شماره تماس:9449246-0912

About Us

درباره ما

ما در مجموعه استارلوکس با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه اتوموبیل ، حالا در خدمت شما مشتریان عزیز در سراسر طهران هستیم. شما در این صفحه میتوانید بیشتر درباره ما مطالعه کنید.

درخدمت شما هستیم با مرکز خدمات خودرویی استارلوکس

ما در مجموعه استار لوکس با تجهیزات روز و مدرن دنیا در خدمت شما هستیم. خدماتی که ما به شما عزیزان ارائه میدهیم ، شامل:صافکاری ، صافکاری با دستگاه PDR ، نقاشی ، شاسی کشی ، نقاشی در اتاق رنگ ، لیسه گیری ، پولیش، واکس ، تعمیر صندلی و قطعات داخلی، کاور و سقف جیر، نصب آپشن به صورت فابریکی بر روی کلیه خودرو ها، تعمیر پراغ کلیه خودرو ها،  احیای رنگ و سرامیک خودرو. همچنین بخش صفر شویی با مواد آلمانی و تو دوزی و ترمیم صندلی های آسیب دیده خودرو بخشی از خدماتی است که ما به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

ماشین زمان در استارلوکس!

logo-starluxe

انجام تمامی خدمات خودرو برای خودرو های شما در کمترین زمان با مجهز ترین و مدرن ترین امکانات روز دنیا توسط یکی از مجرب ترین کادرهای تهران در مجموعه استارلوکس

logo-starluxe

%

میزان درصد رضایت مشتریان

تعداد ماشین های تعمیری (تقریبی)

تعداد مشتریان ثابت

آموزش و خدمات

تیم مجرب استارلوکس با سال ها فعالیت در زمینه انواع خودرو های داخلی و خارجی در غرب تهران اقدام به ارائه خدماتی بهینه و مفید برای شهروندان عزیز نموده است.یکی از این فعالیت ها تربیت هنرجو با هدف ایجاد اشتغال و تربیت نیروی متخصص میباشد و یکی دیگر از این خدمات رزرو آنلاین خدمات ما میباشد.شما دوستان عزیز برای دریافت تمامی خدمات ما میتوانید هم اکنون از طریق دکمه های زیر یا منو اقدام نمایید.  

مرکز خدمات خودرویی استارلوکس

مجموعه استارلوکس با 15 سال سابقه کار در غرب تهران هم اکنون در خدمت همه شما عزیزان هستیم. 

STAR LUXE

IN TEHRAN

مرکز خدمات خودرویی استارلوکس

: آدرس

تهران – بلوار فردوس – خیابان سلیمی جهرمی-پلاک 8 – مرکز خدمات خودرویی استارلوکس

: اینستاگرام

STAR__LUXE

ارسال پیام