شماره تماس:9449246-0912

سرامیک خودرو سوناتا

سرامیک سوناتا

یکی از سدان های پرطرفدار بازار هیوندای سوناتا است. این خودرو در نسل های مختلف وارد بازار شده که همگی فروش خوبی را تجربه کرده اند. این خودرو از سال ۲۰۰۶(۱۳۸۵) وارد بازار خودرویی کشورمان شده است. در زمان عرضه این خودرو در سطح قیمتی مشابه خودرو چندانی وجود نداشت. هیوندای سوناتا برای اقشار متوسط جامعه، قیمت خوب و معقولی را دارد. از این رو این خودرو هنوز هم یکی از خودرو های محبوب در بازار متوسط کشور به شمار می آید. اما این خودرو مدت زیادی است که در بازار حضور دارد. به همین دلیل معمولا دچار مشکل رنگی هستند. حالا این خودرو پس از سال ها حضور در کشور دچار مشکل احیای رنگ و پولیش دارد. لذا صاحبان این خودرو ها برای احیای رنگ خودرو به دنبال مرکزی معتبر برای سرامیک سوناتا هستند. در ادامه مطلب به داستان این خودرو در مرکز خدمات خودرویی استارلوکس می پردازیم.


رزرو آنلاین خدمات

رزرو


سرامیک خودرو سوناتا

خدمات پیشنهادی: سرامیک خودرو

هیوندای سوناتا:

قبل از این که به مبحث سرامیک سوناتا بپردازیم قصد داریم کمی در مورد این خودرو توضیح دهیم. سوناتا در کلاس خودروی اندازه متوسط قرار می گیرد. این خودرو در کلاس جهانی چهار در سِدان تولید می شود. این خودرو از سال ۱۹۸۵ تا کنون تولید شده ‌است. این خودرو از نسل پنجم، ششم و هفتم توسط شرکت آسان موتور ایران به صورت وارداتی عرضه می‌شد. نسل دوم هیوندای سوناتا، در اوایل دهه هفتاد وارد کشور شد. این نسل از هیوندای سوناتا که با کد اتاق Y2 شناخته می شود. این نسل از سوناتا از پلتفرم میتسوبیشی گالانت استفاده می کرد. هیوندا سوناتا در این نسل با پیشرانه ۲.۴ لیتری به بازار عرضه شد. سرامیک سوناتا برای فیس لیفت این نسل صورت گرفته است. نسل پنجم هیوندای سوناتا در سال ۲۰۰۶ میلادی  با کد اتاق NF به بازار ایران عرضه شد. به صورت انبوه به بازار عرضه شد.

این خودرو در ایران از دو پیشرانه ۲.۴ لیتری ۴ سیلندر ۱۶۲ اسب بخاری. و ۳.۳ لیتری ۶ سیلندر ۲۳۵ اسب بخاری) بهره می برد. که نمونه ۴ سیلندر با دو گیربکس ۵ دنده اتوماتیک و ۵ دنده دستی عرضه شد. نمونه ۶ سیلندر هم فقط با گیربکس ۵ دنده اتوماتیک به بازار راه یافت. این نسل از هیوندای سوناتا دارای ۴ ستاره ایمنی از موسسه euroncap است. در سال ۲۰۰۹ میلادی این خودرو دست خوش فیس لیفت شد. تغییراتی در طراحی داخلی و خارجی آن پدیدار گشت. سرامیک سوناتا برای این نسل در استار لوکس انجام گرفته است.

سوناتا

مشخصات خودرو:

در این بخش قصد داریم سرامیک سوناتا یی که انجام شده را بررسی کنیم. در ابتدا با خودرو یی که وارد استار لوکس شده است آشنا می شویم. این سوناتا مدل 2009 می باشد که فیس لیفت نسل دوم هیوندای سوناتا محصوب می شود. این خودرو آلبالویی رنگ است که واقعا چشم نواز است. این رنگ کاملا با ساختار و طراحی این خودرو هماهنگ است. از این رو علاوه براین که با خوردو هماهنگ است توانسته زیبایی آن را دو چندان کند. از این رو سرامیک سوناتا بسیار اهمیت داشته ست. این خودرو دارای موتور4 سیلندر MPI با حجم موتور 2400cc است. که 162 اسب بخار صدرت تولید می کند. این نیروی موتور کاملا برای وزن ۱۴۷۹ کیلوگرمی این خودرو کافی است. از این رو علارغم جثه بزرگ چابکی خوبی را از خود به نمایش می گذارد. سرامیک سوناتا چه خدماتی برای این خودرو انجام شده است.

خدمات انجام شده برای این خودرو شامل سرامیک سوناتا و پولیش می باشد. در طول مقاله به تفصیل در مورد این خدمات توضیح داده خواهد شد. این خدمات درکمترین زمان ممکن انجام شده است. یکی از برتری های استار لوکس نسبت به همکاران خود مدت زمان اتمام کار است. ازاین اگر از خدمات استار لوکس استفاده کنید بی خودرو نخواهید بود. همانند مالک این خودرو که برای سرامیک سوناتا مراجعه کرده بودند. این خودرو در مدت زمان یک روز آماده تحویل به مالک شد که مدت واقعا کوتاهی است. در ادامه به روند احیای رنگ سوناتا خواهیم پرداخت.

خودرو سوناتا

شروع کار سرامیک سوناتا:

قبل از شروع کار در استار لوکس اقدام به تحلیل و بررسی خودرو می کنیم. در مورد این پروژه یعنی سرامیک سوناتا نیز همین طور کار شروع شد. یک روز خودرو هیوندای سوناتا به مرکز خدمات خودرویی استار لوکس مراجعه کرد. در زمان مراجعه این خودرو، با وجود مراجعین بالا به این مرکز، متخصصین ما تمامی خدمات مورد نیاز را انجام دادند. بعد از بررسی و پیدا کردن نواقص لیستی از این نقیصه ها تهیه شد. این خودرو در زمان مراجعه دارای خط و خش فراوان بود. همچنین خودروی سوناتا بسیار تحت آفتاب سوختگی و رنگ پریدگی قرار گرفته بود. از این رو زیبایی خودرو به طور کامل از دست داده بود. وضعیت نا گوار این خودرو، بسیار این پیر کره ای را از چشم انداخته بود. اما راه چاره این خودرو این جا در استار لوکس بود. سرامیک سوناتا مثل اکسیر جوانی زیبایی این خودرو را بازگرداند.

متخصصین ما با تجربه زیاد از این رو سرامیک سوناتا به بهترین شکل و با کیفیتی مثال زدنی انجام گرفت. در استار لوکس  با امکانات به روز دنیا موفق شدیم جانی دوباره به این خودرو بدهیم. سرعت عمل یکی از بزرگترین عواملی است که اکثر مشتری ها بابت آن شاکی هستند. اما این مسئله در مراکزی غیر از استار لوکس مصداق دارد. چرا که در استار لوکس همان قدر که کیفیت مهم است زمان انجام کار نیز اهمیت دارد. زمانی که به یک مرکز خدمات خودرویی می روید، متاسفانه زمان های عجیبی از مدت کار به شما می دهند.

خودرو سوناتا

خدمات پیشنهادی: فیس لیفت

زمان انجام سرامیک سوناتا:

همان طور که در بخش قبل گفتیم در بعضی از مراکز زمان زیادی را برای انجام کار در نظر می گیرند. در بعضی از مواقع این زمان برای القای این موضوع است که کار سختی در حال انجام است. البته که این کار بسیار تخصصی و طبعا مشکل است. اما هنر استار لوکس این است که این کار مشکل را در مدت زمانی کوتاه انجام دهد. این میزان از کار بردن و درست کردن یک خودرو ممکن است برای شما هم عجیب باشد. اما همه ما به دنبال آن هستیم تا یک کار با کیفیت و در کمترین زمان را تحویل بگیریم. استفاده از ابزار و ماشین های روز دنیا در استار لوکس در مورد نقش مهمی را ایفا می کند.  این خودرو هم می توانست وقت زیادی را از ما بگیرد و احیای رنگ سوناتا طولانی در شود. چرا که سایز این خودرو حیای رنگ را سخت می کند.

علاوه بر این موضوع با توجه به داشتن رنگ و لعاب نادر، کار سختی پیش روی استار لوکس بود. بیشتر نقاط ضعف این خودرو روی جثه عظیم و سخت دست بودن که بر خلاف ظاهر ساده آن است، بود. احیای رنگ سوناتا با پولیش بدنه آغاز شد. پولیش بدنه سوناتا برای رفع خط خش های روی بدنه انجام شد. پولیش بدنه جلای خوبی به بدنه بخشید اما هنوز با کیفیت نهایی فاصله زیادی داشت. خیلی از خودروها به دلایلی مثل سوختگی رنگ، ماتی رنگ و یا اعوامل شیمیایی، به پولیش نیاز پیدا می کنند. دلیل این اتفاقات سن خودرو است.

مرکز خدمات سرامیک

پولیش و سرامیک سوناتا:

سوختگی رنگ خودرو می تواند ناشی از سوختن توسط آفتاب یا شعله آتش باشد. همچنین علت ماتی رنگ می تواند اثر گرد و غبار ها یا حتی کیفیت پایین رنگ خودرو باشد. عوامل شیمیایی هم شامل باران های اسیدی و فضولات پرندگان و یا علل مشابه می شود. هر دلیلی که باعث تخریب رنگ سوناتا شده بود حالا این خودرو به پولیش خودرو نیاز داشت.  در این مرحله خلاف مرحله سرامیک سوناتا کار سختی پیش روی ما نبود. چرا که پولیش کاری کار چندان سختی برای کادر مجرب استار لوکس نیست. ما با استفاده از مواد پولیش نانوی آلمانی، پولیش بدنه سوناتا را در کوتاه ترین زمان انجام دادیم. بیشتر مشکلات خودرو با پولیش بدنه سوناتا رفع شد. با وجود این که  این خودرو رخ تازه ای به خود گرفت بود اما هنوز پر از نقص بود. از این رو استارلوکس وارد مراحل دیگر سرامیک سوناتا شد.

سرامیک سوناتا یا هر خودروی دیگری طبق دستور العملی خاص صورت می پذیرد. احیای رنگ خودرو شامل مواردی است که متخصصین استارلوکس طی این فرآیند، رنگ خودرو را به حالت اول باز می گردانند. مشکلاتی که در رنگ خودرو بروز می کند بیشتر به دلیل شرایط نگهداری ازخودرو بروز میکند.لذا مالکان خودرو پس از مشکل پیدا کردن رنگ خودرو. تازه متوجه اهمیت مراقبت بیشتر از خودرو خود می شوند. راه های بسیار تاثیر گذاری در این زمینه مراقبت از رنگ خودرو وجود دارد. مثل استفاه از چادر یا کاور کشیدن وقتی خودرو را در فضای باز پارک می کنید.

پولیش خودرو

اتمام سرامیک سوناتا:

متخصصین ما در استار لوکس با استفاده از بهترین مواد نانو آلمانی، سرامیک سوناتا را انجام دادند. این خودرو پس از انجام سرامیک بدنه مشابه یک خودرو صفر شد. سرامیک سوناتا به بهترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان انجام شد. سرامیک سوناتا با توجه به خارجی بودن خودرو و رنگ متفاوت آن کار سختی بود که انجام شد. رنگ زیبای آلبالویی این خودرو هرچند خیلی چشم نواز بود اما کمی چالش بر اگیز بود. باتوجه به این که این خودرو توسط  کشور کره تولید شده است سرامیک کمی سخت می شود. اما نه برای مجموعه متخصصی مانند استار لوکس. مراحل سرامیک سوناتا یکی پس از دیگری انجام شد. و نتیجه آن لبخند رضایت مالک این خودرو بود که خستگی را از تن ما به در کرد. این خودرو در مدت زمان یک روز مراحل احیای رنگ را گذراند و آماده تحویل شد.

آیا خودرو شما هم مشکل رنگ پیدا کرده و نیاز به احیای رنگ دارد؟ اگر خودرو شما هم، نیاز به احیای رنگ دارد، همین حالا با مراجعه به استارلوکس این مشکل را برطرف کنید. از آن جایی که احیای رنگ خودرو کار یک متخصص حرفه ای است. توصیه می کنیم حتما به مراکز شناخته شده مراجعه کنید. چرا که انجام با کیفیت این کار توسط افراد غیر متخصص با امکانات پایین قابل انجام نیست. ما برای رسیدن به این کیفیت انجام این کار زمان صرف کردیم. در مدت چندین سال کار در زمینه خدمات بدنه خودرو تجربه به دست آوردیم.

بهترین رنگ

آموزش خدمات بدنه خودرو

سرامیک سوناتا یکی از خدمات ما بود که روند انجام آن را با شما به اشتراک گذاشتیم. در استار لوکس علاوه بر انجام خدمات بدنه خودرو به بحث آموزش نیز می پردازیم. چرا که قصد داریم تجربیات خود را که حاصل چندین سال کار است را منتقل کنیم. این دوره و همچنین دوره آموزشی پولیش خودرو هم توسط تیم حرفه ای ما در غرب تهران انجام می شود. با مراجعه به صفحه آموزش، یک متخصص حرفه ای در زمینه سرامیک، پولیش، واکس و احیای رنگ خودرو شوید. با دیدن آموزش های استار لوکس می توانید وارد بازار کار شده و کسب درآمد نمایید. ما در این دوره آموزشی تخصصی خودرو، تمامی تجارب و تخصص خود را در اختیار هنرجویان قرار می دهیم. تا متخصصان این حوزه در کشور روز به روز بیشتر شوند. این تخصص یکی از پر درآمد ترین مشاغل است که در استار لوکس آموزش می بینید.

پس از انجام این مراحل، تیم استارلوکس افتخار این را داشت تا در خدمت یکی دیگر از همشریان عزیز باشد. این خودرو مانند سایر مراجعین، پس از اتمام کار خود با خوبی و خوشی راهی خیابان های تهران شد. سرامیک سوناتا یکی از دلچسب ترین پروژه های استار لوکس بود. چرا که رنگ گیرای این خودرو بعد از اتمام کار بسیار چشم نواز بود. شما همشریان عزیز تهرانی هم اگر دچار مشکلات از این قبیل شده اید، می توانید به استار لوکس مراجعه کنید. خدمات استار لوکس به بهترین نحو ممکن انجام می شود تا رضایت شما جلب شود.

آموزش خدمات

جمع بندی:

مرکز خدماتی خودرویی استار لوکس واقع در غرب تهران است. در استار لوکس با بهترین تجهیزات و کادری مجرب در خدمت شما عزیزان هستیم. کیفیت کار ما در استار لوکس بسیار بالا است به حدی که شما را متعجب میکند. همچنین در زمان بسیار کوتاهی خدمات در استار لوکس انجام می شود. شما می توانید همین حالا با مراجعه به صفحه تماس با ما برای رزرو یا مشاوره، با متخصصین ما تماس بگیرید.

نمونه کار دیگر: صافکاری 207

سوناتا بهترین است

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!
مهارت ها

در تاریخ

29 اسفند 1400

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.