شماره تماس:9449246-0912

یکی از مهم ترین هنر های صافکاری و نقاشی تخصصی ماشین ، انجام صافکاری و نقاشی بدون رنگ می‌ باشد. امروزه صافکاری به عملی تبدیل شده است که بسیار کاربرد دارد. میله‌های PDR جزء ابزار تخصصی صافکاری به حساب می‌رود که صافکار قادر است. از این رو قصد داریم در این مقاله به صافکاری بدون رنگ با میله بپردازیم. زمانی که بدنه خودرو دچار آسیب جزئی یا کلی می شود. این هنر دست صافکار و نقاش ماهر هست که آنرا به وضعیت اولیه خود بر می گرداند. کیفیت کار صافکار مهمترین و حیاتی ترین امر در نتیجه کار و کسب رضایت شما خواهد بود. هنگام تصادف خودرو، بهترین راهکار برای ترمیم آن صافکاری می ‌باشد. بهترین صافکاری PDR روشی کاملا علمی است که. از آن برای بر طرف کردن فرورفتگی ها بدون ریزش رنگ استفاده می شود. لازم به توضیح است صافکاری یکی از شاخه های تعمیر خودرو می باشد.

بنر تماس

صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ با میله چیست؟

می توان گفت صافکاری مجموعه فعالیت هایی می باشد که. یک صافکار برای تعمیر و ترمیم بدنه خودرو شما، بر روی خودرو شما انجام می دهد. ابزاری مدرن و ایده آل برای صافکاری بدون رنگ بدنه خودرو  و PDR است. این ابزار صافکاری بدون رنگ با میله را امکان پذیر می کند. صافکاری pdr از جمله روش‌های نوین برای بی‌رنگ درآوردن فرورفتگی‌های قسمت‌های مختلف بدنه خودرو است. متداول ترین تکنیک های PDR استفاده از میله های فلزی و گیره های بدنه است. صافکاری pdr در واقع صافکاری بدون استفاده از رنگ و با ابزار و روش های خاص مانند میله های pdr است. میله ‌های PDR در صافکاری بدون رنگ استفاده می‌ شود و فقط برای ترمیم قطعات فرورفته استفاده می ‌شود. این روش باعث صرفه جویی در وقت و هزینه تعمیرات بدنه می شود. صافکار روشی است که بدنه خودرو می بایست فرم اولیه قطعه را ایجاد می نمود.

برای استفاده از خدمات صافکاری استارلوکس، روی لینک صافکاری در تهران کلیک کنید.

صافکار با متوسل شدن به پرس ورق بدنه خودرو می بایست فرم اولیه قطعه را ایجاد می نمود. صافکاری عملی است که در آن بدون تعویض قطعه و رنگ آمیزی، خودروی شما تعمیر می‌شود. روش pdr اصولا به روش هایی گفته می شود که سعی می شود بدون استفاده از رنگ بدنه خودرو ترمیم شود. می توان گفت صافکاری مجموعه فعالیت هایی می باشد که. یک صافکار برای تعمیر و ترمیم بدنه خودرو شما، بر روی خودرو شما انجام می دهد. صافکاری خودرو را می توان به دو دسته  اصلی صافکاری با رنگ و صافکاری بدون رنگ تقسیم کرد.

میله صافکاری

صافکاری pdr خودرو:

متداول ترین تکنیک های PDR استفاده از میله های فلزی. گیره های بدنه برای بیرون کشیدن قری یا تورفتگی ها روی بدنه است. مهم ترین ابزار انجام این روش میله pdr  است که. دارای استحکام فراوانی بوده و از جنس فولاد با آلیاژ های متفاوت هستند. این روش بسیار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه در تعمیرات بدنه خودرو می باشد. روش های قدیمی جهت صافکاری بدنه خودرو به مرور زمان به دلیل آسیب هایی که. به خودرو وارد می کردند به نوعی منسوخ شده اند. صافکاری بدون رنگ PDR مقرون به صرفه‌ترین و سریع‌ترین روش صافکاری خودرو است. تکنسین های این رشته، می تواننند نقاط زیادی را با آنها ترمیم کنند. با استفاده از گرما (سشوار صنعتی) از ترک خوردگی یا تراشیدن جلوگیری نماید. میله های پی دی آر به صورت یک اهرم عمل می کنند که. تکیه گاه محل برخورد با فرورفتگی موجود در بدنه خودرو است.

میله صافکاری بدون رنگ

این متد جدید صافکاری دارای ابزارهای گوناگونی است که گاهی خود تعمیر کار آن ها را می سازد. در صافکاری PDR می توان بر روی هر دو صفحه ی آلومینیومی و فولادی نیز استفاده کرد. با انتخاب فرآیند pdr رنگ اصلی و فابریکی خودرو نیازی به ترمیم نخواهد داشت. می‌توانید از طریق صافکاری PDR فرورفتگی‌های ایجاد شده را تعمیر کنید، بدون آنکه رنگ ماشین آسیب ببیند. صافکاری PDR یکی از روش های صافکاری بی رنگ می باشد. در مواردی که خودرو دچار ضربات شدید نشده باشد از صافکاری استفاده می کنند. صافکاری بدون رنگ با میله زیر مجموعه آن است.

مطلب پیشنهادی: صافکاری با دستگاه pdr

انواع میله های PDR برای صافکاری بدون رنگ:

میله چرخشی یک از انواع انواع میله های PDR است. این نوع از میله در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که امکان چرخش میله وجود دارد. میله های PDR دارای انواع مختلفی می باشند که برای قسمت های مختلف خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. در این روش از صافکاری از میله های PDR که بسیار مستحکم و از جنس فولاد است، استفاده می شود. صافکاری PDR یکی از روش های صافکاری بی رنگ می باشد. در مواردی که خودرو دچار ضربات شدید نشده باشد از این روش صافکاری استفاده می کنند. این میله ها ناهمواری های بدنه خودرو را برطرف می کنند. میله دم ماهی یکی دیگر از انواع میله های PDR است. که صافکاری بدون رنگ با میله با آن انجام می شود. برای ترمیم نقاطی که فضای کمی دارند از میله دم ماهی برای صافکاری استفاده می کنند. البته صافکاری بدون رنگ با میله دیگری دارد.

صافکاری خودرو 207

میله اهرمی نیز نوع دیگر میه صافکاری است. این میله برای اهرم در قطعات جدا شونده مانند کاپوت مورد استفاده قرار می گیرد. متداول ترین تکنیک های PDR استفاده از میله های فلزی و گیره های بدنه است. میله های pdr جزوی از صافکاری به حساب می آیند که. امروزه در تمامی صافکاری ها از آن ها استفاده می شود. میله‌های PDR از جنس فولاد هستند و در پکیج‌ های مختلف به بازار عرضه می ‌شود. متداول ترین کاربرد عملی برای صافکاری بدون رنگ، ترمیم صدمات تورفتگی های بزرگ و آسیب به بدنه است. PDR یکی روش  صافکاری می باشد.

جنس میله صافکاری بدون رنگ

جنس میله های pdr از جنس فولاد می باشد. اما کشور های مختلف از آلیاژ های مختلفی برای تولید این محصولات استفاده می کنند. قسمت سر این میله‌ ها زاویه ‌دار است و این امکان را به صافکار می‌ دهد که. با چرخش دست خود فرورفتگی به وجود آمده را ترمیم کند. در اکثر موارد انجام PDR موفقیت آمیز بوده است. روش های صافکاری بدون رنگ، صافکاری میله ای و صافکاری PDR را شامل می شود، جایگزین روش سنتی شد. یکی از پرطرفدارترین روش‌ها، استفاده از میله‌های PDR می‌باشد. متداول ترین تکنیک های PDR استفاده از میله های فلزی و گیره های بدنه است. صافکاری pdr در واقع صافکاری بدون استفاده از رنگ و با ابزار و روش های خاص مانند میله های pdr است. استفاده از دستگاه مکش بهره‌ گیری از روش تغییر دما در زمان صافکاری بدون رنگ، می‌ تواند. در کیفیت نتیجه نهایی تاثیر به سزایی بگذارد.

صافکاری قرمز

صافکاری بدون رنگ روشی است که. در آن با دقت عمل بالای اپراتور از ریزش رنگ بدنه اتومبیل جلوگیری به عمل می آید. همان طور که توضیح دادیم در روش صافکاری مدرن دستگاه های متعددی وجود دارد. در این روش صافکار  سطح داخلی قطعه را حرارت می دهد. پس از گرم شدن با استفاده از میله های pdr  اقدام به برطرف کردن ناهمواری ها و تسطیح قطعه می نماید. در انتها باید بگوییم .یک فرآیند نسبتا جدید باعث از بین رفتن آسیب های ناشی از برخورد تگرگ به بدنه اتومبیل می شود. را صافکاری با میله های PDR می نامند.

جمع بندی:

همان طور که گفتیم صافکاری کاربرد زیادی دارد. روش های صافکاری نیز بسیار زیاد است. صافکاری بدون رنگ با میله یکی از همان ها است. در باره صافکاری بدون رنگ با میله توضیح دادیم.

مطلب پیشنهادی: صافکاری چیست؟

 

Click to rate this post!