شماره تماس:9449246-0912

شیشه دودی در تهران

شیشه دودی در تهران

رزرو


خودروی ما برای خیلی از ما ها، یک مکان شخصی و ارزشمند به حساب می آید. در اصل خودروی هرکسی خانه دوم آن است. برای همین است که بیشتر افراد به خودروهایشان اهمیت میدهند. برای خیلی از ما پیش آمده که در هنگام ترافیک یا در جاده از نگاه دیگران موذب شویم. یا اینکه در هنگام تابش نور خورشید، از این نور اذیت شویم. یا بسیاری از موارد دیگر که ممکن است شما را اذیت کند. برای تمامی این موارد نیز یک راه حل مناسب در نظر گرفته شده است. راه حل آن دودی کردن شیشه خودرو شماست. نصب برچسب شیشه دودی در تهران یکی از عوامل بسیار مهم برای شهروندان تهرانی است. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد دودی کردن شیشه خودرو میپردازیم.

خدمات دودی کردن شیشه خودرو:

دودی کردن شیشه خودرو

یکی از خدماتی خودروی که در ایران مخصوصا در تهران به آن اهیمت داده میشود، دودی کردن شیشه خودرو است. اینکار باید به گونه ای انجام شود که به دید راننده آسیبی وارد نشود. یکی از مهم ترین خدمات در کشور ما همین قسمت است. لطفا با آن اهمیت دهید. اینکار باید توسط متخصص خود انجام شود. باید از جنس مرغوب با یک برند استاندارد استفاده شود. ما با سال ها فعالیت در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس یک تجربه و تخصصی منحصر به فرد در این زمینه داریم. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس میتوانیم خودرو را صافکاری بدون رنگ کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات استارلوکس به صفحه خدمات خودرو در تهران مراجعه کنید.

دلایل انجام خدمات دودی کردن خودرو :دلایل انجام شیشه دودی

دلایل مختلفی برای نصب شیشه دودی در تهران وجود دارد که در ادامه به آن ها میپردازیم.

 • عایق شدن در مقابل نور خورشید
 • عایق شدن در مقابل گرما و حفظ خنکی در خودرو(در فصل تابستان)
 • محافظت در مقابل اشعه های یو وی(UV)
 • رانندگی راحت تر
 • ایجاد یک فضای شخصی با یک حس خوب
 • ایجاد حس امنیت بیشتر
 • به وجود آورن خاصیت ضد خش برای شیشه ها
 • ظاهر و جلوه بهتر خودرو
 • در صورت استفاده از برند های خوب، ایجاد خاصیت نشکن بودن

شرایط شیشه دودی در تهران و ایران :

نصب شیشه دودی در تهران

در کشور عزیزمان ایران دو مدل شیشه دودی داریم که قابلیت استفاده دارند. اولی خودرو های هستند که شیشه آن ها از کارخانه به صورت دودی بوده است. دومی هم استفاده از برچسب های دودی کردن شیشه خودرو هستند. دسته اول موجود در کشور فقط برای خودرو خارجی است و خودرو های داخلی از شیشه دودی فابریک استفاده نمیکنند. اما باز هم دودی کردن شیشه ها در ایران شرایط ویژه ای را برای مردم دارد. طبق قوانینی که راهنمایی و رانندگی تعیین کرده است نهایت میزان درصد برچسب شیشه دودی خودرو 40درصد است. بار ها دیده شده که برخی از مردم از درصد های بالاتر استفاده میکنند و توسط راهنمایی رانندگی جریمه میشوند. همچنین برچسب شیشه دودی خودرو توسط نیرو انتظامی کنده میشود.

یکی دیگر از مسائلی که باید رعایت شود، استفاده نکردن از این برچسب ها در شیشه عقب خودرو است. زیرا طبق قوانین معاینه فنی خودرو، چسباندن برچسب شیشه دودی خودرو در شیشه عقب جلوی دید راننده را میگیرد. پس این هم یکی دیگه از مسائلی هست که باید رعایت شود. به صورت کلی شیشه دودی خودرو نباید به گونه ای باشد که داخل خودرو کاملا نا معلوم شود. این شرایط به خصوص در تهران پیچیده تر از بقیه شهر هاست. شیشه دودی در تهران باید به نحوی انجام شود که دچار اختلال در دید راننده برای رانندگی نشود.دپیشنهاد میشود از صفحه پولیش خودرو در تهران نیز دیدن کنید.

انواع شیشه های دودی:

خدمات خودرو

انواع مختلفی از برچسب شیشه دودی خودرو در بازار ایران موجود است. در انتخاب این برچسب ها بسیار باید دقت کنید. نوع معمولی و ساده آن ها تا ضد خش و ضد ضربه و با جلوگیری از اشعه uv دارند. همچنین در تمامی این انواع باید به کیفیت و ماندگاری آن ها توجه داشته باشید. ما در ادامه این مطلب به عمر شیشه دودی نیز خواهیم پرداخت. اما مسئله ای که شاید برای شما دارای اهمیت باشد، قیمت آن ها است. اما با توجه به کیفیت و کارای آن ها مطمئن باشید کم اهمیت ترین موضوع همین مسئله است. البته ما در استار لوکس با بهترین مدل را برای شما با قیمت بسیار مناسب ظرف کمترین زمان نصب میکنیم.

مراحل دودی کردن:

خب ما در این قسمت به مراحل دودی کردن شیشه خودرو میپردازیم. این مراحل شامل عبارت های زیر است:

 1. مراجعه به محل نصب شیشه دودی در تهران
 2. انتخاب و خرید یک برند برچسب شیشه دودی خودرو مناسب و با کیفیت با توجه به پیشنهاد نصاب.(در استار لوکس نیازی به این مرحله نیست و شما صرفا نظر کارشناس را تایید میکنید.)
 3. تمیز کردن کامل شیشه به صورتی که عاری از هر گونه ناپاکی شود
 4. نصب برچسب شیشه دودی روی خودرو به صورت تخصصی
 5. زدن یک ماده مخصوص برای جذب بهتر و طول عمر بیشتر

اگر شما هم جز ماشین باز های استار لوکس هستید حتما صفحه دیتیلینگ خودرو در تهران را مطالعه کنید.

عمر شیشه دودی در تهران:

عمر کردن

طول عمر برچسب شیشه دودی خودرو بیشتر از هر چیز بستگی به نوع برچسب و کیفیت آن دارد. اگر از یک برند خوب و یک نوع خوب استفاده کنید، ماندگاری بیشتر در شیشه دودی خودروی خود تجربه میکنید. اما عوامل تاثیر گذار دیگر مثل فرسایش برچسب و تابش نور و مدل نصب آن نیز در این روند اثر دارد. اما باز تمامی این ها نیز بستگی به نوع برند و کیفیت برچسب دارد. ما در استار لوکس با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین برچسب ها استفاده میکنیم. همچنین از موادی در این زمینه استفاده میکنیم که طول عمر برچسب را دو برابر میکند.

مزایای خدمات دودی کردن شیشه:

ما در قسمت دلایل این همین صفحه به مزایای آن اشاره کردیم. از مهم ترین مزایای آن میتوان به حفظ حریم شخصی افراد در خودرو اشاره کرد. همچنین با دودی کردن شیشه ماشین در مقابل گرما در تابستان خودرو عایق میشود. همچنین یکی دیگر از مزایای آن، ایجاد یک لایه محافظ شیشه خودرو در برخی برند های برچسب است.

معایب خدمات دودی کردن شیشه:

استفاده از برند خوب و با کیفیت مهمترین اصل است. اگر از برند خوب با کیفیت مناسب استفاده نکنید، پولتان را دور ریخته اید. خارج از این، دودی کردن شیشه خودرو هیچگونه عیبی ندارد. استفاده از برند خوب و با کیفیت و همچنین نصب صحیح و اصلولی میتواند بسیار مفید باشد. در صورتی که شما یک نصب صحیح و اصولی نداشته باشید و از برند خوبی استفاده نکنید،معایب آن به این صورت است. اولین عیب این است که به سرعت دارای خش و خراب مشیود، حتی ممکن است به شیشه خودرو آسیب برسد. همچنین اگر برچسب شیشه دودی خودرو به درستی نصب نشود، بسیار زود زیر برچسب هوا میکشد. همچنین در این موارد بسیار دیده شده که عمر آن ها زیر یک سال است. اما اگر شما از نصب شیشه دودی در تهران استارلوکس استفاده کنید، دچار هیچ کدام از این مسائل نمیشوید.

نکات مهم در نصب شیشه دودی در تهران:استار لوکس

 • تمیز بودن و بدون آلودگی بودن شیشه خودرو
 • استفاده از یک نصاب متخصص
 • استفاده از ابزار مخصوص برای نصب
 • استفاده از بهترین برند با ماندگاری بالا
 • هواکشی زیر برچسب

اگر علاقه مند به زیبایی خودروی خود هستید، حتما به صفحه سرامیک خودرو در تهران مراجعه کنید.

قدم پایانی:

خب باهم در این صفحه به نکات و اهمیت دودی کردن شیشه خودرو پرداختیم. ما سعی کردیم در این مطلب به مزایا و معایب و اهمیت نصاب برچسب پرداختیم. همچنین در مورد مراحل نصب برچسب دودی شیشه پرداختیم. همچنین در مورد شرایط شیشه دودی در تهران صحبت کردیم. استارلوکس یکی از بهترین خدمات شیشه کردن شیشه در تهران را به شما عزیزان ارائه میکند. لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال یا رزرو خدمات با شماره تماس های ما در زیر همین صفحه تماس بگیرید. همچنین از فرم زیر میتوانید به صورت آنلاین در خواست خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

همراه با استار لوکس، به زیباتر شدن طهران کمک کنید…


شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

0936-3529218

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE


رزرو