شماره تماس:9449246-0912

سرامیک خودرو سراتو

سرامیک خودرو سراتو

همانطور که میدانید سرامیک خودرو یکی از اصلی ترین و اساسی ترین خدمات خودرو است. افزودن قابلیت سرامیکی به خودرو میتواند از خودرو محافظت کند. ما امروز قصد معرفی یکی از نمونه کار ها در زمینه سرامیک خودرو را داریم. استارلوکس با بیش از چندین سال تجربه در عرصه خدمات خودرو، یکی بزرگترین مرکز خدمات خودرو در تهران به شمار میاید. با توجه به سال ها تجربه ما در این زمینه، یکی از پیشنهادات ما برای محافظت از خودرو سرامیک کردن خودرو است. افزودن لایه سرامیکی به خوبی میتواند از خودرو شما محافظت کند. امروز قصد داریم تا به سرامیک خودرو سراتو بپردازیم. در این بخش مراحل متفاوت با دو عدد فیلم و عکس های این نمونه کار را مشاهده خواهید کرد. همچنین شما میتوانید با مراجعه به صفحه سرامیک خودرو اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. برای رزرو خدمات با شماره های ما در تماس باشید.

خودرو سراتو:

خودرو سراتو یکی از انواع خودرو های شرکت کیا است که مدل های گوناگونی از آن در کشور موجود است. نمونه ای که قالبا دیده میشود، تولید شرکت سایپا است. از نمونه های خارجی آن میتوان به دو نوع سراتو وارداتی نیز اشاره کرد. سراتو وارداتی در دو نوع آپشنال و فول آپشن در بازار ایران موجود است. تفاوت ظاهری این دو نوع نسبت به نوع تولید داخل آن تقریبا دو چندان است. همچنین ضعف بدنه نیز در نمونه تولید داخل دیده میشود. اما به صورت کلی این خودرو که نمونه داخل است باز هم زیبایی و کیفیت بالای نسبت به خیلی از خودرو های داخل دارد. همچنین این خودرو تولید داخل به صورت کلی گیربکس اتوماتیک دارد که در کشور ما به دو نوع اتوماتیک و دستی عرضه میشود. در ادامه به نمونه این خودرو در بازار ایران و خدمات مناسب برای سرامیک خودرو سراتو میپردازیم.

سرامیک خودرو سراتو:

همانطور که گفتیم بدنه خودرو سراتو تا حدی ضغیف است و به صورت عادی مقاومت بالای ندارد. البته منظور از این مورد ضعف بدنه در مقابل تصادفات و … نیست. بلکه منظور ضعف بدنه در مقابل مشکلاتی مثل، رنگ، خط و خش و این دسته مشکلات است. به همین علت پیشنهاد ما انجام خدمات سرامیک خودرو برای خودرو شما است. در سرامیک خودرو سراتو میتواند هر نوع سرامیک خودروی استفاده شود. اما به صورت کلی بهترین پیشنهاد برای سرامیک سراتو بهتر است توسط متخصص خودرو انتخاب شود. ما در این بخش با توجه به رنگ، بدنه و موارد، سرامیک سراتو را انتخاب کردیم. این سرامیک از جنس سرامیک خودرو sonax با ضمانت 5 ساله است که توسط استارلوکس انجام میشود. در این بخش به توضیحات کامل این سرامیک خودرو و خدمات نیز خواهیم پرداخت.

سرامیک کیا سراتو

پیشنهاد میشود برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در این زمینه حتما عکس ها فیلم ها را ببینید. مزایای که این نانو سرامیک برای خودرو سراتو به عمل میاورد، موارد گوناگونی است. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

 

 

مزایای سرامیک سراتو:

  • ضد خش و خراش شدن
  • ظاهر زیبا و ایده آل برای خودرو
  • جلوگیری از خراب شدن رنگ توسط باران های اسیدی
  • آبگریزی بدنه، چراغ ها، شیشه ها و …
  • ضد حرارت شدن بدنه
  • جلوگیری از خراب شدن بدنه خودرو توسط فضولات پرندگان
  • محافظت از بدنه ضعیف خودرو
  • ایجاد یک لایه محافظتی روی بدنه و رنگ خودرو
  • و …

مدیا:


با استارلوکس به زیبا تر شدن خیابان های طهران کمک کنید…

شماره تماس ها:

۰۲۱-۴۴۰۷۲۸۳۶

۰۹۳۶-۳۵۲۹۲۱۸

۰۹۱۲-۹۴۴۹۲۴۶

INSTAGRAM:@STAR__LUXE

Click to rate this post!
مهارت ها

در تاریخ

6 مهر 1400

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.