعات خواهید بود. و تمامی این ها چیزی جز افت قیمت خودرو شما نخواهد بود. بعضی وقت ها چاره ای جز استفاده از این روش وجود ندارد. به خصوص در تصادفات سنگین که خسارات زیادی به خودرو ها وارد میشود.

خب حالا تصمیم با شماست که از کدام این روش ها استفاده کنید. البته جز شرایطی که تصادف سنگین است و چاره دیگری برای شما وجود ندارد. ولی در انتها راهکار پیشنهادی ما برای شما یک چیز است. آن هم اینکه در هنگام ایجاد تصادف در ابتدا خونسردی خود را حفظ کنید و ناراحت نباشید. سپس تلفن خود را بردارید و با استار لوکس تماس بگیرید. خودرو را به مرکز خدمات خودرویی استارلوکس منتقل کنید. بعد از آن متخصصین ما با بررسی دقیق خودرو شما، ایرادات و ضربات وارد شده را بررسی میکنند. سپس نوع و میزان خسارت وارد شده را همراه با راهکار آن خواهند گفت.

روش اجرای صافکاری پی دی ار:

صافکاری پی دی ار در تهران   حالا شما به خوبی با روش صافکاری با دستگاه PDR آشنا شده اید. حالا قصد داریم تا قسمت کوتاهی از روش اجرای کار آن را برای شما بگویم. روش کار با این دستگاه ها بسیار تخصصی است و صرفا برای آشنای شما گفته میشود. ما روش کار صافکاری PDR در تهران را به سه مرحله کلی تقسیم کرده ایم. در این 3 مرحله که ابتدا خودرو شما مورد بررسی قرار میگیرد و بعد کار روی آن اغاز میشود. ئ در انتها با بررسی تمامی جزئیات به شما تحویل داده میشود. همچنین پیشنهاد میشود مطلب فیس لیفت لندکروز را بخوانید.

1-مرحله اول:ارزیابی ناحیه اسیب دیده خودرو و مقدار اسیب دیدگی بدنه خودرو

در این روش ابتدا کارشناسان خبره مجموعه استارلوکس پس از مشاهده خودرو آسیب دیده آن را بررسی میکنند. با مشاهده نوع و میزان خسارت، شما عزیزان از اینکه چگونه اسیب های به وجود آمده برطرف میشوند مطلع میشوید. به صورت دقیق ضربات وارد شده، فرو رفتگی ها و سایر آسیب های وارد شده به خودرو را بررسی میشود. همچنین کارشناسان با توجه به شرایط  اسیب دیدگی خودرو زمان تقریبی انجام کار را به شما اعلام میکنند. که گاها از یک ساعت تا بعضی پروژه ها تا چند روز امکان دارد فرایند انجام آن به طول بیانجامد. که پس از این مرحله هزینه اجرا و تعمیر آن برآورد میشود و سپس به مرحله اجرا میرسیم.

2-مرحله دوم:مرحله اصلی یعنی شروع کار

شروع کار

متخصصان ما با توجه به تجربه و تخصص خود بهترین ابزار ها را انتخاب و کار خود را شروع میکنند. در این روش در بعضی وقت ها ابتدا بدنه خودرو را حرارت میدهند. با انجام اینکار بدنه خودرو آماده صافکاری میشود. البته اینکار فقط در بعضی وقت ها انجام میشود و در بعضی وقت ها نیازی به آن نیست. بعد ابزار های تخصصی و روز دنیا که به برخی از آن ها اشاره کردیم، عملیات روی خودرو اغاز میشود. در این روش گاها متخصص مجبور میشود، برای صافکاری بهتر قسمت کوچکی از خودرو را برش دهد. این میزان بسیار کوچک و شاید به اندازه کوچک تر از یک سکه باشد. که البته شما مشتریان عزیز قبل از اینکار را اگاه و کار خود را به بهترین نحو انجام میدهد.

3-مرحله سوم:بررسی و اتمام جزییات و تحویل خودرو

کار صافکاری با بهترین و بالاترین کیفیت خود صورت گرفته و به پایان رسیده است و حال نوبت جزییات است. برای مثال اگر قسمتی که دچار آسیب شده بود نیاز به رنگ داشت، بعد از صافکاری، لیسه گیری انجام میشود. یا در صورت در خواست مشتری سایر خدمات خودرو در تهران برای مشتری انجام میشود. یکی از این خدمات که ما به اکثر مشتریانمان توصیه میکنیم، کار سرامیک خودرو است. ما همچنین یکی از بهترین متخصصان سرامیک خودرو در تهران هستیم.

انتخاب صافکاری PDR در تهران:

انتخاب یک مرکز تخصصی برای صافکاری بی رنگ در هر جای بسیار مهم و حساس است. اگر کار را به کاردان نسپارید ممکن است خودرو شما خراب شود. فرض کنید پس از تصادف خودرو را به یک مرکز نا معتبر برده اید. کسی کار که به عنوان متخصص آنجاست، صافکاری خودروی شما را بر عهده گرفته است. شما در حالتی نگران خودرو خود هستید و دوس دارید خودرو بی رنگ در بیاید. آنجا حتی ممکن است، قیمت پایینی را برای صافکاری خودرو شما بدهند. در این حالت یا شما به کار آن ها شک میکنید و آنجا را ترک میکنید. و یا خرسند میشوید که با قیمت پایین تری کار شما انجام میشود.

اگر شما جز دسته اول باشید که شانس اوردید وگرنه به احتمال خیلی زیاد با دیدن نتیجه کار پشیمان خواهید شد. در اکثر این مراکز آن ها کار را به خوبی بلد نیستند و ممکن است نتوانند خودرو شما را بی رنگ در بیاورند. این بسیار مهم است کسی که کار خودروی شما را انجام میدهد چقدر متخصص باشد و سعی کنید چندین نمونه کار آن را ببینید. البته شما عزیزان میتوانید با مراجعه به صفحه نمایشگاه خدمات خودرو در تهران از نمونه کار های ما دیدن کنید.

صافکاری پی دی ار در تهران:

بی رنگ

همانطور که در بالا اشاره کردیم دغدغه خیلی از ما ها بعد تصادف همین است. اما صافکاری بی رنگ خودرو در تهران از هر کسی بر نمی آید. حتی خیلی از ما ها شاید قیمت صافکاری PDR در تهران برایمان مهمم نباشد. بیشتر اهمیتمان این باشد که خودرو صافکاری بی رنگ شود تا اینکه قیمت صافکاری PDR در تهران برایمان مهم باشد. اما در تهران با این خیابان های شلوغ، ممکن است بسیاری از افراد کار صافکاری پی دی ار در تهران را انجام دهند. اما شما باید از کار آن ها مطمئن شوید. همانگونه که گفتیم شما باید نمونه های کاری آن ها را ببینید. ما یکی از کامل ترین مجموعه ها هستیم، شما در سایت ما به نمونه کار های ما دسترسی دارید. از این رو به جرات میگویم ما یکی از بهترین مراکز صافکاری پی دی ار در تهران هستیم.

تفاوت صافکاری پی دی ار و سنتی:

قطعا تا به اینجای کار ممکن است با تفاوت بین این دو آشنا شده باشید. مخصوصا تفاوت این دو روش در تهران بسیار مهم است. یکی از اصلی ترین تفاوت ها در این دو روش، صافکاری پی دی ار در تهران است. ما در صافکاری با دستگاه PDR میتوانیم خودرو را بی رنگ در بیاوریم. البته شرط آن هم این است که رنگ خودرو دچار آسیب و ضربه نشده باشد. دیگر تفاوت بین این صافکاری با دستگاه PDR و سنتی در قیمتشان است. قیمت صافکاری PDR در تهران با قیمت صافکاری سنتی متفاوت است. تفاوت دیگر در ابزار آلات مورد استفاده شده در این دو است. ما در صافکاری با دستگاه PDR در تهران میتوانیم کار با کیفیت تری ارائه کنیم. اما در روش سنتی محدودیت وجود دارد و وسایل آن سنگین تر است.

یک صافکاری حرفه ای انجام دهید:

امروزه خدمات صافکاری، یکی از بزرگترین شاخه های مربوط به خودرو ها هستند. با توجه به افزایش تعداد خودرو ها، تصادفات نیز زیاد شده اند. زیاد شدن این تصادفات کار خودرو ها را به مراکز خدمات خودرویی میکشاند. همچنین با زیاد شدن تصادفات و بالا رفتن قیمت های خودرو، این حرفه پیشرفت چشمگیری داشته است. ولی با توجه به این پیشرفت ها، تغییر اساسی در زمینه متخصصان داده نشده است. اکثر متخصصین به شیوه قدیمی کار میکنند. اما ما در استار لوکس کار صافکاری را به صورت حرفه ای برای شما عزیزان انجام میدهیم. اگر دنبال یک صافکاری حرفه ای میگردید به استارلوکس مراجعه کنید.

ما در استار لوکس خدمات مختلفی را به مراجعه کنندگان ارائه میکنیم. یکی از این خدمات صافکاری با دستگاه pdr یا صافکاری پی دی ار در تهران است. شما میتوانید با مراجعه به استارلوکس بهترین خدمات صافکاری pdr در تهران و صافکاری سنتی در غرب تهران را بگیرید. همچنین از خدمات دیگر استار لوکس میتوانید از دیتیلینگ خودرو در تهران بهره مند شوید. همچنین اگر از ظاهر خودروی خود خسته شده اید، میتوانید از خدمات فیس لیفت در تهران بهره مند شوید.

چگونه خودمان صافکاری PDR را انجام دهیم:

ماشین

با توجه به قیمت صافکاری PDR در تهران، خیلی ها ممکن است بخواهند به دنبال یادگیری آن بروند. و حتی خودشان اینکار را انجام دهند. این کار برای کسی که متخصص آن نیست غیره ممکن است و یک اتفاق نشدنی خواهد بود. همچنین به شما همشهریان عزیز میگویم که، کار صافکاری پی دی ار در تهران کار هر کسی نیست. و اگر قصد دارید اینکار را انجام دهید حتما باید متخصص باشید. در غیر این صورت لطمه بزرگی به خودرو خواهید زد. اما اگر قصد دارید یک متخصص در این زمینه باشید، ما در این زمینه شما را راهنمایی میکنیم. مجموعه استارلوکس یکی از بهترین و معتبر ترین صافکاری در غرب تهران است.

آموزش خدمات صافکاری در تهران:

تیم استارلوکس دارای سال ها فعالیت در زمینه خدمات خودرو و آموزش خدمات خودرو در تهران است. همچنین دوره های در زمینه آموزش تشخیص رنگ خودرو، احیای رنگ، سرامیک و واکس و پولیش خودرو را برگذار میکند. اما در حال حاضر دوره ای برای آموزش صافکاری را ندارد. ولی به زودی دوره صافکاری پی دی ار در تهران نیز به مجموعه این دوره ها اضافه میگردد. اما شما میتوانید آموزش های دیگر را از طریق مراجعه به صفحه آموزش خدمات خودرو در تهران مطلع شوید.

نمونه کار های صافکاری پی دی ار: صافکاری PDR لندکروز

صافکاری pdr لندکروز

صافکاری pdr لندکروز

قدم پایانی:

خب ما با هم در زمینه های مختلف صافکاری با دستگاه PDR و روش سنتی آن مطالعه کردیم. همچنین با هم در مورد قیمت صافکاری PDR در تهران و صافکاری بدون رنگ به بحث پرداختیم. با ابزار آلات این تخصص آشنا شدیم و راهکار های زیادی دادیم. در مورد آموزش صافکاری و حساسیت صافکاری پی دی ار نیز حرف زدیم. در این قسمت از اهمیت بالای متخصص و صافکار مطلع شدید. همچنین به قسمت نمونه کار ها پرداختیم در مورد تفاوت صافکاری PDR در تهران و سنتی حرف زدیم. امیدوار هستیم این مطلب به صورت جامع و شفاف برای شما باشد. در انتها به شما پیشنهاد میکنیم با توجه به کم شدن ارزش خودرو در روش سنتی از صافکاری پی دی ار در تهران استفاده کنید.

هر چند روش صافکاری پی دی ار در تهران بسیار بهتر است. اما این واجد شرایط این است که خودروی شما امکان صافکاری پی در ار را داشته باشد. اما اگر امکان امکان آن نبود و ناچار به صافکاری سنتی در غرب تهران شدید، در انتخاب متخصص خود دقت کنید. استار لوکس با سال ها فعالیت در زمینه صافکاری در غرب تهران بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه میکند.

بهترین خدمات خودرو 207

ثبت درخواست صافکاری آنلاین خودرو در تهران

آرزوی قلبی ما این است که هیچ گاه به خدمات صافکاری ما نیاز پیدا نکنید.اما اگر چنانچه حادثه ای رخ داد و لازم شد خودرو خود را به ما بسپارید. می توانید از طریق سایت ثبت درخواست نمایید. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس خدمات صافکاری خودرو را با بالا ترین کیفیت را در اختیار شما قرار می دهیم. ما از دو روش صافکاری با دستگاه PDR و صافکاری سنتی استفاده می کنیم. تا هر کدام که مناسب خودرو شما بود را انجام دهیم. هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی دارند؛ که در صورت تمایل می توانید در مورد هر کدام مطالعه کنید. مقاله های خوبی در این باره در سایت ما وجود دارد. خدمات خودرویی جزو آن دسته از مشاغل است که در گذر زمان مورد توجه پیشرفت های زیادی قرار داشته اند. صافکاری آنلاین خودرو، خودرو شما به شرایط پیش از تصادف بر می گرداند.

خدمات صافکاری بی رنگ استارلوکس در حال حاضر برای همشهریان عزیز تهران در دسترس می باشد. این خدمات با استفاده از ابزارآلات و تکنیک های خاص خود صورت می گیرد. همچنین کادر دوره دیده و مجرب خودرو شما را تعمیر خواهند کرد. کافی است به ما اعتماد کنید؛ می بینید که خودرو شما بهتر از روز اول تقدیمتان می شود. اگر به دنبال یک صافکاری معتبرهستید. با افتخار باید بگوییم استارلوکس یک صافکاری در غرب تهران است؛ که با سال ها فعالیت در خدمت شماست. از این رو می توانید با خیال راحت خودرو خود را به استار لوکس بسپارید.

صافکاری آنلاین خودرو خدمتی از مرکز خدمات خودرویی استار لوکس است؛ برای شما همشهری گرامی تا به آسانی بتوانید برای خدمات صافکاری خودرو ثبت درخواست نمایید. در استار لوکس همه چیز برای جلب رضایت شما فراهم است. تنها کافی است به سایت ما مراجعه کنید و ثبت درخواست نمایید. سپس خودرو خود را به ما بسپارید. خواهید دید که چگونه از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد. و اگر نیاز به دریافت مشاوره نیز دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

متخصص صافکار


اگر به دنبال یک صافکاری معتبر، خوب و با کیفیت میگردید، استارلوکس یک صافکاری در غرب تهران با سال ها فعالیت در خدمت شماست. ما با سال ها فعالیت حرفه ای در زمینه خودرو و و تجارب فرآوان یکی از بهترین ها در سطح تهران هستیم. شما عزیزان میتوانید همین حالا از طریق شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید. همچنین برای رزرو وقت قبلی میتوانید با استارلوکس تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر به صورت آنلاین رزرو کنید. همراه با استارلوکس، خیابان های طهران را زیباتر کنیم…


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE


رزرو