شماره تماس:9449246-0912

حتما تا کنون با خودرو های صفر کیلومتر مواجه شده اید. یکی از ویژگی های بارز این خودرو ها رنگ آن ها است. رنگ خودرو های صفر کیلومتر بسیار شفاف و چشم نواز است. به طوری که به راحتی تصویر انسان بر روی آن منعکس می شود. اما بعد از سال ها رنگ خودرو بر اثر عوامل زیادی از بین می رود و خراب می شود. در گذار زمان رنگ خودرو بر اثر مواجه شدن با عوامل مختلف کیفیت خود را از دست می دهد. از این رو دیگر براقیت و چشمگیری اولیه خود را ندارد و کدر و مرده به نظر می رسد. عوامل زیادی مانند باران های اسیدی، فضولات پرندگان می تواند به رنگ خودرو آسیب برساند. علت آسیب هر چه که باشد برای برگرداندن کیفیت رنگ خودرو شما نیاز به احیای رنگ خودرو دارید. از این رو در جستجوی بهترین مرکز احیای رنگ خودرو بر می آیید.

احیای رنگ خودرو

احیای رنگ خودرو یک کار پر زحمت و البته تخصصی است. از این لازم است که آن را به یک مرکز معتبر محول کنید. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین مرکز احیای رنگ خودرو بپردازیم. تا به سادگی و با خیال راحت خودرو خود را در اختیار آن ها بگذارید. بعد از پایان کار نیز از شفافیت رنگ خودرو خود لذت ببرید. اما پیش از آن قصد داریم در باره احیای رنگ خودرو توضیح دهیم. تا بیشتر با این کار و فرایند آن آشنا شوید. ابتدا باید کمی درباره رنگ خودرو توضیح دهیم. در این باره باید بگویم رنگ خودرو علاوه زیبایی که به خودرو می بخشد. به عنوان لایه ای محافظ ایفای نقش می کند. در واقع هر چند رنگ خودرو را بیشتر از دید یک زیبایی بخش به خودرو می دانیم. اما پیش از آن یک لایه محافظ است که از آسیب دیدن جلوگیری می کند.

لازم به توضیح است که قسمت بیرونی رنگ  بدنه خودرو از چهار لایه تشکیل شده است. این بخش ها شامل بدنه فلزی، لایه آستری، رنگ اصلی و پوشش جلا می شود. برای احیای رنگ خودرو لازم است که این پوشش ها اصلاح شوند. در ادامه فرایند و روند احیای رنگ خودرو را بررسی خواهیم کرد. همچنین بهترین مرکز احیای رنگ خودرو را معرفی می کنیم. اما به طور خلاصه باید بگوییم برای ترمیم رنگ خودرو ، در ابتدا باید عمق و اندازه رنگ پریدگی را مشخص کرد. بعد از آن مراحل احیای رنگ خودرو انجام می شود تا نتیجه برسیم.

احیای رنگ خودرو

ریکاوری رنگ خودرو

ریکاوری رنگ خودرو در واقع همان احیای رنگ خودرو محصوب می شود. در توضیحی کوتاه می توان گفت ریکاوری خودرو فرایندی است که در آن ظاهر رنگ خودرو به حالت اولیه باز می‌گردد. پولیش زدن خودرو و استفاده از واکس خودرو از جمله بخش های ریکاوری رنگ خودرو است. در ابتدا گفتیم ریکاوری رنگ خودرو در واقع همان احیای رنگ خودرو است. در این جا لازم است که به یک تفاوت عمده میان این دو خدمت خودرویی اشاره کنیم. در احیای رنگ خودرو آسیب های رنگ خودرو تا حد امکان برطرف می شود. اما در در ریکاوری رنگ خودرو سعی در ایجاد جذابیت به رنگ خودرو است. همان طور که گفتیم معمولا برای ریکاوری رنگ خودرو از واکس و پولیش خودرو استفاده می شود. پولیش خودرو باعث می شود رنگ قدیمی خودرو ساییده می شود. که این کار باعث از بین رفتن خط و خش روی بدنه خودرو می شود.

یکی از موارد مهم در پولیش کاری و احیای رنگ خودرو، انتخاب پولیش مناسب برای ریکاوری رنگ خودرو است. چرا که نوع پولیش برکیفیت و نتیجه کار بسیار تاثیر گذار است. جالب است بدانید که پولیش ها انواع مختلفی دارند و کاربردهای آن ها با هم فرق دارد. پولیش ها به دسته نرم و زبر تقسیم بندی می شوند. پولیش زبر، قدرت سایندگی فوق العاده بالایی دارد. با استفاده از اين پوليش، خراش های عميق به راحتی از بين می روند. بعد از استفاده از پولیش زبر، باید از پولیش نرم استفاده کنید. احیای رنگ خودرو به این شکل است.

خدمات پیشنهادی: خدمات خودرو در تهران

ریکاوری

چرا رنگ خودرو خراب می شود؟

اما شاید از خودتان بپرسید چرا رنگ خودرو خراب می شود. و آیا راهی برای جلوگیری و یا حداقل به تعویق انداختن این موضوع است. در پاسخ باید بگوییم که عواملی که به رنگ خودرو آسیب می زنند را در ادامه بررسی می کنیم. و باید بگوییم در حدی می توان از خودرو در مقابل این عوال محافظت کرد. تا کارتان دیر تر به بهترین مرکز احیای رنگ خودرو بیوفتد.  اولین عاملی که به عنوان عامل مخرب رنگ خوردو به حضور شما معرفی می کنیم کارواش است. کارواش ها برای این که بعد از شستشو رنگ خودرو باز شود از شوینده های قوی استفاده می کنند. و حتی دیده شده که در شوینده ها از سرکه نیز استفاده می کنند. این موارد باعث می شود رنگ خودرو به مرور از بین برود. از این توصیه ما این است که زمان کارواش رفتن را از هم فاصله دهید و زیاد کنید.

همچنین توصیه می کنیم تا حد امکان با آب خالی خودرو را بشویید. البته حتما و حتما در مصرف آب صرفه جویی کنید. بهترین روش تمیز کردن خودرو استفاده از آب پاش و دستمال جادویی است. به این صورت که به صورت قسمت به قسمت خودرو را تمیز کنید. برای شستن دستمال هم ابتدا آن را ساعتی خیس کنید و سپس آبکشی نمایید. عوال دیگر نور خورشید است که به طرز عجیبی رنگ خودرو را از بین می برد. از موارد دیگر می توان به فضله پرندگان اشاره کرد. که شدت آسیب زیادی را ایجاد می کنند و مانگار است.

چرا رنگ خودرو خراب می شود

دیتیلینگ خودرو

در توضیحی کوتاه می تواند گفت که دیتیلینگ خودرو یعنی شستشوی عمیق خودرو. در دیتیلینگ خودرو خودرو به صورت دقیق و با جزئیات کامل تمیز می شود. در دیتیلینگ خودرو صندلی ها به طور کامل خارج می شوند تا زیر آن ها تمیز شود. سقف، ستون ها و همه اجزای خودرو با دقت تمیز می شود. لازم به توضیح است که در این روش از ابزار آلات و مواد شوینده مختلف استفاده می شود. البته لازم به ذکر است که تعمیر قطعات و ترمیم آن ها یا ترمیم رنگ بدنه خودرو. جزو خدمات دیتیلینگ خودرو به شمار نمی‌رود. در دیتیلینگ خودرو صرفا خودرو با دقت شسته می شود. این خدمات را می توانید در بهترین مرکز احیای رنگ خودرو نیز دریافت کنید. لازم به توضیح است که در ادامه مقاله حتما بهترین مرکز احیای رنگ خودرو را معرفی خواهیم کرد. لذا سطح خارجی ممکن است ترمیم رنگ نیز صورت گیرد.

همان طور که گفتیم دیتیلینگ خودرو با احیای رنگ خودرو متفاوت است. اما برای این که در دیتیلینگ به نتیجه مطلوب برسیم گاهی احیای رنگ خودرو نیاز است. لذا می توان این گونه نتیجه گرفت که احیای رنگ خودرو و دیتیلینگ خودرو مکمل یک دیگر هستند. قبل از انجام دیتیلینگ برای از بین بردن لکه ها و خطوطی که ظاهر نامناسب به خودرو می ‌دهند. باید اجزای بیرونی آن به طور کامل تمیز شوند. از این رو در این مواقع به خدمات دیتیلینگ خودرو نیاز خواهید داشت. در ادامه به مباحث دیگری در باره ی احیای رنگ خودرو خواهیم پرداخت.

دیتیلینگ خودرو

کدام رنگ خودرو زودتر خراب می شود؟

شاید برایتان جالب باشد که رنگ های مختلف خودرو در زمان های گوناگونی خراب می شود. از این رو می توان گفت این که خودروی شما چه رنگی دارد. بر روی زمان خراب شدن آن نیز تاثیر گذار است. باید بگوییم رنگ سفید و مایه های رنگی آن دیر تر آسیب می بینند. رنگ هایی مانند نقره ای، بژ و رنگ هایی از این دست. دلیل این موضوع این است این رنگها نور خورشید را منعکس می کنند. لذا کمتر آسیب می بینند. اما رنگ های تیز که طیف رنگ مشکی محصوب می شوند. زود تر آسیب می بیند. رنگ هایی مثل آبی کبود، سرمه ای و رنگ های از این دست زوتر تر خراب می شوند. اگر به خودرو ها دقت کنید متوجه این موضوع می شوید که. خودرو هایی با رنگ تیره معمولا آفتاب سوخته هستند. اما رنگ های روشن معمولا سالم هستند که این قابل مشاهده است.

اما باید بگوییم که فقط رنگ خودرو ملاک نیست. لازم به توضیح است که کیفیت رنگ خودرو نیز بسیار مهم است. کیفیت رنگ خودرو در خودروسازی های مختلف گوناگون است. یکی از عوامل تاثیر گذار بر کیفیت رنگ خودرو کیفیت رنگی است که بر روی خودرو پاشیده می شود. اما مورد دیگر نحوه اعمال رنگ بر روی خودرو است. در ایران بهترین کیفیت رنگ مربوط به محصولات ایران خودرو است. چرا که با آخرین فناوری دنیا اقدام به رنگ کردن محصولات خود می کند. با مقایسه رنگ محصولات ایران خودرو با سایر خودرو سازی می توانید متوجه این موضوع شوید.

بهترین مرکز احیای رنگ

فاکتور های مهم انتخاب مرکز احیای رنگ خودرو

برای انتخاب بهترین مرکز احیای رنگ خودرو لازم است فاکتور هایی را مد نظر قرار دهید. در این بخش از مقاله قصد داریم به این فاکتور ها بپردازیم. تا بتوانید بهترین مرکز احیای رنگ خودرو را بیابید و انتخاب کنید. اولین نکته ای که باید مورد توجه قرار دهید تخصص پرسنل مرکز است. همان طور که گفتیم احیای رنگ خودرو یک کار تخصصی است. از این لازم است که به مراکزی مراجعه کنید که پرسنل کار آزموده داشته باشد. همچنین تجربه هم بسیار مهم است. لذا تخصص و تجربه پرسنل را در هم ارزیابی کنید. مورد دیگر تعهد مرکز است. شاید پرسنل مرکزی که با آن مراجعه می کنید با تجربه و کاربلد باشند. اما تعهد کاری نداشته باشند. در این صورت قطعا به نتیجه ی دلخواه خود نخواهید رسید. این عامل را می تواند با مشاهده نمونه کار های مراکز مختلف مشاهده کرد و به آن ها پی برد.

مورد دیگری که باید برای یافتن بهترین مرکز احیای رنگ خودرو در نظر بگیرید هزینه ای است که دریافت می کنند. سوال این است که مرکزی که قیمت پایینی طلب می کند بهترین مرکز احیای رنگ خودرو است. یا مرکزی که قیمت بالاتری به نسبت دیگر مراکز احیای رنگ خودرو دارند. در پاسخ باید بگوییم هیچ کدام ! بهترین مرکز احیای رنگ خودرو مرکزی است بین خدماتی که ارائه می دهد و قیمت خدمات آن نتاسب وجود داشته باشد. کیفیت همچین مراکزی دقیقا با قیمتی که برای خدمات خود انتخاب کرده اند متناسب است. بهترین مرکز احیای رنگ خودرو کجاست.

احیای رنگ در تهران

معرفی بهترین مرکز احیای رنگ خودرو

در این مقاله موضوع احیای رنگ خودرو پرداختیم. همین طور از ابتدای مقاله وعده دادیم که بهترین مرکز احیای رنگ خودرو را به شما معرفی کنیم. باید بگوییم الان زمان آن رسیده تا بهترین مرکز احیای رنگ خودرو را معرفی کینم. پیشنهاد ما این است که به گفته ما بسنده نکنید. و حتما این مرکز را با معیار هایی که در بخش قبلی به آن ها پرداختیم مقایسه کنید. همچنین این مرکز را با مراکز دیگر مقایسه کنید. تا خودتان به این نتیجه برسید که بهترین مرکز احیای رنگ خودرو کدام است. باید بگوییم بهترین مرکز احیای رنگ خودرو استار لوکس است. استار لوکس با در اختیار داشتن پرسنل متعهد آماده ارائه خدمت به شما است. همه پرسنل استار لوکس دوره های احیای رنگ خودرو را گذرانده اند. از این می توانید از تخصص آن ها اطمینان داشته باشید. همینطور پرسنل استار لوکس سال ها در این زمینه تجربه دارند.

در نتیجه با افرادی با تجربه کاری بالا طرف هستید. این عوامل باعث می شود تا کیفیت کار احیای رنگ خودرو در استار لوکس. به وضوح از سایر مراکز بالاتر باشد. این موضوع را می توانید در نمونه کار های استار لوکس به وضوح مشاهده کیند. لازم به ذکر است که تصاویر خودرو هایی که در استار لوکس خدمات احیای رنگ را دریافت کرده اند. قابل مشاهده است و می توانید کیفیت کار استار لوکس را مشاهده کنید. هزینه های خدمات احیای رنگ خودرو در استار لوکس کاملا منطقی است. نتیجه اینکه بهترین مرکز احیای رنگ خودرو استار لوکس است.

بهترین مرکز احیای رنگ خودرو در تهران

جمع بندی بهترین مرکز احیای رنگ خودرو

در این مقاله به معرفی بهترین مرکز احیای رنگ خودرو پرداختیم. همچنین فرایند احیای رنگ خودرو را به طور کامل شرح دادیم. در این مقاله به عواملی که باعث خراب شدن رنگ خودرو می شود پرداختیم. و همچنین به رنگ هایی هم که بیشتر در معرض آسیب هستند اشاره کردیم. امیدوار هستیم این مطالب برایتان مفید بوده باشد.

مطلب پیشنهادی: پولیش ماشین چیست؟

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE


رزرو

Click to rate this post!