شماره تماس:9449246-0912
خدمات خودرو در تهران

خدمات استار لوکس

مرکز خدمات خودرویی استارلوکس، یک مرکز خدمات خودرو در غرب تهران است. ما با سالها تجربه و امکانات روز دنیا هم اکنون انواع خدمات خودرو در تهران را به شما ارائه میکنیم. ما یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین مرکز های خدمات خودرو در تهران، مفتخریم تا خدمتگذار شما باشیم.

روش های رزرو

رزرو آنلاین

شما دوستان عزیز میتوانید از طریق همین صفحه ، درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

رزرو با تماس

شما دوستان عزیز میتوانید از طریق همین صفحه ، درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

رزرو از طریق واتس اَپ

شما دوستان عزیز میتوانید از طریق همین صفحه ، درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

رززو آنلاین از همین جا!

سرامیک خودرو چقدر طول میکشد

سرامیک خودرو چقدر طول میکشد

با ظهور سرامیک خودرو امروزه میتوان از بدنه براق و زیبای ماشین خود همیشه و هر زمانی لذت ببرید. در چند سال اخیر کاورهای بدنه خودرو میان دوست داران دیزاین خودرو علاقه مندان فراوانی پیدا کرده است. بدنه خودروها به دلیل مجاورت با محیط‌های مختلف آب و هوایی معمولاً دچار کدری...

آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه ؟

آیا سرامیک خودرو جز رنگ حساب میشه ؟

پوشش سرامیکی، یکی از برترین شیوه های مورد استفاده؛ جهت مراقبت از بدنه ی ماشین در برابر آلودگی های موجود در هوا و خط و خش می باشد. دانستن مزایای سرامیک خودرو و برای افرادی که طرفدار بی‌چون و چرای این روکش خودرو هستند؛ آگاهی از معایب  روکش محافظ نانو سرامیکی خودرو اهمیت...

سرامیک خودرو با ضمانت

سرامیک خودرو با ضمانت

عباراتی همچون سرامیک خودرو، نانو سرامیک خودرو و امثال آن توجه شمارا جلب کرده است. سرامیک بدنه خودرو یک درزگیر پلیمری مایع است. همه ما زمانی که اقدام به خرید یک ماشین انجام می کنیم؛ زیبایی و تازگی ماشین برای ما رویایی و لذت بخش خواهد بود. نانو سرامیک خودرو، پوششی از...

خدمات خودرو در غرب تهران

مرکز خدمات خودرویی استارلوکس با سال ها فعالیت در زمینه خدمات خودرو در غرب تهران فعالیت دارد. شما عزیزان ساکن شهر تهران میتوانید از خدمات استارلوکس استفاده کنید.

انواع خدمات خودرو در تهران:

انواع خدماتی که ما در مجموع استارلوکس برای شما همشهریان گرامی ارائه میدهیم.

 1. صافکاری به روش PDR وسنتی
 2. دیتیلینگ
 3. پولیش
 4. سرامیک خودرو
 5. احیای رنگ
 6. واکس
 7. شیشه دودی
 8. صفرشویی
 9. فیس لیفت
 10. نقاشی قطعات داخلی
 11. لیسه گیری

 

خدمات خودرو در تهران

صافکاری به روش PDR:

یکی از خدماتی که ما به مشتریان خود ارائه میدهیم، صافکاری به هر دو روش PDR و سنتی است. ما با تکیه بر سالها تجربه و تخصص خود دارای بهترین امکانات روز دنیا هستیم. صافکاری PDR در تهران یکی از اساسی ترین و کمترین روش صافکاری ها است. شما عزیزان اگر به دنبال یک جای مطمئن برای صافکاری PDR در غرب تهران هستید، میتوانید به ما مراجعه کنید. ما یکی از بهترین و مطمئن ترین ارائه دهنده این خدمات در غرب تهران هستیم.

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو خودرو:

این بازار که دلالان دنبال فروش خودرو با قیمت نجومی هستند، نیاز به یک کارشناس تشخیص رنگ خودرو احساس میشود. کارشناس تشخیص رنگ خودرو در کشور ما، مثل خیلی از کشور های دیگر، یک شغل اساسی در زمینه خودرو است. ما یکی از بهترین مراکز تخصصی تشخیص رنگ خودرو در تهران هستیم.

خدمات نانو سرامیک خودرو:

خیلی از ما با عبارت خدمات نانو سرامیک خودرو برخورد کرده ایم. اما خیلی از ما هنوز نمیدانیم این دسته از خدمات نانو سرامیک خودرو در زمینه زیبایی خودرو هست یا فنی آن. جواب آن بسیار ساده است، سرامیک کردن خودرو هم روی زیبایی و هم بخش فنی خودرو تاثیر دارد. اگر دوست دارید در مورد این موضوع بیشتر مطالعه کنید، میتوانید به قسمت سرامیک خودرو در تهران مراجعه کنید.

خدمات احیای رنگ خودرو:

خدمات احیای رنگ خودرو یکی از اساسی ترین و اصولی ترین خدمات خودرویی در تهران است. شاید بهتر باشد در این مورد بیشتر مطالعه کنید. که از بخش احیای رنگ خودرو در تهران میتوانید اطلاعات خوبی را کسب کنید. ولی به صورت کلی خدمات احیای رنگ خودرو مجموعه فعالیت های است تا خودرو رنگ بهتری به خود میگیرد.

خدمات پولیش خودرو:

یکی دیگر از خدمات خودرویی در تهران که ما انجام میدهیم، خدمات پولیش خودرو است. پولیش خودرو یکی از مراحلی است که قبل از واکس و سرامیک خودرو انجام میشود. ما در این بخش تخصصی، خط و خش های خودرو را با ابزار تخصصی میگیریم. در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پولیش خودرو هستید، میتوانید به بخش پولیش خودرو در تهران مراجعه کنید.

خدمات واکس خودرو:

یکی دیگر از خدمات ما، خدمات واکس خودرو است. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس، از واکس خودرو پس از مرحله سرامیک خودرو استفاده میکنیم. ما  یکی از با کیفیت ترین خدمات واکس خودرو را در غرب تهران به مشتریان خود ارائه میدهیم. واکس خودرو خارج از جنبه ظاهری آن برای خودرو، قدرت سرامیک خودرو بیشتر میکند. میتوانید از بخش واکس خودرو در تهران اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

خدمات دیتیلینگ خودرو:

دیتیلینگ خودرو شامل معنای مختلفی میشود. اما ما در بخش خدمات دیتیلینگ خودرو به روش تمیزکاری موشکافی شده خودرو میپردازیم. خدمات دیتیلینگ خودرو شامل موارد تمیزکاری بیرونی و درونی خودرو میشود. اگر دوست دارید در این مورد بیشتر بدانید میتوانید به بخش دیتیلینگ خودرو در تهران مراجعه کنید.

خدمات لیسه گیری خودرو:

خدمات لیسه گیری خودرو شامل ترمیم رنگ بدنه خودرو است که یک مرحله قبل از پولیش خودرو میباشد. ما در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس، یکی از بهترین خدمات لیسه گیری خودرو در تهران را انجام میدهیم. همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیسه گیری به بخش لیسه گیری در تهران مراجعه کنید.

خدمات فیس لیفت خودرو:

فیس لیفت خودرو جز یکی از خدمات لوکس استارلوکس میباشد. خدمات فیس لیفت خودرو مربوط به ظاهر خودرو میباشد. ما در غرب تهران یکی از بزرگترین و بهترین ارائه دهنده سرویس خدمات خودرو فیس لیفت خودرو هستیم. شما عزیزان میتوانید از قسمت نمونه کار ها نمونه کار های فیس لیفت شده را ملاحظه کنید. همچنین میتوانید از طریق مراجعه به فیس لیفت خودرو در تهران اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

خدمات نقاشی خودرو:

یکی از مشکلات بزرگ بعد از تصادفات شدید، مشکلات بدنه خودرو است. وقتی که بدنه خودرو آسیب فراوانی میبیند پس از مرحله صافکاری نیاز به نقاشی دارد. این دو بسیار یکی هستند، تا جای که اسم آن ها کنار هم یعنی صافکاری نقتشی میاید. در صورت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به نقاشی خودرو در تهران مراجعه کنید.

خدمات دودی کردن شیشه خودرو:

یکی از خدمات مورد علاقه همه اقشار جامعه، دودی کردن شیشه خودرو است. طی این فرآیند نه تنها خودرو ظاهر بهتری به خود میگیرد، بلکه تا حد زیادی جلوی نور خورشید را میگیرد. همچنین با دودی کردن شیشه خودرو خود، گرمای کمتری درون خودرو وارد میشود. شما میتوانید از طریق صفحه شیشه دودی در تهران قوانین شیشه دودی کردن خودرو در ایران را مطالعه کنید. همچنین اطلاعات بیشتر یدر این مورد کسب کنید.

نقاشی قطعات داخلی خودرو:

شاید در لحظه اول خیلی ها متوجه عبارت نقاشی قطعات داخلی خودرو نشوند. اما ماشین باز ها به خوبی این عبارت را میشناسند. نقاشی داخلی خودرو یکی از با کیفیت ترین خدمات ماست که به مشتریان ارائه میشود. شما عزیزان میتوانید با ورود به قسمت نقاشی قطعات داخلی خودرو اطلاعات بیشتری در مورد نقاشی قطعات داخلی خودرو را کسب کنید.

STAR LUXE

IN TEHRAN

مرکز خدمات خودرویی استارلوکس

: آدرس

تهران – بلوار فردوس – خیابان سلیمی جهرمی-پلاک 8 – مرکز خدمات خودرویی استارلوکس

: اینستاگرام

STAR__LUXE

ارسال پیام